Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Zając mówi do niedźwiedzia: - Chodź idziemy na imprezkę, tylko proszę Cię nie bij mnie jak ostatnio. Niedźwiedź na to: - Dobra. Rano zając budzi się z ponadrywanymi uszami, zęby bolą jak diabli, palce u rąk połamane i mówi: - Misiek, no kurna, miałeś mnie nie bić. Miś na to: - Zając Ty lepiej mnie nie wkur***aj. Nawaliłeś się, zacząłeś mnie wyzywać - ja nic. Potem doczepiłeś się do mojej samicy, że to dziwka i puszcza się z każdym - to mnie koledzy powstrzymali, ale mówię żeś kumpel, obiecałem i w ogóle... Potem najeżdżałeś na moją matkę - to dobrze żeś upadł, bo bym Ci łeb urwał. No nic, jakoś mi się udało Cię nie bić.... Ale jak żeś wlazł do domu, nasrałeś do łóżka wsadziłeś w to trzy zapałki i powiedziałeś, że jeżyk śpi z nami - to nie wytrzymałem. Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Witajcie wieczorkiem!!! Znowu naśmiałem się z tego jeżyka:-D Musze ja to raz po pijaku zrobić... A co tam Wszystko co ludzkie nie jest mi obce:-D ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Wesołowski , kurcze nie spij:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Kasu!!! Czy już tez spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Zakochani Jest tam tak cicho, że słyszymy piosenkę zaśpiewaną wczoraj: "Ty pójdziesz górą, a ja doliną..." Chociaż słyszymy - nie wierzymy. Nasz uśmiech nie jest maską smutku, a dobroć nie jest wyrzeczeniem. I nawet więcej, niż są warci, niekochających żałujemy. Tacyśmy zadziwieni sobą, że cóż nas bardziej zdziwić może? Ani tęcza w nocy. Ani motyl na śniegu. A kiedy zasypiamy, We śnie widzimy rozstanie. Ale to dobry sen, ale to dobry sen, bo się budzimy z niego. Wisława Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
cały czas tu cicho :) Piękny wieczór , lekki wiaterek dla ochłody powiewa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Ja z piwkiem Wesolskiego i papieroskiem siadam na balkonie i się rokoszuje.. . A wam powiem już dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Kasimo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Kasimo; ja się piwka z tobą napije:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Pewnie już pali na balkonie papieroska,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Ja tez pale papierosy , a tak bym chciała to świństwo rzucić... Juz przymierzałam się do tego parę razy i już nawet parę miesięcy nie paliłam ... Ale jak przyszły załamania i stresy to znowu kopce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Ciekawa jestem ile palaczy jest w oazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Ja tez jeszcze sobie zakopcę jednego, zęby wymyje i lulku...-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka..
Wierszyk na dobranoc 👄 Za moich młodych lat.. Za moich młodych lat Piękniejszym bywał świat, Jaśniejszym wiosny dzień! Dziś nie ma takiej wiosny, Posępny i żałosny Pokrywa ziemię cień. Za moich młodych lat Wonny miłości kwiat Perłowym blaskiem lśnił - Dziś blaski te i wonie Na próżno sercem gonię... Czarny je obłok skrył. Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moi kochani byliśmy na ogródku do 21.00,,,Tak piknie było i ciepło ... Przyniosłam wiaderko pysznych czereśni i tak ze 2 litry malinek... Malinki zasypałam cukrem na sok .... A czereśnie rozdałam troszkę sąsiadce, troszkę koleżance i wam zostawiam cala miskę możecie spokojnie jeść ...są bez mięska:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Babki witam serdecznie!!! Miałam duże zaległości w czytaniu, ale już to nadrobiłam ... Trafiłam na czereśnie są pyszne wiosenko👄 Ty zawsze potrafisz nas mile zaskoczyć.... Grazce gratuluje wspaniałych córek👄 to radość ogromna pamiętam ja tez to przezywałam:-D Chłopaki nam się udali , wszyscy lubią dowcipkować a to dobra cecha:-D Ciesze się , ze Sara już się lepiej czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Wszystkich was bardzo lubię i ciesze się ze mogę nieraz tu pobyć z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Dobranoc WBW👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ JESTEŚCIE WSZYSCY :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Różyczko👄 Piękne 1 fotkę wzięłam na monitor👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Dobranoc koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Dobranoc kawiarenko wa koleżanko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro na popołudnie do pracy to się wyspie... A w sobotę przyjeżdża już córka z rodzina ... Tak się ciesze ogromnie , nawet mieszkanie już super wysprzątałem:) W piątek zrobię większe zakupy i gotowe będzie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×