Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!! _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$_ __$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ Aby od Sylwestra cały ROK-2009 był extra, by marzenia się spełniały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Stary Roczek odchodzi do lamusa. Znowu przybędzie nam latek:) Coco Chanel napisała kiedyś: "Wiek kobiety nic nie znaczy. Mozna olśnić w wieku 20 lat, być czarującą po 40-stce i mieć nieodparty wdzięk przez resztę życia" Zdrowia, Szczęścia i Uśmiechu :-D przez cały 2009 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucze Kluczy mam pęk, kluczy mam dużo, Do różnych zamków klucze mi służą. Klucz do mieszkania, klucze do domu I klucz, którego nie dam nikomu. Do mojej skrytki na plotki, listy I na sumienie czasem nieczyste. Kluczyk malutki do pudełeczka, Które już dawno stoi bez wieczka. I do zegara co czas wybija, Czas, który teraz tak szybko mija. Mam także kluczyk do mojej szuflady, Który w niej tkwi tak od parady. Szuflada stara się nie domyka I nie potrzeba do niej kluczyka. Miałam też różne takie widziadła, Kluczy nie było, klamka zapadła. Kto chce niech z tego stale się śmieje, Ja miałam kluczyk dobrej nadziei. Był także jeden kluczyk ozdobny Do innych kluczy wręcz nie podobny, Kluczyk tajemny, z którym kluczyłam, Aż go po drodze gdzieś zagubiłam. Być może skrył się za ciemne chmury, Czy go zabrały dawne wichury? Może zahaczył o róg księżyca I się błękitem nieba zachwyca? A może w sierpniu z gwiazdami spadnie I znów go schowam w mym sercu na dnie. Może go ujrzę, tak myślę sobie. Tylko, że co ja potem z nim zrobię? Kluczyk do tego i do owego. Do życia twego i do mojego. Też się zapodział, nawet wiem kiedy, Kluczyk do szczęścia i klucz do biedy. Gdybym je wszystkie klucze te miała To bym je swoim bliskim oddała. By nie błądzili i nie szukali, By sobie szczęście nim otwierali. Tylko którędy, jak z nimi kluczyć, By klucz im pomógł szczęścia się uczyć. Autora nie znam. A wiersz cudowny warto go przeczytać z uwagą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala.
Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc złe chwile zostaną za nami. Niech Nowy Rok przyniesie dużo zdrowia, radości a przede wszystkim morze miłości! Tego życzę Wam kochani na ten NOWY ROK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala.
_N______§§__________________§§ __________§§____2_0_0_9____§§ _o________§§_____________§§ ____________§§___________§§ _w___________§§________§§ _______________§§____§§ _y_________________§§§§ __________________§§ ___________________§§ _R_________________§§ ___________________§§ _o_________________§§ ___________________§§ _k___________s§§§§§§§§§§§§s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenka..
życzę zdrowia i szczęścia w nowym roku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja już do Sylwka przygotowana:)hi hi hi wlanie wyszłam z wanny , teraz manikiur i pedikiur i do podusi , muszę się dobrze na jutro wyspać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę złożyć żarliwe życzenia:szczęścia, zdrowia, powodzenia:) aby troski życia zaginęły w mroku podczas nadchodzącego 🌼NOWEGO ROKU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
__________•(----)•Serdeczne ________•(------)• Pozdrowienia!!! ______•(-)_(-)(-)(-)_(-)• ____•(-)(-)_____ ___(-)(-)• __•(-)(-)______XII____(-)(-)• _•(-)(-)______\_|______(-)(-)• •(-)(-)________\|__ _____(-)(-)• •(-)(-)_IX______O____III_(-)(-)• •(-)(-)_________________(-)(-)• _•(-)(-)_______________(-)(-)• ___•(-)(-)_____VI____ (-)(-)• _____•(-)(-)________(-)(-)• _______•(-)_(-)(-)(-)_(-)• ________•(-------)• _____•(---)(_____)(---)• ___ •(---)_________(---)• Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie. Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku!!! Jacek i Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤ *¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤ ★˜”*°★*** 2008/2009*** ★˜”*°★ Szalonego Sylwestra i spełnienia marzeń *******w Nowym Roku ****** _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ ::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°:::: ::::::::°::::°:::::::::o::°::::°:::::: ::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°:::: ...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/ ....~~~~~~~/.....~~~~~~~/ .....~~~~~~/.......~~~~~~/ ......~~~~~/.........~~~~~/ .......~~~~/...........~~~~/ ........~~~/.............~~~/ .........~~/...............~~/ ..........~/.................~/ ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ......./******........./******. Pozdrawiam i szampana zostawiam __°¤,¤°_.°¤,¤°_°¤,¤°._.°¤,¤° *¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Szkoda , butelka nie wyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegor
_________________§§§§§§§ _H_____________§§§§§§§§§§ _______________§§§§§§§§§§§ _A______________§§§§§§§§§§§§§ __________________§§§§§§§§§§ _P__________________§§§§§§§§§§§ __________________§§§§§§§§§ _P______________§§§§§§§§§§§§ ______§§§______§§§§§§§§§§§§§§ _Y___§§§§§§§§____§§§§§§__§§§§§ ____§§§§§§§§§§____§§§§____§§§§§ __§§§§§§_§§§§§§§§__§§§§_____§§§ _§§§§§_____§§§§§§§§_§§§§______§ §§§§_________§§§§§§§§§§§§ §§_____________§§§§§§§§§§ ________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ _N______§§__________________§§ __________§§____2_0_0_9____§§ _E_________§§_____________§§ ____________§§___________§§ _W___________§§________§§ ________________§§____§§ __________________§§§§ _y_________________§§ ___________________§§ _E_________________§§ ___________________§§ _A_________________§§ ___________________§§ _R___________s§§§§§§§§§§§§s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Juz jutro:) # 31 grudnia - Czy rok był suchy, czy było błoto, nigdy w Sylwestra nie będzie padało złoto. # Dzień Sylwestrowy pokaże czas lipcowy. # Na święty Sylwester mroźno, zapowiedź na zimę mroźną. # W noc Sylwestrową łagodnie, będzie kilka dni pogodnie. # Na szczęście, na zdrowie, na ten Nowy Rok, aby Was nie bolała głowa ani bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Dobranoc wpadnę jutro , bo ja sylwestra spędzam na białej sali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina 57
Zycze wszystkim Oazowiczom wspaniale go nowego roku... Tu jest przepięknie w poniedziałek wracam... Bawimy się wspaniale👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina 57
Bardzo dziękuję za życzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora...
Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok … ________________________$$$$$$$$$$ _______________________$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________§§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __________§§§___________$$$$$$$$$$ ____$$$$$$§§§$$$$$$$_____$$$$$$$$$ __$$_____§§§_______$$______$$$$$$$ __$_$$$$$§§§$$$$$$$$_$$ _$__§§___§§§__________$ $$§§§§___§§___________$$ $$§§____§§§___________$$ $$§__§__§§_____________$ $$____§§§_____________$$ $$____§§§§________§§§§$$ _$$§__§§§§§§§§§§§§§§§$$ __$$§§§__§§§§§§§§§§$$$ ___$$§§§§§§§§§§§§§$$$ _____$$$§§§§§§§§$$$ _______$$$$$$$$$$ __________ $$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ _________$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc butelkę szampana i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam trochę w głowie :* 100 lat kochana OAZO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Nora ,no to w starym roku YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
*SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU** *  * ☆ *  *  *  ☆ *  * ☆ ☆ *  *  *  ☆ *  * ☆ *  * ☆ *  *  *  ☆ *  * ☆ _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ Na wszystkie dni Nowego Roku Życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku Obyś jednym krokiem mijał przeszkody Byś czuł się silny i wiecznie młody By zdrowie zawsze Ci dopisało Dużo radości,a smutku mało By serce dla Boga mocniej Ci biło By Ci z wszystkimi dobrze się żyło By miłość z Ciebie zawsze tryskała By z wzajemnością Cię obdarzała Byś dzień po dniu w pełnym uroku Doczekał znów następnego roku. _________•(▒▒▒▒▒` 18 • ______•(▒ _(█ (█ (█ _(▒ • ____•(▒ (█ _____ ___(█ (▒ • __•(▒ (█ ______XII____(█ (▒ • _•(▒ (█ ______\_|______(█ (▒ • •(▒ (█ ________\|__ _____(█ (▒ • •(▒ (█ _IX______O____III_(█ (▒ • •(▒ (█ _________________(█ (▒ • _•(▒ (█ _______________(█ (▒ • ___•(▒ (█ _____VI____ (█ (▒ • _____•(▒ (█ ________(█ (▒ • _______•(▒ _(█ (█ (█ _(▒ • _________•(▒▒▒▒▒` 18;▒ • ✬⋰ (.•´`*.✬⋰ *.*✬⋰´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰ (¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰ ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\. ✬⋰✬⋰✬⋰✬ ;✬⋰✬⋰✬⋰✬ *WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM* *ROKU POZDRAWIAM CIEPLUTKO*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora...
No to w gore YYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×