Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Ja pamiętam, tez kolejki za masłem i cukrem:) Jak sięgam teraz pamięcią , to wspomnienie jak koszmar jest nawet teraz straszne... I popsułam sobie humor...nie lubię tych gorzkich wspomien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorącą czekolada, smakuje jak niebo w gębie:-D Dzieci pytały z jakiej to okazji! ? Granacie, ciesze się, ze Ty cieszysz... Ja tez zawsze mam radochę jak coś sobie kupie:) Kwiatuszki piękne❤️ Wszystkich Was lubię...:classic_cool: Jak miałam 18 ke to śpiewałam tak:-D Czekolada Pochodzę z domu z zasadami nie miałem nigdy randez vous na spacer zawsze z rodzicami chodziłem tam i tu O pójściu samym nie ma mowy o flircie ani mi się śni codziennie blok czekoladowy mama na deser daje mi A ja nie chcę czekolady chcę by miłość dał mi ktoś żeby zabrał mnie od mamy bo tych słodyczy mam już dość Raz były moje urodziny ech nie zapomnę tego dnia zebrał się cały krąg rodzinny i każdy prezent dla mnie miał Prezentów się zebrało wiele czekoladowy cały stos a ja się tak zdenerwowałem i zawołałem na cały głos A ja nie chcę czekolady chcę by miłość dał mi ktoś żeby zabrał mnie od mamy bo tych słodyczy mam już dość A teraz kocham czekoladę i święty spokój:-D pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
A ja kocham czekoladę, może to śmieszne, ale wole ja bardziej od piwa.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
:-D Dlaczego murzyni jedzą tylko białą czekoladę? żeby sobie palców nie poobgryzali :) **************************************************************************************** Przychodzi baba do lekarza ze śrubką w uchu a lekarz do niej co pani robi?? A ona na to : słucham :-D ****************************************************************************************** Przychodzi baba do lekarza z zezem rozbieżnym: - Co się pani tak rozgląda? ************************************************************************************************ Przychodzi baba do lekarza i narzeka, ze rosna jej wlosy na piersiach. Lekarz prosi babe aby opisala szczegolowo gdzie te wlosy rosna. Baba mowi, ze wlosy zaczynaja sie na piersiach, przechodza przez brzuch az po same jaja.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Zaraz Debata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Ha ha ha ha ha ! Ten ostatni suprrrrrrrrrrrrrrr!!! Ha ha ha ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotny, Ty diabliku jeden mało się z tych żarcików nie posikałam:-D Hi hi hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Granacie co podejdę do kompa to się śmieje aż gdacze:-D Szczególnie ten ostatni tak mnie rozbawił:-D Dobranoc Granatku, spij słodko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Do tego pożaru, to coś musi w tym być... ❤️ Anna German » Człowieczy los Człowieczy los nie jest bajką, ani snem. Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem. Człowieczy los niesie trudy, żal i łzy. Pomimo to można los zmienić w dobry, lub zły. Uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj, na dzień szczęśliwy nie czekaj, bo kresu nadejdzie czas, nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiech odsłoni przed tobą siedem codziennych cudów świata. Tęczowym mostem zapłonie nad dniem, co ulata. Marzeniom skrzydeł doda, wspomnieniom urody. Pomoże strudzonemu pokonać przeszkody... Uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj, na dzień szczęśliwy nie czekaj, bo kresu nadejdzie czas, nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiechaj się, uśmiechaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Mojej mamy ulubiona piosenkarka... Dedykuje jej tekst na dobranoc W K I K :) » Anna German » Gałązka snów Od lat Wracam tam Gdzie nas zetknał los Pierwszy raz Wracam tam Gdy wśród łanów zbóż Zakwita mak Wracam Mimo, że na polnej miedzy Wiatr juz zatarł ślady Naszych stóp Wracam Aby na rozstaju dróg Szukać kropli słońca Z gałązki snów Nocą ciszy wezbranej jak potok Nie spłoszy świerszcza muzykowanie I czas sie dla mnie zamieni W oczekiwanie… oczekiwanie… A gdy latarnie mlecznych dróg Na niebie znowu zapłoną Jedną po drugiej gwiazdę Zbierzesz pod nocy osłoną. I przesypiesz srebrny pył Niby drogie kamienie W drzace od zachwytu Moje dwie stulone dłonie. I znów Wróce tam Gdzie nas zetknął los Pierwszy raz Wróce tam Gdzie nas zetknął los Pierwszy mak Wróce Mimo że na polnej miedzy Nie odnajde sladów Naszych stóp Wróce Chociaż na rozstaju dróg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze to dla naszego Topikowego księżyca. Cudowny tekst...::) Anna German » Księżyc i róże Nie przysłaniajcie różom księżyca gdy świeci Róże kochają księżyc tak jak poeci W niebo z ogrodów patrzą i patrzą nim zasną I śni się różom w ciemności ta jasność Róże mają kocie źrenice ja wiem Róże z rzadka oczy podnoszą ja wiem I najchętniej róże z księżycem ja wiem Swe dialogi wiodą wśród nocy ja wiem Róże mają usta gorące ja wiem Ogień róży na deszczu nie gaśnie ja wiem Róże mają kolce drapieżne ja wiem Kaleczą do krwi gdy pieszczą i kaleczą do krwi gdy pieszczą Ja wiem,ja wiem, ja wiem, ja dobrze o tym wiem Nie przesłaniajcie różom księżyca nim zasną Róże kochają tarczę księżyca tę jasność W ziemię wrośnięte i oniemiałe w milczeniu Lecą na księżyc kiedy przepływa nad Ziemią Róże mają kocie... ...ja dobrze o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Pamietam te piekne utwory Wanilio❤️ Dzieki , ze je przypomialas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
» Breakout » Pomaluj moje sny Nie zazdroszczę łodzi żagla, kiedy wiatr gna po morzach ją dalekich, gna przez świat, nie zazdroszczę ptakom skrzydeł, rbom płetw, bo najbardziej ponad wszystko pragnę mieć, pragnę mieć, pragnę mieć sny kolorowe, pomaluj moje sny chcę zamieszkać w kolorowym mieście snu, w kolorowym rwać ogrodzie bukiet bzu dla dziewczyny kolorowej, która w pieśń wszystkie barwy i odcienie umie wpleść, ja chcę śnić, ja chcę śnić sny kolorowe, pomaluj moje sny tak jak gdybym tego mało miał za dnia, tyle czerni w moich snach, tyle zła, daj mi proszę chociaż w nocy barwny sen niech mi we śnie będzie jaśniej, niż jest w dzień daj mi dziś, daj mi dziś sny kolorowe, pomaluj moje sny sny kolorowe, pomaluj moje sny sny kolorowe, pomaluj moje sny sny kolorowe, pomaluj moje sny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Jak pieknie i sentymentalnie zrobilo sie w Oazie:-D A moze zarcik na dobranoc...:-D Przychodzi facet do lekarza i mówi: - Panie doktorze, tak mnie strasznie wątroba boli! Na to lekarz: - A pije Pan? - Piję, ale nie pomaga! ********************************************************************************** Matka pyta syna: - Co przerabialiście dziś na chemii? - Materiały wybuchowe. - Nauczycielka zadała coś do domu? - Nie zdążyła... ************************************************************************************ Ojciec siedzi przy komputerze. Do pokoju wchodzi syn. - Cześć tatku, wróciłem! - Cześć synek, gdzie byłeś? - W wojsku, tatku! ********************************************************************************** DO JUTRA:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc🖐️ :-D :-D:-D -Tata tata, chodźmy na sanki! -NIE! -Ale tata tata chodźmy na sanki! -Nie! -No chodźmy na sanki -dobra chodźmy! -Tata tata ja już nie chce na sanki! -Zamknij się gówniarzu i ciągnij!! Mishuggah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Jak ja się uśmiałam:-D Poczytam:) tak dożo naprodukowaliście::-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zmęczonek:( Jutro Was poczytam jak wróce z pracki - mam wyjazd, a to na dobranoc NA WOJTUSIA Z POPIELNIKA.. Na Wojtusia z popielnika Iskiereczka mruga - Chodź opowiem ci bajeczkę, Bajka będzie długa. Była sobie raz królewna, Pokochała grajka, Król wyprawił im wesele... I skończona bajka. Była sobie Baba Jaga, Miała chatkę z masła, A w tej chatce same dziwy... Cyt! iskierka zgasła. Patrzy Wojtuś, patrzy, duma, Zaszły łzą oczęta. Czemuś mnie tak okłamała? Wojtuś zapamięta. Już ci nigdy nie uwierzę Iskiereczko mała. Najpierw błyśniesz, potem gaśniesz, Ot i bajka cała. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tez Fajne
Był sobie król... Był sobie król, był sobie paź i była też królewna. Żyli wśród mórz, nie znali burz, rzecz najzupełniej pewna. Żyli wśród mórz, nie znali burz, rzecz najzupełniej pewna. Kochał się król, kochał się paź, kochali się w królewnie. I ona też kochała ich, kochali się wzajemnie. I ona też kochała ich, kochali się wzajemnie. Lecz srogi los, okrutna śmierć w udziale im przypadła, Króla zjadł pies, pazia zjadł kot, królewnę myszka zjadła. Króla zjadł pies, pazia zjadł kot, królewnę myszka zjadła. Lecz żeby ci nie było żal dziecino ukochana, Z cukru był król, z piernika paź, królewna z marcepana, Z cukru był król, z piernika paź, królewna z marcepana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tez Fajne
http://www.empireofdream.com/Rudy03.jpg Podoba mi się tu bardzo:) Korale Zrobimy sznur korali zrobimy za chwileczkę. Igiełka jarzębinę nawlecze na niteczkę. Koralik jeden, potem dwa. Już praca wre, zabawa trwa. Z czerwonej jarzębiny korali długi sznur. Dojrzały już owoce i pięknie się czerwienią. W jesienny sznur korali za chwilę się zmieniają. Koralik jeden, potem dwa. Już praca wre, zabawa trwa Z czerwonej jarzębiny korali długi sznur. Gdy zbraknie jarzębiny Następną kiść zerwiemy. Korale bardzo długie, dziś zrobić bardzo chcemy. Koralik jeden, potem dwa. Już praca wre, zabawa trwa Z czerwonej jarzębiny korali długi sznur. http://www.antypodymody.pl/prod_pics/1893_t.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tez Fajne
Jarzębina Już lato odeszło i kwiaty przekwitły, a jeszcze coś w polu się mieni, To w polu i w lesie czerwienią się, spójrzcie korale, korale jesieni. Idzie lasem pani jesień, jarzębinę w koszu niesie. Daj korali nam troszeczkę, nawleczemy na niteczkę. Włożymy korale, korale czerwone i biegać będziemy po lesie. Będziemy śpiewali piosenkę jesienną, niech echo daleko ją niesie. Idzie lasem... Kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Pozdrawiam i przesyłam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano wstane i pospiesze do doktora po recepte, bo cos spac ostatnio nie moge:-D Poprosze o jakas na sen pigule:-D A teraz do wanienk:-D kapiel i chwila relaksu... Zycze milych snow WBW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×