Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Poczytalam Was, ale nie mam juz sily i czasu odpisac 💤😴 Moze za wczesnie Wzielam pol piguly na sen i oczy mi zasypiaja:-D-D:-D Niesmiala, bajka ciekawa poczekam na nastepny odcinek do jutra:-D Ja tez tu lubie wpadac, bo jestescie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
A w górach już jesień... A w górach już jesień, królestwo niczyje. a w górach już jesień i kruche motyle. http://www.akt.gliwice.pl/galeria/rok_2005/fruktonalia/051021_0038_2.jpg http://www.sudetyit.netfirms.com/www.sudety.it/galeria/1147.jpg http://www.beskidslaski.pl/Grafika/Jesien/szlak_640.jpg Kocham Góry i Oazę❤️do jutra dobranoc.. Herbatkę wypiłam dzięki Wiosenko:) Bajka ciekawa Nieśmiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Pozdrawiam wszystkich i Oazę:-D miłych snów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Piękne te nasze piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ciesze się, pewnie je tez pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
One mi coś bardzo przypominają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Az serce zaczęło mi bić mocniej... Piękne były te nasze młode lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Pamiętasz Jacka Lecha? poszukaj coś jak możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Samotny jesteś Tam? Co ci się stało? Co z pikawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Jestem, żyje, jeszcze żyje:-Tylko słucham... Wiesz odezwały się wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
dzięki Bogu, myślałam żeś przezemnie ducha wyzionął:-D Hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Na dziś wystarczy ... bo leci na Polsacie Kiepski... Spijcie spokojnie, dobranoc kolego było :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Bardzo Ci dziękuje mila koleżanko za wspaniały wieczór... Wspaniale mieć rówieśniczkę w oazie... należy Ci się duży buziak👄 Posłucham jeszcze sobie tych naszych piosenek w ciszy i skupieniu... Nawet odeszła mi ochota na kawały... Dobranoc K I K!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki i koledzy! Pozdrawiam Was wszystkich milutko i życzę kolorowych .. Byłam dziś u dobrej znajomej i mówiłam jej o Was... Nabrała ochoty i sadze,ze będzie do Oazy wpadać... Tylko myszkę musi kupić bo ta nie chce jej działać... Czyściłyśmy ja, ale zacina się i nie można pisać... Widze, ze samotny i 60 sobie młodość przypominali ... To tez mojej młodości przeboje:) Jutro posłucham i poczytam wszystko:)❤️ Obudzą mnie... Obudzą mnie jarzębin rozpacze wśród asfaltu, listopad się pokłoni, zastuka wiatr do drzwi... i znowu jak hrabina pijana wrócę z rautu, i znów zobaczę siebie: ten obraz bardzo zły. W jesieni lustrze bladym, o jedno lato starsza, z piosenką do szuflady, z mężczyzną, któremu nie wystarczam. Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Dobranoc❤️ Jesień w Górach Już wrzesień i jesień po górach gna Już liście się złocą i snuje się mgła Objąwszy w uściski szczyty i groty Układa sennie swe mleczne sploty Dzwonienie wbiega w chłodny poranek Jak krople wody w cynowy dzbanek I nagle zbocza jaśnieją od słońca Niebo i góry są jakby bez końca Wtedy zapragniesz wszystko porzucić Wszystko zapomnieć i tylko tu wrócić Urszula Górska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Sorry! ale juz15 październik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chyba depresja mni jakowaś dopada....Choć staram się usmiechaćbo...tysiące powodów by życ radością...Coś jednak mi jest, ale nie będę zanudzać tym :) Kawę zrobiłam...tylko sama pić nie lubię...Który ranny ptaszek dołączy do mnie ? Sok również jest...i herbata z owoców leśnych...bułeczki maslane....Tylko trochę animuszu poproszę...a będzie oki... Wiecie co...mam ogromny dylemat...zastanawiam sie nad podjęciem bardzo poważnej decyzji zyciowej...dotyczącaj zmiany miejsca zamieszkania i pracy...a konkretnie chodzi o poprowadzenie gospodarstwa agroturystycznego....to jet moje marzenie...ale to takie poważne...nie wiem czy podołam, czy finansowo dam radę....tyle znaków zapytania...obaw i innych takich...Szukam swojego miejsca w życiu chyba...I tak mnie kuszą Bieszczady i jego uroki....Tylko tak się wciąż zastanawiam.... Stąd tak malo mnie tu... Ale nie opuszczę Was..bo tu tak pieknie i ciepło...tak jak bym chciała aby było u mnie.....Dziekuję, żę jesteście Kochani :) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie;) Szepciku ja juz kawke mam wieć wypijmy ją razem.. ależ masz piekne marzenie.. mysle ze to dobry pomysł z ta agroturystyka - do odwarznych świat należy;) Przykro mi sie zrobiło jak ktoś napisał o skorpinie tyle ... złego... ja własnie jestem skorpion i jakos niesmacznei zrobiło mi sie po przeczytaniu tego tekstu. Wierze ze coś jest w tych horoskopach, ale nigdy tak nie jest ze ktos jest zły bo jest np skorpoionem i tak sie utarło. W kazdym z nas jest wiele dobra, ach juz nie chce mi sie tłumaczyc... Życzę miłego dzionka wszystkim i zmykam teraz do pracki. http://www.fotoplatforma.pl/fotografia/pl/4393/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Przysiadam się do kawki i wielka ochota:-D Słoneczko, przed tobą duże wyzwanie, ale jesteś wspaniałą mlodą dziewczyną i wszystko będzie dobrze ... Tylko naturalnie to poważna decyzja i trzeba ja dobrze przemyśleć... Wiesz przecież, ze bez ryzyka nic nie ma... Myślę, ze przez to borykanie się z tym wszystkim dopada cię ta zła chandra...❤️ ... powodzenia.. Kasiunia! Nie słuchaj bzdur :-D Skorpion jest ósmym znakiem zodiaku posiadający jako jeden z niewielu dwie planety opiekuńcze Plutona i Marsa, jego trygonem jest woda. Wokół Skorpiona narosło wiele legend i plotek. Jest to najbardziej kontrowersyjny znak zodiaku, pełen tajemniczości, mistycyzmu, zmiennych emocji, pasji, pomysłowości i wyobraźni. Jest to silna osobowość. We wszystko co robi bardzo się angażuje, jest ambitny, Mdąży do zajęcia eksponowanego stanowiska. W swoim działaniu kieruje się chęcią posiadania jak i względami ambicjonalnymi. Drobiazgowy ,prawie nic nie ujdzie jego uwadze. Bardzo skomplikowany emocjonalnie, ma trudności w okazywaniu uczuć. Wrażliwy z rozwiniętą intuicją, poczuciem humoru, jest dobrym kompanem i oddanym przyjacielem. Ma bardzo duży temperament i seksualność. Bardzo często na partnerów życiowych wybiera też Skorpiony. Pewnie dlatego, aby osoba z tego samego znaku rozumiała zawiłości jego charakteru, szukając w ten sposób bratniej duszy, zrozumienia i akceptacji. Poza tym osoby płci przeciwnej z tego samego znaku w jakiś dziwny magnetyczny sposób, przyciągają się do siebie. Jest bardzo szlachetny, przenikliwy, pomocny ,o hipnotycznym spojrzeniu. Jego mottem jest transformacja, mistrzostwo , mistycyzm. Spokojnego i miłego dnia dziewczynki życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×