Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

hmmm wiesz sentymenty swoja drogą ale dowcipy to umiesz dobierac suuuper ja juz wypadam przy Tobie z gry, choc pełno tego w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
NO i tak tu z kobietami:( » M » Marek Grechuta » Na szarość naszych nocy Na szarość naszych nocy na naszą bezimienność na szarość i nijakość jutrzejszych naszych marzeń na twarzy przezroczystość na twarze bez wyrazu na nasze oddalenie na naszą nieobecnośc i losów obojętność listek iskierkę cieni jak kotwicę wbij w nasze serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Ale ja nie żartuje,no wiesz jakbym śmiał...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej jest mi naprawde miło pogawędzić z Toba jestem łasa na takie względy i zainteresowanie bo jestem kobieta w całej okazałosci :) wyrosłam z wielu rzeczy i na nowo jak nastolatka czuje , ze jakby cos tak jak kiedys inspirowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Będziesz moją Panią... Będziesz zbierać kwiaty będziesz się uśmiechać będziesz liczyć gwiazdy będziesz na mnie czekać I ty właśnie ty będziesz moją damą i ty właśnie ty będziesz moją panią Będą ci grały skrzypce lipowe będą śpiewały jarzębinowe drzewa, liście, kwiaty wszystkie Będę z tobą tańczyć bajki opowiadać słońce z pomarańczy w twoje dłonie składać I ty właśnie ty będziesz moją damą i ty właśnie ty będziesz moją panią Będą ci grały nocą sierpniową wiatry strojone barwą słońca będą śpiewały, śpiewały bez końca Będziesz miała imię jak wiosenna burza będziesz miała miłość jak jesienna burza I ty właśnie ty będziesz moją damą i ty właśnie ty będziesz moją panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Czy lubisz ta poezje śpiewaną... To dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wiec oddychaj cala piersią...kwiatuszku Ty mój... Nie wiem jak w życiu losy się potoczą , ale czuje tez jak bym był małolatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek Grechuta » Dni, których jeszcze nie znamy Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych , z których nie masz nic Jedno warto znać , jedno tylko wiedz , że Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy Pewien znany ktoś , kto miał dom i sad Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł Choć majatek prysł , on nie stoczył się Wytłumaczyć umiał sobie wtedy właśnie że Ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy Waznych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
A Ty mi swoimi wpisami ZOSIE Z" PANA TADEUSZA" przypominasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Porozmawiaj z nami mila koleżanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Mari ma racje zdejmij ten ręcznik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Myślę, ze znasz się na żartach co?.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Oj, nie obrażaj się zaraz wyciszony Aniele...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek Grechuta » Muza pomyślności Co to? gdy usta milczą , śpiewa i wzrusza to dusza , to dusza co to ? nie raz duszy skrzydła sobie dopinało to ciało , to ciało dusza i ciało , serce i rozum wiedza i sztuka wyśniona każda ta para jest wtedy szczęśliwa gdy w siebie zapatrzona Między żarem słów , a słów tych cieniem między śmiechem a westchnieniem między każdą chwilą smutku i radości krąży muza pomyślności poszukaj , zawołaj ją na kuszenie nowych dni , pięknych chwil przyniesie taki uśmiech , co da ci natchnienie co doda sił na więcej sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Niechaj mnie Zośka o wiersze nie prosi, Bo kiedy Zośka do ojczyzny wróci, To każdy kwiatek powie wiersze Zosi, Każda jej gwiazdka piosenkę zanuci. Nim kwiat przekwitnie, nim gwiazdeczka zleci, Słuchaj, bo to są najlepsi poeci. Gwiazdy błękitne, kwiateczki czerwone Będą ci całe poemata składać. Ja bym powiedział to samo, co one, Bo ja się od nich nauczyłem gadać; Bo tam, gdzie Ikwy srebrne fale płyną, Byłem ja niegdyś jak Zośka dzieciną. Dzisiaj daleko pojechałem w gości I dalej mię los nieszczęśliwy goni. Przywieź mi, Zośko, od tych gwiazd światłości, Przywieź mi, Zośko, z tamtych kwiatów woni, Bo mi naprawdę odmłodnieć potrzeba. Wróć mi więc z kraju taką - jakby z nieba. To dla ciebie MARI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
zrób się na bóstwo wyciszona, piękna kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzeju dzieki wielkie naprawde było mi miło , a na dobranoc dowcip Do lekarza przychodzi facet z żoną. - Panie doktorze, ja chyba jestem chory. Moja żona mnie w ogóle nie podnieca... - Proszę, niech pan wyjdzie do poczekalni... A pani niech teraz zdejmie stanik, majtki i położy się na leżance... no dobrze, może się pani ubrać. Woła męża. - Niech się pan nie martwi, jest pan zupełnie zdrowy. Ona mnie też nie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
- Kołysanka Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo Kocham Cię Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo Kocham Cię A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Twym aniołem, twym aniołem Twym aniołem, twym aniołem Do jutra spij dobrze N MARI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
- Kołysanka Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo Kocham Cię Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo Kocham Cię A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Twym aniołem, twym aniołem Twym aniołem, twym aniołem Do jutra spij dobrze MARI NET PLATA FIGLE DOBRANOC DZIEWCZYNKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie wejść nie mogłam i tak to jest ja mówie , ze dzisiaj jeszcze sie spotkamy a Ty , ze jutro :( żartuje :D 🌼D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Oj, oj , ty mała niegrzeczna dziewczynko.:-D Spij i o mnie śnij, a ja będę twym aniołem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×