Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny60
Dobry wieczór! Z miłością jest jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje je w świeżości. Marcel Achard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Ciężko coś z netem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Ok! już działa..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Wspaniale cytaty Marii!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
» Jerzy Połomski » PIOSENKA PRZYPOMNI CI PIOSENKA PRZYPOMNI CI SPADŁA CICHO KARTKA Z KALENDARZA ZNÓW BEZ CIEBIE MINĄŁ JEDEN DZIEŃ... SERCE ME O TOBIE TYLKO MARZY PRZYJDŹ I SMUTEK W RADOŚĆ ZMIEŃ... CZEMU KAŻESZ TĘSKNIĆ TAK OGROMNIE ? CZYŻBYŚ O MNIE ZAPOMNIAŁA JUŻ ? JEŚLI TAK,TO WŚRÓD TĘSKNOTY, ZNAJDZIE CIĘ PIOSENKI MOTYW WŚRÓD DALEKICH LĄDÓW,RZEK I MÓRZ... REF: PIOSENKA PRZYPOMNI CI ŻE KTOŚ NA CIEBIE CZEKA ŻE TĘSKNI KTOŚ Z DALEKA SAMOTNY,JAK TY... PIOSENKA PRZYPOMNI CI TE CHWILE,CO MINĘŁY CO W PRZESTRZEŃ POPŁYNEŁY JAK ZWODNICZE SNY. A WTEDY SERCE ZABIJE MOCNO I BLASKI WSPOMNIEŃ ZNÓW SIĘ ROZZŁOCĄ. PIOSENKA PRZYPOMNI CI ŻE KTOŚ O TOBIE MARZY ŻE SMUTEK MA NA TWARZY I W OCZACH MA ŁZY. NIE MA DNIA,GODZINY I MINUTY BYM DO CIEBIE NIE SŁAŁ MYŚLI SWYCH ROZKOCHANYCH,LECZ NIESTETY SMUTNYCH KIEDY W ŚWIAT ODESZŁAŚ TY LECZ POMIMO WSZYSTKO SIĘ ŁUDZĘ ŻE OBUDZĘ ZNOWU SERCE TWE MOŻE WZRUSZĄ CIĘ WSPOMNIENIA SNY MINIONE I MARZENIA I MIŁOSNE SŁOWA ME. REF: PIOSENKA PRZYPOMNI CI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
i Bo z dziewczynami - Jerzy Połomski Bo z dziewczynami Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się, czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle, spokoju się spodziewać, czy też przejść, czy szukać jej, czy jej z oczu zejść. Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się, czy dobrze jest, czy może jest, może jest już źle, czy najważniejszy jesteś w życiu jej, czy znaczysz już od kogoś mniej. A wszystko to pewne tak prawie, jak listek na wietrze, w trawie ślad, jak latem zerwany w trawie dmuchawiec, gdy zawieje wiatr. A wszystko to pewne tak właśnie jak ten nad wodą dym, one całe są, one całe są w tym. Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się, czy dobrze jest czy może jest może jest już źle, jaka będzie przez najbliższe dni przygarnie cię czy zatrzaśnie drzwi. Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się, czy dobrze jest czy może jest może jest już źle, nie będziesz wiedział czy jest tak czy tak i to jedyny pewny fakt. Jeszcze rok, jeszcze dzień, przekonacie się o tym sami, jak to jest, jak to jest z dziewczynami. A wszystko to pewne tak prawie... Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się, czy dobrze jest czy może jest może jest już źle, nie będziesz wiedział czy jest tak czy tak i to jedyny pewny fakt, jedyny pewny fakt, jedyny pewny fakt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
piosenki Moja miła, moja cicha, moja śliczna - Jerzy Połomski Moja miła, moja cicha, moja śliczna na na na na na na na na na na na na na ... Moja miła, moja cicha, moja śliczna, lekki powiew i muzyka, zapach nocy, przypomnienie, przytulenie, noc liryczna, moja miła, moja cicha, moja śliczna... Głos śpiewaczki, płomień świecy, zasłuchanie, potem cisza i łagodność, przypomnienie twojej skóry, twoich milczeń, leśnej woni, świeżość skóry, świeżość łąki, zapomnienie. Moje śpiewne przesłanie, zwykłe sobie śpiewanie, zamiast listu do ciebie, moje śpiewne przesłanie... [La la la la la la la la, la la la la la la la la] zamiast listu do ciebie, moje śpiewne przesłanie. [na na na na na na. . . itd.] Moja miła, moja cicha, moja śliczna, koniec płyty, koniec światła, zasłuchania, teraz bedzie noc zadumy, noc liryczna, pora grzechu, pora cieni, wspominania. Nasze głosy, dobre słowa, pamiętanie, śmieszne gniewy i dotknięcia, wybaczenia, potem słowa i łagodność, głosów granie, piękne piekła, błędne nieba, rozgrzeszenia. Moje śpiewne przesłanie, zwykłe sobie śpiewanie, zamiast listu do ciebie, moje śpiewne przesłanie... [La la la la la la la la, la la la la la la la la, la la la la la la la la, la la la la la la la la] m-m-m-m-m-m-m-m-m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Ty mi to powiedz - Jerzy Połomski Ty mi to powiedz Który słońca promień dla mnie świeci Który ptak ku niebu dla mnie wzleci Która kropla deszczu pada dla mnie Gdzie na mojej drodze leży kamień Ty mi to powiedz, ty mi to powiedz Tylko ty jedna powiedz mi Kiedy dzień wstanie oczekiwany Przez tyle nocy, przez tyle dni Pomożesz mi znaleźć moje miejsce na ziemi Pod skrawkiem nieba mojego, mój skrawek zieleni Dasz mi pęk kluczy i mnie nauczysz Przyszłość szeroko otwiera drzwi Ty mnie nauczysz, ty mnie nauczysz Nauczyć możesz mnie tylko ty Nie wiem kiedy ludziom mam dziękować Nie wiem jakie są najcichsze słowa Kiedy sprawiedliwe , jestem w gniewie Nie wiem kiedy milczeć trzeba, nie wiem Ty mi to powiesz, ty mi to powiesz, Tylko ty jedna powiesz mi Skrócisz cień nocy, tęczę roztoczysz, Uciszysz burzę, roztoczysz mgłę Pomożesz mi znaleźć moje miejsce na ziemi Pod skrawkiem nieba mojego, mój skrawek zieleni Dasz mi pęk kluczy i mnie nauczysz Przyszłość szeroko otwiera drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Andrzejku 👄 Irena Jarocka » Tańcz ze mną Orkiestra już zagrała tusz, na parkiecie brak miejsca dla nóg, najmodniejsze lokale w sezonie stale oblężone są jak szwedzki stół. Wpadliśmy tu przypadkiem tak, przyjaciele nas wzięli na szlak, zaszemrała orkiestra na stopniach estrad i do tańca zakołował świat. Tańcz ze mną, tańcz przez całą noc, płacz ze mną, płacz radości łzą, śmiej ze mną się do rana aż, gdy dźwięczy śmiech przycicha żal. Niedługo już odlecę w dal, znam godziny, terminy też znam kiedy się mój samolot zanurzy w obłok po policzkach w dół popłynie łza. Pożegnań czas to przyszły film, teraz tylko ta chwilą chce żyć, więc mnie w tańcu pocałuj i noc zaczaruj niech osłoni nas i wstrzyma świt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Szkoda , ze znowu nie mogliśmy się spotkać...:( ❤️ Musze jechać do wspólnika.... A to dla Was oazo kochana! Cała Sala śpiewa Z Nami - Jerzy Połomski Był raz bal na sto par, Pan wodzirej wprost szalał po sali: "Koszyk raz! Kółko dwa!" A pod oknem samotnie bez pani Siedział pan, smętny pan, Taki, co to nie pije, nie pali. A tłum szalał, Hiszpański walc cud ten wyprawił I wszyscy śpiewali go tak: Cała sala śpiewa z nami, Tańcząc walca - walczyka parami, Na tym balu nad balami takim, Co się pamięta latami. Gdzieś Hiszpania za górami, A tu zima, karnawał jest z nami. Raz się żyje, zakręćmy walczyka ten raz, Hiszpański walczyk w sam raz. Więc ten pan, smętny pan Zdenerwował się, proszę państwa, okropnie. Pojął, że właśnie on Może życie przesiedzieć przy oknie. Nagle wstał, ruszył w tan, Walc hiszpański mu dodał odwagi. Z tłumem szalał, Hiszpański walc cud ten wyprawił I wszyscy śpiewali go tak: Cała sala śpiewa z nami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Przykro mi Marii jestem umówiony na 21.00 muszę jechać pa pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Witaj Marii👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedź Andrzejku i wracaj co sie odwlecze to nie uciecze :D👄 Irena Jarocka » By coś zostało z tych dni Znów noc, noc, pani szalona wiruje wokół nas, znów świat, świat wzięłam w ramiona, przystanął w miejscu czas. Znowu walc we władanie swe poddał ciebie i mnie, a ja w twe oczy wpatrzona, jednego tylko chcę: Tak żyć, żyć, by coś zostało z tych dni, dni, kiedy się miało w ramionach cały świat, gdy przy mnie byłeś ty. Te chwile, nawet najbłahsze, pamiętać tak, by na zawsze zostało coś z tych dni, zostało coś z tych dni... Więc chodź, chodź ze mną pomarzyć, odszukać pomóż mi ten czas, czas, co równoważy szaro przeżyte dni. Jedna chwila wystarczy nam, ocal ją, niechaj trwa, kto wie, co jutro się zdarzy, więc próbuj, tak, jak ja. Tak żyć, żyć, by coś zostało z tych dni, dni, kiedy się miało w ramionach cały świat, gdy przy mnie byłeś ty. Te chwile, nawet najbłahsze, pamiętać tak, by na zawsze zostało coś z tych dni, zostało coś z tych dni... Na na na na na na na........ do miłego paaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Piękne te wasze gesty wyrażane w piosenkach... Mile to wasze flirtowanie i w sercu odzywa się uczucie zazdrości... Jednak każda kobieta marzy o odrobinie szczęścia w miłości... Odrobinę szczęścia w miłości - Irena Santor O czym marzy dziewczyna Gdy dorastać zaczyna Kiedy z pączka się zmieni w kwiat Kiedy śpi gdy się ocknie Za czym tęskni najmocniej Czego chce aby dał jej świat… Odrobinę szczęścia w miłości Odrobinę serca czyjegoś Jedną małą chwilę radości Przy boku kochanego Stanąć z nim na ślubnym kobiercu Nawet łzami zalać się Potem stanąć sercem przy sercu I usłyszeć… kocham cię Każda odda z ochotą Nawet srebro i złoto I brylanty i wszystko co ma Bez namysłu najszczerszej Niech ktoś wszystko zabierze W zamian za to niech tylko da… Odrobinę szczęścia w miłości Odrobinę serca czyjegoś Jedną małą chwilę radości Przy boku kochanego Stanąć z nim na ślubnym kobiercu Nawet łzami zalać się Potem stanąć sercem przy sercu I usłyszeć… kocham cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Wybacz mi Prosta kobieto...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Teraz rozumiem dla kogo były te kwiaty... Chcialabym mieć chociaż takiego wirtualnego przyjaciela... I tak naprawdę weszłam na ten topik bo tu wpadają mili panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Pozdrawiam Was WBW i życzę miłych snów ... Poczytam to prędzej zasnę ...DO jutra Oazo , do jutra kochani[usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzębinka czerwona
WITAM🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzębina czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzębina czerwona
mogę tu pobyć? tak tu milo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzębina czerwona
A dlaczego ty jesteś czarna?...A ja na oranż...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja jestem tu zarejestrowana w preferencjach... To jest u góry z prawej strony ... Wejdź tam i kliknij ...A potem wypełnij swoje dane ... życzę powodzenia... Poradzie ci tylko, zmień nicka bo my już jedna jarzębinkę tu mamy ... A najlepiej chociaż pobieżnie zapoznaj się z tym topikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×