Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Dzien dobry! Pozdrawiam wszystkich milutko ! Pozwoliłam wejsc sobie do waszej oazy bo tu tak przytulnie i milo... Przeglądając strony napotkałam na moja koleżankę topikową Alisarie ... Nie wiecie co się u niej dziej? czy macie z nią jakiś kontakt..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze to topik poetycki taki z marzeń i snów ... Pozwolicie , ze będę was odwiedzać ...Ja tez kocham literaturę piękną... I ta cisza mi bardzo odpowiada.... 🌼🌼🌼 Maszeruje wiosna Tam daleko gdzie wysoka sosna maszeruje drogą, mała wiosna. Ma spódniczkę mini, sznurowane butki i jeden warkoczyk krótki. ref: Maszeruje wiosna a ptaki wokoło, lecą i świergocą głośno i wesoło Maszeruje wiosna w ręku trzyma kwiat. Gdy go w górę wznosi, zielenieje świat. ref: Maszeruje wiosna a ptaki wokoło, lecą i świergocą głośno i wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wiośnie Barbara Lewandowska Pochyla się sosna ku sośnie i szumi ... A o czym? O wiośnie. Że wiosna wędruje po dróżkach i czasy wyczynia jak wróżka. Gdy wiosna uśmiechem zabłyśnie, to z ziemi wyrasta przebiśnieg. Gdzie stanie, w tym miejscu za chwilę pojawia się śliczny zawilec. Gdy wita się z wiosną leszczyna to wiosna jej kotki przypina. Stanęła dziś wiosna nad klonem I klon ma już pączki zielone. A dąb się ogromnie złości i też zielenieje ... z zazdrości. miłego dnia życzę...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi ! śniadanie wyśmienite ....cóż tak kalorie...:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Witam WbW!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Pozdrawiam Ennke i milo witam w naszej oazie:) my tez kochamy poezje w wierszyki które wkleiłaś są cudowne:) Ali sari nie znam wiec przykro mi, ale nie mogę ci pomoc... Na pewno dziewczyny , które są tu od zarania odpowiedzą ci na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Wiosenny powiew krystyna kunigiel-jabłońska W powietrzu czuć wiosnę, co po śnie zimowym, jak długim letargu do życia się budzi. Jeszcze sypie śniegiem, jeszcze lodem mrozi, ciepło z zimnem splata - jednak już nadchodzi. Tak bardzo cię czekam, szczególnie w tym roku, oczy me uraduj jasną swą zielenią. Zawieś na gałęziach liście, kwietne pąki, rzuć świeże kobierce na uśpione łąki. Wiosno ! daj otuchę swym młodzieńczym tchnieniem, oddal mój niepokój, - myśli uciszeniem. Przynieś proszę z sobą, nową radość bycia, nadaj sens istnieniu w tym bezsensie życia. Przyjdź w wianku z pierwiosnków na głowę włożonym, w sukience utkanej z mgiełki nad wodami, dotknij swoją różdżką, rozsiej radość wokół, zabierz mą samotność a przywróć mi spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Cudowny ten wierszyk i taki na czasie ...:) życzę miłego dnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennko! Alisaria była u nas, to super babka, miała zawsze ciekawe wpisy zawsze lubiłam i cieszyłam się na jej wspaniale fotki, miała pięknie wypielęgnowany ogród i małego pieska Czarusia:) Nie umiem Ci niestety powiedzieć co u niej:( Alisario!!! Prosimy odezwij się do nas...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze 56 wiosenka potrafi ci cis więcej na jej temat powiedzieć ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i chłopaki ! Miałam dziś wesoły dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry!coś mi się net wyłącza już kiedyś tak miałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Witam WBW!👄 Byłam dziś u lekarza tak się poczekalni wyczekałam , ze barki i cale mnie plecy bolą...Mam już dosyć, u nas trzeba mieć naprawdę końskie zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Zycze miłego dnia wszystkim tu zaglądającym i kładę się do łózka...:) OZDROWIEĆ:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
I net tez chodzi dziś tak jak ja mulasto:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam wszystkich pięknie... Nie pojechałam na nasz babiniec , który odbywa się u Jolanty... szkoda 😠 Dziewczyny są rozczarowane, miałam im o naszej wycieczce Walentynkowej opowiedzieć a tu nici :) Właśnie dzwoniłam z przeprosinami , samochód nam wysiadł i ani rusz... A do Joli jest dobre 50 kilosów i później nie pasuje połączenie... No trudno i tak się zdarza ... Juz ochłonęłam mi lepiej... Dlatego rozkładam obrus w te róże , który dobrze znacie i nastawiam na kawę:-D http://www.spitzenstuebl.de/images/rose10.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiejecie się pewnie , ze jestem dziecinna , albo zdziwaczała , ale 43 lata przed 100 można troszkę po błaznować ...Ha ha ha ! Weddy serce czuje się młodziej.:-D Jest takie powiedzenie , które wszyscy znacie:-D " lepiej żartować jak chorować "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennkoo,twój Nick jakbym już gdzieś słyszała taki wydaje mi się znajomy... Pytasz o Alisarie, tak mam z nią kontakt telefoniczny, oj polubiłyśmy się bardzo, myślę , ze możesz do niej maila wysłać, adres stoi przy jej nicku... Pozdrawiam Was WBW życzę miłego już wieczorku! A ja teraz pójdę do do mojej sąsiadki na plotki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko kochana👄❤️... Lubie Ciebie , żeby wszyscy byli tacy zdziecinniali to życie byłoby piękne i szczęśliwe::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkie, wszyściuteńkie I ENNKE I alisarie 👄👄 i WBW I nawet naszych panów :-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×