Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Poczęstuje się chętnie jabłuszkiem... Lubie takie prosto z drzewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze krotko i węzłowato ha ha ha ! dziś nie mam czasu, wytapetowaliśmy najmłodszego syna pokój , bo na początku marca nowe meble przyjdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów życzę miłych snów ! Nie mam czasu pisać , ale poczytuje w wolnych chwilach , bo kocham te wiersze, i odpowiadania... I bardzo mi odpowiada wasze towarzystwo... Lubie WBW i nasza OAZE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Staff Leopold Dobranoc Dobranoc! Śnij, Że w las zielony wiosną W słoneczne idziesz rano, Gdzie pośród drzew Mchy i paprocie rosną Muskając twe kolano. Słoneczny blask, Przesiany przez brzóz włosy, Jak płatki złotej róży Pada na biel Twych rąk, a perły rosy U twoich lśnią podnóży. W gałęziach ptak, Co z drzew szelesty strąca Ruszywszy je skrzydłami, Rzuca swój śpiew Pod błękit w złoto słońca, By spadał ros kroplami. Zielony głaz, W mchów drzemiąc aksamicie, Skusi cię spocząć w cieniu, A zdrój, co gdzieś W gęstwinie szemrze skrycie, Przypomni-ć o pragnieniu. I kiedy w krąg Za źródłem patrząc bliskiem Sperlone ujrzysz zdroje, Obudzisz się Objęta mym uściskiem I znajdziesz usta moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄 DLa WBW! może jutro uda mi się wpaść , miłego weekendu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam chodzącą sierotką, dziś jestem chudzącym wulkanem.:-D Jaki ogromny wpływ ma pogoda na mój nastrój... Zrobiłam kawusie , zapraszam WBW a na osłodęrowe krowki:-D stawiam wyborowe krówki:-D, które mleka nie stery nie dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana mam dobry humor do przechodniów na ulicy śmieję się i choćby deszcz z nieba lunął to radości nie przesłoni żaden cień Od rana mam dobry humor z równowagi nic dziś nie wyprowadzi mnie nie martwi mnie byle głupstwo wszystko mówi mi, że to będzie dobry dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś są mojej Mamy urodziny, gdyby doczekała skończyła by 78 lat... Juz 10 lat jej nie ma wśród nas a ja ciągle za nią tęsknię... Zaraz , wybiorę się do sklepu to kupie mamusi bukiet tulipanów , te wiosenne kwiaty mama bardzo kochała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Listeczku !Przytulam👄 U mnie tez słonecznie.... idę na zakupy... Kocham WAS WBW👄 miłego weekendu życzę ... Wpadnę później....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KU RADOŚCI Nie sprawdzaj w dniach minionych co wyszło.. co nie wyszło.. lecz z wiarą i z ufnością popatrz w przyszłość. Nie żałuj drzew zimowych, że nie są kolorowe bo z wiosną znów zakwitną kwiaty nowe. Nie zrywaj swoich pragnień jak kartki z kalendarza dopóki wciąż istnieje dzika plaża. Nie spalaj swych nadziei w ogniu niedowierzania choć cień zwątpienia może cię dogania.. Nie rzucaj swoich marzeń na codzienności przemiał dopóki pod stopami tętni ziemia! Nie szukaj ciemnej strony gdy obok stoi człowiek .. a on, a on uśmiechem Ci odpowie.. Anna Wojdecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze słonecznej pogody! I oczywiście miłego weekendu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Pozdrawiam I wybywam połazić po sklepach... Kupie sobie nowe portki bo schudłem 4 kilo i może nowa wiosenna kurtkę... Wiosna,cieplejszy wieje wiatr,wiosna już mi obyło lat ... Czuje się jak 20 latek:-D ha ha ha ! miledo dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Król Artur szykował się na krucjatę i zawołał jednego ze swoich podwładnych i powiedział: - Tu jest klucz do pasa cnoty mojej żony. Jeśli nie wrócę wciągu 10 lat, możesz go użyć. Jego wysokość minął drewniany most i ruszył przed siebie zakurzona drogą. Zatrzymał się, zawrócił konia i ostatni raz spojrzał na zamek. Nagle zobaczył biegnącego w jego stronę podwładnego, który krzyczał: - Stop, najjaśniejszy panie! Całe szczęście udało mi się jeszcze zdążyć! To zły klucz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Pani, gdzie się podział nasz uroczy porucznik Pawłow. - Zrezygnowałam z jego służby - odpowiedziała caryca Katarzyna. - Czemuż to? - Cóż, był bardzo miły, ale miał dość nieprzyjemny śmiech - rzekła imperatorka. - Ciekawe, że nikt ze służby tego nie spostrzegł Pani. - No, oczywiście, że nie. Jeszcze tego brakowało, żeby służba widziała jak się rozbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dowcipy dnia: W tramwaju na przeciwko kobiety siedzi facet z rozpiętym rozporkiem. Kobieta, lekko zażenowana, rzecze: - Sklep się panu otworzył. - A widziała pani kierownika? - Nie, tylko magazynier leżał na workach. Była zima. Szedł wróbelek i było mu bardzo zimno. Nagle nasrała na niego krowa. Ciepło zrobiło się wróbelkowi i zaczął ćwierkać. Usłyszał to jastrząb, przyleciał i zjadł wróbelka. Jakie są z tego 3 morały? 1. Nie każdy kto na ciebie nasra jest twoim wrogiem. 2. Kiedy siedzisz w gównie to nie ćwierkaj. 3. Nie każdy kto cię z gówna wyciągnie jest twoim przyjacielem. :-D:-D:-D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam !!!👄 Wróciłam z długiego spacerku :) Wiosenna pogoda dziś sprzyjała wszystkim spacerowiczom ... Cos tak czuje, ze i wy na powietrzu się relaksujecie ... Powiem Wam tak szczerze spod serca, ze kocham wszystkie pory roku, ale ta jedna, jedyna która właśnie nadchodzi ujmuje mnie najbardziej, czekam na pierwsze wiosenne kwiaty z wielka radością, potem na zapach bzu i kwitnące kasztany... Te ostatnie kojarzę z okresem matur i nadchodzącym czasem wakacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Wiersz - ,,PIERWIOSNEK’’ Władysław Broniewski Jeszcze w polu tyle śniegu, jeszcze strumyk lodem ścięty, a pierwiosnek już na brzegu wyrósł śliczny, uśmiechnięty. Witaj, witaj, kwiatku mały, główkę jasną zwróć do słonka, już bociany przyleciały. W niebie słychać śpiew skowronka. Stare wierzby nachyliły miękkie bazie ponad kwiatkiem. - Gdzie jest wiosna, powiedz, miły, czyś nie widział jej przypadkiem? Lecz on chyba milczeć wolał. O czym myślał? Któż to zgadnie? Spojrzał w niebo, spojrzał w pola, szepnął cicho: - Jak tu ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Piosenka - ,, WKRÓTCE WIOSNA ’’ 1.Pierwszy obudził się pierwiosnek, potem chochoły spadły z róż. Skowronek śpiewem wołał wiosnę, żeby na pole przyszła już. Ref: Bo zima, bo zima każdemu obrzydła! Niech słońce jej da prztyczka w nos! Niech wiosnę, niech wiosnę przyniosą na skrzydłach: bociek, jaskółka, szpak i kos! 2.Złoto błysnęło na leszczynach, zapach obudził senny ul. Wiosenną orkę chcą zaczynać głodne gawrony z pustych pól. MIŁEGO WEEKENDU👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
🖐️👄:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
🖐️👄:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! jak wy wszystkie ślicznie o mnie piszecie hihihi ! Miałam na myśli mój nick:) Myślę, ze teraz mnie net wpuści, próbowałam dwa razy wcześniej i jak nic to nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×