Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość lListeczek
Pamelko ! Witaj W oazie zapraszamy serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
dzięki za zaproszenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na momencik do pokoju by kompa wygasić :-D i weszłam spojrzeć co w oazie nowego , a tu Pamelka się melduje:-D wiec jak nie odpisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
A jak te usta robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
dzięki kochany Listeczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
To ja tych pyszczków się nauczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Zmory wiosenne - Bolesław Leśmian Biegnie dziewczyna lasem. Zieleni się jej czas... Oto jej włos rozwiany, a oto - szum i las! Od mrowisk słońce dymi we złotych kurzach - mgłach. A piersi jej rozpiera majowy, cudny strach! Śgłębi kniej, nił się jej dzisiaj w nocy wilkołak w I dwaj rycerze zbrojni i aniołowie trzej ! Śnił się jej śpiew i pląsy i wszelki ptak i zwierz! I miecz i krew i ogień! Sen zbiegła wzdłuż i wszerz!... A teraz biegnie w jawę, przez las na lasu skraj - A za nią - Maj drapieżny! Spójrz tylko - tygrys-maj !... Dziewczyna płonie gniewem... zaciska białą pięść... A wkoło pachną kwiaty... Szczęść, Boże, kwiatom szczęść! A wkoło pachną kwiaty, słońcem się dławi zdrój ! Purpura - zieleń - złoto ! Rozkwitów szał i bój ! Grzmi wiosna! Tętnią żary! Krwawią się gardła róż! O, szczęście, szczęście, szczęście! Dziś albo nigdy już!... Dziewczyno, hej, dziewczyno! Zieleni się nam czas!... Kochałem nieraz - ongi - i dzisiaj jeszcze raz... Dziewczyno, byłem z tobą w snu jarach, w głębi kniej - Jam - dwaj rycerze zbrojni i aniołowie trzej !... Jam - śpiew i pląs zawrotny! Jam wszelki ptak i zwierz! Ja - miecz i krew i ogień! Sen zbiegłem wzdłuż i wszerz... Sen zbiegłem, goniąc ciebie, twój wierny tygrys-maj!... Ja jestem las ten cały - las cały aż po skraj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
A szkoda zwać człowiekiem, kto bydlęco żyje. Jan Kochanowski Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych i złych. Ludzie są tylko czarujący i nudni. Oskar Wilde Aby koń był silny, należy go karmić, aby człowiek był silny, należy go uczyć. Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
By zapragnąć przyjaźni nie potrzebujesz wiele czasu, lecz sama przyjaźń jest owocem, który dojrzewa powoli. Arystoteles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Człowiek interesujący - ten, któremu mam dużo do powiedzenia. Stefan Garczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Teraz o mnie nie zapomnicie... Dobranoc..Do jutra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich bez wyjątku! Witaj Pameklo! Widze , ze pracusie z was kochane dziewczyny... A ja po pracy w łóżeczko pospałam , bo grypa mnie łapie , cholewka na same święta...To przez mycie okien ...Tak tarłam :-D te ramy żeby po zimie były czyste, aż się doprawiłam... Jutro idę do lekarza , na układy nie ma rady ... muszę i to szybko wyzdrowieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC Księżyc już jest dawno na niebie I patrzy z góry na Ciebie Chce otulić Cie do snu tylko swoje oczka zmróź A ja mowie Wam dobranoc i przesyłam buziaczka na noc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w oazie cieplutko... Jarzębinko! Oj ty biedulko , koniecznie rano do doktorów... Pamelo, serdecznie zapraszamy do oazy... Dziewczyny, nie przepracowujcie się zbytnio... hi hi ! Ja jeszcze nic nie robie , okna mam już poczyszczone , ale firany jeszcze nie poprane... Od czwartku mam wolne wiec porobię wszystko w tri migi:-D życzę wszystkim koleżankom miłych przedświątecznych dni, udanych wypieków i Wielkanocnych specjałów... Jesteście WBW :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień i noc Asnyk Adam Dzień ma swój uśmiech ponętny, Błyszczącą weselem postać I ogień życia namiętny; Więc chciałem przy nim pozostać... Ale z kolei na straży, Stoi noc pełna zazdrości, Zdejmuje wesołość z twarzy I uśmiech ginie w ciemności... Noc ma swój smutek niebieski, Tęsknotę pragnień serdeczną, Rozsiewa po kwiatach łezki, Więc chciałem zrobić ją wieczną. Lecz znowu jasność paląca Buszy gmach nocnych bławatów, Urocze widma roztrąca, I rosę wypija z kwiatów. Ty masz dnia jasne oblicze, Wdzięk nocy, co duszę pieści. Twoje spojrzenie dziewicze Łzy razem i uśmiech mieści. Chcąc zgodzić pragnienia sprzeczne, Na żadną nie trafić zmianę, Przy tobie na czasy wieczne, Przy tobie, luba, zostanę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wicher tak wyje Asnyk Adam Dlaczego wicher tak wyje I z jękiem leci ku niebu? Czy skargi roznosi czyje?.... Czy pieśń zawodzi pogrzebu? Różne są nędze na ziemi: Są jedne, co litość budzą, I ma kto płakać nad niemi, I boleść utulić cudzą. Są inne, jakby przeklęte Od świata, ludzi i Boga... Gdzie serca rozpaczą wzdęte Otacza pustka złowroga. Nikt się nad nimi nie żali... Obca im wszelka pociecha... I przepadają gdzieś w dali Samotnie, bez łzy, bez echa. Tylko wiatr niesie ku niebu Brzemienne klątwą rozpacze I wyje pieśni pogrzebu... W ciemnościach jęczy i płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Pozdrawiam nocą WBW:-D Ja spałem jak suseł komputer włączony , piosenki lecą a ja zjadłem kolacje włączyłem kompa nastawiłem muzykę i po szlem się wymyć ... I tak mnie sen zmorzył, ze teraz się obudziłem ... Musze pogasić wszystko i do łózka bo jutro wstać raniutko trzeba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
A tu tyle się działo..I nawet grzaniec był ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Dobranoc Oazo !!! DOBRANOC KOLEDZY I KOLEŻANKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
cześć kolego; ja jeszcze buszuje po necie...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Witam w was WBW już w środę jestem dziś pierwsza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Pierwsza i jak widzę ostatnia ha ha ha ! O nawet stronkę otworzyłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×