Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Milo tu jak zwykle :) A ja nie mam siły pisać , opaliłam się już troszkę:) i nie wyglądam tak jak prosto młyna:-D Poleżałam sobie dziś w ogrodzie , nawet się troszkę zdrzemnęłam:) A ptaki tak pięknie śpiewały zupełnie jak w gaju.:-D :-D W zielonym gaju ref: W zielonym gaju, ptaszki śpiewają Ptaszki śpiewają pod jaworem W zielony sadzie za żywopłotem, Codziennie Basie całował Krzyś. I nikt nie wiedział nie wiedział o tym Bo ich zasłaniał szumiący liść. ref: W zielonym gaju... Z góry jabłonie, z dołu porzeczki Geste maliny ze wszystkich stron O tym co było w zielonym sadzie Wiedziała tylko ona i on ref: W zielony gaju... minęło lato, nadeszła jesień, Za żywopłotem posmutniał liść I zobaczyli ich wtedy ludzie Bo geste liście potracił wiatr ref: W zielonym gaju... głośno się we wsi zrobiło o tym Ze razem chodzą Basia i Krzyś Nie całuj zatem za żywopłotem Kiedy opadnie ostatni liść. ref: W zielonym gaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie całujcie się nigdy pod żywopłotem kiedy liście upadną:-D Hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mój ma na imię Staś i trza będzie świętować:-D Co roku przeważnie Stanisława świętujemy w ogrodzie to podwójne święto , bo małżonek ma imieniny , a syn urodziny:-D W tym roku robimy 8 maja urodziny syna a w sobotę do małżonka przychodzą goście:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze miłych snów i przyjemnego wieczorku, bo jeszcze powieszę pranie , wmyje się i kładę...Dobranoc👄 buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Jesteście wszyscy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu pisać... Jaś ma dużo pracy... Wolny czas spędzamy0000000000000000000000000 w ogrodzie... Lubie Was WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO zrobił net... naprawdę... Przysięgam, miałyście takie coś już... Albo zżera albo wypluwa litery:-D Magik jakiś czy coś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Koleżanki coś nie ma , może ja pogaszę światła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
Kochani to ja... Jestem zmęczona ... Dobranoc... Jak tu milo było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Semerylko Widze , ze kolega już pogasił światła:-D KOLOROWYCH SNÓW... DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Witam wszystkie koleżanki i kolegów w przepięknej oazie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Jak tu pachnie kwiatami i bzem... kocham ten zapach lilaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Zycze miłego tygodnia i wybywam:-D będę spala na ogrodzie z mężem i pieskiem... To będzie cudowny i ciepły tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam gorąco WBW!!! naprawdę jest pięknie ja tez wybywa... już czuje się lepiej... lecę połazić po sklepach... Do miłego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! może kawę z lodem:-D ha ha ha ! Ale na lody to mam ochotę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec nic mi nie zostało jak wszystkich na lody zaprosić:-D Słodkie są te małe ...:) miłego dnia kochani ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Witam mile koledzy i koleżanki🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Szczęście Tuwim Julian Nieciekaw jestem świata, Ogromnych, pięknych miast: Nie więcej one powiedzą, Jak ten przydrożny chwast. Nieciekaw jestem ludzi, Co nauk zgłębili sto: Wystarczy mi pierwszy lepszy, Wystarczy mi byle kto. I ksiąg nie jestem ciekaw - Możecie ze mnie drwić - Wiem ja bez ksiąg niemało I wiem, co znaczy żyć. Usiadłem sobie pod drzewem, Spokojny jestem i sam - O, Boże! O, szczęście moje! Jakże dziękować Ci mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Szczęście Tuwim Julian Nieciekaw jestem świata, Ogromnych, pięknych miast: Nie więcej one powiedzą, Jak ten przydrożny chwast. Nieciekaw jestem ludzi, Co nauk zgłębili sto: Wystarczy mi pierwszy lepszy, Wystarczy mi byle kto. I ksiąg nie jestem ciekaw - Możecie ze mnie drwić - Wiem ja bez ksiąg niemało I wiem, co znaczy żyć. Usiadłem sobie pod drzewem, Spokojny jestem i sam - O, Boże! O, szczęście moje! Jakże dziękować Ci mam? Wariacje neta Sorry !!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
No normalnie WARIAT:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
cześć , ja tez nie mogłam się do was dostać:( Przesyłam pozdrowienia WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
ALIISS!!!🖐️ OL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 A ty nie smuć się dziewczyno nie warto się smucić :-D ha ha ah Z tym wariatem nie wygrasz ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Puk stuk ,jest tam kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Do wszystkich drzwi pukam, do wszystkich drzwi stukam... A tu d**a blada...hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×