Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska..
Mam tylko fajki i gumę miętową:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Dam Wam :) Marek Grechuta Pani zdziwiona mówi mi cóż to przecież bukiet zwykłych róż, ach rzeczywiście, więc cóż ci dam? Dam ci serce szczerozłote, dam konika cukrowego, weź to serce wyjdź na drogę i nie pytaj się dlaczego. Weź to serce wyjdź na drogę i nie pytaj się dlaczego. Stara baba za straganem, wyrzuciła wielki koszyk, popatrz jak na złotą drogę twój cukrowy konik skoczył. Popatrz jak na złotą drogę twój cukrowy konik skoczył. Za smutek mój, a pani wdzięk, ofiarowałem pani pęk czerwonych melancholii, a pani cóż nie chce tych róż, że takie brzydkie, że czerwone i że z kolcami. Więc cóż ci dam? Dam pierścionek z koralikiem ten niebieski jak twe oczy, popatrz jak na złota drogę twój cukrowy konik skoczył. Popatrz jak na złotą drogę twój cukrowy konik skoczył. Dam ci serce szczerozłote, dam konika cukrowego, weź to serce wyjdź na drogę i nie pytaj się dlaczego. Weź to serce wyjdź na drogę i nie pytaj się dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Marek Grechuta - Serce Za smutek mój, a pani wdzięk, ofiarowałem pani pęk czerwonych melancholii i lekkomyślnie dałem słowo, że kwiat ich kwitnie księżycowo, a liście mrą srebrzyście. Pani zdziwiona mówi mi cóż to przecież bukiet zwykłych róż, ach rzeczywiście, więc cóż ci dam? Dam ci serce szczerozłote, dam konika cukrowego, weź to serce wyjdź na drogę i nie pytaj się dlaczego. Weź to serce wyjdź na drogę i nie pytaj się dlaczego. Stara baba za straganem, wyrzuciła wielki koszyk, popatrz jak na złotą drogę twój cukrowy konik skoczył. Popatrz jak na złotą drogę twój cukrowy konik skoczył. Za smutek mój, a pani wdzięk, ofiarowałem pani pęk czerwonych melancholii, a pani cóż nie chce tych róż, że takie brzydkie, że czerwone i że z kolcami. Więc cóż ci dam? Dam pierścionek z koralikiem ten niebieski jak twe oczy, popatrz jak na złota drogę twój cukrowy konik skoczył. Popatrz jak na złotą drogę twój cukrowy konik skoczył. Dam ci serce szczerozłote, dam konika cukrowego, weź to serce wyjdź na drogę i nie pytaj się dlaczego. Weź to serce wyjdź na drogę i nie pytaj się dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
lecę do koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabijcie mnie, ale na amen zapomniałam swój nick:) To skleroza daje już pierwsze oznaki:) gumę Kasiu wezmę , bo papierosków nie pale atak to chociaż sobie dietowej pozuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miętowej, a tak:-D osobno , wybaczcie ale bez okularów to pisze... Wypadła mi taka maciupeńka śrubeczka i Jaś mi z innych okularów wkręca czy odkręca...:-D A ja po omacku do Was pisze bo komputer wolny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam s właśnie super książkę:) Polecam naprawdę warto przeczytać...tytuł "W ogrodzie Mirandy " Katarzyny Krenz To historia polskiej emigrantki, która z wyżyn prawniczej kariery w warszawskiej kancelarii, spadła na angielską prowincję, będąc na dodatek w nieplanowanej ciąży. Miranda w jednej chwili traci lukratywną posadę, a tym samym szansę na błyskotliwą karierę. Powodem zawodowej klapy jest ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jaś już mi naprawił... A jutro udam się do optyka ...Pa pa! koleżanki i koledzy zwalniam kompa Januszkowi:) Milego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
wpadłam się troszeczke do oazy wyciszyć:( jestem taka zdenerwowana i zmęczona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Wycisz się i uspokój złotko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENNA KOBIETA
kochani ja tez piekłam placuszki tylko zamiast jabłek rabarbaru oddalam:-D Bo jabłuszek nie miałam , a tak mi zapachniało ja k wpis czytałam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENNA KOBIETA
Aha! to Dorotka piekła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENNA KOBIETA
Wiosenko!!! ja tez czytałam ta książkę fajna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENNA KOBIETA
Zycie wam miłego wieczorku i zabieram się za sprzątanie, najlepiej mi się wieczorkiem sprząta kuchnie , puszczam sobie muzykę i Volleye...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chłopaki Ja za wami nie nadążam:) Tyle wpisów , byłam rano wejść nie mogłam , potem przepiórka obiad sprzątanie , koszenie trawnika i w kolo jak siadłam troszkę odsapnąć to komputer wariuje... Wysyłam bo zeżre:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle pięknych piosenek kiedy ja tego odsłucham:) Jakas taka dziś do kitu jestem.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, nie będę dzisiaj przynudzać... Bo są takie dni:( Urszula Sipińska » Są Takie Dni W Tygodniu Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie. Są takie dni w tygodniu gdy Bóg wie na co czekam a każdy szelest spędza z oczu sen. Za drzwiami nocny program miękko się sączy w ciemność i niby wiem i nie wiem czego chcę Bo są dni gdy w ciszy tonie dom i miejsca sobie w nim nie mogę znaleźć dość. Bo są dni gdy ciągle pada deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie! Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie. Są takie dni w tygodniu gdy Bóg wie na co czekam a każdy szelest spędza z oczu sen. Za drzwiami nocny program miękko się sączy w ciemność i niby wiem i nie wiem czego chcę Bo są dni gdy w ciszy tonie dom i miejsca sobie w nim nie mogę znaleźć dość. Bo są dni gdy ciągle pada deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam ! ho ho ho! ja dziś w oazie pierwsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
dzisiaj mi zimno chodzi po plecach.. i nawet włączyłam kaloryfer:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Moja babcia mówiła.:-D" Maj koniom siana daj a sam za piec uciekaj ":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
A swoja droga to chciałabym mieć taki swój piec ciepły nawet gorący:) zawsze mogłabym asie do niego przytulic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×