Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
To ja , już mi się musk lasuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś małe zamieszanie w oazie? pewnie przez ten upał ;-) zostawiam zimnego arbuza i lody śmietankowe dla ochłody i pozdrawiam serdecznie :-) aha i jeszcze pare fotek bo takie rzezkie są :-) : http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=445960 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=446042 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=438295 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=445781

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Różyczko👄Pa pa ... zaraz do domku jadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
W zakładzie psychiatrycznym. Pacjent: - Pana panie doktorze, lubimy bardziej niż poprzedniego doktora. Nowy lekarz: - Dlaczego? Pacjent: - Pan jest swój człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Leży baba w szpitalu. Przychodzi lekarz i pyta: - Stolec już był? - Nie wiem, kręcił się tu jakiś przed panem, ale się nie przedstawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
A na koniec nieco słonawy:-D Przychodzi facet do lekarza: - Panie doktorze skleroza mi dokucza. - Jak to się objawia? - No np. położę gdzieś długopis i potem nie pamiętam gdzie go położyłem. - Niech się pan nie martwi, to drobiazg. Pokazę panu mojego pacjenta! Ten to ma dopiero problem... W drugim pomieszczeniu.... - Widzi pan tego pacjenta? - Tak, drapie się nerwowo w głowę... - No właśnie. Widzi pan, chce mu się lać, wie że ma go we włosach, ale nie pamięta w których... Do usłyszenia mile panie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
WITAM!!! TU jak zwykle Wesoło i rozrywkowo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Leśmian Bolesław Wiosna Młode jeszcze gałęzie tężą się pokrótce W zielonej, pniom dla znaku przydanej obwódce. Kwiaty, kształt swój półsennie zgadując zawczasu, Nikłym pąkiem wkraczają w nieznaną głąb lasu. W dali - postrach na wróble przesadnie rękaty Z zeszłorocznym rozpędem chyli się we światy, Jakby chciał paść w ramiona pobliskiej cierpiałki, Co naprzeciw cień w skrócie rzuca w piasek miałki. W obłoku - obłok drugi napuszyście płonie. Wróbel łeb zaprzepaszcza w swych skrzydeł osłonie, jak gdyby nasłuchiwał, co mu dzwoni w sercuś świat, zda się, dziś nam nastał, a na pola szczercu, Gdzie zieleń swym wyrojem omgliła rozłogi, Bocian, pod prostym kątem załamując nogi I dziób dzierżąc wzdłuż piersi dogodnie, jak cybuch, Kroczy donikąd, w słońca zapatrzony wybuch, Co skrzy się, że go okiem zgarnąć niepodobna, We wszystkich rosach naraz i w każdej z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreseczko bardzo lubię Leśmiana :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 DROGA DO NIEBA Jadę przed siebie - nie wiem, dokąd. Wokół mnie chmura - i mgła - i biel - Wszystko, co znam, zostawiam za sobą. Nie wiem, jaki jest mojej drogi cel... Dokoła mnie - nic nie ma - i nie ma... Zanurzona w bieli - nie wiem, po co - czemu - Ale jadę w przód, coś mnie ciągle gna. Już jest tylko niebo - a w środku ja. I już jest nieważne to, co zostawiłam Odjeżdżając. Co za siebie odrzuciłam. I już jest nieważne, co pomyślą inni. Jestem tylko ja - z tym, co w środku we mnie. A co we mnie jest? Szalone marzenia Stracone na to, co nie zaistnieje... I co we mnie jest? Żal i zawstydzenie?... Jest coś jeszcze, co wciąż mnie trzyma: nadzieja. Nadzieja i wiara w to, że będzie lepiej. Że na końcu tej drogi odnajdę Ciebie I dla nas dwojga Niebo się otworzy... Może być trudno, ale - nie będzie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 Bądź przy mnie blisko Badź przy mnie blisko bo tylko wtedy nie jest mi zimno chłód wieje z przestrzeni kiedy myślę jaka ona duża i jaka ja to mi trzeba twoich dwóch ramion zamkniętych dwóch promieni wszechświata 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ... Jestem Julią mam lat 23 dotknęłam kiedyś miłości miała smak gorzki jak filiżanka ciemnej kawy wzmogła rytm serca rozdrażniła mój żywy organizm rozkołysała zmysły odeszła Jestem Julią na wysokim balkonie zawisła krzyczę wróć wołam wróć plamię przygryzione wargi barwą krwi nie wróciła Jestem Julią mam lat tysiąc żyję -- 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
RÓŻO! TE PIOSENKI SERCE NA WSKROŚ PRZEKUWAJĄ:) Dziękuję👄 Chyba nie myślicie , ze to ja bylem tym idiotycznym trollem... Wiersze wszystkie kocham...A dlaczego nie wiem, rozumie się, ze zawsze są i będą klasyką te znanych i sławnych poetów... ,ale dla mnie wiersze nawet tych początkujących się bardzo podobają , bo każdy wiersz ma swoje serce i dusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko ! Wróciłam z ogrodu, przyniosłam truskawek ! Właśnie postawiłam duża michę dla WBW ! życzę smacznego, a ja wskakuje do wanny]👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku... Truskawkami się częstuje ,,, słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×