Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Grazka 54
Witam wszystkich WBW W poniedzialek jade do domu !!!!!!! we wtorek o 11.50 usciskam moje corecaki !!!!!!!!! Beda ogoreczki, smalczyk, botwinka i wszystkie polskie cuda smakowite.Oj jakze sie ciesze !!!!!!!!!! I nawet moje potezne pryeziebienie i zapalenie oskryeli trwa i trwa , nie pryeszkadza mi. Jade wycalowac, oprezentowac !!!! i ukoic bol zycia bez mamy.Pomoc ukochac i poradzic.Poklocic sie tez , a jakze ..... nadac bieg sprawom ..... ciesze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Milo witam WBW.... Grazko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Zaraz wam zaspiewam piosence sprzed lat.:-D Tylko wymyje żeby ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Wojciech Gąsowski » Gdzie te prywatki Gdzie się podziały tamte prywatki niezapomniane, Elvis, Sedaka, Speedy Gonzales albo Diana, pod paltem wino a w ręku kwiaty wieczór, bambino i ty, same przeboje Czerwonych Gitar, tak bardzo chciało się żyć. Gdzie się podziały, tamte prywatki, gdzie te dziewczyny, gdzie tamten świat, gdzie się podziały tamte wspomnienia, naszych szalonych, wspaniałych lat. Rodzina w kinie na drugim seansie już z nudów ziewa, tutaj Paul Anka, Stonsi, Beatlesi, Ciff Richard śpiewa, tuż przed maturą kwitły kasztany, żyło się tak jak we śnie gdzie te prywatki niezapomniane, czy jeszcze pamiętasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
lody na patyku I PIPKO mam:-D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór;) przysiądę cichutko, bo już późno , poczytam, oczy i dusze nasycę.... przyniosłam dla Was miły wiersz K.I. Gałczyńskiego A JA TOBIE BAJKI OPOWIADAM A ja tobie bajki opowiadam, szeptów moich słuchasz bardzo rada. Lśnień dodaję twym oczom i włosom, jesteś cała jak srebrny posąg, a ja biję przed tobą pokłony, zakochany, zazdrosny, spragniony, i nazywam ciebie srebrną nocą, srebrną różą z ręki zwisającą. Loki twoje mrok barwi na modro i spokojna jest twoja mądrość. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Kasiuniu! piękny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Dobranoc Kasiulko ,Kasimo, Grazynko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
ja niedawno wrocilam , dzieci chcieli bym u nich zanocowała , ale tabletek z sobą nie wzięłam ... Ja mam taki glupi charakter , ze najlepiej się wyspie w domku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Dobranoc , życzę kolorowych snów👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam 👄 Ale dziś piekło....Dobrze , ze jutro sobota mogę dłużej pospać.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się dopiero pokąpaliśmy:-D to znaczy ja i MM... BO śmierdzieliśmy grillem:-D ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Zaraz:-D Bo za 10 minut:) # 26 lipca - Jeszcze my nie ściepli ciepłych chałaszy, a Hanka nas już zimą straszy. # Od świętej Anki zimne wieczory i ranki. # Od świętej Anny nie doczeka południa deszcz poranny. # Szczęśliwy, kto na Annę wyszuka sobie pannę. # Święta Anka pasie baranka. # Święta Anna grzyby sieje. # Święta Anna, rola jak panna. # Święta Hanna - to już jesienna panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Dobranoc ... Milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Juz północ a mnie się wcale nie chce spac:-D hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×