Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Nowa50
Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Ja się już kładę, coś mi zimno łazi po plecach:-D Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
"co komu do domu, jak dom nie jego". ...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
I śmiech niekiedy może być nauką, Kiedy się z przywar, nie z osób natrząsa. Ignacy Krasicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Stefan Witwicki Nie tyle korzystamy z cnoty i rozumu drugich, ile z ich złośliwości i głupstwa. A teraz spadam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Jutro środek tygodnia :-D I zbliża się ostatni weekend karnawałowy... Jesteśmy zaproszeni na prywatkę do znajomych, planowaliśmy coś innego , ale niestety nie wyszło... W młodości często nasze pokolenie bawiło się na prywatkach, wiec my podtrzymujemy tą tradycje:-D Myślę, ze będzie super bo spotyka się stara wiara:-D :-D:-D:-D:P Gdzie te prywatki - Wojciech Gąsowski Gdzie te prywatki Gdzie się podziały tamte prywatki niezapomniane, Elvis, Sedaka, Speedy Gonzales albo Diana, pod paltem wino a w ręku kwiaty wieczór, bambino i ty, same przeboje Czerwonych Gitar, tak bardzo chciało się żyć. Gdzie się podziały, tamte prywatki, gdzie te dziewczyny, gdzie tamten świat, gdzie się podziały tamte wspomnienia, naszych szalonych, wspaniałych lat. Rodzina w kinie na drugim seansie już z nudów ziewa, tutaj Paul Anka, Stonsi, Beatlesi, Ciff Richard śpiewa, tuż przed maturą kwitły kasztany, żyło się tak jak we śnie gdzie te prywatki niezapomniane, czy jeszcze pamiętasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELONE WZGÓRZA NAD SOLINĄ - Wojciech Gąsowski ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINĄ ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINĄ, I ZAPOMNIANYCH ŚCIEŻEK ŚLAD. FLOTYLLE CHMUR Z NAD LASÓW PŁYNĄ, WĘDROWNE PTAKI GONI WIATR. A DALEJ WIDZISZ JUŻ HORYZONT, DO NAS Z ODLEGŁYCH WRACA STRON. I TO JUŻ WIECZÓR NAD SOLINĄ, I CISZA KTÓRA ZNA MÓJ DOM. NAD RZEKĄ NOC,W ULICZCE ZNÓW, LICZY OGNIKI GWIAZD. UŚMIECHNIJ SIĘ,NA PEWNO TU, WRÓCISZ NIE JEDEN RAZ. ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINĄ, OKRYWA SZARYM PŁASZCZEM MROK. NIE ŻEGNAJ SIĘ,CHOĆ LATO MINIE, SPOTKAMY SIĘ TU,ZNÓW ZA ROK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Milutko pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
👄 Ż A L Gdy cię spotkałem raz pierwszy, Mokre pachniały kasztany. Zbyt długo mi w oczy patrzałaś - Ogromnie byłem zmieszany. Pod mokre płaty gałęzi Szedłem za tobą w krok. Serce me trzymał w uwięzi Twój fiołkowy wzrok. Dawno zużyte słowa Wróciły do mnie znów I zrozumiały od nowa Znaczenie prostych słów. I tak się jakoś stało, Że bez tak pachniał - jak bez, I słowo "pachnieć" pachniało, I łzy były pełne łez. Tęsknota, słowo zużyte, Otwarło mi swoją dal... Jak różne są rzeczy ukryte W króciutkim wyrazie: żal. wyk:Wojciech Gąsowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna50
Pozdrawiam Wszystkich w Oazie👄 Tu jak zwykle bardzo milo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc👄 Sza cicho sza czas na ciszę niech Księżyc do snu cię ukołysz, bo kiedy noc ciemna zapada on piękne baśnie opowiada, marzenia wtedy sie spełniają i troski w dal odsuwają; myśli są wolne niczym wiatr i okrążają cały świat,a wiec już wtul sie w swa podusie i zamknij znudzone oczka swe bo myśli piękne,tajemnicze okrążają łóżeczko twe.A wiec spij i wypoczywaj bo jutro nastanie nowy dzień:*...:*i kto wie...może wtedy spełni sie ten najpiękniejszy sen:* Maksymilian Sławecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżyc dawno wyszedł na noc więc powiadam Ci dobranoc. Włóż piżamkę, wskocz do łóżka niech przytuli Cię poduszka. A tej nocy dobrze wiem będę Twoim ekstra snem! Pogaszę światła👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Tu kontrola snu: spisz dobrze? Nie jest ci zimno? Nie lazi po Tobie robak? Nie śnią Ci się koszmary? OK spijcie dalej. Za godzinę znowu to skontrolujemy! ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Dzien dobry !!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Ale się namęczyłam...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Hallo! Nowa, dzięki za wszystko 👄 pozdrawiam WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad miałam kasze gryczana z sosem grzybowym... Ostatnio robie dania nisko tłuszczowe bo wiosna się zbliża trzeba zwalić te zimowo-świąteczne kilogramy:-D Nigdy nie robiłam specjalnych diet, może w młodości, teraz jednak doszłam do wniosku, ze nie ma co się biczować ...W dojrzałym wieku nie pomogą już żadne maseczki , diety czy SPA ....Ośrodki odnowy biologicznej ... czasu nie da się zatrzymać, ani oszukac, może troszkę delikatny makijaż zamaskuje to i owo, ale gdy rano wstaniemy z łózka widzimy to wyraźnie... :-D Dlatego ja kochane koleżanki nie robie diet cud, tylko troszkę folguje, odstawiam mięsiwa i słodycze, ale to nie znaczy ze ich wcale nie jem.... dziś na śniadanie zjadam miseczkę owsianki na chudym mleku i 2 tosty z miodem... Wyśle bo mi jeszcze zeżre:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×