Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

60-tka wczoraj niestety nie udało mi się wejść ponowni na kafe. Jednak jestes mile widziana. Po prostu usiądż z Nami i zwyczajnie bądż :) CZasem pomarzysz z Nami, czasem pośpiewasz, poczytasz poezji, ułożysz zasuszone liście...albo wypijesz kawę ...Witam zatem Cię serdecznie w naszych progach oazy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Szepcie wirtualności tez zaparzyłam sobie kawusie - miło mi zasiąść z Toba przy małej czarnej;) U nas w Toruniu słonko swieci i taki dzionek leniwy sie zapowiada... a tu niestety popracowac trzeba. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka 🌻...witaj :) U mnie słonce się zbuntowało....Leniwie jedynie siedzi za chmurami. Ale bywa i tak. Staram się uśmiechać pomimo wszystko. Jakiś marazm mnie zaczyna dopadać...Chyba go przegnam.... Dziś mam parapetówkę u koleżanki, nawet nie mam specjalnej ochoty iść. Ale głupio teraz odmówić, spotkanie już wcześniej zaplanowane. Wpadnę na krótko i wracam do domku :) Jeszcze śpicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie - jak nie masz ochoty isc tzn ze bedziesz sie fajnei bawiła, tak jest czesto;) ja porobiłam co najpilniejsze w pracy a teraz \"bałamuce czas\" na buszowanie w necie, ale tak tylko przez pare minutek - moja lista zadan na dzisiaj jest jeszcze długa i niestety trzeb aja zrealizowac;) pozdrawiam i miłej zabawy wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Boze, dziewczyno jakas Ty kochana👄 Gdzie sa jeszcze tacy mili i wspaniali ludzie, wszedzie gdzie bylam na topikach to atmosfera , byla powiem delikatnie do D**y Klotnie,intrygi, wyzwiska ... Myslalam , ze mnie najzwyczajniej w swiecie pogonilas... Troszke mi sie przykro zrobilo.... Ale pomyslalam ,zem stara to mnie kota pogonili... Szepcie Ty jestes pewnie zalorzycielka, juz Cie kocham... Jak bedemiala czas to poczytam was od poczatku... A teraz jade do kosciolka Polskiego bo jestem U corci W Koln... Ona tak poducza mnie na tym jak wszysy mowia kompie... A dzisiaj tu maja swieto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Witam Wszystkie Panie i pozdrawiam,nowa koleżankę 60.... Ja tez jak widzisz nie młody, ale te dziewczynki nie dają mi tego odczuć. Witam Nasze Słoneczko topikowe... Witam ptaszka naszego , bo pewnie jest osóbka najmłodsza Kasiunie 33... Witam wszystkich topikowych gości i częstych bywalców... Wczoraj syn mnie przeprosił i zaprosił dziś na obiad , zaraz po mnie przyjedzie bo ma do końca tygodnia urlop , synowa tez ... Nie moglem odmówić pewnie mnie na noc zatrzymają bo mówił bym wziol szczoteczkę i piżamę.. Ale oni maja tez komputer to jak będę miał chwilkę to do was Wpadnę.. Słoneczku dziękuje za kawkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Janna Duszko ha ha ha !:-D❤️ Ale fajne te portrety ha ha ha! ja tez Wybieram pierwszy:-D A Co na to PANNA MŁODA ? DLA Panny młodej👄 Jak się masz kochanie, jak się masz Powiedz mi, kiedy znowu cię zobaczę Jak się masz kochanie, jak się masz Powiedz mi, co zostało z naszych marzeń Jak się masz kochanie, jak się masz Życzę ci, abyśmy byli razem już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ! Jak tu wrzosem pachnie i kawka:classic_cool: Słoneczko 👄👄 Alu👄 Kasiu👄 Wybałuszona👄 60 siatko Witamy👄 Alisario, dzięki za fotki👄 Janna.W, portrety :classic_cool:👄 Gwiazdeczko👄 Księżycu , Ty nie stary , Ty porostu jary daje Ci za humor pyska 👄 Samotny 60, przyjacielu wpadaj wszyscy lubimy Ciebie Tobie tez dam buźki👄 Wiosenko👄 Sara56👄 XL👄 Ol👄 Sorry, ze nie pamiętam więcej nicków:( :(:( Ale jesteście wszyscy:classic_cool: 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Przyjaźń oznacza przede wszystkim uznanie wolności drugiej osoby. Gdy czyni się najmniejszy wysiłek, aby ją ograniczyć, prawdziwa przyjaźń przestaje istnieć. Francesco Alberoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na fajna stronkę i wysalam Wam jeszcze to:) Był sobie pewnego razu chłopiec o złym charakterze. Jego ojciec dał mu woreczek gwoździ i kazał wbijać po jednym w płot okalający ogród za każdym razem, kiedy straci cierpliwość i pokłóci się z kimś. Pierwszego dnia chłopiec wbił w płot 37 gwoździ. W następnych tygodniach nauczył się panować nad sobą i liczba wbijanych gwoździ malała z dnia na dzień: odkrył, że łatwiej jest panować nad sobą niż wbijać gwoździe. Wreszcie nadszedł dzień, w którym chłopiec nie wbił w płot żadnego gwoździa. Poszedł więc do ojca i powiedział mu, że tego dnia nie wbił żadnego gwoździa. Wtedy ojciec kazał mu wyciągać z płotu jeden gwoźdź każdego dnia, kiedy nie straci cierpliwości i nie pokłóci się z nikim. Mijały dni i w końcu chłopiec mógł powiedzieć ojcu, ze wyciągnął z płotu wszystkie gwoździe. Ojciec zaprowadził chłopca do płotu i powiedział: \"Synu, zachowałeś się dobrze, ale spójrz, ile w płocie jest dziur. Płot nigdy już nie będzie taki, jak dawniej. Kiedy się z kimś kłócisz i mówisz mu coś brzydkiego zostawiasz w nim ranę taka, jak te. Możesz wbić człowiekowi nóź, a potem go wyciągnąć, ale rana pozostanie. Nieważne, ile razy będziesz przepraszał, rana pozostanie. \"Rana słowna boli tak samo, jak fizyczna. Przyjaciele są rzadkimi klejnotami, sprawiają, ze się uśmiechasz i dodają ci otuchy. Są gotowi cię wysłuchać, kiedy tego potrzebujesz, wspierają cię i otwierają przed tobą swoje serce. Jeśli jesteś moim przyjacielem/ciołką, to dla mnie zaszczyt. Jeśli możesz, wybacz mi dziury, które zostawiłam w Twoim płocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu...❤️...sama przyjemność posiedzieć tu....nawet samej. Fajnie, żę spędzisz z synem i jego żoną czas. Jak tylko znajdziesz wolny czas, odezwij sie do Nas. Masz wnuki ? Mile spędzonego czasu życzę :) 🌻 60-tka ❤️...wyprowadzę z błędu: nie jestem założycielką topiku. Ten zaszczyt przypada Złotej Jesieni, jednak wiem, żę Ona również jak i inni chętnie Cię tu przyjmą :) Zaglądaj częściej, jesli tylko czas pozwoli. ❤️ Kasiu ❤️...dzięki, mam nadzieję, żę ta krótka imprezka okaże się mile spędzonym czasem. Napiszę wieczorkiem, jak było. Jeśli tylko mogę cię zadziwić radość w sercu ci uczynić wiosnę w oczach twoich ujrzeć zrobię wszystko byś radosną była i już nigdy nie tęskniła tyś opoką moją wsparciem moim sensem życia i istnienia w twoim sercu ogród stworze piękne kwiaty tam posadzę całe serce w niego włożę byś w nim mogła bywać chadzać odpoczywać czasem przed złym światem się ukrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota Jesień ❤️...dla Ciebie dedykuję :) blask złotej jesieni lśnił w oczach twych alejkami miłość się przechadzała taka niewinna w zwiewnej szacie uroczej poświacie tanecznym krokiem między drzewami ławeczkami włosy jej lśniły wabiły kusiły mą rozdartą duszę koiły uśmiech uroczy i te śliczne piękne oczy Miło tak mi się na sercu zrobiło. Otulacie mnie słowami, które rozgrzewają mnie od środka. Jak mi dobrze Kochani :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie mój kochany, dziękuje Ci! łezka radości zakręciła się w moim oku... A mój Przystojniak [maż i Szef] zapytal dlaczego płaczę, pokazałam mu wiersz zadedykowany dla mnie, pokiwał z aprobata głową na znak, ze mogę odpisać ... Słoneczko, nie czuje się założycielką i nią nie jestem tylko porostu tak się złożyło i spontanicznie się pierwsza wpisałam ... Ty bardziej swoim talentem i pomyslowoscia na to zasługujesz... Ale rozumiem SŁONECZKO wszyscy bardziej kochają👄:) A teraz biorę się solidnie do roboty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny pomysl
Złota jesienno jesteś:classic_cool: Kobietka Słoneczku bardzo dziękuję za mila i cudowna topikowa atmosferę. I życzę CI kochana miłej imprezki wśród realnych przyjaciół....👄 A Wam kochani życzę miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry bobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja kochana
60-tko, a gdzie ty to chodziłas i po jakich topikach ? Kłótnie awantury to okropność co piszesz ... A moze kochana warto założyc swój topik ? :-D Uściski :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzębinko :) 🌻 Miłośc Ona nadaje sens wskazuję drogę...niczym kompas...zagubionemu wśród gąszczu uczuć...spraw...i celów Miłość... jest niczym Róży Kwiat co rozkwita w głębi gorejących serc ... Dar Niebios Największy Nasz Skarb Ona zmienia Nas wydobywa Dobro tkwiące w Nas przegania zło osusza łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA WRÓŻKO ... opowiadanie super, to prawda :) Proponuję wiersz Fotografia Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Gdy się miało szczęście, które się nie trafia: czyjeś ciało i ziemię całą, a zostanie tylko fotografia, to - to jest bardzo mało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W W B W! Powiem króciutko ! Super babki, fajni panowie i wspaniały topik!!!!! Polubiłam Was wszystkich i wpadam do was choć na momencik by się psychicznie odprężyć i naładować poezja akumulatorek:-D Jesteście dla mnie osobiście lekiem na stres i cale zło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
A to dla pan co lubia bajki; :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotny 60 czuję się zaszczycona 👄 Dziekuje również w imieniu Kobiet :).... przepraszam przepraszam cię że nigdy się nie dowiesz czy po drugiej stronie siedzi anioł a może człowiek? możesz tylko się domyślać w me pragnienia przenikać jestem tylko zjawą cieniem twych marzeń spełnieniem choć mam skrzydła ptaka to nie latam wznoszę się tylko ponad mur wysoki i upadam z cieniem wrzasku by pod powłoką nocy się zjawić dając ci nadzieję że kiedyś wszystko powróci... Ja wierze w anioły....i tak jest mi dobrze... Lepiej wierzyć w miłość anielską niż nie poznać smaku miłości i nie wierzyc w nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dziś czasu 🖐️ Mam do czyszczenia grzyby... RUDY RYDZ muz. B. Klimczuk, sł. T. Urgacz Był sobie raz zielony las, A w lesie jakby nigdy nic, W zielonej chustce, na jednej nóżce, Stał sobie rudy rydz. Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, Jaka piękna sztuka, Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, A ja rydzów szukam, Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, Mam na rydza smaczek, Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, lepszy niż maślaczek. O, gdyby chciał i gdyby tak, Zerwać się dał, o Boże, Lecz na to rydz nie mówi nic, Bo mówić wszak nie może. Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, Tylko spuszcza oczy, Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, Gniewa się i boczy, Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, Boi się nożyka, Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, Nie chce do koszyka. Przez cały czas zielony las, Coś plecie wiatrem trzy po trzy, I nawet nie wie, że gdzieś pod drzewem Samotny rydzyk śpi. Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, Jaka piękna sztuka, Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, A ja rydzów szukam, Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, Mam na rydza smaczek, Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, lepszy niż maślaczek. O, gdyby chciał i gdyby tak, Zerwać się dał, o Boże, Lecz na to rydz nie mówi nic, Bo mówić wszak nie może. Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, Już go nie uproszę, Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, Chyba pójdę z koszem, Rudy, rudy, rudy, rudy rydz, Próżne z nim pogwarki, No to, no to, no to nic, Pójdę na pieczarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×