Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jzabela
Wow!!! Stanowczo pierwszy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Przepraszam , ale syn przyszedl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliscy i oddaleni Bo widzisz tu są tacy którzy się kochaj i muszą się spotkać aby się ominąć bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze piszą do siebie listy gorące i zimne rozchodzą się jak w śmiechu porzucone kwiaty by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało są inni co się nawet po ciemku odnajdą lecz przejdą obok siebie bo nie śmią się spotkać tak czyści i spokojni jakby śnieg się zaczął byliby doskonali lecz wad im zabrakło bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej niektórzy umierają-to znaczy już wiedzą miłości się nie szuka jest albo jej nie ma nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie mogą być razem jak bażanty co nigdy nie chodzą parami można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem Ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytalam i nie przeszkadzalam nikomu! Jak myszka siedzialam cichutka pod miotelka... Milo popatrzec jak tak milosc kwitnie... Az Cos boleśnie ukuło mnie w sercu:-D A swoja droga to prawdziwy dzentelmen z naszego Ksiezyca:) Dziewczynki i chlopcy bardzo lubie Was i dziekuje za piekne fotosiki , bajki, piosenki, cudowne wiersze i dziekuje, ze tu jestescie... Spijcie dobrze dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilia....Dziekujemy Tobie równiez za obecność. Cieszmy sie wspólnie, że możemy byc tutaj, dzielić sie tym co posiadamy...wrazliwością :) http://pl.youtube.com/watch?v=M3xC1NS-nb8 liczę, że nie powtórzyłam się ;) Bronisława Ostrowska Jesień Padają nasze słowa, jak dojrzałe owoce. Serce się już nie szamoce i piersi ci już nie druzgoce. Odleciały. Czy nie wiesz, kiedy odleciały ptaki przelotne? Tak ciche jest dzisiaj południe słoneczną jesienią wilgotne. Ślizga się uśmiech sadu po zamyślonym czole... Tyle ci pragnęłam powiedzieć, a teraz milczeć wolę. Wolę śledzić w milczeniu tę nić babiego lata, Co z moich rąk zaplecionych wraz z twoim spojrzeniem ulata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60-siatka
Urszula Sipińska Urszula Sipińska - "Gdzie ten świat 60-tych lat" u Na pocztówkowych płytach tamtych lat szalał twist, Gdy nami czarny bunt rozpalał żar Brandy Lee. Po szczupłych taliach w dół przebiegał dreszcz, Gdy Presley śpiewał i grał I z niedojrzałych serc westchnienia łzawe nam kradł. Gdzie ten świat utracony, Gdzie ten świat, świat szalony, Dziwny świat wspaniałych sześćdziesiątych lat, Lat przetańczonych. Gdzie ten świat utracony, Gdzie ten świat, świat szalony, Dziwny świat wspaniałych sześćdziesiątych lat, Zapamiętania wart. Choć Mona Stavia dziś na głowie włos szczerzy kły, Video kram spod lady spija nam szklane łzy, Choć fobie i nerwice gryzą nas, To ja wiem swoje i tak, Że za dwadzieścia lat też czegoś będzie nam żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60-siatka
Czy ja pezeszkadzam ? Dlaczego odchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janna. W
Widze , ze bardzo mlutko tu bylo dzisaj ... Poczytam troszke i tez poloze sie spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
hahahahaha! Mysle Jana. W ze do J I J najbardziej pasuje 1 Portret :-D hi hi .. Zycze wam spokoinej a moze lepiej nie spokoinej nocy bo mnie nie lubicie tutaj:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Oj, az mie glowa rozbolala :) Czytalam bo mam zaleglosci... klade sie juz spac... Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Zbigniew Matyjaszczyk - Kołomyja :-D Dziwne rzeczy tego świata Grunt to ziemia grunt to zdrowie których się tylko dowie kto je stracił Pewien kocur nie polował na myszy został uwodzicielem kur i stał się największym wrogiem koguta Blaszane kapelusiki na butelkach najczęściej łamią zęby tym co je na nich zjedli Mięliśmy nie mówić o seksie kochanie a ty wciąż ciągniesz mnie za język i nie tylko Barbarzyństwem byłoby gwałcić tylko piękne kobiety Telefon komórkowy pomaga odnaleźć swoje ja nie tylko wtedy kiedy ktoś do nas dzwoni Miałem w sobie czar księcia z bajki dlatego kupiłem margarynę na promocji Bogowie z Olimpu są już tacy starzy a jeszcze patrzą na mecze piłki nożnej Kanapki z tuńczykiem wprost rozpływają się w ustach na ławice Z winogron najbardziej pożądane nie jest gron a wino Gdyby muszkieterowie byli tylko trzej Richelieu zjadł by ich na śniadanie w majonezie babuni. 😴😴😴😴😴😴😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlotaaaaa
Ten jest najszlachetniejszy w całym ludzkim tłumie kto oprócz łez swoich łzy innych rozumie Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko Panie i Panów :) 🖐️ Kawa cichutko w expresie szumi, aromat przyjemnie rozchodzi się dookoła....Proszę podstawić filiżanki. \\_/>...Starczy dla każdego :) Pochmurny dzień sie zapowiada, słońce jeszcze się chyba nie obudziło, a może to tylko lenistwo z jego strony, że nie chce wyjrzeć z zza chmur ? Nareszcie świt zastąpił noc Powietrze świeże jest jak po burzy Więc po co chowasz twarz pod koc?? Dzisiejszy dzień się nie powtórzy Czekają gry nierozegrane Czekają sny niewypełnione Czekają wiatry nieschwytane A każdy woła w Twoją stronę!! Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia!! Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia!! Dlaczego kryjesz się we mgle I zarośniętą biegniesz ścieżką?? Dlaczego ciągniesz wspomnień tren I przywołujesz co odeszło?? Czekają gry nierozegrane Czekają sny niewypełnione Czekają wiatry nieschwytane A każdy woła w Twoją stronę!! Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia!! Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia!! I tym akcentem życzę spokojnego jak i radosnego dnia 🌻🌻🌻 Bukiet wrzosów postawiałam na stole i gromadke kasztanów, aby ciepło przypominały o naszej obecności :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×