Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Witajcie kochane Babeczkii mili panowie ! Ja tylko na chwilke i tylko wieczorem znajduje troszke czasu! Szepcie wirtualności, jestes kochana teksty piosenek wspaniale... Jak bedziesz mogla to poprosze o wiecej👄 rozumie , ze moze nie dzisiaj bo pozna pora... Przy pirwszym tekscie poryczalam sie... A ta\" Do kolyski \" to rzeczywiscie piekna ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cos znajde dla Ciebie kolezanko kochana:) Wymarzony świat Obrzuceni fałszem Pozornie mądrych słów Wspinamy się na palce Wspominając myśli O tym co nadejdzie I nadejść nie ma szans Jacy jesteśmy A jacy bylibyśmy Gdyby nie to... Gdzie Ten wymarzony świat Gdzie jest Już nawet w bajkach coraz go mniej To co proste w oczach dziecka Zawiłe stało się Gonimy za czymś, czego nikt już Nie pojmuje, nie Przemoc i piekło Ten telewizyjny świat Dokąd to Zaprowadzi nas Gdzie Ten wymarzony świat Gdzie jest Zostały tylko ślady na piasku Jeden bóg te prawdę zna A ty nie zgadniesz Dokąd zmierza świat Gdy to wszystko skończy się Ciebie już nie będzie I nie będzie dawno mnie... wykonawcy: Dżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla W bW! Cudowne Prawda? Dżem » Abym mógł przed siebie iść Pewnie ciężki znów będzie dzień Głód i chłód obudziły mnie W zastaw dałem jedyne palto Które nosiłem przez tyle lat Zimno mi, zimno mi i forsy brak Ale nie jest źle, o nie Został jeszcze nadziei cień Kiedyś przecież zapomnę, że Miałem własną żonę i dom I że dobrze było mi z nią A jeszcze mam nadziei cień Że to był tylko zły sen Tylko zły sen o.... Nikt już nie, nie Nikt już nie namówi mnie Abym został na dłużej gdzieś Muszę przecież wolnym być Abym mógł, no abym mógł Przed siebie iść Czy któryś z was zrozumie to, że W tym właśnie sens W tym właśnie sens Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz Kochać wszystkich ludzi i pokój sobą nieść DOBRANOC KOLEZANKI I KOLEDZY👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo piekny tez ten teledysk... Widze , ze mamy bardzo podobne gusta I czuje od Ciebie taka pogode ducha i mlodosc... Dobranoc Ciesze sie dziewczyno , ze jestes z nami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budziczka
Moja koleżanka bardzo potrzebuje gotówki i ima się różnych zajęc. Czy może jej ktoś pomóc wygrac w konkursie ??? Wystarczy tylko zagłosowac i potwierdzic ten głos meilem. Do wygrania jest 100 zł. Jeżeli będzie jakiś sposób to się odwdzięczę za nią !!! Zgłosiłam ją do tego konkursu ponieważ uważam, że skoro potrzebuje tych pieniędzy a mam możliwośc to jej pomogę. Głosowac można tylko dzisiaj do 24:00 Oto link: http://konkurs.budujemydom.pl/zdjecia.php/1 ,ranking/ Acha ... jej nick to PUCHATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Co to jest: - Ma rogi, kopyta i się kurczy? - Skurczybyk! _____________________________ Przychodzi pedał na basen i pyta się ratownika: - Jaka dziś woda? - Chujowa. - Oooo to skacze na dupę... ______________________________________ Trzech kolesi zastanawia się jak rozdzielić miedzy sobą skrzynkę jabłek. Jeden rzucił pomysł, ze będą wymyślać wierszyki, kto wymyśli ten bierze 1 jabłko. Zaczyna pierwszy: - "Mickiewicz pisał wiersze, ja biorę jabłko pierwsze" Drugi mówi: - "Mickiewicz pisał wiersze długie, ja biorę jabłko drugie" Trzeci myśli, myśli i mówi: - "A ch...j wam wszystkim w d...e , ja biorę jabłek cała kupę" ___________________________________ Przychodzi baba do lekarza: - Powinna pani jeść dużo owoców i to najlepiej bez obierania. Baba dziękuje za diagnozę i zbiera się do wyjścia. - A tak a propos, jakie owoce pani jada najczęściej? - pyta lekarz. - Orzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Dobranoc Wszystkim👄 Jatez choc stara to lubie takie piosenki... I dziekuje, ze moge je sluchac... Bardzo lubie was dziewczynki... Dzieki tak wrazliwym na piekno osobkom topik, zyje i kwitnie... 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek nie ma znaczenia...jesli sie kocha muzykę, to bez różnicy ile sie ma lat...Podobnie z poezją. A wrażliwość na piękno....z tym się człowiek rodzi....albo uczy tego wciąż.... Jsabelo 🌻 pozdrawiam miło " Dobrej nocy 🖐️ zyczę Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGor 111
Szepcie kochany ! Ja caly czas pracuje przy papierzyskach, i towarzysza mi przy tym Twoje piosenki .... Dzieki 🌼 Poloze sie bo juz na oczy nie widze... Zycze wszystkim Kolorowych snow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam sobie odmówić, mimo, że północ mnie tu zastała... teraz śnij już pora na sny może tam w sennym tańcu gwiazd odnajdziemy się nim nowy dzień znów obojętność przyniesie.. http://www.youtube.com/watch?v=d7qnFRUJFx4&mode=related&search= Śpijcie spokojnie.....😴....ja tez udam sie w objecia Morfeusza, by śnic sny....piekne :0 Dobrej nocy 🖐️ ❤️ http://dzentelman.com/archives/2006/08/20/halina-frackowiak-maly-elf/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone wino 46
Ja Was Czytam jestem na 15 stronie ... Czerwone wino Znają nas knajpki i koty w zaułkach letnią nocą lubimy włóczyć się. Zgubić nas łatwo i łatwo odszukać śmiech przed nami biegnie i gitary dźwięk. Refren I: Już późno a nam się wcale nie chce spać głęboka północ zegarów graniem wita nas. Znów dzień przeminął - dał może mniej niż pragnął dać. Czerwone wino będziemy sączyć aż po brzask. Nasze piosenki zbierane z ulicy mają wszystko co nam przynosi dzień: szczyptę radości i kroplę goryczy łzy miłości lub zawodu cień. Refren I. Refren II: Już późno a nam ta noc nie daje spać głęboka północ cygańską drogą wiedzie nas. Znów dzień przeminął - nie wszystkim jutro szczęście da. Czerwone wino będziemy sączyć aż po brzask. Ale do rana nie wytrzymam .... Poloze sie juz spac ... Na dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) 🌻 Jesienne wrzosy ustawię na stoliku, postawię dzbanek kawy...i zaczniemy kolejny dzień jesienny. Czekam na promienie słońca, by ogrzały moją skórę :) Sen by się też przydał...Mimo, że nie jestem typem śpiocha.... Teraz obudżcie sie już i nie pozwólcie siedzieć mi samej ....Może jedynie z poezją.... Staff Leopold \" List z jesieni\" Czekam listu od Ciebie... Tam Południa słońce I morze mówi z Tobą... U mnie długa słota, Samotność, jesień, chmury i drzewa więdnące... Dziś pogoda... Lecz słońce chore - jak tęsknota... Nim wyślesz, włóż list w trawę wonną albo w kwiaty, Bo tu żadne nie kwitną już... Niech go przepoi Spokój, woń słońca, szczęście Twej bliży i szaty - Albo go noś godzinę w fałdach sukni swojej... A papier niechaj bedzie niebieski... Bo może Znów przyjdą chmury szare, smutne, znów na dworze Słota łkać będzie, kiedy list przyjdzie od Ciebie; Skarżyć się będą drzewa, co więdną i mokną, A ja, samotny, może znów będę przez okno Patrzał za małym skrawkiem błękitu na niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone wino 🖐️ 🌻 Masz piękny nick :) I wiesz, też jestem w trakci czytania....tak delektuje się tekstami i muzyką....:) 🌻 🌻 🌻 Verlaine Paul Marie\" Rozmowa sentymentalna\" W starym parku samotnym, śród wieczornej mgły, Dwie postacie przed chwilą wolnym krokiem szły. Oczy zgasłe, uwiędła krasa ust różowa, I ledwie dosłyszalne są ciche ich słowa. W starym parku samotnym, śród wieczornej mgły, Dwie mary wskrzeszać chciały dni minionych sny. - Pamiętasz nasze dawne szałów uniesienia? - I po cóż chcesz pan u mnie takiego wspomnienia? - Na me imię czy zawsze serce twoje drgnie? Czy zawsze duszę moją w snach widujesz? - Nie. - Ach, te niewysłowionego szczęścia złote zorze, Kiedyśmy usta do ust cisnęli! - Być może. - O, modrość owych niebios! o, nadziei wzlot! - Nadzieja pierzchła w bólu za chmur czarnych splot. Tak szli, gdzie traw zdziczałych łąka legła płowa I noc tylko słyszała szeptane ich słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś taki smutny nastrój..może to trochę zmęczenie, może niewyspanie...ale dobrze mi tu, siedzę cichutko ciesząc się tym spokojem, który panuje. Taka prawdziwa Oaza Spokoju...Dobrze, że spotkałam Was tutaj...Dziekuje ❤️ Radość - Johann Wolfgang Goethe Nad zdrojem w blasku słońca Fruwa libella migocąca, Ów motyl nadstrumienny, To ciemny, to promienny, Jak kameleon zmienny. Czerwony i szafirowy, Błękitny i szmaragdowy. O, gdybym mógł ujrzeć z bliska Barwy, którymi połyska. Właśnie nadleciał - i w tej chwili Na gałązeczce siadł u zdroju. A tuś mi, motylu! Teraz mam go na odległość ręki, Widzę żałobnie-ciemny błękit. Tak ty rozszczepiasz radość twoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Witam wszystkie mile Panie ! Jakas cUdowna kobieta nam kawy naparzyla , kwiaty podtawila... I dawka poezji czestuje.... Coz moge powiedziec , ze to aniol jaki czy co ?👄 Oj gdzie ta moja mlodosc, toz jak bym mogl i bym byl mlodszy to cholewki bym smalil do niej, ze ho ho.:) A teraz , zeby sie troszke podleczyc musze te cholewki do doktorow smalic:-D Dziekuje Aniolku❤️ mam termin do lekarza...Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśku...zatem pozostaje mi podziękować za miłę słowa. Życzę duzo zdrowia...by cholewki smalić tylko do kobiet ;) Do Aniołka to mi daleko....;) Mimo wszystko ciepło sie robi na duszy :) Topikowe Słoneczko...czym sobie zasłużyłam ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemia roślin - Jan Brzechwa Dzień gorętszy od serca nie sprzyja marzeniu - Ucieknijmy od słońca i uśnijmy w cieniu, Będzie skwarne południe wisiało nad nami, Będą drzewa szumiały w nasz sen gałęziami, Srebrna miazga obłoków przypomni powiekom, Podróż taką niebyłą, i taką daleką, I to wszystko, co nigdy nie staje się we śnie, Tego dnia śnić się będzie wszystkim jednocześnie. Przyjdzie człowiek o jednem roślinnem imieniu I pstrokatą dziewczynę zacałuje w cieniu: Drzewny duch ich połączy i wiośnie przeznaczy, Aż każdemu się przyśnią dziwniej lub inaczej. Pójdą razem ulicą od sieni do sieni, Do domów, gdzie cieniście będziemy uśpieni, I powierzą nam swoje skłócone imiona, Pstrokate i roślinne - te dwa: on i ona. Od tych imion się zacznie. Bo gdy imię śni się, Niknie zarys cielesny, a duch trwa w zarysie, Aż resztę oczu gasi mimowolna władza, Która nieprzebudzonych ze snu wyprowadza. śpieszmy się! Czas nam w drogę, a niema już czasu, Drzwiami można wypłynąć, nie ruszając zasuw, I w te światy roślinne i światy pstrokate Popłynąć na kwietniową, na nową krucjatę. Śpieszmy się! Czas nam w drogę! Świat za światem dąży I z daleka lśni obłok atłasowej komży. Ach, to Bóg się przyłączył do naszych koszmarów, Opuściwszy swych niebios księżycowy parów: Wspólna leży nam droga i niewiara wspólna, I buszuje przed nami nicość nieutulna, I światy niebywałe, zaklęte w imiona, Pstrokaty i roślinny - te dwa: on i ona. Karczma wisi na drodze. Popłyńmy do karczmy I byt jej zielonością kwietniową obarczmy... Tam w gąsiorach z bursztynu jest patoka złota Dla ptaków i aniołów strudzonych w przelotach. Nie zna trudu marzenie wyzwolone z ciała, Płyńmy, płyńmy dopóki jawa nie nastała. Jakiś kościół pękaty w słońcu nas dogonił, Całą kwadrę za nami kopułami dzwonił, Aż się wreszcie uwikłał w lazurowych gąszczach I odleciał z brzęczeniem złotego chrabąszcza. Jeszcze słońce, na oślep, tratując przestrzenie, Chlusnęło w naszą smugę zawistnym płomieniem, I stoczyło się w próżnię, gdzie wieczność pochmurna Włożyła je na palec, jak pierścień Saturna. Odtąd nic się nie działo niżej, ani wyżej, Nie było już oddali, nie było pobliży, Wieczność stała się czasu i kresu mogiłą, Ale samej wieczności także już nie było, I nasz lot, odkąd minął kosmiczne ogromy, Pozbawiony tych mijań - stał się nieruchomy, I jeszcze tylko drgały raz-po-raz imiona: Pstrokate i roślinne. Te dwa. On i ona. Z dwojga imion powstało nowe imię - trzecie - Nieznane jak świat światem, nienazwane w świecie, Obudziło nas wszystkich uśpionych w południe, Ocuciło nam dusze wędrujące złudnie, I kazało klęczącym pod gwiezdną ulewą, W dół i w górę wyrastać, jak zielonym drzewom. Przyjdźcie do mnie i spójrzcie jak szumię wysoko Moją duszą liściastą i drzewną powłoką, Przyjdźcie do mnie, do prostej, wesołej topoli, Której nic już się nie śni i nic już nie boli. Brakuje mi dziś słońca......jak powietrza do oddychania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kocham Cię jeszcze... Jesień już liście z drzew postrącała, już błotem czarnym ziemia się klei, Lata horyzont zniknął już dawno - a ja kocham Cię jeszcze... Po naszych ścieżkach nikt już nie chodzi, liście zielenią oczu nie pieszczą I złota plaża nie jest już złota - a ja kocham Cię jeszcze... Kto odmłodzi pusty las, kto z chmur słońce oswobodzi, Kto mi zwróci ciepło dnia, kto samotność wynagrodzi. Niebo nad miastem w chmurach już tonie, jakby je przykrył ktoś białym płaszczem Skowronki dawno już odleciały - a ja kocham Cię jeszcze... W wieczór jesienny pusto za oknem, po szybach płyną smutne łzy deszczu Wiatr się zabawia liśćmi w kałuży - a ja kocham Cię jeszcze... Kto odmłodzi pusty las, kto z chmur słońce oswobodzi, Kto mi zwróci ciepło dnia, kto samotność wynagrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Popiream Cie Jasiu ! Od dzis szept wirtualności zostaje naszym Topikowym sloneczkiem! To mila, kulturalna osobka i wyczuwa smak piekna... Kochanie glowka do gory , jutro bedzie nowy dzienn usmiechnij sie do nas jak to slonechko ok? Kochane kolezanki i koledzy wpadlam Wam tylko powiedziec , ze dzis bede dopiero po 18 tej jade zaraz do mojej tesciowej, zrobic jej zakupy i posprzatac ...jest chora... http://klub.chip.pl/martini/tapety/kwiaty_14_resize.JPG Milego dnia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak oddaj sie poezji i muzyce... To o smutku zapomnisz , jak przyjade do domku to bede miala co poczytac..sloneczko ty moje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×