Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Wesolowski
Mimo to życzę miłego dnia i spadam bo już na dole czeka na mnie moja ferajna::-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Zazdroszczę ci:) Idę gotować bo się nie wyrobie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Milego dnia wszystkim oazowiczom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu ta sama piosenka tylko bardziej rockowo, ciekawam która wersja bardziej wam się spodoba:) oj złapała mnie nostalgia. Irlandia podobno jest taka zielona...ale Krakow cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Skoczko kochana , ja tez nie mieszkam w kraju od 5 lat i tęsknię za Gdańskiem... Ty jesteś młoda to wszystko szafniesz... A ja już kobieta dojrzała... A mówi się ,ze starych drzew się nie przesadza:-D To prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Tylko co tam duzo gadać każdy ciągnie do swoich korzeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młode tez przesadzanie cięzko znoszą czasem:) ogólnie to radze sobie dobrze, tylko czasem tak człowieka złapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Znam ten ból kochane dziecko, pewnie masz w Krakowie cala rodzinę... Nie obraz się za to dziecko mam córcie dużo starsza od ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
ściskam ciebie bardzo mocno i przytulam do serducha❤️ Głowa do góry skoczka, jutro będzie nowy dzień👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Dziewczynki, do wieczorka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak to wyglada!:) poznaje nawet tego szarego konia- jest najpiękniejszy:) a na dziecko sie nie obrażam, absolutnie:) mam jeszcze jeden turnauowski brylancik http://bezgluten.wrzuta.pl/audio/dYNzL3AjyL/12._lesmian w Krakowie zostawilam wszystkich przyjaciół, rodzina jest rozsiana bardziej po śląsku, ale mieszkalam w Krakowie parę ładnych lat i nigdzie nie czuję sie tak jak tam! Ale trzeba było wyjechac i zarabiać na wesele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Czesc! Czytam ciebie skoczku i rozumie ciebie bardzo, ale widać z wpisów , ze jesteś bardzo ambitną i mądrą dziewczynką , i ze wszystkim sobie poradzisz... To tylko chwilowe załamanie 👄 miłego weekendu życzę tobie i wszystkim ber wyjątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no jasne ze sobie poradze:) ot, malutki dołek... poza tym sernik mi upadł a zapowiadał sie jak marzenie:D pozdrawiam wszystkich serdecznie, mam nadzieje ze mimo że nie jestem kobieta w kwiecie wieku, ani męzczyzną w najlepszych latach, pozwolicie mi czasem tu zajrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Wpadaj słonko !!! My kochamy młodzież nieraz i starsi lubią przebywać w gronie młodzieżowym:) Ja bardzo .... Jak pojadę do syna to wszyscy jego kumplowie i kumpele lubią ze mną rozmawiać:) Nawet nauczyłem się gwary młodzieżowej... Spoko...:) Nie ściemniaj.. Nara... cool.. zakręcony... Spadam...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Tu mamy tez nasza Kasieńkę , tez młodą osóbka, Kasymo tez to jakiś młodziak... Nasza dzika różyczka i Rafael to wszystko bardzo młodzi bywalcy oazy ... Tatem Skoczka, serdecznie zapraszamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super więc:) jak pisałam, siedzę za granicą i z przyjaciółmi z Polski kontaktuje sie tylko internetowo, więc kiedy tylko nie pracuje- jestem online zaglądam tez na inne fora, ale czasem chce pogadać o czyms innym jak najnowsze tabletki na odchudzanie czy trendy w modzie;) i uwielbiam poezje, najbardziej Leśmiana I Pawlikowską Jasnorzewską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Kwoka Jan Brzechwa Proszę pana, pewna kwoka Traktowała świat z wysoka I mówiła z przekonaniem: - Grunt - to dobre wychowanie! Zaprosiła raz więc gości, By nauczyć ich grzeczności. Osioł pierwszy wszedł, lecz przy tym W progu garnek stłukł kopytem. Kwoka wielki krzyk podniosła: - Widział kto takiego osła?! Przyszła krowa. Tuż za progiem Zbiła szybę lewym rogiem. Kwoka, gniewna i surowa, Zawołała: - A to krowa! Przyszła świnia prosto z błota. Kwoka złości się i miota: - Co też pani tu wyczynia? Tak nabłocić! A to świnia! Przyszedł baran. Chciał na grzędzie Siąść cichutko w drugim rzędzie, Grzęda pękła. Kwoka, wściekła. Coś o łbie baranim rzekła I dodała: - Próżne słowa, Takich nikt już nie wychowa, Trudno... Wszyscy się wynoście! No i poszli sobie goście. Czy ta kwoka, proszę pana, Była dobrze wychowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Czapla, ryby i rak Ignacy Krasicki Czapla stara, jak to bywa Trochę ślepa, trochę krzywa, Gdy już ryb łowić nie mogła, Na taki się koncept wzmogła. Rzekła rybom: "Wy nie wiecie, A tu o was idzie przecie." Więc wiedzieć chciały, Czego się obawiać miały. "Wczora Z wieczora Wysłuchałam, jak rybacy Rozmawiali: wiele pracy Łowić wędką lub więcierzem; Spuśćmy staw, wszystkie zabierzem. Nie będą mieć otuchy, Skoro staw będzie suchy." Ryby w płacz, a czapla na to: "Boleję nad waszą stratą; Lecz można złemu zaradzić I gdzie indziej was osadzić. Jest tu drugi staw blisko, Tam obierzcie siedlisko. Chociaż pierwszy wysuszą, Z drugiego was nie ruszą." "Więc nas przenieś" - rzekły ryby. Wzdrygała się czapla niby; Dała się na koniec użyć, Zaczęła służyć. Brała jedną po drugiej w pysk, niby nieść mając I tak pomału zjadając; Zachciało się na koniec skosztować i raki. Jeden z nich widząc, iż go czapla niesie w krzaki, Postrzegł zdradę, o zemstę zaraz się pokusił; Tak dobrze za kark ujął, iż czaplę udusił. Padła nieżywa: Tak zdrajcom bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Pozdrawiam wszystkich gorąco:) na dworze zrobiło się tak duszno , ze ledwo doczłapałam do domu.:) Mia lam jeszcze wpaść do znajomej , ale zadzwoniłam , ze jutro do niej wskoczę , jestem bardzo zmęczona i jakaś osłabiona od tego ciepła:) Pewno to przyjdzie burza , bo coś mi na nią wygląda::) Kupiłam truskawki i twarożek zrobię na dzień dziecka serniczek na zimno.. .Kupiłam tez białego miska dla mojej wnusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×