Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Wiecie jak to niedobrze jak ma się ma tendencje do tycia ... Musze cholernie uważać , bo ostatnio najwyraźniej ja mam:-D spadam... Zjem tylko 1 jajko , komu odstąpić drugie ????:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano pomyłam okna, poprałam firany i trochę doprowadziłam mieszkanie do gruntownego porządku... Ochłodziło się troszkę wiec miałam ochotę na robotę:) Bo w takie upały nie przemęczam się nigdy... Teraz chwilka relaksu przy kolacji w domowym zaciszu :-D milo pozdrawiam Wszystkich bez wyjątku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach !!! Jarzębinko , ja już muszę 2 numery większe wszystko nosić:-D A ty jeszcze się w wszystko wciskasz bo wciskasz , ale wciskasz:-D żartuje nie gniewaj się mila koleżanko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Nie martwcie się tusza dziewczyny:) Pośmiejcie się ze mną:-D Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary zboczeniec i sie drze: - HA HA KAPTURKU, Nareszcie cie pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cie nie całował ! Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi: - Chyba, k**wa, w koszyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Spotyka się dwóch Czechów. -założyłem kwartet- mówi pierwszy -tak? a ilu was tam gra?- pyta drugi -no jak ilu? trzech -a kto? -no ja i mój brat -a to ty masz brata? -nie, czemu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Powiedzcie mi :-D - Co widzi optymista na cmentarzu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mamusiek
:-D 1] Dlaczego Bóg stworzył mamy? - Jak się nad tym zastanowić, to był najlepszy sposób, żeby było więcej ludzi... Głównie do sprzątania w domu. 2] Czego mama musiała dowiedzieć się o tacie, zanim za niego wyszła? - Musiała się na nim poznać. Znaczy czy jest złoczyńcą? Czy upija się piwkiem? Czy mówi "nie" narkotykom i "tak" pracom domowym? 3] Po czym poznać prawdziwą kobietę? - To znaczy, że trzeba umieć rządzić, ale tak, żeby nikt nie poznał, że rządzisz. 4] Kto rządzi u was w domu? - Chyba mama, ale tylko dlatego, że ma znacznie więcej do roboty niż tata. 5] Jaka jest różnica między mamusiami i tatusiami? - Tatusiowie są wyżsi i silniejsi, ale tak naprawdę to mamusie rządzą, bo to ich trzeba zapytać, kiedy chce się zostać na noc u kolegi. 6] Co twoja mama robi w wolnym czasie? - Mamy nie mają wolnego czasu... 7] Jaka byłaby idealna mama? - Zawsze by się uśmiechała, a swoje uwagi zachowałaby dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz z głodnym można pogadać:-D Kasiu!!! Myślę , ze optymista widzi na cmentarzu same kwiaty:-D oczywiście o takiej porze roku jak teraz:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz gaszę komputerek i poczytam troszkę książkę... Zycze miłego wieczorku WBW 👄 Cos po tym jedzeniu zrobiłam się leniwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Wiecie, ze:) KOBIETA potrzebuje w życiu 4 zwierząt, JAGUARA w garażu, NOREK w szafie, TYGRYSA w łóżku i JELENIA do płacenia rachunków... ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
A na cmentarzu optymista widzi tylko duchy:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!! kochanego ciałka nigdy nie za wiele...:-D Ja tez tu i ówdzie zaokrąglona:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Hej, hej , żyjecie:-D ale co o za życie.-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Co to za czary nie mogę tu wejść :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Bylem w lesie:) I tak sobie chodziłem, chodziłem... A tu nagle zrobił się taki huk:-D I wiecie co to było? :-D To komar z dębu spadł i połamał sobie gnat.-D ha ha ha ! Wiecie gdzie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
A może ktoś ma ochotę na wieczorowa .... nie, nie kawę tylko:-D herbatkę... z cytryną... Zapraszam , zaraz będę pejczem okładał, zaraz się każdemu z was zrobi kwaśno i słodko , gorąco i zimno:-Dha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
A kolorów będzie w ochach tyle , ze musk staje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×