Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość LUkas...
No kto pierwszy? panie maja pierwszeństwo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kolego! Ale mi zimno buuuu!!! świetny pomysł z ta herbatką , zaraz się z tobą bardzo chętnie napije lubię właśnie taka mocną , słodką, kwaśną, gorzką :-D ha ha ha tylko poczekaj sekundkę ja granatka odpalę ...Ok ! Zaczynamy pierwszy łyczek dla ciebie. ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Normalnie mam cykora:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Cwaniara w granaty uzbrojona:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Granat !!!! tak trzymaj !!!!! ja juy lece do arsenalu po amunicje !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, witam wszystkich wieczorkiem:) U mnie dziś nie padało , troszkę było chłodniej i przyjemniej... Właśnie wsadziłam w piekarnik biszkopta bo jutro jeden chłopczyk , którego pilnuje ma urodzinki skończy 5 lat:) I zrobię dla niego torta , jutro będziemy się z dzieciakami gościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarty, żartami a mnie dziś głowa boli, jak licho , już wzięłam dziś 2 proszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ten kawałek Grazka , mój chłop to nad życie ta piosenkę lubi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Juz 2 na jednego.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam dobranoc dziewczynki !!!Chłopaczki!!! Do jutra👄 LUKAS.:-D drugiego odpalam:-D ha ha ha !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
http://foto.otwarty.pl/zdjecie,305,armaty.html http://de.4you.100links.com/video/detail_youtube/Kf0NXuQNVLY/%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 DO BOJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
http://de.4you.100links.com/video/detail_youtube/Kf0NXuQNVLY/%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 DO BOJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
O GRazko. ty na mnie cały batalion wojska, aleś ty cwana w mordę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Gość LUkas...
Musisz być fajna i odważna laska👄 Lubie babki z jajami , coś niecoś podobnas mi do granatka.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Samotny , ty chłop i tyz na mnie... BUUUUUUUUUUUUUUU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Ja tez nie pedał, od rowerku..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
ha ha ha ! Pognały kota luksowi , widziałam jak dar przez pola jak oszalały.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ...
Dziewczyny !!! NIE ODGADŁYŚCIE ZAGADKI:-D OPTYMISTA WIDZI NA CMENTARZU..... odpowiedz... same plusy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×