Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jagodzianka...
Ja nie muszę się odchodząc , mogłabym parę kilo przytyć :-D która taka łaskawa i odda mi kilogram:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Ja mogę ci nawet 2 kilo sprezentować:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Net coś mi szwankuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Mnie tez tak pomału wpuszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
A za ciałko dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
U mnie chłodno , juz nawet kotletów nasmażyłam, może chcesz jednego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Dziękuję , mam tez dziś na obiad schabowe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Jagodzianko,spadać , muszę właśnie kotlety usmażyć i kartofelki ostrugać:) Kompot ugotować , bo wczoraj koleżanka z pracy przyniosła mi kosz truskawek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Zycze ci i wbw! miłego dnia , zaraz będzie padać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
Cześć kochani ciągle brak mi czasu:( Wyjeżdżam jutro na weekend i pakuje się od rana :-D taki niespodziewane mile zaproszenie kolegi z pracy...... Zrobiło się chłodniej i już nie wiem co mam zabrać a czego nie... Wiem jedno, ze mam zamiar bawić się świetnie i odpoczywać, odpoczywać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
kawy się napije z przyjemnością:-D Zycze wam miłego weekendu i całuje WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! COS do śmiechu:-D Młoda para spodziewa się dziecka. Nie wiedzieli na co mogą sobie teraz pozwolić w łóżku więc udali się po poradę do lekarza: - Panie doktorze, czy kiedy małżonka jest teraz w ciąży możemy dalej współżyć? - Podczas pierwszych 3 miesięcy mogą państwo całkiem normalnie współżyć. Podczas kolejnych 3 radze kochać się tylko w pozycji \"na pieska\". Podczas ostatnich miesięcy ciąży radzę jednak przejść do pozycji \"na wilka\". - \"Na wilka\" ??!!??A jak to jest !!??!! - Kładzie się pan obok żony i wyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona pyta męża: - Czy widziałeś kiedyś pogięty banknot 100 zł? Mąż na to znudzonym głosem: - Nie. - To popatrz na to... - mówi żona i gniecie banknot 100 zł. Po chwili znowu pyta męża: - Czy widziałeś pogięty banknot 200 zł? - Nie - ponownie odpowiada znudzonym głosem mąż. - To popatrz na to... - mówi żona i gniecie banknot 200 zł. Następnie pyta: - A widziałeś pogięte 100 tys. zł? Mąż na to zaciekwionym głosem odpowiada: - Nie. - To sobie zobacz, stoi w garażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek się pyta: - Tato, co znaczy słowo "urlop"? - Urlop synku, to kilkanaście dni w roku, kiedy przestaje się robić to, co każe szef, a zaczyna robić to, co każe żona. Ha ha ha !!! Zaraz będziemy z dzieciakami świętować:-D PAPATKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Geabatku👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Granatku! Przepraszam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Milego dnia dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Milo witam i o zdrowie pytam:-D Widze, ze od rana pracujecie jak mrówki, już kotlety usmażone ... A ja kapuśniaczek na żeberkach gotuje... Juz dawno nie miałam ogórkowej , ale w piwnicy ogórki kiszone już chłopaki wymietli... Oj, mowie wam przy piątce dorosłych chłopów to jest co robić w kuchni ,,, Dobrze , ze w obowiązkach domowych mi pomagają ... A najmłodszy nawet koszule się nauczył prasować i wyręcza mnie w weekendy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granatek pewnie już torta z dzieciakami pałaszuje , a mnie tylko ślinka leci... Ostatnio nie mogę żyć bez słodyczy... Zastrzegam się , ze będę mniej piekła, ale jak mnie najdzie ochota to raz dwa coś naprędce ukręcę... Babę z kakaem i to 2 bo do jednej nie ma poco siadać.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośmiałam się z kawałów , posłuchałam piosenek:) zapominajce , życzę miłego wypoczynku... A wam wszystkim miłego czwartku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahah
Dziękuję!!! Pozdrawiam WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł Czemu leciał tak nisko ten anioł, ten duch Sięgający piersiami skoszonego siana? Wiatr rozgarniał mu skrzydeł świeżący się puch, A od kurzu miał ciemne jak Murzyn kolana... Włos jego - hartowana w niekochaniu miedź! Oczy płoną, miłosnym nieskalane szałem! Snem wezbrała mu w skrzydłach niewiadoma płeć, Kiedy lecąc sam siebie przemilczał swym ciałem... Możem zbyt go zobaczył lub uwierzył zbyt, Bo w niechętnej zadumie przystanął w pół drogi... I znów w oczach mu błysnął nieczytelny świt, Gdy do lotu pierś tężył i prostował nogi. Rosa jeszcze mu ziębła na wargach, a on Już piętrami swych skrzydeł ku niebu się wzbielił I ogarom ciała oddał bezmiarom na strwon, A jam się do niebiosów wówczas onieśmielił... Odtąd, gdy wchodzę z tobą w umówiony park, Gdzie światła księżycowe do stóp nam się łaszą - W twych wargach szukam jego przemilczanych warg I nie wiem, co się dzieje z tą miłością naszą?... Bolesław Leśmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahah
Lubie ciebie SARO👄 MIŁEGO DNIA CI ŻYCZĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×