Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jasiek 64
Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Jaśko ! Witaj kolego ha ha ha ! Ale słonce cie wzięło:-D Na białego murzyna coś takiego :-D Dobre..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Prezes spółki giełdowej wzywa sekretarkę: - Pani Halinko, jedziemy na weekend do Czech. Proszę się pakować. Sekretarka po przyjściu do domu przekazuje nowinę mężowi: - Krystian, jadę z szefem w delegację. Biedactwo, będziesz musiał sobie jakoś poradzić sam. Facio dzwoni do kochanki: - Waleria, jest dobrze. Stara wyjeżdża na weekend, zabawimy się nieco. Kochanka, nauczycielka matematyki w gimnazjum męskim dzwoni do swego ucznia: - Kamilek, będę zajęta w weekend. Korepetycje odwołane. Zadowolonu uczniak dzwoni do dziadka: - Dziadziu, nie mam korków. Mogę do ciebie wpaść na weekend. Dziadek, prezes spółki giełdowej dzwoni do sekretarki: - Pani Halinko, wyjazd odwołany. Pojedziemy za tydzień. Sekretarka dzwoni do męża: - Krystian, szef odwołał wyjazd. Facet do kochanki: - Weronika, ch*jnia. Stara zostaje w chacie. Kochanka-nauczycielka do ucznia: - Kamil, korepetycje o 10.00 rano w sobotę. Uczeń do dziadka: - Dziadziu, lekcje jednak będą. Nie mogę wpaśc do ciebie. Dziadek-prezes do sekretarki: - Pani Halinko, jednak w ten weekend wyjeżdżamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Dowódca straży pożarnej wchodzi do dyżurki. Powoli nastawia wodę na kawę i zapala papierosa. Po upływie kilkunastu minut mówi do strażaków: panowie powoli się zbierajmy urząd skarbowy się pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Rozmawiają dwie blondynki: - Ale masz ładne zęby. - To po mamie. - Tak? A pasowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Do domu wpada uradowany mąż. Mówi do żony: - Kochanie wygrałem w totka. Żona siedzi cicho i nagle mówi: - Mamusia nie żyje. Na to mąż krzyczy z radości: - Ja pierdole kumulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta. Autor: Napoleon Bonaparte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Kobieta powinna mieć: 3 rzeczy białe: skórę, zęby, ręce 3 rzeczy czarne: brwi, rzęsy, oczy 3 rzeczy czerwone: wargi, policzki, paznokcie 3 rzeczy długie: ciało, włosy, ręce 3 rzeczy krótkie: zęby, uszy, stopy 3 rzeczy szerokie: klatkę piersiową, czoło, odstęp miedzy brwiami 3 rzeczy wąskie: usta, talię, kostkę 3 rzeczy tłuste: ramiona, uda, łydki 3 rzeczy delikatne: palce, włosy, wargi 3 rzeczy małe: głowę, podbródek, nos. Autor: Gisele d'Assailly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Kobieta to jedyna istota, której się boję, wiedząc, że mnie nie zrani. Autor: Abraham Lincoln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Piwa, piwa , piwa dajcie a jak ....la lala la ... YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY... YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Kobieta to stworzenie, które trzy razy pomyśli, zanim zamknie usta. Autor: anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Najlepsze są te kobiety, które są cnotliwe wobec obcych, a rozpustne wobec męża. Autor: Ali ibn Abi Talib

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet desperat
MONOLOG FACETA DESPERATA ... Nie rozumiem kobiet: Przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych bolesnych rzeczy..... ..... a nie można ich bzyknąć..... - Bo je... K---A........ głowa boli!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
W życiu są tylko wierne trzy rzeczy: pieniądze, pies i stara kobieta. Źródło: z praw Murphy'ego ha ha ha !spadam spać ... Milych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Wesolski!!! A coś się tak kobiet uczepił:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:-D 19 lipca - Czego lipiec nie dowarzy,tego sierpień nie dosmaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Dobranoc👄 Idę do łóżeczka bo mnie głowa boli:-D hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach!!! te chłopy!!! Gdzie te sokoły bażanty... Niema, niema, niema, niema:-D Tylko plotkarze zostali..I co raz to na kobiety psioczą...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta powinna zawsze pozostać kobietą, ale nie musi, a mężczyzna, który nie jest mężczyzną jest już niczym... Autor: Brigitte Bardot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jest panem u siebie kiedy żony nie ma w domu. Autor: Pierre Benoit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż powinien być wdzięczny swojej żonie za wszystko zło, którego mu nie czyni. Autor: Denis Caron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
:mad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak wesoło było ? Ja nie miałam czasu bo cala chałupa gości:-D Jutro tez będzie od rana rwetes... Niespodziewani goście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz idę spać, bo jutro będzie pracowity dzień... choć prawdę mówiąc lubię młodzież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha !!! Światło tez już zgaszę:) A gdzie to nasza starsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Witajcie spiochy !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×