Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Mały misio mrozy oczka bo na niebie ciemna nocka, mały misio śni o tobie i dobranoc dziś Ci powie... Ha ha ha ha ha ah ah ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ales przwwalil bratku z tymi kabaretkami.:-D ha ha ah super:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ale dziś zdołałem obejrzeć tylko 2 ha ha ha 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Sza cicho sza czas na ciszę niech Księżyc do snu cię ukołysz, bo kiedy noc ciemna zapada on piękne baśnie opowiada, marzenia wtedy sie spełniają i troski w dal odsuwaja; myśli są wolne niczym wiatr i okrążają cały świat,a wiec już wtul sie w swa podusie i zamknij znudzone oczka swe bo myśli piękne,tajemnicze okrążają łóżeczko twe.A wiec spij i wypoczywaj bo jutro nastanie nowy dzień:*...:*i kto wie...może wtedy spełni sie ten najpiękniejszy sen:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
I jeszcze jeden jedyny raz:-D Czy w sobotę, czy w niedzielę, czy pod barem, czy w kościele, czy po piwku, czy też dwóch życzę tobie słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY PIWKO.... YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY WINKO I YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY... .GORZAŁECZKA😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
No fajnie było te dowcipy i kabaret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
A i piwo , wino i gorzałeczka wypije wszystkiego po jednym...YYY... I do łózka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
- Nie mów, że nie kochasz [ brak tłumaczeń ] Ta noc jest zła, zamykam oczy i nie mogę spać! Kołdry biel, lodówka swoje mruczy! Wódki łyk, oddechu puls... Ciebie tytaj nie ma już! Ref. I tylko nie mów, że nie kochasz! Bo noc niewarta dnia! Nie mów, że nie kochasz! Bo śmierć nie liczy lat! Nie mów, że nie kochasz! Nie mów, że nie kochasz! Bo nie będzie nas! Twoich długich włosów ślad, jeszcze czuje na moich dłoniach! Mieliśmy swój dobry czas, ale dziś nie ma nas! Ref. I tylko nie mów, że nie kochasz! Bo noc niewarta dnia! Nie mów, że nie kochasz! Bo śmierć nie liczy lat! Nie mów, że nie kochasz! Nie mów, że nie kochasz! Bo nie będzie nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Krzysztof Krawczyk i Bohdan Smoleń - Po czterdziestce człowiek wie P Ze strachu przed budzikiem chowasz się pod koc, Za krótka pewnie znowu była noc Choć role Casanowy chciałeś wczoraj grać, Dziś nie masz sił, by bladym świtem wstać Co się stało? Gdzie ten "superman"? Co się stało? Co? Nie oszukuj się! Po czterdziestce człowiek wie, na co stać go, na co nie, Co jest dobre, a co złe po czterdziestce człowiek wie. Po czterdziestce człowiek ma trochę z osła, trochę z lwa, Na kobietach tak się zna, jak na graczu karta zła. Ooo! Karta zła. Ooo! Tak się zna! Wieczorem znów, jak paw, nastroszysz dumnie brwi, Fantazja w żyłach wznieci pożar krwi; I w lustrze widząc swój nie nazbyt bujny włos Spróbujesz bez efektów wciągnąć tors... Co się stało? Gdzie ten "superman"? Co się stało? Co? Nie oszukuj się! Po czterdziestce człowiek wie, na co stać go, na co nie, Co jest dobre, a co złe po czterdziestce człowiek wie. Po czterdziestce człowiek ma trochę z osła, trochę z lwa, Na kobietach tak się zna, jak na graczu karta zła. Po czterdziestce człowiek wie, na co stać go, na co nie, Co jest dobre, a co złe po czterdziestce człowiek wie. Po czterdziestce człowiek ma trochę z osła, trochę z lwa, Na kobietach tak się zna, jak na graczu karta zła. Ooo! Karta zła. Ooo! Tak się zna! Ooo! Karta zła. Ooo! Tak się zna! Tak się zna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
SZUKAJ nazwy utwory/wykonawcy Pożyczony wóz, wlókł się trząsł i chwiał, ale przecież wiózł, tam gdzie wieźć nas miał. Nim dwudziesty wiek, jak zapałka zgasł W Monte Carlo już nie było nas W drodze do Fontainebleau nawet nam nieźle szło, pół europy przejechał stary grat. W drodze do Fontainebleau szampan był bito szkło, zawrót głowy to było właśnie to. Dwie walizki bzdur, mamy stamtąd lecz Nie dosięgną chmur, bagaż dla dwóch serc A gdyż jakiś most, prosto w niebo wiódł Zawsze bliżej był motelu chłód. W drodze do Fontainebleau nawet nam nieźle szło. pół Europy przejechał stary grat W drodze do Fontainebleau szampan był, bito szkło, zawrót głowy, to było właśnie to. x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Mieczysław Szcześniak - Tyle światła w tym ogrodzie Tyle światła w tym ogrodzie Tyle śladów na wodzie Tyle jest dobra w nas. Czasem trzeba aż rozstania Na rozstaju wyczekania, Żeby móc się wstać. Ta oaza na pustyni, Znaczy ty i ja, I ten nierealny, nieosiągalny cel, (my) To oaza na pustyni, Tyle słońca i jak cień nierealny, osiągalny cel, To, że kochamy się. Każda rzeka ma swe źródło, Każdy smutek ma swój koniec Każdy żal ma kres. Że niełatwo żyć, to jasne, kiedy ciemno wokół I nawet w pogody czas Nie pouczy nas. Ta oaza na pustyni, Znaczy ty i ja, I ten nierealny, osiągalny cel-my. To oaza na pustyni, Tyle słońca i jak cień Nierealny, osiągalny cel, To, że kochamy się. Że kochamy... Gdzie tyle słońca ukrywa się, Że ktoś cię kocha, wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka 54
KOCHANI Wlasnie dostałam nareszcie moj laptop. Ale nie ten ktory zamowilam 3 miesiace temu ale nowy ponownie zamowiny.Tamtem chyba pryepadl /bo w germanii nic nie ginie / ha ha.\ Po powrocie bede wojowala pryey sad o zwrot pieniazkow. A ten ktory kupilam to malutka zabaweczka ale dobrej mocy.Ciesze sie jak glupia!!!!!!!i ucze sie jak go obslugiwac .... programy mam germanskie wiec ... troche musze pocwiczyc. Co innego mowic a co innego czytac teksty komputerowe w innym jezyku Od wczoraj ..leze chora... zaczelo sie katarkiem , ale widze ze zapalenie oskrzeli maszeruje ....szprycuje sie lekami ... zobaczymy , a jutro musze byc zdrowa ..!!!! zaraz ptocz lekow zastosuje stara babcina metode, ktora i Wam polecam otoz micha najgoretszej na swiecie wody ,tak goracej jak tylko da sie wytryzmac, znacie .. nie ? a teraz 10 tabletek polopiryny s , i nozki do wody .....i jak najdluzej. W goracej wodzie rozszerzaja sie naczynia wlosowate i ta polopirynka prosto do krwioobiegu sie dostaje , wiec szybciej i skuteczniej dziala ... polecam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam jeszcze bo nie widać starszej.... to pogaszę światło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazynko👄Biedulko życzę ci dużo zdrowia...👄 Widze ,ze z ciebie babka wszechwiedząca ..A pomysł z ta woda i tabletkami nie glupi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! Grazko , taki laptopek to naprawdę cacko... Ucz się kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Ciesze sie zu na s tak wesolo !!!! nasi kochani Panowie ....Wesolowski !!!! super Granatku jak tryeba to doloze jakas mala Jaryebinko pyszne te ciacha Kasimo , Sabinko pozdrawiam cieplutko i lece sie leczyc, a swoja droga czy wiecie gdzie moge znalezc nakladke polska na WINDOWSKA wista ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Witam , witam !!! Oazę !!! Bywalcy już wybyli i taka bloga cisza tylko ptaki koncerty śpiewają,, Róże, dalie, lilie, maciejki i malwy zapachem odurzają... A ja leżę , i leże w tej ciszy:-D wyciągnięta w wygodnym hamaku i marze:-D A moje marzenia jak ptaki szybują po niebie po niebie.. I gdzieś tam w białych chmurkach szukam ciebie, ach ciebie...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Gdyby to mój luby przeczytał , pomyślałby, ze baba oszalała...W poetkę się zabawia:-D hi hi hi .. A ja po prostu clubie się powygłupiać.:-D.I już.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Słoneczko późno dzisiaj wstało, I w takim bardzo złym humorze, I świecić też mu się nie chciało, Bo mówi , że zimno na dworze. Lecz gdy piosenkę usłyszało, To tak się bardzo ucieszyło, Z za wielkiej chmury zaraz wyszło, I tak radośnie zaświeciło. Żyć samemu bardzo źle. Słoneczko nasze rozchmurz buzię, - refren Bo nie do twarzy ci w tej chmurze, Słoneczko nasze rozchmurz się, Maszerować z tobą będzie lżej. A jeśli ktoś z naszej gromady , Na wszystko dąsa się i chmurzy, Możecie go ze słonkiem równać i te piosenkę mu powtórzyć. A zaraz mu się zmieni mina, I uśmiech jego twarz rozjaśni I na wesołą się przemieni, a nam od razu będzie raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×