Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
Grazka ma racie !!! Juz południe :-D zapraszam na smaczna pachnącą koperkiem zupkę ogórkową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam , słoneczko wyjrzało wiec wysyłam do WBW jego promyki... Dzis jak nigdy juz mam obiadek ugotowany , teraz wezmę sie za kurze , a potem prasowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Buziaczki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Witam kochane dziewczątka i chłopaków... Ale naprodukowaliście stronek, ja nie jestem w stanie tego przeczytać... Urlop spędziłam super,,,schudłam 2 kilo , bo łaziłam i zwiedzałam rożne zakątki Polski... I powiem jedno" Piękna nasza Polska cala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Wyżywienie było takie sobie.... Az uwagi na to ,ze jestem strasznie obrzydliwa i grzebie w talerzu raz znalazłam włosa i z obiadów zrezygnowałam... Lubie ryby , wiec się nimi objadałam... Raz smażona , raz wędzona i przeżyłam ...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pozdrawiam was wszystkie i życzę miłego weekendu wszystkim tym co w domkach... A urlopowiczom życzę dużo słonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Zaczyna się sezon ogórkowy, wiec jutro dzieci dostarcza mi ogórków od znajomego ogrodnika , a ja wieczorkiem wyparzę słoiczki i gumki ... Wszystko sobie na jutro przygotuje... Dzieciaki to wcinają ogórki jak kartofle...::-D Wiec gar 10 litrowy najpierw na małosolne zakiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Właśnie zjadłam kawałeczek obwarzanka... :-D I puszczam muzyczkę niech zabrzmi w całej oazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Recital Mazowsza zakończony... Myślę , ze te wspaniale piosenki nigdy nie pozwolą nikomu zapomnieć o naszej kochanej....Mirze Zimińskiej-Sygietyńskiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 siatko Kochana👄 Ciesze się , ze wróciłaś zdrowa i szczęśliwa:) Za piosenki Mazowsza bardzo dziękuję... jedząc obiadek z wielka przyjemnością je wysłuchałam... Niezapomniana MIRA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na swoich gości wszystko zapięte na ostatni guzik .... A MM łazi od okna do okna , choć i ja szyje wyciągam jak usłyszę jakieś auto...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja dopiero wyjadę jak mój syn wróci z urlopu... Bo ktoś musi opiekować się nasza sunia, gdy my wyjedziemy... Moze w końcu się rozpogodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabraska..
Ale lanie w tej waszej oazie ... Podobają mi się wiersze i piosenki super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×