Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny 60
Przychodzi baba do lekarza, lekarz jej każe oddać mocz do analizy. - Gdzie mam go oddać? - Do słoika - stoi na szafie. ... i lekarz wychodzi z pokoju, wraca za 5 minut i widzi cały pokój zasikany - Co pani narobiła? - A myli pan, że to tak łatwo nasikać do słoika stojącego na szafie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
całuję Was wszystkie dziewczyny i jednak idę spać... Starość nie radość na oczy nie widzę:-D **************************************************************************** Jasio wraca ze szkoły z pokrwawionym nosem. - Co ci się stało? - pyta mama. - To przez tego magika z cyrku, który podczas przedstawienia wyciągnął mi z nosa złotą monetę! - I zostawił cię w takim stanie? - On nie! Po przedstawieniu moi koledzy szukali następnych monet! ********************************************************************************** Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
JGOOR! Fajny ten zielony ludek! A ja muszę do rana siedzieć w pracy! Ale teraz spokój bo wszyscy już śpią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Dla wszystkich przyjaciół.. trochę cieplej trochę weselej jak w tygodniu tak i w niedziele jeszcze niedawno tak zimno tak martwo... a dzisiaj chce sie żyć cieszyć każdym nowym dniem nie martwić się na zapas złym snem.. Chociaż ci którzy odeszli pozostał po nich ślad pustka w sercu.. kilka chusteczek we łzach. Lecz są i ci co zostali ci najcenniejsi których słowa nie są jak wiatr. Dla nich chcesz żyć pokazać światu swój uśmiech i z nimi dzielić każdy swój dzień.. i choć może nie wiesz o nich zbyt wiele oni zawsze wiedzą jak pomóc są kiedy jest potrzeba kto to jest? odpowiem.. to internetowi przyjaciele... Dziękuję za wszytkie słowa.. za to że jesteście.. ;* Autor: izka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z uśmiechem mówię dzień dobry :):):) ❤️ Kajam się za brak mojej obecności...ale samo życie...pędzi, ja go gonię, ono ucieka i koło się zamyka ;)...postaram się nadrobić dziś czytanie :) Wysyłam moc uścisków i mnóstwo całusów 👄👄👄👄 Kawke proponuję pewnie już nie pierwszą i ciacha czekoladowe :)...( a niby na diecie jestem ;) ) Pozdrowienia dla ukochanej Oazy :) 🌻🌻🌻 Ja przyszedłem na dzień dobry Szepnąć ci, że słońce wstało, Że swym blaskiem ciepłym, modrym Na liściach zatrzepotało. Szepnąć ci, że las się ocknął Każdym drzewem, każdym liściem — W każdym ptaku śpiewa wiosną, Aż dygocze przed jej przyjściem. Szepnąć ci, że z tym szaleństwem Tak jak wczoraj- dziś przyszedłem, Że jak duszy nowe szczęście Tak ja tobie służyć będę. Szepnąć ci, że chociaż nie wiem O czym tobie będę śpiewać To już jutro — bal na niebie. To już dzisiaj — pieśń dojrzewa. Fryderyk Hebbel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Młodzież naszej Oazy! I wspaniały powiew wiatru! Kasiuniu, Kawa wspaniała, a kotki na mojej tapecie.....👄👄 Zwierzyniec:classic_cool:... W oazie nam zwierzątek brakowało👄 VICTORIA40! Drożdżowa pycha ❤️ M. KONOPNICKIEJ poezja CUDOWNA👄 Słoneczko,👄 Kochanie spiesz się zawsze powoli... Ciacha czekoladowe tez uwielbiam👄 Dla nieobecnych tez serducha wysyłam👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dziewczątka!❤️ I kwiatek za wszystko Granatku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Kwiatek nie wyszedł będą kwiaty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotny🖐️ Przyjaciołom Obeznani w przestrzeniach od ziemi do gwiazd, gubimy się w przestrzeni od ziemi do głowy. Jest międzyplanetarnie od żalu do łzy. W drodze z fałszu ku prawdzie przestajesz być młody. Śmieszą nas odrzutowce, ta szczelina ciszy między lotem a głosem - jako rekord świata. Były szybsze odloty. Ich spóźniony głos wyszarpuje nas ze snu dopiero po latach. Rozlega się wołanie: Jesteśmy niewinni! Kto to woła? Biegniemy, okna otwieramy. Głos urywa się nagle. Za oknami gwiazdy spadają, jak po salwie tynk spada ze ściany. Wisława Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Granacie:-D Guza nabilas mi już od rana skroń rozcieram:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam!👄 \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' Piosenka o końcu świata W dzień końca świata Pszczoła krąży nad kwiatem nasturcji, Rybak naprawia błyszczącą sieć. Skaczą w morzu wesołe delfiny, Młode wróble czepiają się rynny I wąż ma złotą skórę, jak powinien mieć. W dzień końca świata Kobiety idą polem pod parasolkami, Pijak zasypia na brzegu trawnika, Nawołują na ulicy sprzedawcy warzywa BIORĘ SIĘ ZA OBIAD I łódka z żółtym żaglem do wyspy podpływa, Dźwięk skrzypiec w powietrzu trwa I noc gwiaździstą odmyka. A którzy czekali błyskawic i gromów, Są zawiedzeni. A którzy czekali znaków i archanielskich trąb, Nie wierzą, że staje się już. Dopóki słońce i księżyc są w górze, Dopóki trzmiel nawiedza różę, Dopóki dzieci różowe się rodzą, Nikt nie wierzy, że staje się już. Tylko siwy staruszek, który byłby prorokiem, Ale nie jest prorokiem, bo ma inne zajęcie, Powiada przewiązując pomidory: Innego końca świata nie będzie, Innego końca świata nie będzie. Czesław Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
-Co i w jakiej kolejności jest najważniejsze dla myśliwego? -Strzelba, pies i żona. ****************************************************************************** Na polowaniu: -Do licha, spudłowałem już dziesiąty raz! Chyba palnę sobie w łeb! -A trafisz? Autor: monika ************************************************************************* Siedzą Polak, Amerykanin i Japończyk w saunie. 120 stopni. Gorąco jak cholera. Nagle japończyk unosi dłoń, przystawia kciuk do ucha, mały palec do ust i mówi jak do telefonu: - Sprzedać! Sprzedać wszystko ! Po chwili Amerykanin robi to samo. Polak się pyta: - Eee, panowie, co wy robicie ? Japończyk odpowiada: - Słuchaj stary: Ja mam firmę, handluje, prowadzę interesy, no i właśnie sprzedałem pakiet akcji. Polak: - Ale jak? Japończyk: - Słuchaj - w kciuku mam słuchawkę, w palcu mikrofon i korzystam z tego jak z telefonu! Amerykanin przytakuje. Polak: - Aha.... Temperatura 130 stopni. Gorąco jak w piecu, panowie się pocą.. marazm.. Nagle Japończyk ni stad ni zowąd krzyczy: - Kupić! Kupić wszystko ! Amerykanin i Polak patrzą się na niego jak na idiotę i pytają co jest. Ten odpowiada: - Panowie... mówiłem już ze mam firmę, no i właśnie kupiłem pakiet akcji. - Ale jak ?!? Japończyk: - W uchu mam słuchawkę, w gardle mikrofon.. - Aaaaaacha.. Temperatura 140 stopni.. gorąco... panowie nie wytrzymują, już chcą wychodzić, wtem nagle Polak wstaje, kuca i nadyma się jak do sraki i krzyczy: - Uwaga panowie!!! Fax idzie !!!! Autor: maniak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszeczek
POZDRAWIAM WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU!!! Zycze miłego dnia Kochani to już środa i niedługo weekend:-D I LISTOPAD:-D Pan Listopad Pan listopad gra na basie dylu, dylu, dyl. Na jesiennym graniu zna się trawką dotknął strun. Wesoło gra muzyka, pada deszcz. Świerszcz za kominem cyka tańcz, gdy chcesz. Pan listopad gra na bębnie bara, bara, bum. Z deszczem puka równo, pięknie koncert daje mu. Wesoło gra muzyka, pada deszcz. Świerszcz za kominem cyka tańcz, gdy chcesz. Pan listopad gra na flecie fiju, fiju, fiu. Z liści złotych ma berecik a kubraczek kubraczek nut. Wesoło gra muzyka, pada deszcz. Świerszcz za kominem cyka tańcz, gdy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waterlily
Pozdrawiam wszystkich w oazie! Opowiadania śliczne, kotek na monitorze.... Ja w łózko bo mam grype i katar!!! Wczoraj miałam wysoka gorączkę i wcale do komputera nie zaglądałam, teraz będę czytać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×