Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny 60
A zobaczysz jakie mile jak im dasz banana:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaa42
ale tandetny obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Tak to ja tylko sobie go troszkę podcieniłem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Nocka ciemna już zapada i pożegnać się wypada więc zabawki swe tulimy zanim spać się położymy. Moja rybko złota , uważaj na kota. Pogłaszczę cię na noc, ukocham , dobranoc. Dobranoc misiaczki dla was są buziaczki. Leżcie tu cichutko zbudźcie się raniutko. Dobranoc pieseczki nakryjcie łapeczki. Jutro , gdy wstaniecie mleczka dostaniecie. Dobranoc laleczki, kochane córeczki umyjcie się ładnie zanim noc zapadnie. Dobranoc mój kotku pluszowy pieszczotku tulisz mnie mięciutko więc zasnę szybciutko . Dobranoc półeczko dobranoc łóżeczko dobranoc sny na noc Dobra noc ,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OAZO DOBRANOC👄 Kolory jesieni Jesień, to szał kolorów, finezja natury, piękne hobby świata kiedy odpoczywa. Wszystko obrodziło, owoce wydało, schowane przed zimą. Zakończone żniwa. Teraz czas dla siebie chwilę zatrzymany sięga do poezji barw nie z tego świata, od brzasków prześwieżych, przez lasów dywany, po łuny wieczorne w jedno piękno splata. Mgły mdleją rankami płacząc rosą po nocy, słońce płonie w bukach a w brzozach się złoci. Chmur fantazjom słońce blaskiem dodaje cieni, aż je spali w zorzy, w nocny popiół zamieni. Braknie wyobraźni i słów nieporadnych, by nadać znaczenia dziełom niebywałym, nie opiszę piękna ni zapachów żadnych, lecz taka jest jesień, taką ją widziałem. Autor: HenrykO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja tez się do lez z Wesołka naśmiałam, a muzyka nastrojowa leci, ze ho ho !! Ja tez lubię śpiewać, te piękne nasze piosenki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×