Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jacek48
J e s i e ń :-D🖐️ Babie lato jak milczące struny, które ktoś uwolnił z napięcia gotowości wydania dźwięku. Ulatują, strącone pierwszym mrozem liście. Ogrodnik z wielkimi grabiami walczy ze śmiercią lata. Wiesław Ciesielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Oj! Wy hulaki jedne ....:-D Same tyle butelek obaliły a teraz główki bolą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Kowalski! Powiedzcie, co będzie, jeśli kula odstrzeli wam ucho? Będę gorzej słyszał, obywatelu sierżancie! Dobrze. A co będzie, jeśli kula odstrzeli wam drugie ucho? Nie będę nic widział, bo mi hełm na oczy spadnie! ******************************************************************************************** Sierżant uczy żołnierzy młodego rocznika topografii:Rozróżniamy cztery części świata: wschód, zachód, północ i południe. To nie części a strony! Protestuje jeden z żołnierzy. Głupstwa gadacie! Strony są w gitarzKapral szkoli szeregowców: Woda wrze w temperaturze 90 stopni. A nas uczono w szkole, ze woda wrze w temperaturze 100 stopni! Niemożliwe! mówi kapral sprawdzając coś w swoim notesie. Tak, macie racje. Woda wrze w temperaturze 100 stopni, a 90 stopni to kąt prosty! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Wyskoczył spadochroniarz z samolotu i z wrażenia zapomniał, jak uruchomić spadochron. Szarpie się przez chwile, ale widzi, że nic z tego. Nagle widzi żołnierza , który leci obok niego do góry. Hej bracie! Jak otworzyć ten cholerny spadochron? Sorry, ja z saperów... ____________________________________________________ :-D Wynajęto blondynkę do malowania linii na drogach. Pierwszego dnia blondynka pomalowała 10 mil drogi, jej pracodawcy byli zdumieni. Ale drugiego dnia udało jej się pomalować jedynie 5 mil, a trzeciego dnia tylko milę. Rozczarowani szefowie pytają ją: - W czym jest problem? Blondynka odpowiada: - No bo proszę pana, każdego dnia mam coraz dalej do wiaderka z farbą. ........................................................................................ - Mamo, dziś na lekcji pan od matematyki pochwalił mnie! - To bardzo ładnie, a co powiedział? - Że wszyscy jesteśmy idiotami, a ja - największym! _______________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
A ty bracie tak od rana nasz rozśmieszasz:-D A ja głodny i zły ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
To wszamaj coś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Właśnie lecę po bułeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
To spadaj , Bo Polak jak głodny to Zły:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
znowu na innym topiku wylądowałem.Ha hn ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Nawet nie mialam czasu Wam podziekowac za wszystkie zyczenia.. Robie to teraz.... Moj komputer na zlom... syn mi udzielil na dzis swojegp laptopa... Jestescie kochani,ze tak pamientaliscie o mnie👄 Dziwnie sie pisze na tym laptopie... Moze w tym tygodniu pojade z synem do jego znajomego. bo podobno on ma do sprzedania jakis uzywany komputer... Moj tez byl juz wysluzony staroc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaspiewalam donosnie i nacale gardlo!!! pomozcie mi:-D Dalej, wesoło Dalej, wesoło niech popłynie gromki śpiew, Niech stutysięcznym echem zabrzmi pośród drzew. Niech spędzi z czoła wszelki smutek, wszelki cień, Wszak słoneczny mamy dzień. Trą la, la, la, la, la, la, la, W sercu radość się rozpala. Trą la, la, la, la, la, la, la, Chcemy słońca, chcemy żyć. Harce, wycieczki, obozowych przeżyć moc, Piosnki wesołe, mknące jak kamyki z proc, Serca tętniące bratnich uczuć cudną grą Pozdrowienia wkoło ślą. Trą la, la, la.... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani przyjaciele z oazy❤️ Pozdrawiam Was i przytulam do serca... Ciesze się z Waszych radości, :))smutki Wasze mnie martwią:( Dlatego musimy walczyć o to by w oaza była naszym SZCZĘŚCIEM MAGICZNYM:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz:-D Wsiąść do pociągu byle jakiego bez kierunku obranego z góry nie napędzając koniunktury bez ponurych wspomnień kręcę kamyk zielony pół przytomnie nic nie dociera do mnie już nie istotne ulice wilgotne patrzę jak wszystko mija za oknem wszystko ulotne nic na stałe historia nie opatrzona żadnym morałem już zapomniałem na zapomnianej stacji bez ciągłego przepływu informacji tak bez dania racji bez telefonów w słuchawkach letni hit tego sezonu wsparcie w postaci bilonu wszystko zbyteczne gdzieś daleko jak pociągi pospieszne (pospieszne pospieszne) nie ma łez nie ma łez nie ma a to co złe już znika nie ma a to co chcesz to to czego ci potrzeba każdy chce mieć swój kawałek nieba a go nie ma wsiąść do pociągu bez żadnych konwenansów bagażu nie mam ale mam coś hajsu wstąpię do warsu od reszty odcięty z fartem otwarte nie zamknięty, poproszę browar byle zmarznięty jaki ma byc ? jaki jest obojętny piękne momenty nie czas na sentymenty zielony kamyk a w ręku skręty pustym przedziale zapale pośpiesznego pociągu byle jakiego bez desznego do nikąd bilet do przodu byle patrzę jak wszystko zostaje w tyle wiem tyle że reszta bez znaczenia bo mam ochotę na te chwile zapomnienia bez bagażu żadnych aspiracji tak po prostu bez docelowej stacji yo kamyk zielony ty tez może znasz to ocknąłeś się rano tuz przed 11-stą potem w miasto takie jakie znasz je na ulicach exodus w stylu hajleselacje poczekaj aż przygaśnie nie będzie zgiełku tu cały świat masz w swoim ręku potem dzwonek dzwoni ty nie znosisz tego dźwięku klepsydra sypie ziarenko po ziarenku kamyk zielony i perony puste bo za dużo kłótni i za mało ustępstw ludzie są okrutni życie jest oszustem a świat jest naszym krzywym lustrem nie ma łez nie ma łez nie ma a to co złe już znika nie ma a to co chcesz to to czego ci potrzeba każdy chce mieć swój kawałek nieba a go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waterlily
http://www.masterpiecepumpkins.com/Graphics/fall-AutumnCenterpiece%20(2)_.jpg Niedługo Halloween 2007 będzie impreza... http://www.brandorphin.com/arnold/archives/halloween-thumb.jpg http://www.brandorphin.com/arnold/archives/halloween-thumb.jpg http://www.highflyshop.ch/catalog/images/windball_halloween_gross.gif http://www.meggynet.de/Servietten/41)Halloween2.jpg HALLOWEEN Tad T. Rozycki Wszedzie pelno przebierancow Tych w szkielety, w diablow maski W sklepach polki.. z upiorami Wszedzie strasza trupie czaszki Wiec Halloween swietujemy Za szatanow przebierani Wiec sie smiercia radujemy Ona czeka - za oknami Jest jej pelno - ciagle rosnie Nie w przebraniu, lecz w istocie Jest jej pelno w Serbii, w Bosni I... w masowych grobow krociu Nie kostiumy to, nie maski Dzieci w diably - przebierane Lecz prawdziwe ludzkie czaszki W wspolnych grobach - zapomniane Nie radujmy dzis sie, smiercia Ona. czeka - od powicia Pojdzmy na grob naszych bliskich I... zapalmy swieczke zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waterlily, to święto wynalezione w Anglii, myślę , ze dlatego tak obchodzicie je uroczyście... W Polsce tez już teraz na tym kasę robią... Ale dla mnie to nic specjalnego:) ładne te fotki jesienne i z dynia:-D Listeczku 👄 za pomysł na szczęście... Pozdrawiam W B W Halina Kunicka » GWIAZDA NASZEJ MIŁOŚCI NIEWIELE PAMIĘTAM Z RODZINNYCH MYCH STRON, NASZ OGRÓD W DOLINIE,TRZY WIEŻE I DZWON. I WZGÓRZA TAM BYŁY I RZEKA I LAS, I KTOŚ,KTO POWIEDZIAŁ,ŻE KOCHA SIĘ RAZ. DNI W SŁOŃCU MIJAŁY,LECZ DZISIAJ JUŻ WIEM, ŻE PRZESZLY,MINĘŁY JAK PODRÓŻ,JAK SEN. O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O GWIAZDO MOŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? SPOGLĄDAM NA NIEBO,GDY WSTAJESZ ZE SNU, I MYŚLĘ O CHŁOPCU,CO KIEDYŚ BYŁ MÓJ. POWĘDRUJ DO NIEGO I SPYTAJ GO,CZY PAMIĘTA DZIEWCZYNĘ DAWNYCH SPOTKAŃ SWYCH. OPOWIEDZ MU,GWIAZDO,GDY ZNAJDZIESZ GO GDZIE, ŻE MÓWIĘ CI O NIM,ŻE SAMEJ MI ŹLE. O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? Z WŁOSAMI W WARKOCZACH OD MAJA PO ŚNIEG, BIEGAŁAM PO ŁĄCE RADOSNA JAK NIKT. BO PRZY MNIE BYŁ CHŁOPIEC W GÓRZE BYŁAŚ TY. LA LA LA LA LA LA ... O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! DO SNU KOŁYSZ MNIE. KOŁYSZ MNIE,KOŁYSZ MNIE ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waterlily, to święto wynalezione w Anglii, myślę , ze dlatego tak obchodzicie je uroczyście... W Polsce tez już teraz na tym kasę robią... Ale dla mnie to nic specjalnego:) ładne te fotki jesienne i z dynia:-D Listeczku 👄 za pomysł na szczęście... Pozdrawiam W B W Halina Kunicka » GWIAZDA NASZEJ MIŁOŚCI NIEWIELE PAMIĘTAM Z RODZINNYCH MYCH STRON, NASZ OGRÓD W DOLINIE,TRZY WIEŻE I DZWON. I WZGÓRZA TAM BYŁY I RZEKA I LAS, I KTOŚ,KTO POWIEDZIAŁ,ŻE KOCHA SIĘ RAZ. DNI W SŁOŃCU MIJAŁY,LECZ DZISIAJ JUŻ WIEM, ŻE PRZESZLY,MINĘŁY JAK PODRÓŻ,JAK SEN. O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O GWIAZDO MOŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? SPOGLĄDAM NA NIEBO,GDY WSTAJESZ ZE SNU, I MYŚLĘ O CHŁOPCU,CO KIEDYŚ BYŁ MÓJ. POWĘDRUJ DO NIEGO I SPYTAJ GO,CZY PAMIĘTA DZIEWCZYNĘ DAWNYCH SPOTKAŃ SWYCH. OPOWIEDZ MU,GWIAZDO,GDY ZNAJDZIESZ GO GDZIE, ŻE MÓWIĘ CI O NIM,ŻE SAMEJ MI ŹLE. O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? Z WŁOSAMI W WARKOCZACH OD MAJA PO ŚNIEG, BIEGAŁAM PO ŁĄCE RADOSNA JAK NIKT. BO PRZY MNIE BYŁ CHŁOPIEC W GÓRZE BYŁAŚ TY. LA LA LA LA LA LA ... O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! DO SNU KOŁYSZ MNIE. KOŁYSZ MNIE,KOŁYSZ MNIE ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waterlily, to święto wynalezione w Anglii, myślę , ze dlatego tak obchodzicie je uroczyście... W Polsce tez już teraz na tym kasę robią... Ale dla mnie to nic specjalnego:) ładne te fotki jesienne i z dynia:-D Listeczku 👄 za pomysł na szczęście... Pozdrawiam W B W Halina Kunicka » GWIAZDA NASZEJ MIŁOŚCI NIEWIELE PAMIĘTAM Z RODZINNYCH MYCH STRON, NASZ OGRÓD W DOLINIE,TRZY WIEŻE I DZWON. I WZGÓRZA TAM BYŁY I RZEKA I LAS, I KTOŚ,KTO POWIEDZIAŁ,ŻE KOCHA SIĘ RAZ. DNI W SŁOŃCU MIJAŁY,LECZ DZISIAJ JUŻ WIEM, ŻE PRZESZLY,MINĘŁY JAK PODRÓŻ,JAK SEN. O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O GWIAZDO MOŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? SPOGLĄDAM NA NIEBO,GDY WSTAJESZ ZE SNU, I MYŚLĘ O CHŁOPCU,CO KIEDYŚ BYŁ MÓJ. POWĘDRUJ DO NIEGO I SPYTAJ GO,CZY PAMIĘTA DZIEWCZYNĘ DAWNYCH SPOTKAŃ SWYCH. OPOWIEDZ MU,GWIAZDO,GDY ZNAJDZIESZ GO GDZIE, ŻE MÓWIĘ CI O NIM,ŻE SAMEJ MI ŹLE. O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? Z WŁOSAMI W WARKOCZACH OD MAJA PO ŚNIEG, BIEGAŁAM PO ŁĄCE RADOSNA JAK NIKT. BO PRZY MNIE BYŁ CHŁOPIEC W GÓRZE BYŁAŚ TY. LA LA LA LA LA LA ... O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! DO SNU KOŁYSZ MNIE. KOŁYSZ MNIE,KOŁYSZ MNIE ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waterlily, to święto wynalezione w Anglii, myślę , ze dlatego tak obchodzicie je uroczyście... W Polsce tez już teraz na tym kasę robią... Ale dla mnie to nic specjalnego:) ładne te fotki jesienne i z dynia:-D Listeczku 👄 za pomysł na szczęście... Pozdrawiam W B W Halina Kunicka » GWIAZDA NASZEJ MIŁOŚCI NIEWIELE PAMIĘTAM Z RODZINNYCH MYCH STRON, NASZ OGRÓD W DOLINIE,TRZY WIEŻE I DZWON. I WZGÓRZA TAM BYŁY I RZEKA I LAS, I KTOŚ,KTO POWIEDZIAŁ,ŻE KOCHA SIĘ RAZ. DNI W SŁOŃCU MIJAŁY,LECZ DZISIAJ JUŻ WIEM, ŻE PRZESZLY,MINĘŁY JAK PODRÓŻ,JAK SEN. O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O GWIAZDO MOŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? SPOGLĄDAM NA NIEBO,GDY WSTAJESZ ZE SNU, I MYŚLĘ O CHŁOPCU,CO KIEDYŚ BYŁ MÓJ. POWĘDRUJ DO NIEGO I SPYTAJ GO,CZY PAMIĘTA DZIEWCZYNĘ DAWNYCH SPOTKAŃ SWYCH. OPOWIEDZ MU,GWIAZDO,GDY ZNAJDZIESZ GO GDZIE, ŻE MÓWIĘ CI O NIM,ŻE SAMEJ MI ŹLE. O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? Z WŁOSAMI W WARKOCZACH OD MAJA PO ŚNIEG, BIEGAŁAM PO ŁĄCE RADOSNA JAK NIKT. BO PRZY MNIE BYŁ CHŁOPIEC W GÓRZE BYŁAŚ TY. LA LA LA LA LA LA ... O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! DO SNU KOŁYSZ MNIE. KOŁYSZ MNIE,KOŁYSZ MNIE ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waterlily, to święto wynalezione w Anglii, myślę , ze dlatego tak obchodzicie je uroczyście... W Polsce tez już teraz na tym kasę robią... Ale dla mnie to nic specjalnego:) ładne te fotki jesienne i z dynia:-D Listeczku 👄 za pomysł na szczęście... Pozdrawiam W B W Halina Kunicka » GWIAZDA NASZEJ MIŁOŚCI NIEWIELE PAMIĘTAM Z RODZINNYCH MYCH STRON, NASZ OGRÓD W DOLINIE,TRZY WIEŻE I DZWON. I WZGÓRZA TAM BYŁY I RZEKA I LAS, I KTOŚ,KTO POWIEDZIAŁ,ŻE KOCHA SIĘ RAZ. DNI W SŁOŃCU MIJAŁY,LECZ DZISIAJ JUŻ WIEM, ŻE PRZESZLY,MINĘŁY JAK PODRÓŻ,JAK SEN. O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O GWIAZDO MOŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? SPOGLĄDAM NA NIEBO,GDY WSTAJESZ ZE SNU, I MYŚLĘ O CHŁOPCU,CO KIEDYŚ BYŁ MÓJ. POWĘDRUJ DO NIEGO I SPYTAJ GO,CZY PAMIĘTA DZIEWCZYNĘ DAWNYCH SPOTKAŃ SWYCH. OPOWIEDZ MU,GWIAZDO,GDY ZNAJDZIESZ GO GDZIE, ŻE MÓWIĘ CI O NIM,ŻE SAMEJ MI ŹLE. O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? Z WŁOSAMI W WARKOCZACH OD MAJA PO ŚNIEG, BIEGAŁAM PO ŁĄCE RADOSNA JAK NIKT. BO PRZY MNIE BYŁ CHŁOPIEC W GÓRZE BYŁAŚ TY. LA LA LA LA LA LA ... O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! DO SNU KOŁYSZ MNIE. KOŁYSZ MNIE,KOŁYSZ MNIE ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waterlily, to święto wynalezione w Anglii, myślę , ze dlatego tak obchodzicie je uroczyście... W Polsce tez już teraz na tym kasę robią... Ale dla mnie to nic specjalnego:) ładne te fotki jesienne i z dynia:-D Listeczku 👄 za pomysł na szczęście... Pozdrawiam W B W Halina Kunicka » GWIAZDA NASZEJ MIŁOŚCI NIEWIELE PAMIĘTAM Z RODZINNYCH MYCH STRON, NASZ OGRÓD W DOLINIE,TRZY WIEŻE I DZWON. I WZGÓRZA TAM BYŁY I RZEKA I LAS, I KTOŚ,KTO POWIEDZIAŁ,ŻE KOCHA SIĘ RAZ. DNI W SŁOŃCU MIJAŁY,LECZ DZISIAJ JUŻ WIEM, ŻE PRZESZLY,MINĘŁY JAK PODRÓŻ,JAK SEN. O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O GWIAZDO MOŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? SPOGLĄDAM NA NIEBO,GDY WSTAJESZ ZE SNU, I MYŚLĘ O CHŁOPCU,CO KIEDYŚ BYŁ MÓJ. POWĘDRUJ DO NIEGO I SPYTAJ GO,CZY PAMIĘTA DZIEWCZYNĘ DAWNYCH SPOTKAŃ SWYCH. OPOWIEDZ MU,GWIAZDO,GDY ZNAJDZIESZ GO GDZIE, ŻE MÓWIĘ CI O NIM,ŻE SAMEJ MI ŹLE. O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! CZY POZNAJESZ MNIE ? Z WŁOSAMI W WARKOCZACH OD MAJA PO ŚNIEG, BIEGAŁAM PO ŁĄCE RADOSNA JAK NIKT. BO PRZY MNIE BYŁ CHŁOPIEC W GÓRZE BYŁAŚ TY. LA LA LA LA LA LA ... O GWIAZDO MIŁOŚCI ! NIE ZAGIŃ WE MGLE ! O,GWIAZDO MIŁOŚCI ! DO SNU KOŁYSZ MNIE. KOŁYSZ MNIE,KOŁYSZ MNIE ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekst piosenki TO BYŁY PIĘKNE DNI - Halina Kunicka NIE WIESZ NAWET ILE CI ZAWDZIĘCZAM, BYŁAM SAMA - JAK TY BYŁEŚ SAM, NIE UMIAŁABYM ODSZUKAĆ SZCZĘŚCIA, A TY SPRAWIŁEŚ,ŻE SMAK JEGO ZNAM... TO BYŁY PIĘKNE DNI, PO PROSTU PIĘKNE DNI, NIE ZNA JUŻ DZIŚ KALENDARZ TAKICH DAT. WTEDY UCZYŁEŚ MNIE, WYMAWIAĆ IMIĘ SWE, WTEDY RZUCIŁEŚ DLA MNIE CAŁY ŚWIAT. LA LA LA LA LA LA LA LA LA LA TO BYŁY DNI, NIEZAPOMNIANE DNI. UCZUĆ TERAZ CZAS JUŻ NIE ODMIERZA, MIŁOŚĆ NIE TRWA - TAK JAK DAWNIEJ - WIEK, KILKU DNIOM SWE SZCZĘŚCIE SIĘ POWIERZA, ONE MOGĄ NADAĆ ŻYCIU SENS... TO BYŁY PIĘKNE DNI, PO PROSTU PIĘKNE DNI, NIE ZNA JUŻ DZIŚ KALENDARZ TAKICH DAT. WTEDY UCZYŁEŚ MNIE, WYMAWIAĆ IMIĘ SWE, WTEDY RZUCIŁEŚ DLA MNIE CAŁY ŚWIAT. LA LA LA LA LA LA LA LA LA LA TO BYŁY DNI, NIEZAPOMNIANE DNI. JEŚLI JESZCZE KIEDYŚ SIĘ SPOTKAMY, MOŻE W MOICH OCZACH BĘDĄ ŁZY, BO NIE ŁATWO ŻYĆ JEST WSPOMNIENIAMI, SŁOWEM \" JA \",ZASTĄPIĆ SŁOWO \" MY \"... TO BYŁY PIĘKNE DNI, PO PROSTU PIĘKNE DNI, NIE ZNA JUŻ DZIŚ KALENDARZ TAKICH DAT. WTEDY UCZYŁEŚ MNIE, WYMAWIAĆ IMIĘ SWE, WTEDY RZUCIŁEŚ DLA MNIE CAŁY ŚWIAT. LA LA LA LA LA LA LA LA LA LA TO BYŁY DNI, NIEZAPOMNIANE DNI. U mnie dziś chłodno , Ale:-D http://www.sloneczko.1k.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chlopaki! Pozdrawiam i wysyłam Wszystkim bez wyjatku buziaki! Jedziemy z Januszem do Warszawy!!! Wlasnie Jas pojechal zatankowac, wnuk Jaska ma grype i corka nie ma go z kim zostawic... Prosila mnie bardzo bysmy przyjechali... Nie mozna odmawiac w takim przypadku... Trzymajcie sie i pilnujcie oazy!!! Zeby ktos jej nam nie zdemolowal:..:-D:-D hi hi ! Jak przyjade to sie zglosze... pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Szerokiej drogi Wiosenko i wracaj jak najprędzej... Ja oazy przypilnuje:-D Pozdrawiam Was i poczytam, bo mam chwilkę czasu:) Wyspa Dawno, dawno temu, na oceanie istniała wyspa, którą zamieszkiwały emocje, uczucia oraz ludzkie cechy - takie jak: dobry humor, smutek, mądrość, duma; a wszystkich razem łączyła miłość. Pewnego dnia mieszkańcy wyspy dowiedzieli się, że niedługo wyspa zatonie. Przygotowali swoje statki do wypłynięcia w morze, aby na zawsze opuścić wyspę. Tylko miłość postanowiła poczekać do ostatniej chwili. Gdy pozostał jedynie maleńki skrawek lądu - miłość poprosiła o pomoc. Pierwsze podpłynęło bogactwo na swoim luksusowym jachcie. Miłość zapytała: - Bogactwo, czy możesz mnie uratować ? Niestety nie. Pokład mam pełen złota, srebra i innych kosztowności. Nie ma tam już miejsca dla ciebie. - Odpowiedziało Bogactwo. Druga podpłynęła Duma swoim ogromnym czteromasztowcem. - Dumo, zabierz mnie ze sobą ! - poprosiła Miłość. Niestety nie mogę cię wziąźć! Na moim statku wszystko jest uporządkowane, a ty mogłabyś mi to popsuć... - odpowiedziała Duma i z dumą podniosła piękne żagle. Na zbutwiałej lódce podpłynal Smutek. - Smutku, zabierz mnie ze sobą ! - poprosiła Miłość, Och, Miłość, ja jestem tak strasznie smutny, że chcę pozostać sam. - Odrzekł Smutek i smutnie powiosłował w dal. Dobry humor przepłynął obok Miłości nie zauważając jej, bo był tak rozbawiony, że nie usłyszał nawet wołania o pomoc. Wydawało się, że Miłość zginie na zawsze w głębiach oceanu... Nagle Miłość usłyszała: - Chodź! Zabiorę cię ze soba ! - powiedział nieznajomy starzec. Miłość była tak szczęśliwa i wdzięczna za uratowanie życia, że zapomniała zapytać kim jest jej wybawca. Miłość bardzo chciała się dowiedzieć kim jest ten tajemniczy starzec. Zwróciła się o poradę do Wiedzy. - Powiedz mi proszę, kto mnie uratował ? - To był Czas. - Odpowiedziała Wiedza. Czas ? - zdziwiła się Miłość. - Dlaczego Czas mi pomógł ? - Tylko Czas rozumie, jak ważnym uczuciem w życiu każdego człowieka jest Miłość. - Odrzekła Wiedza. Albin Stankiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Szerokiej drogi Wiosenko i wracaj jak najprędzej... Ja oazy przypilnuje:-D Pozdrawiam Was i poczytam, bo mam chwilkę czasu:) Wyspa Dawno, dawno temu, na oceanie istniała wyspa, którą zamieszkiwały emocje, uczucia oraz ludzkie cechy - takie jak: dobry humor, smutek, mądrość, duma; a wszystkich razem łączyła miłość. Pewnego dnia mieszkańcy wyspy dowiedzieli się, że niedługo wyspa zatonie. Przygotowali swoje statki do wypłynięcia w morze, aby na zawsze opuścić wyspę. Tylko miłość postanowiła poczekać do ostatniej chwili. Gdy pozostał jedynie maleńki skrawek lądu - miłość poprosiła o pomoc. Pierwsze podpłynęło bogactwo na swoim luksusowym jachcie. Miłość zapytała: - Bogactwo, czy możesz mnie uratować ? Niestety nie. Pokład mam pełen złota, srebra i innych kosztowności. Nie ma tam już miejsca dla ciebie. - Odpowiedziało Bogactwo. Druga podpłynęła Duma swoim ogromnym czteromasztowcem. - Dumo, zabierz mnie ze sobą ! - poprosiła Miłość. Niestety nie mogę cię wziąźć! Na moim statku wszystko jest uporządkowane, a ty mogłabyś mi to popsuć... - odpowiedziała Duma i z dumą podniosła piękne żagle. Na zbutwiałej lódce podpłynal Smutek. - Smutku, zabierz mnie ze sobą ! - poprosiła Miłość, Och, Miłość, ja jestem tak strasznie smutny, że chcę pozostać sam. - Odrzekł Smutek i smutnie powiosłował w dal. Dobry humor przepłynął obok Miłości nie zauważając jej, bo był tak rozbawiony, że nie usłyszał nawet wołania o pomoc. Wydawało się, że Miłość zginie na zawsze w głębiach oceanu... Nagle Miłość usłyszała: - Chodź! Zabiorę cię ze soba ! - powiedział nieznajomy starzec. Miłość była tak szczęśliwa i wdzięczna za uratowanie życia, że zapomniała zapytać kim jest jej wybawca. Miłość bardzo chciała się dowiedzieć kim jest ten tajemniczy starzec. Zwróciła się o poradę do Wiedzy. - Powiedz mi proszę, kto mnie uratował ? - To był Czas. - Odpowiedziała Wiedza. Czas ? - zdziwiła się Miłość. - Dlaczego Czas mi pomógł ? - Tylko Czas rozumie, jak ważnym uczuciem w życiu każdego człowieka jest Miłość. - Odrzekła Wiedza. Albin Stankiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×