Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

szkoda, że doliczają transporty:/ mogliby to policzyc jako swoje koszty ale to by było zbyt piękne hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATOWICZANKAA----> a Ty masz juz ekipe foto - video? WROTKA----> niestety bluefoto jeszcze nie odpisalo co do kosztow dojazdu, ale podejrzewam, ze na pewno cos wezma, zwlaszcza, ze moj zespol, ktory dojezdza z bytomia [jakies 20 km ode mnie] tez dodatkowo bierze za zwrot paliwa......;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIANIETKA----> u mnie 4 razy w roku jest dzien skupienia dla narzeczonych, najblizszy chyba 9 marca, moj mnie ciagnie zebysmy to zalatwili jak najpredzej, razem z naukami, ale ja to czarno widze, bo nie wiem czy dam rade z pracy wrocic. najwyzej bedziemy pozniej kombinowac jakies nauki indywidualne [tez jest taka mozliwosc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nauki rozpoczynają się tak co pół roku, więc my będziemy na nie iść albo pod koniec 2008 albo na początku 2009. trwają ok. 2óch miesięcy więc spokojnie zdążymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nauk, to nie wiem czy to prawda, ale ponoć są ważne tylko 3 miesiące. Ale być może się mylę. Ja w każdym bądź razie nie będę z tym miała problemów - w mojej parafii nauki trwają dwa dni, a dokładniej sobota i niedziela + oczywiście msze wieczorne w tych dniach. I są na tyle popularne, że potrafi na nie przyjechać na raz 70 osób! Nie mieszczą się potem w salce katechetycznej. I wcale nie są popularne dlatego, że trwają tak krótko. Po prostu księża nie pierd...ą za przeproszeniem o kalendarzyku i innych głupotach, ale konkretnie streszczają wszyściutko w pigułce. Do tego od razu pani z poradni małżeńskiej przychodzi na te nauki, więc nie trzeba potem po poradniach latać po zaświadczenie. W związku z cieszącą się popularnością odbywają się średnio raz w miesiącu - zależnie oczywiście od popularności miesiąca. Jak ktoś zainteresowany z Wrocławia to bardzo chętnie dam namiary na księżula Damiana, który te nauki prowadzi ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byliśmy w tym tygodniu u księdza i nas namawiał żebyśmy już teraz te nauki "zaliczyli" ;) odpowiedzieliśmy że terraz załatwiamy wszystko inne a na to nam jeszcze starczy czasu bo nie trzeba rezerwować,a ksiądz na to że przeciez takie nauki się nie przedawniają i już zawsze będą ważne. także spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeśli chodzi o wiek to ja bede najstarsza, w tej chwili mam prawie 32 lata, troche musialam poczekac na swojego Księcia z bajki. W dniu ślubu bede miec 33, tydzien wczesniej mam urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nauki przedmałżeńskie wybieramy się 06 kwietnia 2008 Wolimy juz teraz miec to z glowy. Jesli jest ktos zainteresowany: wroclaw parafia św. Franciszka z Asyżu ul.Borowska o godz.19.30 po mszy wieczornej w niedziele nauki mają trwac ok.2 miesięcy Pracujemy do późna i w tygodniu nie ma czasu na nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka nie będziesz najstarsza, ja będę mieć dokladnie 26 lat i 7 miesięcyJ a mój przyszly maż w dniu naszego slubu będzie miał 32 lata. dziubas 29 przepraszam za pomniniecie, fajnie ze jest nas coraz więcej. Cait o rany 5 tys za zespol na wesele????? Zdradzisz kto to taki? Ja mam super kapelę i myslalam ze jest już naprawdę megadroga (3700+jedzonko dla 5 osob) a tu okazuje się ze wcale nie jest tak źle, mogło być gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 tyss to faktycznie drogo, ale moze super zespol czy cos, w moim regionie to ok 2 tysiecy orkiestra bierze, ja mam za 2,5 tys (graja 10 godzin, za kazdna nastepna 400 zl) wiec mi pewnie kolo 3 tys wyjdzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNFLOWERKA i inne zainteresowane--------> moj zespol to stary Panmajster [teraz nazywaja sie New Person]. jak sie dowiedzialam od chlopcow [bylam w sobote na koncercie] cena 5 tys bedzie obowiazywac na przyszly rok. dla osob ze slaska nazwa ta na pewno cos mowi - akurat tak sie sklada, ze jest to jeden z najlepszych zespol na slasku, choc nie tylko, bo graja w calej Polsce. WROTKA---> dostalam info z bluefoto - chca za 1 dzien 2700 zl, plus dojazd [50zl za 100 km], plus nocleg, bo nie wracaja tego samego dnia po 16 godzinach pracy......tak wiec masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAIT- kurde, takim cwaniakom to bym kopa załadowała w tyłek! Nie dość, że za żarło dla nich trzeba zapłacić, zedrzeć kasy też chcą za usługi, to jeszcze noclegu sobie zażyczyli?! Bezczelność! Podejrzewam, że chcą nocleg dlatego, że mają się zamiar wypasić na weselu i popić - dlatego żaden prowadzić nie będzie mógł. Przydałoby się zrobić tutaj topik z czarną listą fotografów, zespołów itp. Tych gości od razu bym na tej liście umieściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cait tak myslalm ze Pan Majster:)Slyszalam o nich i tez się nad nimi zastanawialam, ale my woleliśmy zespol z wokalistką, mniej rockowy(choc jestesmy fanami rocka). Czy najlepsi na śląsku to bym się kłóciła:PJa uważam , ze moj zespol jest najlepszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROTKA----> tu sie z Toba zgodze, sama uwazam, ze to totalne przegiecie. nie spodziewalam sie, ze beda mieli takie wymagania.. zwlaszcza z tym noclegiem. SUNFLOWERKA-----> nie napisalam, ze najlepszy, tylko ze jeden z najlepszych:P Ty masz pewnie kapele akcja? ja wlasnie nie chcialam wokalistki, generalnie wole meskie glosy, a to ze graja rocka wcale mi nie przeszkadza, nawet rodzicom naszym sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dniu ślubu będę miała 26 lat. Czy Waszym zdaniem godzina 16 na ślub w Kościele to odpowiednia pora? ślub godzina, 40 minut życzenia, 20 dojazd na salę i obiad o 18. Dobrze to rozplanowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLUMISSS raczej dobrze rozplanowalas, masz nawet zapas czasu msza trwa 40min my msze mamy na 16 a sale na 17 SUNFLOWERKA nie mam czym sie chwalic ale ja bede starsza bede miala 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola234
w życiu bym nie dała 5 tyś. za zespuł wolałabym wydać te pieniądze na mieśąc miodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ale nas tu juz duzo:)) ale fajnie zawsze to razniej , ja juz nauki mam zrobione takze juz spokoj zostala jeszcze poradnia rodzinna 3 spotkania a to podobno duzo gorsze:)), u ksiedza jeszcze niebylismy ale w kosciele to bym chciala tak ok.15 ale niewiem czy to jzu pora by isc zalatwiac ksiedza hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja też jeszcze nie mam nauk ...:o Za to załatwiliśmy zespół ;) Musimy tylko jechać podpisać umowę :) Chcą około 2000 zł więc nie jest tak źle ;) To teraz jeszcze kamerzysta i fotograf....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nas 5000 pln to duza kwota, wolialabym wydac to na noclegi dla gosci. My za dj i fotografa zaplacimy 3200pln Nie wiem czy to duzo, jak myślicie? Bierzemy z jednej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli faktycznie razem dj i kamerzysta to jak dla mnie nie jest drogo ale z drugiej strony nie wiem ile sobie cenią dj bo mam zespół. Najlepiej jak rozeznasz się w cenach w necie sporo tu tego jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cait --> ja już mam fotografa z krakowa. liczą sobie 1900zl, a za dojazd biorą chyba 50 zł za 100 km (ale szczerze mówiąc nie wiem, bo nam udało się załapać na promocje). co do nauk to planujemy je zacząć robić we wrześniu:) u nas trwają 2 m-ce + 3 spotkania w poradni. jakoś damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja w dniu ślubu będę miała 23 i pół latek:) Mam już sale która wyniesie mnie bardzo mało bo tylko 400 zł , moja babcia jest kucharką i powiedziała że nie wyobraża sobie mojego wesela gdyby to nie ona miała wszystko przygotowywać, wiec muszę tylko wszystkie produkty kupić. Zespół mam bardzo fajny i nie drogi wiec podpisaliśmy umowę na wesele i poprawiny, wyniesie nas to 2100 zł ( a zespół naprawdę godny polecenia). Nasz kamerzysta będzie nam robił również zdjęcia i wyniesie nas to razem 1800 zł.. No a do księdza boimy się iść. Ślub mamy 13.06.09 i gdybyśmy poszli do niego teraz to tak jak innym powiedział by że to odległa data i że możemy zdążyć się rozmyślić. Jednej parze odmówił nawet udzielenia sakramentu małżeństwa (tylko dlatego że młodzi nie chodzili do kościoła, a nie chodzili bo byli za granicą i zarabiali na wesele. Jak sie o tym dowiedział to poczuł kasę i sam zadzwonił do młodej że jednak da im ślub, na to ona że już sobie poszukali \"normalnego\" księdza) A swoją drogą ile u was bierze ksiądz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
Ja mam juz Pani fotograf za 1700 super babka i robi swietne zdjecia, kamerzysty nadal szukam ale mysle ze zamkne sie w 1200. Zepsol tez mamy za 2500 i graja super. Chcialabym juz zalatwic kosciol ale nadal za wczesnie. A ksiadz wezmie u Nas max 300-400 zlotych. Damy pewnie 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ewo a ty ile będziesz płacić dj'owi? i jak go sobie załatwiłaś? ktoś ci go polecił? my też chcemy dj'a i zaraz po świetach wilekanocnych chcemy się już umówić na spotkanie z nim. raju czytam że już macie pozałatwianych kamerzystów i fotografów a my jeszcze nic nie zaczęliśmy robić w tym kierunku :O to jest dopiero paranoja że trzeba to wszystko załatwiać półtora roku przed :( mam nadzieję że trafimy kogoś akuratnego. a może któraś może kogoś polecić z wawy i okolic? byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
A kiedy masz slub? Ja moge polecic Ci moja Pania fotograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas nie jesteś sama ja też jeszcze nie mam kamerzysty i fotografa... Najlepiej by było 2 w 1 ale czy znajdę ? Ja też nie mogę się nadziwić że to trzeba tak szybko załatwiać... Do mojego ślubu jeszcze przeszło półtorej roku a na 10 zespołów do których dzwoniłam tylko jeden miał wolny termin :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×