Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

CAIT -> mam wesele w restauracji SJESTA - to jest po drodze z Mikołowa na Gliwice ale jeszcze Mikołów. Podoba mi się taki \"śródziemnomorski\" klimat jaki jest w środku no i motel na miejscu a trochę gości przyjezdnych mam. A ty gdzie masz swoją imprezę? W ogóle jest ktoś jeszcze z naszych okolic? Oprócz katowiczanki bo tego się można od razu domyśleć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiGaNtka
czesc!ja tez wezme slub w 2009r 20 czerwca.Sale tez juz zarezerwowalismy.Byl to juz ostani wolnytermin w czercu.Na szczescie udalo nam sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...na 3.10.2009 jestem sama:(szkoda! Kochane nie mam kiedy pisac,mam zajeb na tych studiach:(wlasnie pisze prace o historii UE,po ang:)supcio!dobrze ze jest internet!bo ksiazke dostalam beznadziejna:( Pozdrawiam ...i bede nadrabiac jak wroce do Polski!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mademoiselle catastrophe-----> mamy taką samą datę ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MERCURY---> ja tez mam w sjescie:) dla mnie tez wlasnie wazne jest, ze noclegi sa na miejscu, bo musze gdzies rodzinke przenocowac. a co do sjesty - bywam tam czasem na piwku, bo moj luby jest z tamtych okolic i podoba mi sie lokal. no i cene maja tez przystepna;) widze, ze znalazl sie ktos z ta sama data - GIGANTKA - pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAIT --> super :) do tej pory nie znałam nikogo kto miał tam wesele albo w ogóle wiedział gdzie to jest :). A znaleźliśmy to miejsce przez wujka który gra w zespole weselnym i mówił że mają tam dobre jedzenie. Byłaś tam kiedyś na jakimś weselu? może wiesz więcej niż ja :)). My ostatnio zrobiliśmy mały jedzeniowy rekonesans - jadłam zupe w takim kociołku z podgrzewaczem - extra :) Poza tym mamy zaklepanego DJa którego chcieliśmy mieć i bardzo się z tego powodu cieszę :). Co prawda do tanich to on nie należy ale będziemy szukać oszczędności gdzieś indziej. Zaproszenia sobie sama na komputerze zaprojektuję i nie będzie czekoladowej fontanny... ale coś za coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W ogóle jest ktoś jeszcze z naszych okolic? Oprócz katowiczanki bo tego się można od razu domyśleć \" Ja jestem z Rudy Śląskiej a wesele mamy w Czerwionce :) troszke daleko ale nic innego nas tak bardzo nie zachwyciło jak restauracja Biały Dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z ok/wawy dokładnie 50 km w stronę łodzi ślub 13/06/2009 pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już zarezerwowaną salę, kucharki nad zespołem jeszcze się zastanawaimy ale decyzja zapadnie już w weekend a nad kamerzystą jeszcze nie myśleliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja... Z Pomorza, ślub mam w ślicznym XIV-wiecznym kościółku na prawie Żuławach, a wesele na Kaszubach :) i już się doczekać nie mogę - w sobotę jadę uszczegółowić termin :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ze śląska, dokładniej to z Bielska-Białej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda :) a my chcemy bez zadnych kroków tańczyć pierwszy taniec zeby nie było klapy hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłakałam się za Twojej piosence :)bardzo mi się podoba i super że dwie osoby bo chyba tak najbardziej prawidłowo, bo oboje spiewają dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, znalazłam na necie PODZIAŁ OPŁAT WESELNYCH hehe jak wam się to podoba i czy będziecie się tym sugerować?/?? Panna Młoda: - zaproszenia ślubne; - koszula dla Pana Młodego; - usługa fotograficzna; - suknia ślubna i dodatki (welon, rękawiczki, pantofle itp.); - przyjęcie weselne (wykluczając napoje i alkohol); - videofilmowanie; - koszty uroczystości kościelnej. Pan Młody: - garnitur ślubny wraz z dodatkami (buty, mucha itp.); - obrączki; - wiązanka ślubna dla Panny Młodej; - wynajęcie zespołu muzycznego; - przyjęcie weselne - napoje i alkohole; - wynajęcie samochodu; - podróż poślubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhh
ja tez placze jak slucham tej piosenki, bo ja mialam jako 1szy taniec❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×