Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kóóólka22

15 kg do Sylwestra! Start-1.10.07..ktos sie przyłaczy???

Polecane posty

Hej, co jest dziewczyny? Ostatnio jest coraz mniej wpisów, co się dzieje? Ja staram się pojawiać w miarę systematycznie. Ale jeśli tak dalej będzie, to nie widzę większego sensu pisać, wówczas mogę równie dobrze odchudzać się \"na własną rękę\". Sądziłam, że będziemy się wzajemnie wspierać, motywować, informować o sukcesach czy porażkach, dzielić się różnymi ciekawostkami odnośnie diet, ćwiczeń itd. Kóólka ===== co jest z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilasky
kóólka22........166cm.....90kg.....-2,5.....22L....cel. 75 ...Grudziądz magda_NI.......166cm.....83kg.....-1,0.....24L....cel.7 0........Belfast funinka..........161cm.....62kg.....-2,7.....29L.....cel .57.....Przemyśl forumianka.....166cm.....60kg.....-0,0.....17L....cel.5 0 .......Ra slodka lenka....157cm.....57kg.....-0,0.....18L....cel.47......Wro cław miss potter.....164cm.....52kg .... -3kg....31L....cel.45......Września warta grzechu.174cm.....65kg.....-2,0.....17L....cel.56.......Gd ańsk Sykkylven.......180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 ....Sykkylven Samayane.......160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa SunnyFunny.....175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56.........Poznań Justa007........168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54.......Rzeszów JODŁA...........170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65........ BYTOM tygryska........161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50........krakow ELENE...........168CM......66......-0,0......24L....cel 56........W-wa Ewston .......169 cm ....63 kg... -0,0..... 18L... cel55....... Warszawa cnam.............165cm....60kg.....-3.0....19l......cel5 0.......Bray vaniliasky........174,5cm....77kg...-2.0....20l.....cel65kg......Warszawa Dołaczam sie dziewczynki do was:) jak mowi powiedzenie w kupie razniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak po weekendzie mi tak srednio idzie raczez zle bo tyje ehh dzisiaj zjalam 4 jogurty 3 jablka i 2 kostki czekolady caly dzien na nogach ale tyje nie wiem dlaczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja kóólka22........166cm.....90kg.....-3,5.....22L....cel. 75 ...Grudziądz magda_NI.......166cm.....83kg.....-1,0.....24L....cel.7 0........Belfast funinka..........161cm.....62kg.....-3,0.....29L.....cel .57.....Przemyśl forumianka.....166cm.....60kg.....-0,0.....17L....cel.5 0 .......Ra slodka lenka....157cm.....57kg.....-0,0.....18L....cel.47......Wro cław miss potter.....164cm.....52kg .... -3kg....31L....cel.45......Września warta grzechu.174cm.....65kg.....-2,0.....17L....cel.56.......Gd ańsk Sykkylven.......180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 ....Sykkylven Samayane.......160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa SunnyFunny.....175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56.........Poznań Justa007........168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54.......Rzeszów JODŁA...........170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65........ BYTOM tygryska........161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50........krakow ELENE...........168CM......66......-0,0......24L....cel 56........W-wa Ewston .......169 cm ....63 kg... -0,0..... 18L... cel55....... Warszawa cnam.............165cm....60kg.....-3.0....19l......cel5 0.......Bray vaniliasky........174,5cm....77kg...-2.0....20l.....cel6 5kg......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.....nie bylo mnie długo bo caly week na uczelni spedzilam a wczoraj byly mojej mamuski imieninki wiec nie mialam czasu wejsc....czego konsekwencje ponosze dzis :/ rozumiecie...syndrom dnia poprzedniego.....;) mam wielkiego kaca bleeee i to w dodatku nie tylko po alkoholu,,ten moralny chyba wiekszy....wpieprzylam wczoraj dwa krokiety....talerz bigosu i palke z kurczaka :( az boje sie wejsc na wage... nawet nie mam sily pisac wiecej,ide spac.....napisze wieczorem,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia_20
aktualizacja kóólka22........166cm.....90kg.....-3,5.....22L....cel. 75 ...Grudziądz magda_NI.......166cm.....83kg.....-1,0.....24L....cel.7 0........Belfast funinka..........161cm.....62kg.....-3,0.....29L.....cel .57.....Przemyśl forumianka.....166cm.....60kg.....-0,0.....17L....cel.5 0 .......Ra slodka lenka....157cm.....57kg.....-0,0.....18L....cel.47......Wro cław miss potter.....164cm.....52kg .... -3kg....31L....cel.45......Września warta grzechu.174cm.....65kg.....-2,0.....17L....cel.56.......Gd ańsk Sykkylven.......180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 ....Sykkylven Samayane.......160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa SunnyFunny.....175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56.........Poznań Justa007........168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54.......Rzeszów JODŁA...........170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65........ BYTOM tygryska........161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50........krakow ELENE...........168CM......66......-0,0......24L....cel 56........W-wa Ewston .......169 cm ....63 kg... -0,0..... 18L... cel55....... Warszawa cnam.............165cm....60kg.....-3.0....19l......cel5 0.......Bray vaniliasky........174,5cm....77kg...-2.0....20l.....cel6 5kg......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia_20
magdzia..........168cm.....70kg......0.0....20l...cel55kg...Opole czy mogę sie przylaczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELENE
No ja wlasnie mysle, ze spada motywacja. ja nie pisze jak mi nie wychodzi, to znaczy jak sie objem, jakos mi glupio...wstyd. Mysle, ze od ostatniego wpisu , zamiast schudnac , to przytylam dwa kg. Piszac o systemie motywacyjnym, mialam na mysli cos, co pozwoli nam wytrwac, takie wsparcie, slowam otuchy i przede wszystkim stawianie sobie malych celow...sama nie wiem. Wczoraj zjadlam o 24 micvhe makaronu i opakowanie pop corn, dzis pn i licze, ze uda sie moze jakos...na poczatek chcialabym tylko nie jesc po 18 i jesc powoli. Poza tym nie mam zamiaru zmieniac menu. Ale nawet to mi nie wychodzi. chcialabym tak wytrwac jeden tydzien chociaz. Kto mi pomoze? A potemk bym dodawala tak kolejne elementy, az byc moze udalo by mi sie zmienic nawyki zywieniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotka9999
czesc dziewczyny ja tez sie bardzo chetnie przylacze do odchudzania i tez chcialabym schudnac ok 10 kg i to jak najszybciej tylko nie wiem jak ciagle zaczynam jakies diety i zawsze po 3-4 dniach wszystkie moje postanowienia znikaja i przez to zamiast chudnac tylko tyje pomozcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka lenka =
hm... a ja nie pisze, bo..... no wlasnie bo zamiast schudnac to przytylam (az tyle jadlam) :((((( i wstyd tu wchodzic :( bo nie ma sie czym chwalic... ale ja i tak mam nadzieje ze mi sie uda... :D jakos w to wierze, moze sie ludze, ale wierze, ze z czasem pokonam swoje slabosci :D :))) a wlasnie nas tutaj jest baaaaardzo malo :( ale niektorym to dobrze idzie... :) gratuluje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elene
Fajnie dziewczyny, ze sie przylaczacie...musimy sie wspierac! ja wczoraj bylam na tancach i po 18 nie jadlam, pierwszy dzien sukcesu, zobzczymy jak dzis pojdzie. Trzymam kciuki za mnie i za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, już niedługo kończy się miesiąc, a ja raczej zadowolona z siebie nie jestem. Jasne, waga trochę mniejsza, choć ostatnio zbyt nie przejmuję się dietą, także nie wiem, czy nie przytyłam. Jestem teraz na szkoleniu, cukiereczki i ciasteczka, stojące przede mną na stole kuszą strasznie i skutecznie. Pocieszam się jedynie, że zostanie cały długi listopad i 3 tyg. grudnia na schudnięcie, pozornie dużo czasu. Może presja czasu i celu zrobi w końcu swoje, oby. Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia_20
Dziewczyny a czym zastapic sol bo nie potrafie jesc warzyw np. pomidora bez soli po prostu ni esmakuje mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia_20
justa007 mam identyczny wzrost i wage jak Ty a co najlepsze ten sam cel pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...miesiąc minął prawie że, a moja waga w miejscu stoi :( dziewczyny pomóżcie mi, bo jestem załamana :( co mam zrobić? Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewston
ja tez przytyłam!!!! jestem załamana:( miałam 18 i było duuuużo dobrego jedzonka i same rozumiecie;/ kurcze no.... mam 3 tyg na zrzucenie 3 kg nie wiem jak to zrobię ale muszę... pomóżcie!!!! proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia_20
na pewno uda Ci sie zrzucic 3 kg to nie tak duzo ja musze zrzucic jeszcze 8 ! i bardzo chce zeby tym razem mi sie udalo!! a jaka diete stosujecie dziewczyny ?? czy po prostu jecie wszystko ale mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziehhczyny..Pisze dopiero dzis...bo przez dwa dni lezalam plackiem w łozku,i jedyna droga jaka pokonalam byla trasa: wyrko-kibelek ;) chyba Bog mnie skaral za niedzielne obzarstwo i zatrułam sie czyms bo ciagle wymiotuje..dzis juz troszke lepiej wiec postanowilam podniesc sie z łozka ( bo jeszcze bym odlezyn dostala ;) ) ====a co do diety to jak narazie sie nie wazylam,,mysle ze jest to samo czyli 3,5 mniej bo w ten weekend jak juz pisalam przegielam ale wczoraj i przed wczoraj prawie nic do ust nie wzielam,wiec nie wiem..zwaze sie w pt i wam powiem =====witam nowe kolezanki, a weteranki caluje mocno NO I APELUJE DO WAS WSZYSTKICH O POPRAWIENIE CZESTOTLIWOSCI UDZIELANIA SIE NA TYM TOPIKU,wlasciwie ja sama to troszke zaniedbalam tez...ale to z przyczyn zdrowotnych, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pisze:) nie schudlam nic a juz miesiac minal:-o wstyd na maksa, poprostu olalam diete mam jednak nadzieje, ze jak od dzisiaj znowu zaczne na powaznie to dam rade do sylwka schudnac 8 kg:) jak narazie spozylam jakies 450 kcal tyle ze jem do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie znacie nic na rozstępy?? Ja jestem załamana :( dokładnie----> Samayane ----> miesiąc minął, a ja nic nie schudłam :( i nawet boje się, że chyba jeszcze przytyłam :(( kur***de :( :( chyba jednak kiepsko z moją silną wolą ;( ;( muszę zacząć od nowa, ale boję się, że poniosę klęskę :( w sumie 6kg do stracenia to nie jest dużo :) ale chyba za dużo!!! Na moją słabą wolę :( bo jednak nie mam zbyt dużo samozaparcia w sobie ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry laski!!! A do Sylwestra mialo byc sto stron :( jakos cienko to widze.... Ale mam nadzieje ze wezniemy sie w garsc i dobijemy do setki.....z kilogramami łacznie (tzn suma straconych kg przekroczy stóóffffffke;) ) ===U mnie nie ciekawie..wlasnie wrocilam od lekarza:diagnoza: grypa jelitowa...:( teraz tylko kleiki,kaszki ryzowe,jogurty i duuuuuzo płynów, z jednej strony to dobrze ze sie tak stalo przynajmniej wiem ze nie moge tknac zadnych ciezkostrawnych pysznosci,wiem ze glupio pisze bo nie powinnam sie cieszyc z tego ze chora jestem...ale chodzi o ten jeden plusik w tym minusie ;) ;) jutro rano sie zwaze i napisze wam czy są postepy ====postepy postepy.......ale te paskudne rozstepy..;) Zborycka ja czytałam troszke o takim kremie mustela,podobno bardzo skuteczny,,to jest krem na roizstepy badz na blizny w szczególnosci dla kobiet w ciazy...nie jest tani chyba cos ok 100zl ale podobno daje efekty,a tak szczerze mowiac to rozstepów nie usuniesz całkowicie :( mozesz jedynie zmniejszyc ich widocznosc, jesli sa jeszcze w poczatkowej fazie tzn sa czerwone to duuuzo smaruj ,nie beda sie poszerzac i zbledna ze malo je bedzie widac, a poza tym masaze skory,kremy, oliwki,skora w miejscu gdzie sa rozstepy musi byc ciagle nawilzona i elastyczna,podczas kapieli polewaj sie naprzemian ciepla i zimna woda bo to ponoc poprawia ukrwienie a to tez jest wazne..... Wiesz jesli sie nie myle to Magda Ni pisała o kremie na rozstepy,podobno tez bardzo skuteczny,tylko ze nie pamietam nazwy,poszukaj sobie na tym topiku... ===wlasnie! MagdaNi==== gdzies ty znikneła?????????????? zapomnialas o nas? i w ogole reszta dziewczyn! gdzie wy wszystkie sie podziewacie....natentychmiast pisac co u Was :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kóóólka22-------->ten krem na rozstępy można go kupić w aptece? Bo nie chciałabym się bawić z przesyłkami przez internet :/ jakoś temu nie ufam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy_83
ja na rozstępy używam " kolagen naturalny" 100% rozstępów po ciąży znikło.... fakt że jest drogi ale zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy_83
Kolagen Silver do skóry całego ciała - na blizny, rozstępy, cellulit, do ujędrniania Kolagen Naturalny "Nowa Formuła Q5-26" jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry - dla kobiet i mężczyzn. Stosować go można również w każdym wieku a szczególnie po 23-25 roku życia, kiedy to skóra stopniowo zmniejsza wytwarzanie kolagenu. Polecany jest w przypadku skóry "zmęczonej" i odwodnionej, regeneruje, ujędrnia i opóźnia procesy starzenia się. Kolagen Naturalny jest kosmoceutykiem - preparatem kosmetycznym wykazującym działanie lecznicze. Jest to preparat bardzo wydajny. Dla przykładu 200 ml Kolagenu Platinium to roczna kuracja przeciwzmarszczkowa, ujędrniająca i odmładzająca w jednym dla całej skóry twarzy i szyi. Pielęgnacja ciała to konieczny zabieg, dzięki któremu skóra zachowuje delikatność, jędrność i sprężystość. Po wyjściu z kąpieli nasze ciało jest doskonale przystosowane do przyjęcia odpowiednich składników, które odżywia naszą skórę. Kolagen Silver stymuluje produkcje kolagenu, oraz wygładza skórę już po kilku dniach stosowania co nadaje jej świeży wygląd. Polecany: * głównie do walki z cellulitem, rozstępami i bliznami * sportowcom wyczynowym i osobom ćwiczącym relaksacyjnie * osobom rehabilitowanym z powodu złamań, skręceń, zerwanych ścięgien, itp. * osobom korzystającym z masaży leczniczych (bóle kręgosłupa) * osobom korzystającym z masaży pielęgnacyjnych, poprawiających wygląd skóry * do użytku domowego do masażu całego ciała * jako preparat regenerujący * do ujędrniania skóry Polecany jest szczególnie po kąpielach słonecznych , kiedy skóra jest wysuszona i spragniona substancji, które są niezbędne dla prawidłowej równowagi i odzyskania jędrności skóry. Silver sprawdza się doskonale przy usuwaniu rozstępów, cellulitu, blizn, masażach ciała, które maja działanie drenujące i pobudzają mikro krążenie. Czym jest kolagen? Colla - klej, genno - rodzić. Klejogenny w tłumaczeniu z greki. To słowo oddaje funkcję kolagenu będącego białkiem s p a j a j ą c y m elementy komórkowe, umożliwiającym powstanie z pojedynczych komórek tkanek i narządów. Kolagen przez całe życie organizmu pozostaje w stałej wymianie. Najtrwalszy jest w kościach, gdzie wymiana następuje co rok, zaś najmniej trwały w wątrobie, gdzie trwa to miesiąc. Po ok. 22-24 roku życia nasz organizm zaczyna tracić możliwość zaspokojenia zapotrzebowania na to białko w organizmie. Komórki produkujące kolagen przechodzą powoli na emeryturę. Aby nasza skóra była cały czas piękna, młoda i zdrowa trzeba uzupełniać zapasy kolagenu w skórze a także pobudzać komórki go produkujące do działania. Kolagen stanowi ok. 30% całkowitej masy białka ludzkiego, jest odpowiedzialny między innymi za sprężystość, jędrność i właściwe nawilżenie skóry oraz ciągłą odnowę jej komórek. Postępujący od ok. dwudziestego trzeciego roku życia deficyt kolagenu w organizmie prowadzi do wielu niekorzystnych zmian, w tym głównie do niekorzystnych zmian skóry, przyczyniając się do utraty jej sprężystości i właściwej wilgotności, powstawania zmarszczek i przebarwień. Po trzydziestym roku życia, u każdego praktycznie człowieka rozpoczyna się zanik gruczołów łojowych i potowych oraz postępujące wysychanie i wiotczenie skóry. Pojawiają się zmarszczki. Dzieje się tak wskutek osłabienia włókien elastyny i kolagenu, stanowiących najważniejsze składowe podścieliska łącznotkankowego. Wolne rodniki, toksyny i enzym zwany kolagenazą niszczą włókna białkowe, a w organizmie spada poziom mikroelementów i witamin stymulujących naturalną produkcję kolagenu przez fibroblasty i chondrocyty. Sprawa najważniejsza: W kosmetyce i dermatologii możemy wyróżnić trzy rodzaje kolagenu: * kolagen bydlęcy * fitokolagen * kolagen rybi Kolagen bydlęcy jest znany i stosowany od wielu lat. Jednakże posiada dwie zasadnicze wady nie pozwalające mu być eliksirem młodości dla skóry! Kolagen bydlęcy jest białkiem o zniszczonej strukturze komórkowej. Nie jest on biologicznie aktywny co nie pozwala mu na wbudowanie się w ludzką skórę. Ponadto jego budowa cząsteczkowa bardzo dobiega od budowy kolagenu ludzkiego. Kolagen bydlęcy nie jest tym samym kolagenem, który jest w organizmach ludzkich. Przy stosowaniu kolagenu bydlęcego istnieje ryzyko ciężkich uczuleń oraz przenoszenia groźnych chorób takich jak BSE. Fitokolagen to kolagen roślinny. Równie często używany co kolagen bydlęcy jednakże z tych samych powodów nie może dać w efekcie stosowania takich efektów jak kolagen rybi. Kolagen rybi - od kilku lat robi furorę w świecie kosmetologii i dermatologii ze względu na to, że jest biologicznie aktywny oraz ma taką samą budowę jak kolagen ludzki. Organizm człowieka traktuje kolagen rybi jako element przyjazny a nie ciało obce. Kolagen rybi doskonale wbudowuje się w skórę ludzką powodując uzupełnienie braków oraz pobudza nasze rodzime komórki do produkcji tegoż białka. Oddajemy w Państwa ręce produkt, w którym zawartość kolagenu to ponad 90% w suchej masie a ok. 45% w całym opakowaniu. Jest to maksymalna ilość kolagenu jaką można umieścić w postaci kosmetyku. Żel transdermalny proponowany przez nas, tworzy po przeniknięciu do skóry siateczkę proteinową, stanowiącą rusztowanie dla nowego kolagenu produkowanego przez fibroblasty. Siatka ta wiąże wodę i substancje lipofilowe. Badania przeprowadzane na komórkach hodowli tkankowej skóry ludzkiej, pod mikroskopem elektronowym, potwierdziły zwiększone wytwarzanie kolagenu przez fibroblasty, pogrubienie naskórka, zwiększenie ilości mucyny i substancji śluzowych w warstwie brodawkowej skóry. Są to obiektywne wyniki testów różnych ośrodków, korelujące ze sobą. Identyczne wnioski z badań wysnuto w Polsce i laboratoriach farmaceutycznych Francji i USA. Kolagen Naturalny uzyskał również bardzo pozytywne oceny gabinetów medycznych, kosmetycznych, zakładów fryzjerskich, renomowanych ośrodków odnowy biologicznej, a przede wszystkim od zadowolonych konsumentów. Kolagen rybi czeka na zarejestrowanie przez Komisję Leków. Preparat poddano wnikliwym, wielomiesięcznym testom klinicznym w kilku krajach jednocześnie. Nie uczula, nie podrażnia i nie uzależnia od siebie skóry. Nie powoduje żadnych działań ubocznych. Nr w Rejestrze Kosmetyków Wprowadzonych do Obrotu: RK/83374/2003 Nr Atestu Państwowego Zakładu Higieny: HŻ/07849/01/2003 Skład: collagen, auqa, elastin, lactic acid, methyl-, ethyl-, propylparaben. Trwałość:ponad 1 rok od daty produkcji Produkty sprzedawane przez nas są wyprodukowane kilka-kilkanaście dni wcześniej gwarantując najdłuższą trwałość. Jakie właściwości posiada kolagen? * usuwa zmarszczki * doskonale wygładza zmarszczki pod oczami * likwiduje "worki pod oczami" * wygładza skórę szyi i poprawia jej pigmentację * tworzy na powierzchni skóry właściwej film zatrzymujący wodę * likwiduje rozstępy powodując przyrost tkanki skórnej * podnosi zwiotczałą skórę - ujędrnia biust * regeneruje i przywraca sprężystość wnikając w najgłębsze warstwy skóry * oddaje polipeptydy i aminokwasy do przestrzeni pozakomórkowej skóry właściwej * uelastycznia i zmiękcza naskórek * likwiduje bezpowrotnie pieczenie skóry w zimie * spowalnia procesy starzenia się skóry * ujędrnia ją ją i nawilża * wspomaga leczenie trądziku młodzieńczego i różowatego * systematycznie stosowany koryguje ubytki w skórze i stymuluje syntezę nowego kolagenu * eliminuje przebarwienia skóry * zmiękcza brzegi starych blizn i wygładza blizny * likwiduje zmiany zapalne skóry - polecany alergikom * poprawia krążenie żylne i tętnicze * doskonale likwiduje cellulit * doskonale ujędrnia biust * likwiduje skutki oparzeń, otarć i stłuczeń * wspomaga leczenie skóry alergicznej * likwiduje objawy większości schorzeń paznokci * likwiduje odparzenia, zasinienia, zaczątki odleżyn * zapobiega rozstępom * likwiduje obrzęki * likwiduje rozszerzenia naczyń włosowatych i tzw. pajączki * likwiduje skutki ukąszeń i użądleń przez owady * stanowi profilaktykę dla najzłośliwszego nowotworu - czerniaka * przyspiesza rehabilitację po złamaniach skręceniach czy porodzie * doskonale wspomaga leczenie odcisków * zatrzymuje łysienie plackowate * przynosi wyraźną ulgę w parodontozie * jest rewelacją na odmrożenia * regeneruje błonę śluzową * likwiduje zmiany troficzne * wspomaga leczenie chorób białka oka * koi bóle kostne, stawowe, artretyczne, reumatyczne * wpływa na uzupełnienie matrycy kostnej * wspomaga leczenie żylaków * regeneruje i wzmacnia włosy * jest najlepszym na świecie balsamem po goleniu i depilacji Jak przechowywać kolagen? Kolagen Naturalny Nowa Formuła Q5-26 może być przechowywany w warunkach domowych. Nie wymaga on specjalnego przechowywania w lodówce czy niewygodnym termosie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii pozyskiwania kolagenu udało się podnieść bariery temperaturowe w których kolagen zachowuje biologiczną aktywność - od 5 do 26 stopni C. Kolagenu nie należy wystawiać na miejsca bezpośrednio nasłonecznione. Najlepiej przechowywać go w szafce nocnej czy w w łazience. Zwracamy uwagę, że nasze produkty kolagenowe są znacznie bardziej trwałe niż przystające produkty konkurencji np. prof. Przybylskiego, który zaleca swój Kolagen Aktiv przechowywać w temp od 5 do 15 st. C co w warunkach domowych jest problematyczne. Jak stosować kolagen? Stosowanie kolagenu na skórę. Na czystą, wilgotną skórę nakładamy niewielką ilość preparatu dokładnie go rozsmarowując. Na całą skórę twarzy wystarczą 2-3 aplikacje dozownika. Skóra przed nałożeniem kolagenu musi być dokładnie umyta - najlepiej mydłem. Nie można nakładać kolagenu na skórę umytą tonikiem czy mleczkiem do zmywania makijażu gdyż te preparaty zawierają alkohole i mają odczyn kwaśny przy którym białko jakim jest kolagen ulega ścięciu. Po ok. 2-3 minutach od nałożenia kolagen już wbudowuje się w głębsze warstwy skóry odbudowując siatkę proteinową. Po zastosowaniu kolagenu może wystąpić efekt "ściągania skóry". Można go zniwelować stosując ok. 15 minut po aplikacji kolagenu lekki krem nawilżający bez kwasów owocowych, retinolu i olejków o odczynie kwaśnym. Zaleca się stosować kolagen 2-3 razy dziennie aby zregenerować i odbudować skórę. Tak samo stosuje się kolagen na blizny, oparzenia czy rozstępy i cellulit. Opinie klientów o kolagenie "Używam kolagenu od 2 miesięcy - Graphite do ciała, Silver do twarzy. Efekty są super. Miałam przebarwienia na skórze od solarium - zniknęły. Celulitis - znaczna poprawa. Co do twarzy, efekt jest super - wygładzona, jędrna twarz, stan szyi 100% lepszy. Używam zamiennie a efekty są rewelacyjne." Alina P. Gdynia "Zakupiłam kolagen naturalny Platinium 100 ml z niedowierzaniem. Sceptyczne podejście do tego preparatu i jego obiecanych efektów działania zmieniło się w zachwyt. Używam Kolagenu Naturalnego Platinium od 4 miesięcy a efekty są piorunujące jak na mój wiek. Nastąpiło wygładzenie zmarszczek na czole, pod oczami i na policzkach. Skóra szyi stała się jędrna i gładka. Przebarwienia które miałam po każdej kąpieli słonecznej w solarium już nie wracają! Panie mające problem ze skórą zachęcam do zakupu tego środka ponieważ naprawdę się to opłaca. Nie spotkałam jeszcze tak dobrego i efektywnego preparatu na zmarszczki." Grażyna L. Warszawa "Kolagenu używam od czterech miesięcy. Pierwszy efekt widziałam już po tygodniu stosowania. Skóra została jakby wzmocniona, stała się grubsza, ujędrniona. Miałam strasznie duże zmarszczki pod oczami i zmiany pigmentacji skóry. Bardzo się tego wstydziłam i nakładałam bardzo mocny makijaż. Wyglądało to strasznie. Po miesiącu używania kolagenu kolor skóry znacznie się poprawił a załamania oraz fałdki wygładziły się w dużym stopniu. Przestałam stosować jakiekolwiek inne kosmetyki. Moja kosmetyczka była zdziwiona kiedy powiedziałam jej, że używam kolagen naturalny Platinium. Przekonywała mnie, że jej kosmetyki - tańsze - dają większe efekty. Odstawiłam kolagen i zaczęłam używać poleconych mi przez kosmetyczkę preparatów jednak z miernym skutkiem. To był błąd. Przeprosiłam się z kolagenem i używam go trzy razy dziennie i nie dam się już przekonać na inne kosmetyki. Z ciekawością zastosowałam kolagen także na bliznę po oparzeniu na nodze. Po 4 tygodniach blizna z którą żyłam 8 lat zaczęła znikać! Będę serdecznie polecać Kolagen Naturalny ponieważ to produkt w który warto zainwestować." Marzena L. Janikowo "Niedawno miałam operację po wypadku samochodowym. Na ramieniu została mi blizna długości ok. 15 cm. Czułam się okropnie kiedy wychodziłam na plażę w kostiumie kąpielowym gdyż wszyscy patrzyli się na mnie. Znajomy lekarz naturalista polecił mi kolagen naturalny Platinium. Stosuję go już 7 tydzień a blizna nie dość, że wyblakła i stała się kolorem zbliżona do koloru skóry to jeszcze znacznie zmieniła swój kształt. Teraz jest znacznie mniej widoczna. Efekt mnie zaskoczył gdyż myślałam, że nie obejdzie się bez drogiej operacji plastycznej." Kamila F. Olsztyn "Polecam Kolagen Naturalny zamiast wstrzykiwania kolagenu pod skórę w celu wygładzenia zmarszczek. Kolagen Naturalny jest tańszy, działa lepiej i jego efekty widoczne są już po pierwszych dniach stosowania. Bardzo szybko się wchłania i jest bardzo wydajny. Nie trzeba powtarzać kuracji co kilka miesięcy a flakon 200 ml wystarcza spokojnie na 10 miesięcy przy intensywnym używaniu." Jolanta J. Środa Wlkp. "Zakupiłem kolagen w celu stosowania na włosy. Doradzono mi rozpuszczać kilka kropel preparatu w niewielkiej ilości wody i nanosić na włosy. Znacznie mniej włosów mi wypada, nie mam już łupieżu. Fryzjer zapytał się czego używam a ja powiedziałem, że kolagenu. Był zdziwiony efektem i sam zakupił produkty i został dystrybutorem. Teraz sprzedaje kolagen w swoim studiu fryzur i sam go używa. " Dariusz K. Kutno "Kolagen Naturalny używamy wspólnie z córką, która ma pewne problemy z cerą z powodu trądziku, ja stosuję ten preparat głównie pod oczy. Jestem z natury bardzo niesystematyczna jeśli chodzi o stosowanie kosmetyków, ale śmiem twierdzić , że skóra pod oczami bardzo mi się wygładziła, nawet koleżanki zauważyły że twarz mam bardziej wypoczętą. Jedna nich zachęcona moim wyglądem zaczęła nawet stosować kolagen. Wklepuję żel rano i wieczorem, bo tylko wtedy mam chwilę żeby postać przed lustrem. Moja córka Agata też jest zadowolona, ale myślę że na większe efekty w jej przypadku trzeba jeszcze trochę poczekać. W dalszym ciągu będę stosowała ten preparat wraz z moją córką. Myślę, że kolagen mogą stosować kobiety w różnym przedziale wiekowym z doskonałym skutkiem. Szczególnie polecam kobietom w moim wieku i starszym - to naprawdę działa. Ewa F. Warszawa "Szanowni Państwo, zamówiłam u Państwa krem Platinium 30 ml na próbę (przez stronę internetową). Przesyłkę otrzymałam po dwóch dniach starannie zapakowaną. Zapłaciłam i zaczęłam używać. To co stało się ze skórą mojej twarzy po trzech tygodniach stosowania przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Natychmiast zaopatrzyłam się w bardziej ekonomiczne opakowanie 200 ml. Dziękuję Państwu za to, że mogłam od Was kupić ten wspaniały produkt. Koleżanki z pracy do tej pory mi zazdroszczą wyglądu a i mąż zaczął mnie znów podrywać. Dziękuję Wam z całego serca." Magdalena K. Kraków "Mam 33 lata i problemy z cerą mieszaną, skłonną do wysuszania. W listopadzie 2004 dałam się namówić na kolagen 5-23. Kupiłam 100 grafitu i używam go do twarzy 2 razy dziennie. Plusy - poprawił strukturę skóry, zredukował przebarwienia na czole, - znacznie zmniejszył zmarszczki pod oczami, - nawilżył skórę od środka, - nie uczula, - przez cały okres jesieni i zimy nie miałam problemu z cerą. Myślę tu o problemach wywołanych mrozem i wiatrem. - jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, aby poczuć działanie, - można stosować zamiast maseczek liftingujacych, - napina skórę, Teraz oszczędzam ;) na Platinium, ponieważ z produktu jestem bardzo zadowolona. Minusów brak." Beata K. Gostynin "Miałam problemy z rozstępami po ciąży oraz ze skórą twarzy, mianowicie zmarszczki i blizny po trądziku. Koleżanka zachęciła mnie do zakupu preparatu który nazywa się Kolagen Naturalny. Kosztuje sporo ale opłacało się zainwestować te klika złotych. Efekty było widać u mnie już po pierwszym tygodniu stosowania! Zmarszczki na twarzy spłyciły się, blizny zmieniły kolor i są jakby mniejsze a rozstępy już widać, że są mniejsze! Dla mnie rewelacja! Z natury jestem nieufna do nowych kosmetyków a szczególnie jeśli mam je kupić przez Internet! Ale opłacało się! Naprawdę zachęcam do zakupu. Stosowałam różne inne drogie kosmetyki łącznie z tymi które można dostać tylko w aptekach, lecz po ich odstawieniu problemy wracały i się pogłębiały. Naprawdę szczerze polecam tym, które spróbowały już wszystkiego i nie uzyskały efektów." Renata S. Mikołajki "Przez trzy miesiące stosowałam kolagen innej firmy ale niestety efekty mnie nie zadowalały. Mimo, że był tańszy okazał się gorszy. Zaryzykowałam i nie zawiodłam się. Serdecznie polecam szczególnie do ujędrnienia biustu i zredukowaniu zmarszczek na twarzy." Halina K. Kazimierz Dolny "Mam 24 lata, kolagen używam od 4 miesięcy. jestem bardzo zadowolona gdyż cierpiałam na trądzik i miałam przebarwienia skory. Po tych 4 miesiącach skora o wiele lepiej wygląda przebarwienia znikają, a cera oczyszcza się i staje się jaśniejsza jestem zachwycona kolagenem i zakupiłam już 200 ml. Polecam również dla mężczyzn gdyż mój chłopak miał blizny potradzikowe a w tej chwili zostało mu ich bardzo niewiele, używa tylko wieczorem tyle co ja. Natali. Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy_83
Stosowanie kolagenu na skórę. Na czystą, wilgotną skórę nakładamy niewielką ilość preparatu dokładnie go rozsmarowując. Na całą skórę twarzy wystarczą 2-3 aplikacje dozownika. Skóra przed nałożeniem kolagenu musi być dokładnie umyta - najlepiej mydłem. Nie można nakładać kolagenu na skórę umytą tonikiem czy mleczkiem do zmywania makijażu gdyż te preparaty zawierają alkohole i mają odczyn kwaśny przy którym białko jakim jest kolagen ulega ścięciu. Po ok. 2-3 minutach od nałożenia kolagen już wbudowuje się w głębsze warstwy skóry odbudowując siatkę proteinową. Po zastosowaniu kolagenu może wystąpić efekt "ściągania skóry". Można go zniwelować stosując ok. 15 minut po aplikacji kolagenu lekki krem nawilżający bez kwasów owocowych, retinolu i olejków o odczynie kwaśnym. Zaleca się stosować kolagen 2-3 razy dziennie aby zregenerować i odbudować skórę. Tak samo stosuje się kolagen na blizny, oparzenia czy rozstępy i cellulit. Opinie klientów o kolagenie "Używam kolagenu od 2 miesięcy - Graphite do ciała, Silver do twarzy. Efekty są super. Miałam przebarwienia na skórze od solarium - zniknęły. Celulitis - znaczna poprawa. Co do twarzy, efekt jest super - wygładzona, jędrna twarz, stan szyi 100% lepszy. Używam zamiennie a efekty są rewelacyjne." Alina P. Gdynia "Zakupiłam kolagen naturalny Platinium 100 ml z niedowierzaniem. Sceptyczne podejście do tego preparatu i jego obiecanych efektów działania zmieniło się w zachwyt. Używam Kolagenu Naturalnego Platinium od 4 miesięcy a efekty są piorunujące jak na mój wiek. Nastąpiło wygładzenie zmarszczek na czole, pod oczami i na policzkach. Skóra szyi stała się jędrna i gładka. Przebarwienia które miałam po każdej kąpieli słonecznej w solarium już nie wracają! Panie mające problem ze skórą zachęcam do zakupu tego środka ponieważ naprawdę się to opłaca. Nie spotkałam jeszcze tak dobrego i efektywnego preparatu na zmarszczki." Grażyna L. Warszawa "Kolagenu używam od czterech miesięcy. Pierwszy efekt widziałam już po tygodniu stosowania. Skóra została jakby wzmocniona, stała się grubsza, ujędrniona. Miałam strasznie duże zmarszczki pod oczami i zmiany pigmentacji skóry. Bardzo się tego wstydziłam i nakładałam bardzo mocny makijaż. Wyglądało to strasznie. Po miesiącu używania kolagenu kolor skóry znacznie się poprawił a załamania oraz fałdki wygładziły się w dużym stopniu. Przestałam stosować jakiekolwiek inne kosmetyki. Moja kosmetyczka była zdziwiona kiedy powiedziałam jej, że używam kolagen naturalny Platinium. Przekonywała mnie, że jej kosmetyki - tańsze - dają większe efekty. Odstawiłam kolagen i zaczęłam używać poleconych mi przez kosmetyczkę preparatów jednak z miernym skutkiem. To był błąd. Przeprosiłam się z kolagenem i używam go trzy razy dziennie i nie dam się już przekonać na inne kosmetyki. Z ciekawością zastosowałam kolagen także na bliznę po oparzeniu na nodze. Po 4 tygodniach blizna z którą żyłam 8 lat zaczęła znikać! Będę serdecznie polecać Kolagen Naturalny ponieważ to produkt w który warto zainwestować." Marzena L. Janikowo "Niedawno miałam operację po wypadku samochodowym. Na ramieniu została mi blizna długości ok. 15 cm. Czułam się okropnie kiedy wychodziłam na plażę w kostiumie kąpielowym gdyż wszyscy patrzyli się na mnie. Znajomy lekarz naturalista polecił mi kolagen naturalny Platinium. Stosuję go już 7 tydzień a blizna nie dość, że wyblakła i stała się kolorem zbliżona do koloru skóry to jeszcze znacznie zmieniła swój kształt. Teraz jest znacznie mniej widoczna. Efekt mnie zaskoczył gdyż myślałam, że nie obejdzie się bez drogiej operacji plastycznej." Kamila F. Olsztyn "Polecam Kolagen Naturalny zamiast wstrzykiwania kolagenu pod skórę w celu wygładzenia zmarszczek. Kolagen Naturalny jest tańszy, działa lepiej i jego efekty widoczne są już po pierwszych dniach stosowania. Bardzo szybko się wchłania i jest bardzo wydajny. Nie trzeba powtarzać kuracji co kilka miesięcy a flakon 200 ml wystarcza spokojnie na 10 miesięcy przy intensywnym używaniu." Jolanta J. Środa Wlkp. "Zakupiłem kolagen w celu stosowania na włosy. Doradzono mi rozpuszczać kilka kropel preparatu w niewielkiej ilości wody i nanosić na włosy. Znacznie mniej włosów mi wypada, nie mam już łupieżu. Fryzjer zapytał się czego używam a ja powiedziałem, że kolagenu. Był zdziwiony efektem i sam zakupił produkty i został dystrybutorem. Teraz sprzedaje kolagen w swoim studiu fryzur i sam go używa. " Dariusz K. Kutno "Kolagen Naturalny używamy wspólnie z córką, która ma pewne problemy z cerą z powodu trądziku, ja stosuję ten preparat głównie pod oczy. Jestem z natury bardzo niesystematyczna jeśli chodzi o stosowanie kosmetyków, ale śmiem twierdzić , że skóra pod oczami bardzo mi się wygładziła, nawet koleżanki zauważyły że twarz mam bardziej wypoczętą. Jedna nich zachęcona moim wyglądem zaczęła nawet stosować kolagen. Wklepuję żel rano i wieczorem, bo tylko wtedy mam chwilę żeby postać przed lustrem. Moja córka Agata też jest zadowolona, ale myślę że na większe efekty w jej przypadku trzeba jeszcze trochę poczekać. W dalszym ciągu będę stosowała ten preparat wraz z moją córką. Myślę, że kolagen mogą stosować kobiety w różnym przedziale wiekowym z doskonałym skutkiem. Szczególnie polecam kobietom w moim wieku i starszym - to naprawdę działa. Ewa F. Warszawa "Szanowni Państwo, zamówiłam u Państwa krem Platinium 30 ml na próbę (przez stronę internetową). Przesyłkę otrzymałam po dwóch dniach starannie zapakowaną. Zapłaciłam i zaczęłam używać. To co stało się ze skórą mojej twarzy po trzech tygodniach stosowania przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Natychmiast zaopatrzyłam się w bardziej ekonomiczne opakowanie 200 ml. Dziękuję Państwu za to, że mogłam od Was kupić ten wspaniały produkt. Koleżanki z pracy do tej pory mi zazdroszczą wyglądu a i mąż zaczął mnie znów podrywać. Dziękuję Wam z całego serca." Magdalena K. Kraków "Mam 33 lata i problemy z cerą mieszaną, skłonną do wysuszania. W listopadzie 2004 dałam się namówić na kolagen 5-23. Kupiłam 100 grafitu i używam go do twarzy 2 razy dziennie. Plusy - poprawił strukturę skóry, zredukował przebarwienia na czole, - znacznie zmniejszył zmarszczki pod oczami, - nawilżył skórę od środka, - nie uczula, - przez cały okres jesieni i zimy nie miałam problemu z cerą. Myślę tu o problemach wywołanych mrozem i wiatrem. - jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, aby poczuć działanie, - można stosować zamiast maseczek liftingujacych, - napina skórę, Teraz oszczędzam ;) na Platinium, ponieważ z produktu jestem bardzo zadowolona. Minusów brak." Beata K. Gostynin "Miałam problemy z rozstępami po ciąży oraz ze skórą twarzy, mianowicie zmarszczki i blizny po trądziku. Koleżanka zachęciła mnie do zakupu preparatu który nazywa się Kolagen Naturalny. Kosztuje sporo ale opłacało się zainwestować te klika złotych. Efekty było widać u mnie już po pierwszym tygodniu stosowania! Zmarszczki na twarzy spłyciły się, blizny zmieniły kolor i są jakby mniejsze a rozstępy już widać, że są mniejsze! Dla mnie rewelacja! Z natury jestem nieufna do nowych kosmetyków a szczególnie jeśli mam je kupić przez Internet! Ale opłacało się! Naprawdę zachęcam do zakupu. Stosowałam różne inne drogie kosmetyki łącznie z tymi które można dostać tylko w aptekach, lecz po ich odstawieniu problemy wracały i się pogłębiały. Naprawdę szczerze polecam tym, które spróbowały już wszystkiego i nie uzyskały efektów." Renata S. Mikołajki "Przez trzy miesiące stosowałam kolagen innej firmy ale niestety efekty mnie nie zadowalały. Mimo, że był tańszy okazał się gorszy. Zaryzykowałam i nie zawiodłam się. Serdecznie polecam szczególnie do ujędrnienia biustu i zredukowaniu zmarszczek na twarzy." Halina K. Kazimierz Dolny "Mam 24 lata, kolagen używam od 4 miesięcy. jestem bardzo zadowolona gdyż cierpiałam na trądzik i miałam przebarwienia skory. Po tych 4 miesiącach skora o wiele lepiej wygląda przebarwienia znikają, a cera oczyszcza się i staje się jaśniejsza jestem zachwycona kolagenem i zakupiłam już 200 ml. Polecam również dla mężczyzn gdyż mój chłopak miał blizny potradzikowe a w tej chwili zostało mu ich bardzo niewiele, używa tylko wieczorem tyle co ja. Natali. Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×