Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kóóólka22

15 kg do Sylwestra! Start-1.10.07..ktos sie przyłaczy???

Polecane posty

Dziewczyny - JUSTA007 i WARTA GRZECHU ============== cieszcie się naprawdę swoim wiekiem i tym, że chodzicie do szkoły. To jest super czas. Narzekać będziecie później, kiedy przyjdzie wybór studiów, zawodu, szukanie pracy, a potem już praca i praca...... Wiem, co mówię, bo mam za sobą wiele, wiele lat nauki (potem studia i podyplomówki), a bardzo chętnie wróciłabym do tego beztroskiego okresu. Zatem głowa do góry, uczcie się, bo naprawdę warto inwestować w swoją przyszłość już teraz, szczególnie w takim \"dziwnym\" kraju, jak u nas. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss Potter--w zupełnosci sie z toba zgadzam! Laski cieszcie sie ze chodzicie do szkoly,ja jak bylam w liceum to tak bardzo chcialam isc na studia..a teraz ? wszystko bym oddala zeby cofnac sie do szkolnych lat...te sprawdziany,klasówki, prace klasowe hehe...niekiedy wagary...to sa naprawde wazne lata,ktorych sie nie zapomina,chociaz studia tez pewnie bede wspominac milo...no jednego Wam nie zazdroszcze:MUNDURKOWEJ USTAWY GIERTYCHOWSKIEJ ;) ale co tam...nie stroj sie wspomina tylko ludzi i zdarzenia.. ====a co do dzisiejszego menu to: kawa,jogurt naturalny kotlet mielony z surówka z pora i jabłuszka,teraz druga kawa a za godzinke moze jakis owoc..jutro wskocze na wage,pewnie nic nie ubylo jeszcze ale jestem niecierpliwiuch wiec musze sie zwazyc :) aha no i godzinka z vibroaction zaliczona i dlugi spacer po miescie... EJJJ WY NAPRAWDE COS RZADZIEJ PISZECIE ALBO MI SIE ZDAJE,DO SYLWESTRA MUSIMY DOBIC DO SETKI..;) do setnej strony ma sie rozumiec,nie do 100 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warta grzechu ---> sprawdzian chyba dobrze, nawet łatwy był. Heh... trochę też przyjaciółce pomogłam :) Miss Potter ---> ja już na szczęście wiem do jakiego liceum chcę iść i na jaki kierunek studiów, gdzie chcę pracować i takie tam. Chociaż TO już za mną, ufff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to respekt ;) ja z chemii jestem średnia. no w takim razie opowiadaj, coś więcej o swoich planach. :) ja nie jestem całkiem pewna, co chce robić, prócz tego, że wybieram się na polibudę. miss potter -> akurat w moim przypadku się mylisz. dzień w którym już nie będe musiała spotykać na co dzień tych beznadziejnych ludzi, będzie jednym z najszczęśliwszych mojego życia, ale jeszcze 20miesięcy i uwolnię się od tej strasznej klasy :( kóólka -> na na pewno dobijemy do 100str :D, ale robi się tu troszkę pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochaniutkie :* nie martwcie się tym, że żadziej niektóre dziewczynki piszą, ale to jest normalne :) każda ma swoje zajęcia i problemu i nie ma czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zwykle wieczorkiem!!!!! Dziś było z jedzeniem \"średnio na jeża\", że się tak wyrażę. Troszkę za dużo chleba (razowy), bo nie chciało mi się zbytnio nic wymyślać na obiad i zjadłam 2 kanapki. Czuję po spodniach, że jest trochę luźniej, a to najważniejsze dla mnie. JUSTA007 ======== jeśli masz konkretne, sprecyzowane plany co do przyszłości, to połowa drogi za Tobą. Tylko konsekwentnie je realizuj, nie poddawaj się...... A w jakim kierunku chcesz iść dalej, jeśli mogę zapytać? WARTA GRZECHU ========= po części rozumiem Ciebie, bo też miałam w liceum niezbyt sympatyczną klasę, raczej \"pogrupowaną\", czasem też było nie za sympatycznie z niektórymi osobami. Ale na studiach wszystko się zmieniło i bardzo miło wspominam ten okres (a byłam 200 km od domu). Zobaczysz, jeszcze spotkasz fajnych, wartościowych ludzi........ Kóólka ========= na mnie możecie liczyć, zresztą codziennie zaglądam tutaj, no i chyba o najpóźniejszej porze..... No to do jutra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss Potter sorki,że dopoero teraz odpowiadam, ja mam step-taki schodek - kosztował ok 100 zł. Miałam już 3 steppery i nie polecam bo to strata pieniędzy-polecam step-bo jest niezniszczalny. Na stepperze można ćwiczyć 15 minut, a to nic nie daje, ja ćwiczyłam 45 minut i po jakimś czasie się przegrzewał i psuł. Ja kupiłam na allegro step ale ostatnio taki jak mam widziałam w markecie real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :* muszę się przyznać, że ostatnio straciłam w ogóle wiarę w siebie :( nie wiem co ostatnio się ze mną dzieje :( chce mi się płakać, a tak na prawdę nie wiem o co :( czasami spoglądam i ostatnio obserwuję dziewczyny, że są takie ładne i zgrabne i wszystko na nich tak pięknie wygląda...a na mnie? Kurde jakoś przestałam wierzyć, że też mogę osiągnąć taką figurę...i w ogóle wszystko jest na nie...juz nawet nie mówiąc o figurze...wszystko u mnie jest beznadziejnie :( w szkole :( w miłości :( choć mam chłopaka i Go kocham i on mnie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka lenka =
hej hej hej!!! jak ja dawno tutaj nie zagladalam... a to chyba przez to, ze nie trzymalam sie diety i nie chcialam was zanudzzac tym ile zjedlam :((( ale widze, ze moglam napisac przynajmniiej byscie mnie pocieszyly :D no wlasnie szkoda.... klasa maturalna... brrr :( nauki tyle, ze szok :( ale bedzie dobrze, wierze w to... tylko sie wlasnie juz powoli zaczynam zastanawiac co ja wloze na studniowke :))) jesc mi sie chce jak cholera, ale jak sobie mysle, ze znowu "od jutra" mialabym zaczac sie odchudzac, to mi sie odechciewa jesc :) a wy widze swietnie sie trzymacie! naprawde gratuluje!!! :) a moze ma ktoras z was fotke w necie ? :) bo chetnie bym sie dowiedziala z kim mam przyjemnosc odchudzania sie :D :D :D a propo mojej wagi, to poki co nie waze sie.. bo jeszcze sie zalamie ze nic nie schudlam,hehe ale ze mnie gluptas :) 3majcie sie cieplutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka lenka =
zborycka bedzie dobrze! wlasnie... widok tych ladnych dziewczyn- wszystko na nich tak dobrze lezy... przykre to... ;/ ale TY nie mysl sobie ze jestes gorsza !!! i na bank bedziesz wygladala tak jak one! potrzeba tylko czasu.... ja wierze w Ciebie jak nikt inny ;))) chcialabym, zeby chlopaki ssie za mna ogladali.. chcialabym flirtowac z nimi.. w sumie ja sie nie uwazam za brzydka dziewczyne (trzeba znac swoja wartosc) i nie mowie ze nie rozmawiam z chlopakami, ale w ogole ładne, szczuple dziewczyny maja lepiej... my tez takie bedziemy... JA W TO WIERZE, MAM NADZIEJE ZE WY TEZ!!! :) a czemu w milosci Ci sie "zborycka" nie uklada? co sie dzieje... ? bedzie dobrze... zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest okey, tylko nie do końca tak jak bym chciała :( ja to nie wiem czy przypadkiem w depresję nie wpadłam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jest potrzebny psycholog, ale tak jakoś głupio powiedzieć o tym rodzicom. więc nie mówię. trudno o tak beznadziejną klasę, jak ja mam. a największa kujonka klasowa, która ma się za nie wiadomo kogo się na mnie uwzięła..., zresztą właściwie prócz jednej osoby nikt ze mną nie gada :( i jest mi tak smutno 😭 jakby to powiedzieć: nikt mnie nigdzie nie zaprasza, nie rozmawia ze mną, nie spotyka się po lekcjach ( :( ). Wyobcowanie to małe słowo... Dużo za małe słowo... 😭 😭 😭 jednym słowem beznadzieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warta grzechu ---> współczuję, też przez to przechodziłam parę lat temu w podstawówce, że nie miałam do kogo ust otworzyć. Po gimnazjum mam zamiar iść do liceum na profil biologiczno - chemiczny, potem na takie studia, a następnie marzy mi się praca w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja tez mam nadzieje,ze ta nasza wurtualna znajomosc sie nie rozpadnie! ze ten caly topik bedzie istnial zawsze tylko jak juz schudniemy wszystkie to dajcie znac,to zmienimy temat na..: \" NA KAZDY TEMAT Z PIEKNYMI,SZCZUPŁYMI DZIEHHCZYNKAMI\" albo na: \" MAM PROBLEM..JAK ODPEDZIC OD SIEBIE PRZYSTOJNYCH FACETÓW\" ;) ;) ;) ===NO WIDZE ZE NIEKTORE Z WAS MAJA KRYZYS WIEKU SREDNIEGO? CO JEST Z WAM???? ==SLODKA LENKO---POWIEM CI JEDNO -MATURA TO BZDURA :) ,WIEM ZE POMYSLISZ ZE MAM TO JUZ ZA SOBA I SIE WYMADRZAM,TAK SAMO KIEDYS MYSLALAM KIEDY MI POWTARZALI ZE BEDZIE DOBRZE,JA TAK PRZEZYWALAM JAK TY,MYSLALAM ZE SOBIE NIE PORADZE,ALE UWIERZ I POSŁUCHAJ STARSZEJ KOLEZANKI;) TA PANIKA PRZEDMATURALNA JEST PRZEREKLAMOWANA TROSZKE,NAPRAWDE TO DA SIE PRZEZYC I NIE JEST TRUDNO JAK SIE WYDAJE ===ZBORYCKA-- JAK JA CIE TRZEPNE...TO DOPIERO W DEPRECHE WPADNIESZ ;) ;) ;) CO TY TU WYPISUJESZ? MASZ CHLOPAKA ,KOCHACIE SIE TO CHYBA NAJWAZNIEJSZE,A JESLI NIE JEST WSZYSTKO TAK JAK BYS CHCIALA TO POROZMAWIAJ Z NIM PO PROSTU...A PO DRUGIE TO CO TY PIEPRZYSZ O TYCH ŁADNYCH DZIEWCZYNACH ...ZDRADZE WAM TAJEMNICE DZIEWCZYNY,ZE WIDZIALAM ZBORYCKA NA ZDJECIU I UWIERZCIE MI TO CO NAPISALA TO GRUUBA PRZESADA ;P ;P ;P FAJNA LASECZKA JEST Z NIEJ I PEWNIE NIEJEDNEMU ZŁAMAŁA SERDUCHO ;) ===WARTA GRZECHU==TY TEZ SIE NIE PRZEJMUJ,POMYSL SOBIE ZE CI WSZYSCY LUDZIE Z KLASY Z KTORYMI NIE ROZMAWIASZ PO PROSTU NIE SA WARCI CIEBIE,WLASCIWIE TO NIE WIEM CZY TY IM ZALAZLAS ZA SKORE CZY NIE, I GDZIE LEZY WINA ALE JESLI TY JESTES W PORZADKU WOBEC TYCH LUDZI TO PO PROSTU MIEJ TO GŁEBOKO W D... NIE BYLAM W TAKIEJ SYTUACJI ALE MOGE SOBIE WYOBRAZIC JAK SIE CZUJESZ,ZE NIE CHCE CI SIE CHODZIC DO SZKOLY ITD..ALE PAMIETAJ ZE JEST KTOS KTO ZAWSZE CHETNIE CIE WYSŁUCHA I POROZMAWIA..TEN KTOS ZWIE SIE \" MY\" :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!!! Dziś tradycyjnie z jedzeniem średnio, jem mniej, to na pewno, ale niezbyt radykalnie, jeszcze kuszę się na coś czasem. Mam tylko nadzieję, że chudnę choć minimalnie. Do końca miesiąca chciałabym schudnąć choć 2kg, a od listopada chcę przejść na coś bardziej radykalnego - może ta dieta błyskawiczna Kóólki. I raczej zważę się dopiero za jakiś czas. Nie piszę, co zjadłam, bo trochę wstyd, że często ulegam pokusie czegoś słodkiego (dziś np.pół kawałaczka babki i kawałek drożdżowego podczas spotkania w grupie osób - jak wszyscy jedzą, to człowiek też się kusi i potem żałuje). Co z tego, że jem mały obiad jak to później nadrobię. No i nie mogę przestrzegać jakoś zasady, żeby wieczorem totalnie nic nie zjeść, choć minimalnie. Na razie nie jestem z siebie zadowolona!!!!! Miłego wekeendu wszystkim!!!!!! Może w końcu zmobilizuję się i wezmę tak porządnie za tą dietę - muszę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka lenka =
a ja nie widzialam "zboryckiej" :((( a tez chcialabym zobaczyc... ;) moze wyslecie mi na maila swoje zdjecia? ajajaj pewnie sie okaze, ze wyolbrzymiacie problem z tym, iz jestescie takie hmm.. ladnie mowiac przy kosci :) kolka ja sie jeszcze matury nie boje, poki co! :) tylko nie moge sie juz doczekac studniowki! :) w sumie to juz bylam na jedej, ale to nie to samo co wlasna studniowka :) miss potter wedlug mnie to TY szczuplutka jestes i pewnie swietnie wygladasz! bo z nas wszystkich to TY najmniej wazysz, pozazdroscic Ci tylko, ze mozesz sobie jesc wieczorkami a i tak utrzymujesz wspaniala figurke ;) warta grzechu wlasnie a czym jest spowodowane to ze nikt sie do CIebie nie odzywa ? :( pewnie to nie przez Ciebie, tylko klase masz lipna.. ;/ jak ja sie ciesze, ze mam naprawde fajna klase! mozna porozmawiac z kazdym... poprostu super ;) w sumie to ja nigdy nie mialam tak, ze nikt sie do mnie nie odzywal.. ze nie mialam z kim pogadac.. ale ja wierze, ze Tobie sie wszystko ulozy ;) a wlasnie! ktora z was cwiczy stosujac diete? bo ja poki co nie... ;/ dopiero jak troszku schudne to pewnie mi sie zachce cwiczyc.. zn biegac na biezni (bo mam w domku, ale glupia z niej nie korzystam) bo ten cellulit mi strasznie przeszkadza:( a chcialabym na w-fie w krotkich spodenkach cwiczyc:) sluchajcie a tak w ogole to wy sie mierzylyscie na poczatku diety? a moze podacie swoje wymiary... bo w koncu bardziej wiarygodne jest to ile wam ubylo w cm a nie na wadze, przynajmniej tak sadze :) a jak sie ze mna nie zgadzacie to mnie nie pozabijajcie :D kurde jaki ja referat napisalam :) 3majcie sie kobitki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest tak do końca, że nikt się do mnie nie odzywa. raczej to ja się do większości już nie odzywam... mam straszne kompleksy co do swojej osoby :(... a że kilku chłopaków mnie nie lubi, chyba jak w każdej klasie są osoby właśnie takie osoby. Ale do tego klasowa kujonka, śle ciągle jakieś komentarzyki gdy się zgłoszę do czegoś (ona uważa, że ona jest najlepsza, najfajniejsza i w ogóle traktuje mnie jak osobę gorszej kategorii) no i nikomu się nie opłaca jej powiedzieć choćby to że przesadza (nie dziwie się, ona zawsze ma gotowce na wszystkie spr :o:o) no i to strasznie przeżywam. czuje się naprawdę gorsza i glupsza, szczególnie że ona jest bardzo wygadana... jeszcze 1,5roku 😭 mam nadzieję, że jak schudnę to będę bardziej pewna siebie. a nie że dnie spędzam na ryczeniu sama w pokoju... 😭 ale dziś zapowiada się bardzo fajny dzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewston
czesc dziewczynki a czy ja moge tez sie przylaczyc?? bardzo bym chciala schudnac ok 10 kg to moje marzenie, ale wystarczy w ciagu miesiaca ok 2 kg. niby nic ale tak duzo:( diete zaczynam od jutra na nowo bo ostatnio sie zaniedbalam no ale chyba pora najwyzsza sie wziac za siebie i wziac sprawy w swoje rece:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka lenka =
hej dziewuchy!!! czego nie nie piszecie??? smutno tu bez was... a ja musze wam sie pozalic, ze dzisiaj chyba sie zakonczyl moj 4letni zwiazek z chlopakiem- nie nie robie, tylko placze... w sumie to ja chcialam sie rozstac, ale nie potrafie tego przebolec :((( sorki, ze pisze to akurat tutaj ale chcialam sie podzielic ta informacja z wami ;( mam cala twarz opuchnieta... aj "kto ma miekkie serce, musi miec twarda dupe" ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewston, jasne że możesz powodzenia 🌼 slodka lenka =, to okropne, współczuje... 4 lata to strasznie dużo czasu :( a ja nie dotrzymałam diety :D dzisiaj. nie zjadłam nic słodkiego. ale jestem bardzo szczęśliwa przez pewną drobnostkę ;) a tyle przede mną nauki... nie mam zamiaru rezygnować z diety. chcę juz na zawsze zmienić nawyki żywieniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Nie pisałam, bo od wczoraj nie miałam Internetu, nie wiem, co było grane, w ogóle nie szło się połączyć (mam bezprzewodowy w laptopie i nie jestem z niego zadowolona). Poza tym, miałam kiepski wekeend. Zamierzałam trzymać się z dietą - wyszło kiepsko. Najadłam się na wieczór z nerwów, miałam zjeść ciasto, które upiekłam, ale skończyło się na szczęście na kapuście, surówce i jogurcie. No, ale wyjechałam i zamiast obiadu - była zapiekanka. Także od jutra na nowo - bez słodkiego, fast food-ów, chleba, jedzenia wieczorami. Zważę się dopiero na koniec miesiąca. Niby dieta, a ciągle czemuś ulegam, bezsens totalny. Jeśli od jutra nie będzie \"porządnie\" z dietą, to...... zresztą musi być w końcu. Wyzwijcie mnie trochę!!!!!! SŁODKA LENKA =========== wcale nie jestem taka szczuplutka. Góra w sumie może być (spokojnie wejdę w 36 rozmiar), no, ale dół stanowczo nie (szczególnie tyłek i uda). Naprawdę, jeśli jest coś fajnego (spodnie czy sukienka) w pasie mi odstaje, a dół ciasny. Wagę, którą chciałabym osiągnąć mam sprawdzoną (ważyłam tyle ładnych parę lat) i wtedy wszystko wygląda ok. Zresztą nie wiem, czy aby te 2kg, które mi ubyło, nie wróciło z powrotem. Chciałbym zacząć ćwiczyć. Kiedyś chodziłam na siłownię, aerobik, ćwiczyłam w domu. A teraz mam totalnego lenia!!!!!! A z facetem może jeszcze nie wszystko stracone, jeśli Tobie zależy, no i jemu. Ja też jestem uczuciowa, płaczę, myślę za dużo często, ale źle na tym wychodzę z reguły, więc będę starać się to zmienić, już zaczęłam. A gdzie wywędrowała KÓÓLKA i inne dziewczyny, bo jakoś nas zrobiło się mało!!!!! POZDROWIENIA I DUŻO SAMOZAPARCIA NA NOWY TYDZIEŃ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :* nie pisałam, bo musiałam kilka spraw przemyśleć i dojśc do jakiegoś normalnego wniosku :) w piątek złapałam strasznego doła :( ale na szczęśćie weekend był spoczko i mi przeszło :) poza tym teraz jestem po odwiedzinach chłopaka i dlatego chyba mam taki humorek :) ale mniejsza o to :) ostatnio jakoś straciłam wiarę i siebie i chęci do czegokolwiek :( ale...koniec z tym! Postanowiłam się ostro wziąść za siebie :) w tym tygodniu dobiło mnie jeszcze to, że byłam w szpitalu i musiałam się dobrze odżywiać i niestety musiałam dużo jeść :( ale od jutra trzymam się od nowa diety...tzn. postaram się zrobić wszystko, żeby tylko nic słodkiego nie jeść...i mam do Was pytanie: czy 2 łyżeczki cukru do herbaty to dużo czy mało??? Od jutra postanowiłam od nowa wrócić do biegania codziennie wieczorem i będę biegać chodźby nie wiem co! Do \"Wszystkich Świętych\" zostało tylko 2tyg. a ja muszę zrzucić przynajmniej 1-2kg, bo chcę iść w kozakach i obcisłych rybaczkach za kolanko :) a moją piętą achillesową są biodra i uda :( bo mam wrażenie, że są strasznie grube i muszę nad tym popracować...i troszkę przeszkadzają mi te okropne fałdki na brzuszku :( :( :( macie jakieś dobre rady na biodra, uda i te fałdki na brzuszku? Jakieś ćwiczenia, albo coś? Przysięgam, że teraz to się na prawdę biorę za siebie i zaczynam ostro o siebie dbać, bo w ostatnim czasie to się strasznie zaniedbałam :( ale koniec z tym! Z kumplem już jestem umówiona od jutra na biegi :):) już z nim biegałam, ale przed wylądowaniem w szpitalu przestałam :( :( kurcze ważę nadal 60kg, a chciałabym ważyć coś 0k.50-55kg. Mam nadzieję, że uda mi się to zrealizować :) kiedyś byłam na prawdę bardzo ambitna, ale zrobił się ze mnie okrpony leń, a wszystko przez ostatnie 2 lata :( miałam dużo rozczarowań dotyczących 3 chłopaków i to mnie strasznie przybiło :( :( ciężko mi było się zebrać spowrotem na nogi :( ale teraz z moim ukochanym jestem już prawie 0,5 roku (dokładnie będzie to 4 listopada) i to dzięki niemu stanęłam spowrotem na nogi, tylko z ograomnym leniem :( :(( :(( ojej nawet nie zauważyłam ile napisałam :/ hihi mam nadzieję, że nie ominiecie tego, tylko przeczytacie :) buziaczki :* idę już lulać :) do usłyszenia :) dobranoc :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matkooo!!! W koncu sie cos ruszyło!!! To tylko 1,5 kg ale chyba sie zesikam ze szczęścia!!! :) Prawie sie poddałam bo to strasznie dołujące jak nie widać wyników, ale teraz jestem dumna z siebie ze wytrzymałam!!! :) Happy Happy Happy!!! kóólka22........166cm.....90kg.....-2,5.....22L.....cel. 75 ...Grudziądz magda_NI.......166cm.....83kg.....-1,0.....24L.....cel.7 0........Belfast funinka..........161cm.....62kg.....-2,0.....29L.....cel .57......Przemyśl forumianka.....166cm.....60kg.....-0,0.....17L....cel.5 0 ........Rawicz slodka lenka....157cm.....57kg.....-0,0.....18L....cel.47.......Wro cław miss potter.....164cm.....52kg .... -2kg....31L....cel.45......Września warta grzechu.174cm.....65kg.....-2,0.....17L....cel.56.........Gd ańsk Sykkylven.......180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 .....Sykkylven Samayane.......160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa SunnyFunny.....175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56..........Poznań zborycka........164cm.....60kg.....-0,0.....17L...cel 50...........Niziny Justa007........168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54.......Rzeszów JODŁA...........170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65........ BYTOM tygryska........161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50........krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też mniej, tym razem 0,7 kg, więc się cieszę, zwłaszcza, że sie nie katuję. Jem wszystko, tyle, że mniej i głodna nie chodzę. kóólka22........166cm.....90kg.....-2,5.....22L.....cel. 75 ...Grudziądz magda_NI.......166cm.....83kg.....-1,0.....24L.....cel.7 0........Belfast funinka..........161cm.....62kg.....-2,7.....29L.....cel .57.....Przemyśl forumianka.....166cm.....60kg.....-0,0.....17L....cel.5 0 ........Ra slodka lenka....157cm.....57kg.....-0,0.....18L....cel.47......Wro cław miss potter.....164cm.....52kg .... -2kg....31L....cel.45......Września warta grzechu.174cm.....65kg.....-2,0.....17L....cel.56........Gd ańsk Sykkylven.......180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 ....Sykkylven Samayane.......160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa SunnyFunny.....175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56..........Poznań zborycka........164cm.....60kg.....-0,0.....17L...cel 50...........Niziny Justa007........168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54.......Rzeszów JODŁA...........170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65........ BYTOM tygryska........161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50........krakow Trzymam za was kciuki. A do dziewczyn z \"dołkami\" - wiem, ze to śmiesznie zabrzmi, ale całe życie przed Wami, będzie lepiej, byle przetrwać ciężkie chwile. Poznacie innych ludzi, chłopaków - będziecie szczęśliwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie :) ja zaczęłam nowy rozdział w swoim życiu :) postanowiłam wiele rzeczy zmienic :) bardzo bym prosiła o nie wpisywanie mnie do tabelki, gdzyż nie jestem pewna swojej wagi :( :( to jest raz, a dwa, że mam zepsutą wagę, a ona waży z dokładnością do 0.01 kg tylko, że najpierw muszę ją dać do naprawy, bo jest bardzo dobra, ale baterie padły :( dlatego proszę o usunięcie mnie z tabelki ;( kóólka22........166cm.....90kg.....-2,5.....22L.....cel. 75 ...Grudziądz magda_NI.......166cm.....83kg.....-1,0.....24L.....cel.7 0........Belfast funinka..........161cm.....62kg.....-2,0.....29L.....cel .57......Przemyśl forumianka.....166cm.....60kg.....-0,0.....17L....cel.5 0 ........Rawicz slodka lenka....157cm.....57kg.....-0,0.....18L....cel.47.......Wro cław miss potter.....164cm.....52kg .... -2kg....31L....cel.45......Września warta grzechu.174cm.....65kg.....-2,0.....17L....cel.56.........Gd ańsk Sykkylven.......180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 .....Sykkylven Samayane.......160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa SunnyFunny.....175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56..........Poznań Justa007........168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54.......Rzeszów JODŁA...........170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65........ BYTOM tygryska........161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50........krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Jak dziś samopoczucie koleżanek? wczorajbyłam w szkole na kursie norweskiego.Jest tam paru polaków, filipińczyków, niemców ale najlepszy jest facet z Iranu. Straszny dowcipas i dzięki temu atmosfera jest super. Ześmiechu wogóle zapomniałam o jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewston
a ja chce byc w tabelce:) wieksza mobilizacja:) mozna??:) Ewston 169 cm 63 kg -0,0 18L cel.55 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×