Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kóóólka22

15 kg do Sylwestra! Start-1.10.07..ktos sie przyłaczy???

Polecane posty

katy_83 jesteś wspaniała :) a ile ten krem kosztuje? Wies może? Tylko, że tam pisze, ze stosuje się go w wieku 23 i w zwyż, a ja mam 17 lat i nie wiem czy ten kosmetyk jest dla mnie :( kurcze przed wakacjami za bardzo przytyłam i teraz mam te cholerne rozstępy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewston
hej dziewczyny! ja sie rozleniwiłam, ale koniec - biorę sie za siebie!!! i koniec kropka!!! to być tak nie może że będę zaczynała co tydzień od nowa!!! tylko trochę się boję że wszystko bedzie ze mnie spadało a szkoda mi moich ciuszków:( co nie zmienia faktu ze z 7 kg jest jak w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zborycka==== nie ma za co! przeciez po to tu jestesmy no nie? a Mustele nie tylko mozna zamawiac przez internet,,,znajdziesz ten krem w kazdej lepszej aptece...u nas w G-dzu niby takie zadupie a widzialam ten krem w kilku aptekach wiec na pewno ty tez znajdziesz] ===katy83==hehehe jeszcze kilka twoich wpisów w tym topiku a dobijemy do 200 a nie setnej strony ;) zastanawiam sie tylko czy napisalas to tak tylko z uprzejmosci (jestesmy bardzo wdzieczne :) ) czy tez masz zamiar schudnac jesli tak to zapraszamy.... no bo chyba nie przeoczylam Ciebie? pierwszy raz sie udzielilas prawda? czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóóólka22-------->tak spojrzałam wstecz na tabelkę i na prawdę dobrze Ci idzie :) jak tam Twoja dieta teraz :) kurcze ja zawaliłam :( nic nie schudłam :( fakt...na początku stosowałam się do założonego celu, ale potem troszkę oszukiwałam :(( eh...no nie umiem ;( chyba nie mam aż tak silnej woli :( od listopada chcę zacząć od nowa, ale to już tak na serio, tylko nie wiem czy mi się to uda :( potrzebuję na prawdę waszej pomocy! Kurcze chociaż te 5kg to juz by to zrobiło wrażenie! Bo 5 już schudłam przez wakacje, a teraz drugie 5 i było by lighcik ;) ale coż...tak to już ze mna jest :( dziewczynki Kochane, a może zrobimy teraz podsumowanie m-ca?? Cio o tym myślicie? Każda od nowa wpisuje się do tabelki :) podaje soje wymiary z dokładnością do 0,00 (do dwóch miejsc po przecinku) i to ma też swojego plusa, bo przy okazji sprawdzimy kto został z nami, nawet jeśli zawalił (tak jak ja) kurde, ale jestem zła na siebie :( kóóólka22----> jaką dietę stosowałaś, że udało Ci się tak schudnać :) ? Ćwiczyłaś coś?? Co jadłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Mam pytanie czy nie jest już za późno żeby sie do was przyłaczyć?? Potrzebuje wsparcia w diecie!!! Pozdrawiam PS. Strasznie trudno znaleźć wolny link :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------ > Ewinka - witam w imieniu wszystkich. Jasne, że możesz sie przyłączyć, bedzie nam miło. U mnie od kilku dni ta sama waga, ale ubrania coraz bardziej wiszą. Od tygodnia cwiczę intensywniej, to znaczy ok 30-50 min na stepperze. A jem jak dawniej, to znaczy wszystko, ale mniej i chyba przy tym zostane, bo wtedy nic mnie nie kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zborycka===nie przejmuj sie ja tez zaczynalam diete chyba z 100 razy i nigdy nie wytrwałam do konca...no tym razem sama sie sobie dziwie ze tak długo daje rade..chyba perspektywa tego Sylwestra mnie tak mobilizuje albo usycham z tesknoty....a co do diety to tak jak bylo mowione 1000kcal oczywiscie z drobnymi oszustwami ;) raczej nie cwiczylam przez ten miesiac ,fakt ze czesto i duzo chodzilam no i vibroaction codziennie... a poza tym jem wszystko tylko mniejsze porcje no i staram sie nie jesc po 19... ===a co do tego podsumowania to swietny pomysl...tylko wez to rozpocznij bo ja nie wiem jak sie zabrac do tego ;) ====Ewilko witamy w naszym gronie :) :) zyczymy wytrwalosci,i wpisz sie prosze w tabelke tylko pamietaj zeby kopiowac ostatnia aktualizacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kasia zmienia tkóólka22........166cm.....90kg.....-4,5.....22L....cel. 75 ...Grudziądz magda_NI.......166cm.....83kg.....-1,0.....24L....cel.7 0........Belfast funinka..........161cm.....62kg.....-3,0.....29L.....cel .57.....Przemyśl forumianka.....166cm.....60kg.....-0,0.....17L....cel.5 0 .......Ra slodka lenka....157cm.....57kg.....-0,0.....18L....cel.47......Wro cław miss potter.....164cm.....52kg .... -3kg....31L....cel.45......Września warta grzechu.174cm.....65kg.....-2,0.....17L....cel.56.......Gd ańsk Sykkylven.......180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 ....Sykkylven Samayane.......160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa SunnyFunny.....175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56.........Poznań Justa007........168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54.......Rzeszów JODŁA...........170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65........ BYTOM tygryska........161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50........krakow ELENE...........168CM......66......-0,0......24L....cel 56........W-wa Ewston .......169 cm ....63 kg... -0,0..... 18L... cel55....... Warszawa cnam.............165cm....60kg.....-3.0....19l......cel5 0.......Bray vaniliasky........174,5cm....77kg...-2.0....20l.....cel6 5kg......Warszawaabeleczke....:) :) kurcze weszlam na wage i znow 1 kg mniej..ale sie ciesze! hurrraaa ;) to pewnie przez te dwa dni grypy jelitowej tak zjechalam na wadze,,,,no ale jutro pewnie nadrobie...jutro piąta rocznica zwiazku...a ja bede bez mordkii :( :( wiec bede musiała utopic smutki w litrach alkoholu ;) ;) ===zborycka napisz jak ma wygladac to podsumowanie miesiaca to cos zdziałamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups..... ;) juz poprawiam kóólka22........166cm.....90kg.....-4,5.....22L....cel. 75 ...Grudziądz magda_NI.......166cm.....83kg.....-1,0.....24L....cel.7 0........Belfast funinka..........161cm.....62kg.....-3,0.....29L.....cel .57.....Przemyśl forumianka.....166cm.....60kg.....-0,0.....17L....cel.5 0 .......Ra slodka lenka....157cm.....57kg.....-0,0.....18L....cel.47......Wro cław miss potter.....164cm.....52kg .... -3kg....31L....cel.45......Września warta grzechu.174cm.....65kg.....-2,0.....17L....cel.56.......Gd ańsk Sykkylven.......180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 ....Sykkylven Samayane.......160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa SunnyFunny.....175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56.........Poznań Justa007........168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54.......Rzeszów JODŁA...........170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65........ BYTOM tygryska........161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50........krakow ELENE...........168CM......66......-0,0......24L....cel 56........W-wa Ewston .......169 cm ....63 kg... -0,0..... 18L... cel55....... Warszawa cnam.............165cm....60kg.....-3.0....19l......cel5 0.......Bray vaniliasky........174,5cm....77kg...-2.0....20l.....cel6 5kg......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to myślałam to tak, żeby napisać, np.: (tzn. te osoby, które utracił wagę) żeby napisały co np.: jadły (takie ogólne podsumowanie) co ćwiczyły...w których miejscach im najwięcej ubyło...aha...zastanawiłam się nad tym jak sprawdzić obecnośc ile nas tutaj jest...więc proponuję zrobić od nowa tabelkę. Tzn. osoby, które są, koppiują swoje dane z ostatniej! tabelki, a osoby, które są nowe po prostu się dopisują jak to było do tej pory :) i co miesiąc taką oto aktualizację tab. bedziemy robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, niestety, przyznaję, że ostatnio zaniedbałam dietę. Biorę udział w dłuższym szkoleniu, przeważnie nie jem obiadu, no i potem nadrabiam głównie słodyczami. Jutro zważę się, żeby zobaczyć ile wróciło mi z powrotem, już się boję. Obiecałam sobie, że listopad będzie solidny - bez słodyczy, chleba, tuczących rzeczy itd. i z ćwiczeniami w końcu. Chcę w końcu kupić sobie coś ładnego na Sylwestra i cieszyć się, że mi się udało schudnąć kilka kilogramów. I chyba zacznę rozliczać się na nowo (jak na początku) z tego, co zjadłam, żeby ujrzeć na własne oczy, jakie błędy popełniłam, zmotywować się, no i może choć z poczucia wstydu przed przyznaniem się na forum nie zjeść tego czy owego (zakazanego!). Mam kolejną motywację do odchudzania - pod koniec listopada jadę na tygodniowe szkolenie wyjazdowe i chciałabym korzystnie zaprezentować się tam. Sądzę, że im więcej motywacji, tym lepiej i łatwiej przetrwać okres diety. POZDRAWIAM I UDANEGO WEEKENDU!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy_83
---- zborycka ---- krem kosztuje ok 150 zl, najtańszy znalazłam na allegro --- kóólka22 --- dzięki za zaproszenie Jutro napisze coś więcej o sobie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy_83
kóólka22........166cm.....90kg.....-4,5.....22L....cel. 75 ...Grudziądz magda_NI.......166cm.....83kg.....-1,0.....24L....cel.7 0........Belfast funinka..........161cm.....62kg.....-3,0.....29L.....cel .57.....Przemyśl forumianka.....166cm.....60kg.....-0,0.....17L....cel.5 0 .......Ra slodka lenka....157cm.....57kg.....-0,0.....18L....cel.47......Wro cław miss potter.....164cm.....52kg .... -3kg....31L....cel.45......Września warta grzechu.174cm.....65kg.....-2,0.....17L....cel.56.......Gd ańsk Sykkylven.......180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 ....Sykkylven Samayane.......160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa SunnyFunny.....175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56.........Poznań Justa007........168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54.......Rzeszów JODŁA...........170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65........ BYTOM tygryska........161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50........krakow ELENE...........168CM......66......-0,0......24L....cel 56........W-wa Ewston .......169 cm ....63 kg... -0,0..... 18L... cel55....... Warszawa cnam.............165cm....60kg.....-3.0....19l......cel5 0.......Bray vaniliasky........174,5cm....77kg...-2.0....20l.....cel6 5kg......Warszawa katy_83.........160cm....69kg.....0,0.....24l.......cel58.......Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecznie podczytująca bez siły
A CO Z KINGUNIĄ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Pojawiam się znowu!! No u mnie jest tak 160, 26 lat ale nie licze wagi bo u mnie istotą rzeczy jest obwód uda :-) Po prostu od góry do pasa jestem malutka, a nagle ponożej pępka zaczyna się wybulwiać :-) Wiec 160, 55cm, 26L i cel 50, a jak będzie 52 to bedzie supcio!!! Pozdrawiam i trzymajmy się razem bo ja już widze że zaczynam się łamać a startowałam od prawie 58 w udzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Pojawiam się znowu!! No u mnie jest tak 160, 26 lat ale nie licze wagi bo u mnie istotą rzeczy jest obwód uda :-) Po prostu od góry do pasa jestem malutka, a nagle ponożej pępka zaczyna się wybulwiać :-) Wiec 160, 55cm, 26L i cel 50, a jak będzie 52 to bedzie supcio!!! Pozdrawiam i trzymajmy się razem bo ja już widze że zaczynam się łamać a startowałam od prawie 58 w udzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elene
1.kóólka22....166cm.....90kg.....-4,5.....22L....cel. 75 ...Grudziądz 2.magda_NI...166cm.....83kg.....-1,0.....24L....cel.70..Belfast 3.funinka......161cm.....62kg...-3,0.....29L.....cel .57.....Przemyśl 4.forumianka...166cm.....60kg.....-0,0...17L....cel.5 0 .......Ra 5.slodka lenka....157cm...57kg.....-0,0...18L....cel.47...Wrocław 6.miss potter..164cm.....52kg . -3kg.... 31L....cel.45...Września 7.warta grzechu.174cm..65kg.....-2,0.....17L....cel.56.......Gdańsk 8.Sykkylven..180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 ....Sykkylven 9.Samayane..160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa 10.SunnyFunny.175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56.....Poznań 11.Justa007....168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54...Rzeszów 12.JODŁA.......170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65. BYTOM 13.tygryska....161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50...krakow 14.ELENE.......168CM......66......-0,0......24L....cel 56..W-wa 15.Ewston .....169 cm ....63 kg... -0,0..... 18L... cel55.Warszawa 16.cnam........165cm....60kg.....-3.0....19l......cel5 0...Bray 17.vaniliasky..174,5cm....77kg...-2.0....20l.....cel65kg..Warszawa 18.katy_83.........160cm....69kg.....0,0.....24l....cel58...Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123gfdhf
--------------------artykuł z kafeteria.pl----------------------------- Schudnij przed sylwestrem Zostały już tylko dwa miesiące do godziny zero. Podczas zabawy sylwestrowej każda z nas chce wyglądać szczuplej i ładniej niż zwykle. Jeśli weźmiesz się w garść, będziesz zdecydowana, wytrwała, systematyczna i konsekwentna, spalisz nagromadzony tłuszczyk i poczujesz się lepiej. Nie musisz się katować drastyczną dietą, by zrzucić parę kilogramów. Wystarczy, że ograniczysz ilość spożywanego pokarmu. Jedz pół porcji. Najpierw nałóż sobie cały talerz, tak jak zwykle, a potem odłóż połowę. Jedz częściej, a mniej. Najlepiej pięć razy dziennie w niewielkich porcjach. Do jadłospisu wprowadź poprawiające przemianę materii jogurty naturalne, usprawniające trawienie owoce i warzywa. Nie przegryzaj między posiłkami i nie jedz po 18. Unikaj tłustych i słodkich potraw. Zrezygnuj z cukru i słodyczy. Jeśli nie smakuje ci gorzka herbata, słódź ją połową łyżeczki miodu. To naturalny słodzik, który będzie cię jednocześnie chronił przed przeziębieniem. Miód możesz zastąpić lukrecją lub stewią – jej słodkie liście kupisz w sklepach zielarskich. Niewskazane jest słodzenie sztucznym słodzikiem, bo zaburza poczucie smaku. Słodkie, zawiesiste soki odstaw na półkę w supermarkecie, a do koszyka wrzuć dużo butelek niegazowanej wody mineralnej. Jedną z nich postaw w widocznym miejscu i pij, ilekroć ci się o tym przypomni. Zapełnisz brzuch i oszukasz głód. Wodę zabierz do pracy i weź kilka łyków, gdy zacznie ci burczeć w brzuchu lub pomyślisz o batoniku. Niegazowaną wodę możesz zastąpić owocową, białą lub zieloną herbatą. Jeśli konsekwentnie będziesz się stosować do powyższych zaleceń, już po kilku tygodniach poczujesz się lżej. To jednak nie wystarczy, by schudnąć. Samą dietą nie pozbędziesz się szybko zbędnych kilogramów. Musi być połączona z gimnastyką. Od dziś twoim najlepszym przyjacielem jest ruch. Zacznij od codziennej dawki ćwiczeń. Wystarczy pół godziny. Gimnastykę wykonuj najlepiej rano, przed pierwszym posiłkiem i przed wyjściem do pracy. Będzie to wymagało od ciebie większych wyrzeczeń w postaci krótszego snu. Jednak warto spać krócej, bo rano organizm najintensywniej spala tłuszcz. Poza tym zmęczona zjesz mniejsze śniadanie. W drodze do pracy kontynuuj gimnastykę. Jak? Bardzo prosto. Zamiast siedzieć, stój w tramwaju lub autobusie. Napinaj i rozluźniaj mięśnie pośladków i brzucha. To samo możesz robić w samochodzie, gdy stoisz w korku lub na światłach, a także stojąc w gigantycznej kolejce do kasy. O mikrospinaniu mięśni nikt się nie dowie, bo nie jest to widoczne. Od tej chwili omijaj windę i ruchome schody szerokim łukiem. Staraj się jak najwięcej chodzić o własnych siłach. Spróbuj zostawić samochód w domu. Do pracy lub sklepu idź piechotą. Z autobusu lub tramwaju wysiądź kilka przystanków wcześniej, to świetna okazja do spaceru i rozruszania mięśni. Zajmij się sportem. Wybierz dyscyplinę, która po tygodniu ci się nie znudzi i będzie ci sprawiała przyjemność. Mogą to być ćwiczenia w siłowni. Wybierz sobie przystojnego instruktora, a od razu będziesz się bardziej starać. Intensywne pływanie na basenie także spala tłuszcz i modeluje przedramiona i uda. Jeśli wolisz coś przyjemniejszego, zapisz się na kurs tańca. Podczas salsy, flamenco, samby, cza-czy i tańca brzucha wytrenujesz biodra i talię. Taniec w niezauważalny sposób może naprawdę zmęczyć, bo pracują wszystkie partie mięśni. Z ud, brzucha i pośladków najszybciej zrzucisz zbędne kilogramy podczas jazdy konnej. Jednak nic nie zastąpi joggingu. Jeśli w pobliżu ciebie nie ma parku lub lasu, możesz biegać po schodach. Zmuś się do tego przynajmniej trzy razy w tygodniu po 30 minut. Jeśli nie lubisz biegać, kup rower górski lub treningowy i jeździj na nim godzinę dziennie. W weekend spaceruj: z mężem, dziećmi, przyjaciółkami lub z psem. Spokojny, ale rytmiczny spacer także spala tkankę tłuszczową. Mocno wdychane i wydychane powietrze pobudza przemianę materii, a przecież właśnie o to ci chodzi. Przemianę materii pobudza także masaż. Możesz skorzystać z usług profesjonalisty lub poprosić o to któregoś z domowników. Kup sobie aromatyczną oliwkę i zrelaksuj się. Stres odchudza, ale nie jest zdrowy, więc nerwówki w pracy i domu nie polecamy w walce z nadwagą. Za to jak najbardziej polecamy seks. Długotrwały i rozpalający zmysły męczy i spala tłuszcz. Pracują wtedy wszystkie mięśnie. Namów do niego swojego partnera i ćwiczcie razem przynajmniej trzy razy w tygodniu. Seks to najprzyjemniejsza broń w walce z nadwagą. Efekty przyjdą szybciej, niż się spodziewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja zaczynam dopiero od jutra:) Chciałabym do sylwestra zgubić ok 8kg... ważę 68kg.... Od jutra będę chodzić na body line (spacer w podciśnieniu)-> a tak ogóle któraś z was już chodziła na coś takiego?? jak wrażenia? czy zmniejsza się obwód nóg?... Poza tym mam zamiar pić dużo, dużo.. wody mineralnej, jeść warzywa i owoce i ZERO SŁODYCZY!!!! Od słodyczy i zupek typu \'\'amino\'\'jestem uzależniona więc będę z tym walczyć... będzie ciężko... ale dam radę ah... i jeszcze kupiłam sobie Olimp Therm Line II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123gfdhf----bardzo interesujący artykół :) Kitka100----niestety nie mam tej płyty z areobikiem co Ty :(( jakie ćwiczenia mogę tyum zastąpić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka100----emulka próbowałam kiedyś uruchomić i w ogóle mi nie chodzi :( mam obecnie Bear Shara. Czy te ćwiczenia, o których mówisz są dostępne na jakiś stronkach w internecie lub czy mogę to ściuągnąc przez mój program?? A jeśli tak, to co mam wpisać jako fraza do ściągania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka100----teraz wpadłam na taki pomysł, ale nie wiem czy uda się to zrobić. Skoro mówisz, że masz to na płytach nie mogłabyś tego przekrać na komputer i wysłać mi przez e-maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.kóólka22....166cm.....90kg.....-4,5.....22L....cel. 75 ...Grudziądz 2.magda_NI...166cm.....83kg.....-1,0.....24L....cel.70.. Belfast 3.funinka......161cm.....62kg...-3,0.....29L.....cel .57.....Przemyśl 4.forumianka...166cm.....60kg.....-0,0...17L....cel.5 0 .......Ra 5.slodka lenka....157cm...57kg.....-0,0...18L....cel.47...Wrocław 6.miss potter..164cm.....52kg . -3kg.... 31L....cel.45...Września 7.warta grzechu.174cm..65kg.....-2,0.....17L....cel.56.......Gdańsk< br /> 8.Sykkylven..180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 ....Sykkylven 9.Samayane..160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa 10.SunnyFunny.175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56.....Poznań 11.Justa007....168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54...Rzeszów 12.JODŁA.......170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65. BYTOM 13.tygryska....161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50...krakow 14.ELENE.......168CM......66......-0,0......24L....cel 56..W-wa 15.Ewston .....169 cm ....63 kg... -0,0..... 18L... cel55.Warszawa 16.cnam........165cm....60kg.....-3.0....19l......cel5 0...Bray 17.vaniliasky..174,5cm....77kg...-2.0....20l.....cel65kg ..Warszawa 18.katy_83.........160cm....69kg.....0,0.....24l....cel5 8...Szczecin 19.ewilka............160cm....58cm....-3cm....26l...cel50cm...Kraków Wpisałam to z czym startowałam jakieś 3 tygodnie temu... Pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka100----ale przy tabelce masz, że ważysz np.: 60kg i jesteś na minusie o 3kh -3,0kg i każdy już wie ile ważysz :) jak sobie odejmnie :) każdy zmienia sobie jak kg mu ubyje i kopiuje tabelkę, robi aktualzację i wlkeja ją od nowa ;) i potem każda następna osoba kopiują ostatnią tablekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki..... ==ooo widze ze troszke poruszenia na topiku :) ==123gfdgf===no rzeczywiscie mobilizujacy artykuł..szczególnie ostatnia rada dotyczaca sexu mi sie podoba ;) ;) no ale cóz do swiąt abstynencja wiec pomyslalam ze zamiast tego zapomne o windzie...a ze mieszkam na 9 pietrze to bedzie dosc duzy wysilek..mmoze nie tak przyjemny jak ostatnia rada w artykule ale napewno wzmacnia miesnie :) ===katy 83--- jesssu katy zupki amino..mniaaam..nawet nie wiesz jak mi ich brakuje :) ==kitka 100===witamy na naszym topiku.....zycze wytrwałosci w dazeniu do celu..wiesz zainspirowala mnie twoja historia..szczegolnie jesli chodzi o ten aerobik,poszperałam troszke w płytkach i znalazłam jakas plyte \'Systemu slim figura\"- to te trojfazowe herbatki herbapolu..byla kiedys w sprzedazy plyta z aerobikiem, a dokladnie: Program cwiczen wspomagajacych spalanie tłuszczu-FAT BURNING....myslisz ze moge sobie to cwiczyc....??? czy to jest mniej wiecej to o czym ty pisalas? === no a u mnie jak narazie bez zmian...teraz kawka z mlekiem i slodzikiem..standard :) a potem....pozniej to napisze bo jeszcze nie wiem jakie menu na dzisiejszy dzien..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elene
1.kóólka22....166cm.....90kg.....-4,5.....22L....cel. 75 ...Grudziądz 2.magda_NI...166cm.....83kg.....-1,0.....24L....cel.70.. Belfast 3.funinka......161cm.....62kg...-3,0.....29L.....cel .57.....Przemyśl 4.forumianka...166cm.....60kg.....-0,0...17L....cel.5 0 .......Ra 5.slodka lenka....157cm...57kg.....-0,0...18L....cel.47...Wrocław 6.miss potter..164cm.....52kg . -3kg.... 31L....cel.45...Września 7.warta grzechu.174cm..65kg.....-2,0.....17L....cel.56.......Gdańsk< br /> 8.Sykkylven..180cm.....75kg.....-1,5......23L...cel.6 5 ....Sykkylven 9.Samayane..160cm.....63kg.....-0,0......23L...cel 50.....Warszawa 10.SunnyFunny.175cm.....72kg.....-0,0.....25L...cel 56.....Poznań 11.Justa007....168cm.....59kg.....-1,0......15L...cel 54...Rzeszów 12.JODŁA.......170CM.....85kg.....-0.0......20L...cel 65. BYTOM 13.tygryska....161cm.....55.5.....-0.0......24l.....cel 50...krakow 14.ELENE.......168CM......66......+3,0......24L....cel 56..W-wa 15.Ewston .....169 cm ....63 kg... -0,0..... 18L... cel55.Warszawa 16.cnam........165cm....60kg.....-3.0....19l......cel5 0...Bray 17.vaniliasky..174,5cm....77kg...-2.0....20l.....cel65kg ..Warszawa 18.katy_83.........160cm....69kg.....0,0.....24l....cel5 8...Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elene
No i zamiast schudnac przytylam 3kg weekend obfitiowal w slodkie drinki, pizze , chipcy i lezenie przed tv-bravo. Zauwazylam, ze jak juz zlamie zasade zywieniowa to ide na calosc...i objadam sieniemilosiernie. Nie moge sie zatrzymac na kosteczce czekolady. Wczoraj w ciagu dnia zjadlam 2 jablka , banana , 3 parowki i miseczke kremu z brokulow. Potem o 22 usmazylam sobie warzywa na patelni i wypilam butelke polslodkiego bialego wina ( oj glupia Ty, glupia Ty) Dzis wstalam wczesnie i zrobilam godzinke na rowerku i zjadlam dwie kanapki z ciemego pieczywa z srekiem almette...Ja tak uwielbiam wino i jedzenie wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×