Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Cześć Miniu, a u nas słoneczko i ciepło. Żeby jutro tak było. Wyniki dopiero w poniedziałek. Strasznie długo, zawsze są na drugi dzień, a teraz przez wolne to pewnie połowa laboratorium urlopy pobrała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pomyslałam ze pojde w piatek ale przypuszczam ze wtedy przychodnia moze nie byc wogole czynna... Kiedys sie wlasnie tak wyfrajerowałam:( wiec przeloze to lepiej na przyszly tydzien( normalnie odwlekam to jak moge)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini wiekszosc przychodni jest w piatek nieczynna... kiwi ja mialam bez przewijaka i tez na wersalce przewijalam ale kolezanka miala z przewijakiem i jest to bardzo wygodne bo na wersalce sie trzeba troche powyginac zeby dziecko przewinac... przewijak jest wygodniejszy bo nawet po kapieli mozna tam cala toalete po kapieli np. zrobic... z kolei nie polecam takich baldachimow (tych takich trojkatnych ozdob jak w lozeczkach co mini linki przyslala nie wiem jak to nazwac) na lozeczka bo tylko sie tam kruz zbiera i niewygodnie dziecko wyjmowac... zmeczona dzis jakos jestem ide zaraz spac...paaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam z nóg. Spać!!! Asiu, zgadzam się. Baldachim to rzecz zbędna całkowicie. Nad przewijakiem jeszcze sie zastanawiam. Miniu, zrób te wyniki, czemu tak odkładasz? Uciekam, jutro aktywny dzień się szykuje. Dobrej nocki! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak póznej porze,ale co tam musiałam się \'\'pokazać\". Ja dzisiaj mialam maraton po sklepikach i w szperaczku kupiłam śliczne granatowe welurowe śpioszki rozm.56 i bawełniane białe body na krótki rękaw.Wszystko po 3zł. SZOK W ogóle nie zniszczone.SUPER ZAKUP.Popstrykam zdjęcia jak tylko znajdę kabel od aparatu.W tym balaganie nic nie ma jeszcze swojego określonego miejsca:)Do tej pory zwozimy jeszcze jakieś rzeczy ze starego mieszkania,nawet sobie nie wyobrazacie ile zbednych rzeczy człowiek gromadzi przez swoje życie. Pozdrawiam każdą z osobna:):) Dzisiaj bylismy u tej kuzynki co tez jest w ciązy,wiec tematom nie było końca hehe:):) OK ja uciekam do łóżeczka.papa miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki padam z nog po tym lazeniu po cmentarzach uffff jutro od rana bede na kafe i wszystko opisze jak wizyta u lekarza a jest co!!! pozdrawiam i zmykam spac bo zaraz padne papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja też padam z nóg. Najpierw pojechalismy na cmentarz, potem obiad u teściowej, potem jeszcze na urodziny do mojej mamy. Aniu, czekamy na zdjęcia ubranek. Obiecałaś też brzuszek, pamiętasz? Jutro mam wolne, wielkie sprzątanie i robię z córką kolejne podejście do zakupu kurtki. Tym razem skoczymy do Reserved i 5-10-15. Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi musze cie zmartwic ale w reservd i w 5-10-15 nic nie ma... bylam niedawno wiec wiem... sprobuj w h&m albo w c&a tam jest najwiekszy wybor... ja kupilam malemu kurtke w c&a ale tam glownie dla chlopcow sa ale w h&m jest zatrzesienie kurtek dla dziewczynek... a ja dzis mam ciag dalszy wyprawy po cmentarzach... wczoraj sie nie wyrobilismy ze wszystkim... wiec raczej mnie dzis niebedzie... jutro i pojutrze tez pewnie nie bo mam szkole wiec tez nie bede miala czasu... no to paaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale sie dziś złaziłyśmy z córcią. Rezultat jest: w końcu mamy kurtkę. Jednolitą czerwoną z kapturem obszytym liskiem w 5-10-15.Fajnei w niej wygląda. W Reserved też były fajne, ale dla chłopców. U nas, niestety, nie ma h&m i c&a:( Zimno na dworze strasznie. Na placu zabaw pustki. Idzie zima, nie da się ukryć. Piniu, czekamy na relację z wizyty u lekarza, obiecałaś na dzisiaj:) Uciekam sprzątać. Zaraz ślubny wraca z pracy. Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWUSZKI:p OJEJ ALE ZANIEDBALAM SIE NA KAFE :/ ALE JUZ NADRABIAM HMMM OD CZEGO TU ZACZAC:p 1) KIWI---mi nie chodzi o lozeczko turystycznie!!!!!!!!! tylko taki kojec to jest dokladnie to samo co lozeczko ma dwa poziomy jeden jak dziecko male drugi jak dziecko wieksze jest takie z siateczka jak znajde takie na allegro to przesle linka troche podobne do tego co ty przeslalas i na 100% to nie jest lozeczko turystyczne:P 2) WIZYTA U LEKARZA wiec nie mam dobrych wiesci :( :( :( :( nie wiem czy wczesniej Wam pisalam ze jak robilam badania to wszystko bylo super oprocz moczu:( i baralam po 12tc przez 15 dni furagine =witamine C zeby sie lepiej Furagina wchlaniala zeby te glupie bakterie zniknely potem bylam na kolejnej wizycie u lekarza kazala zrobic 10 dni przerwy i dala ponowne skierowanie na badanie moczu. w poniedzialek bylam powtorzyc to badanie a w srode maialam wizyte pisalam Wam no i odebralala wtedy wyniki i co????? kicha wyniki moczy nadal ZLE:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chociaz jedno sie poprawilo bo LEUKOCYTOW nie mam ale bakterie nadal sa!!!!:( pozatym okazalao sie ze mam uplawy duze i musze brac globulki na to (a ja nienawidze takich globulek potem caly dzien takie cos leci bllleee niemilstwo) i pozatym przepisala mi na te bakterie lek bagatela 1 saszetk do wypicia za 50zl szok no ale co zaraz poszlam kupic jutro mam wypic ja i zobaczymy co dalej bedzie z tymi moimi bakteriami:( ona mowi ze te bakterie moga tez od tych uplawow byc no ale wszystko sie okaze 15 listopada na kolejnej wizycie! Ale to nie koniec dziewczynki po badaniu okazalo sie ze mam skurcze ktorych ja nie czuje i moga one prowadzic do skracania szyjki i o za tym idzie przedwczesnego rozwarcia wiec musze 3 razy dziennie brac nospe zeby te skurcze zbic doktorka powiedziala ze to lepsze niz pozniej branie lekow silnych na podtrzymanie:( tzkze widzicie nie jest zbyt rozowo boje sie!!!!!!!!!!!!! pozatym chyba z dzidziusiem oki powiedziala ze brzuszek ladnie rosnie:) i mam wizyte na USG na 19 listopada i mam nadzieje ze chociaz plec poznam jak dzidzia sie nie odwroci! ale juz na 100% bede wiedziala bo jede znowu na to trojwymiarowe 3D do tej kliniki 4 grudnia wtedy bede miala 22tc wiec tam to czarno na bialaym bedzie widac czy siusiak czy dziurka bedzie:) Aha jak tylko zrobie zdjecie to wam pkaze nowa fryzurke! DZIEWCZYNKI JUTRO ZROBIE UAKTUALNIENEI TABELKI WIEC PODAJCIE WAGE SWOJA!!!!! MI ZNOWU 1 KG PRZYBYL WRRRR ALE CO TAM CHCE ZEBY DOBRZE BYLO A TO JET MALO WAZNE CZY KG W TA CZY W TA!!!!! TO CZEKAM NA WASZE KILOGRAMY!!!!! OJEJ ALE ESEJ NAPISALAM ALE CHCIALAM WAM WSZYSTKO NAPISAC TO BUZKA IDE BO ZARAZ MOA Z PRACY WROCI!!!! PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, nie martw się tak bardzo. Teraz chyba większość ciąż przebiega z jakimiś problemami. Pilnuj zaleceń lekarza i wszystko bedzie dobrze. Co do przedwczesnych skurczy, to, gdyby to sie utrzymało, lekarz na pewno zaproponuje Ci założenie krążka Pessar albo szwu okrężnego. Ja w pierwszej ciąży też miałam problemy z szyjką i miałam założony szew. Biegałam jak fryga, nic sie nie stało, aciążę i tak przenosiłam o 2 tygodnie. Ja swoje wyniki odbieram w pobiedziałek i też się boję. Ciekawe, czy 19.11 już powie Ci płeć dzidzi. Ja usg mam dopiero w 22 tyg. ciąży, czyli połowa grudnia. Nie mam pojęcia, jak wygląda łóżeczko-kojec. Jak znadziesz na allegro, podeslij linka. Uciekam i nie zamartwiaj się na zapas , bo na pewno wszystko będzie ok. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Porobie zdjęcia brzuszka jak najszybciej,musze sie za to wziąc,bo chyba mi urósł,nawet mąz zauważył. Piniu przyłaczam sie to Kiwi nie masz się co martwic na pewno wszystko będzie oki.🌻 Ja tez w pon.robie badania i mam nadzieje,ze będa ok. Ja jak juz wcześniej pisałam zauwazyłam u siebie dziwne upławy ,duzo ich jest:( w środę mam wizytę wiec takze zobaczę co mi powie lekarz.Mam nadzieję,ze to nie jakaś grzybica:( Dzisaj ładna pogoda,słoneczko świeci ,nastraja mnie optymistycznie:) Kiwi,no to w końcu masz kurtkę dla córci🌻 POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi--- dzieki za slowa otuchy no tez mam nadzieje ze bedzie dobrze! ale najgorsze jest to ze ja wogole tych skurczy nie czuje a lekarz tak i dlatego mnie to dziwi bo nawet brzuch mnie nie boli no czasem tam mnie zlapie ale to doslownie na minutke i zaraz przechodzi no ale ona wie przeciez sie na tym zna! No tez jestem ciekawa czy bedzie wiadomo jaka plec to bedzie juz 20tc wiec mysle ze sie pokaze dzidzia od tej strony:P a jak nie to 4 grudnia juz na 100% tzn lekarz powie ale wiadomo jak to jest czasem sie zdaza ze lekarze sie myla tylko nie wiem czy na takim 3D no bo jednak na tym USG to widac wszytko jak na dloni bo dookola dziecko wiadc wiec mysle ze na takim USG to nie popelni sie bledu! ale moja kolezanka tak miala ze lekarz jej powiedzial ze bedzie corcia wszystko pokupowali rozowe i wogole a w 9 miesiacu okazalo sie ze chlopak:P smiesznie nie??? DZIEWCZYNKI CZEKAM AZ MI WSZYSTKIE PODACIE WAGE WTEDY ZROBIE TABELKE WIEC NIE OCIAGAC SIE PUK PUK GDZIE WAS POWCINALO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aniu oki to juz jest nas dwie wiec jeszcze Kiwi, Asia, Mini no i nie wiem co tam z morgan?? dawno jej nie bylo na kafe:( aniu co u ciebie?? jak sobotni poranek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no wlasnie ja tez mam te uplawy ktore jak mowi moja lekarka moga byc przyczyna bakteri w moczu. jak bylam w srode to przepisala mi taki globulki i teraz codziennie wieczorem sobie zabieg robie:) hehe i tak przez 20 dni bo dwa opakowania mi przepisala moze jak one mina to nie bedzie juz tych bakteri??hmmm zobaczymy ale nie powiem te uplawy niemile takie:( co nie?? napewno jak bedziesz u lekarza to cos zaradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta Pinia wagi dokladnej Ci nie podam na mojej wskazowka sie nie ruszyla wiec nadal +0 kg ale za tydzien bede u gina to dam znac:) a zmartwilas mnie tymi skurczami bo mnie cos ostatnio pobolewa brzusio, czasami jak przy okresie a czasami tak mnie cos przeszyje jak sie nagle zasmieje szybciej porusze albo nagle usiade:( a uplawy tez mam juz niemoge doczekac sie tej wizyty ale wczesniej badanka .. KIWI w pon ide juz na 100% mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, no a przedewszystkim ciekawa jestem mojej grupy krwi, bo nie mam pojecia jaka mam Ania kurcze fajnie ze juz masz co pokazac :) u mnie narazie maz zauwazył biust powiekszony a brzusio .. jeszcze nic niestety nie widac ale juz nie moge go wciagnac jak kilka tyg temu, taki twardawy sie zrobił:)(rosnij rosnij okraglutki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu no Ty tez w koncu jestes:) Piniu ja na samym początku jak byłam u lekarza,na początku wrzesnia dostałam własnie takie globulki dopochwowe,ale mi przeszło, a teraz znowu na nowo :(No zobaczymy co powie. Popoludnie sobotnie mi mija leniwie:P gotuje jakąś tam zupine.Dzisiaj jeszcze jedziemy na cmentarz więc dzionek nam zleci. Mini no mnie tez piersi urosły są duzzee i bolace,teraz juz moze mniej ,ale na poczatku tak mnie bolały sutki,ze masakra nie dało sieich dotknąc. A mnie wczoraj ogarnąl jakis taki niepokój dotyczący mojego zwolnienia wiem,ze na pewno przekroczę te 182dni o jakies niecałe 3tyg.chyba.Boję sie czy potem będę miala siłe i czas,zeby załatwiac tez zasiłek rehab.A poza tym ja jestem jeszcze zameldowana u mamy,boje sie,ze moge miec kontrole z ZUS a mnie nie bedzie w domu,mieszkamy w innym miescie na dodatek ,chociaz na zwolnieniu mam ,ze moge chodzic wiec chyba nie bedzie problemu:( Sama nie wiem,zastanawiam sie czy teraz oplaca mi sie zmieniac adres zamieszkania(wiąże to z wymiana dowodu,w karcie ciazy tez lekarz musialby mi poprawic itp )wolałabym poczekac do porodu.No sama nie wiem;( OK juz nie przynudzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mysle ze zus nie bedzie Cie kontrolowac:) Ciąża to nie choroba... Ja tez mieszkam gdzie indziej a gdzie indziej jestem zameldowana ja tez bede sie musiala o ten zasiłek rehabilitacyjny starac ale jeszcze mam czas i sie nie martwie:) moze to niee jest takie skomplikowane. poczytam to moze czegos sie dowiem ciekawego a ja dzis rosolek mam w zamiarze ugotowac, a potem jakis spacerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez tak myślę,ze raczej kobiet w ciązy się nie kontroluje.Jestem przewrażliwiona chyba. Dobrze,ze juz sa Nas 2 i nawzajem będziemy sie wspierac w tej biurokracji.No ,ale jeszcze troche mamy czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Ja też słyszałam o kontrolach z ZUS-u. Ciekawa jestem, jak to wygląda, jak ktoś np. ma już dziecko i musi sie nim zajmować. To na zakupy czy z dzieckiem na spacer nie można iść? Dziewczyny, pytanie: gdzie tyjecie najszybciej? Zwiększył Wam się obwód ud? Bp mi uda urosły o 1 cm na razie, biodra bez zmian, talia 5 cm, biust 3 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez jestem na zwolnieniu i tez przekrocze 182 dni i trzeba bedzie sie starac o ten zasilek rehabilitacyjny a wiecie o tym ze to tzreba zlozyc do zusu 6 tygodni przed uplywem tych 182 dni?? moja kolezanka teraz sie starala tak bylo ja jestem na zwolnieniu juz 37 dni wiec musze sobie obliczyc kiedy to bedzie 6 tygodni pzed i zloze co trzeba! ale narazie jeszcze nie wiem jakie papaiery sa potrzebne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------19---- -----155--06.04.08---79,6--81,6kg+2kg Pinia----------Paulinka--------24-----------18----- ----160--11.04.08---46--50kg +4kg Kiwi28--------Kasia------------28-----------16---- -----172--23.04.08---54--54,5kg +0,5kg AnnaM--------Ania-------------27-----------16------ ---175--26.04.08---56--58kg +2kg mini55--------Agnieszka------26-----------12---------203 --24.05.08---46-- 46kg +0kg morgan00----Karolina---------26-----------12---------199 --13.05.08---60--61kg +1kg asiu to od ciebie wagi nie mam no i od mimi ale ona ma zepsuta wage:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, a może zajrzyj na stronę ZUSu? Tam na pewno wszystko jest dokładnie opisane. Mnie ta biurokracja przeraża. Szczerze mówiąc, pit-u nawet nie umiem wypełnić:p Mąż na szczęście bieglejszy jest w tych sprawach. Miniu, dosć późno masz badanie grupy krwi. Mam nadzieję, że rh plus wyjdzie:) Aniu, tak sobie myslę, że jak juz tam mieszkasz, to moze teraz się przemeldować? Dowód trzeba wymienić, jasna rzecz. Ale teraz bedziesz mieć więcej czasu na zgłaszanie zmiany adresu (banki, ubezpieczalnie, ofe, przychodnie), a jak będzie dzidzio to tak nie bardzo będzie czas na to. A u nas ponura pogoda, prawie ciemno w domu. Nic sie nie chce. dobrze, że dziś wyrywamy sie z domu, bo idzie tu zwariować. Uciekam, do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi może właśnie masz racje z tym przemeldowaniem,teraz jest jeszcze na to czas , a potem będzie go mniej. Piniu czy te Twoje 37 dni to TY liczyłas włacznie z sobota i niedzielą czy tylko dni robocze?? Pisałam o słoneczku ,a teraz to tak jak u Kiwi ciemno w pokoju :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to ja na chwile... pinia u mnie kilo do gory... waze 82,6kg... alez ja rowno tyje hihi... spadam bo jeszcze musze referat na jutro napisac... paaaaa!!! a piniu wspolczuje ci z powodu tych skurczy ale mysle ze nie bedzie tak zle... kiwi tak z ciekawosci ty pewnie juz mowilas ale nie pamietam... czy ty przez ten szew mialas cesarke??? slyszalam ze przez taki szew pozniej szyjka sie czesto nie rozwiera prawidlowo i konczy sie to cesarka... slyszalam tez ze czesto ta szyjka nie chce sie tez rozwierac przy drugim porodzie wiec jesli wczesniej rodzilas przez cesarke to teraz tez jest duze prawdopodobienstwo ze tak sie skonczy... nie to zebym cie straszyla bo przeciez w obecnych czasach cesarskie ciecie to nic strasznego (tak mi sie wydaje bo sama nie mialam ale mam duzo kolezanek po cesarce i mi mowily) pytam po prostu z ciekawosci czy np.lekarz cos ci na ten temat mowil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, miałam cc z braku postepu porodu. W ciągu 20h porodu szyjka rozwarła sie do 3 cm! Czyli bardzo prawdopodobne, że szew i cc mają dużo wspólnego. Szyjka niewydolna i nie chce sie prawidłowo rozwierać. Ja się nie boję cc, ja sie modlę o drugie cc!!! Tylko teraz to juz planowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki! NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------19---- -----154--06.04.08---79,6--82,6kg+3kg Pinia----------Paulinka--------24-----------18----- ----159--11.04.08---47--50kg +3kg Kiwi28--------Kasia------------28-----------16---- -----171--23.04.08---54--54,5kg +0,5kg AnnaM--------Ania-------------27-----------16------ ---174--26.04.08---56--58kg +2kg mini55--------Agnieszka------26-----------12---------202 --24.05.08---46-- 46kg +0kg morgan00----Karolina---------26-----------12---------199 --13.05.08---60--61kg +1kg dobra dziewczynki tabelka aktualna tylko ini wagi nie ma ale to jak u lekarza bedzie to da nam znac. Asiu--- miedzy nami tylko 5 dni roznicy i jak narazie rowno tyjemy:) oby tak dalek to moze nie przekroczymy 10kg jak myslisz?? ja bym chciala tak najwiecej z 10kg bo podobno przy samym porodzie sie ok 6kg traci wiec potem te 4 kg to moment zleca:) Kiwi--- tak sie zastanawiam ty sie troche nie martwisz ze bedac w 16tc przytylas tylko 0,5kg zobacz ania jest tak samo jak ty i juz 2 kg jej przybyly no bo wydaje mi sie ze to normalne jest ze w ciazy to trzeba troche przybierac twoj lekarz nic nie mowi?? Moglabys opisac jak to jets miec CC ile pozniej sie po tym dochodzi do siebie?? ja tez sie czasem zastanawiam czy by nie prosic o cesarke bo wtedy tych boli takich strasznych nie ma no ale jednak to jets zabieg nie ma co mowic:( eh tak zle i tak niedobrze. Aniu---no wlasnie dobrze mi podsulenal ja liczylam te 37dni ale z sobotamii niedzielami wiec nie wiem jak to sie liczy ale chyba we wtorek bede w zusie to sie zapytam o to kiedy trzeba zlozyc o ten zasilek rechabilitacyjny no i jak mam liczyc te dni zwolnienia czy z sobotami i niedzielami czy bez wypytam wszytko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×