Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Rany jak zimno. 14 stopni i wiatr. Ale na spacer iść trzeba. Olka z nudów już po ścianach chodzi. Zaraz dziadek ja zabierze na spacer i do babci. PINIU, uzupełnienie aż 80zł czy nałożenie nowych? Trwałe są żelowe? Bardzo ładnie masz zrobione te paznokcie, tak naturalnie. O, Lena się obudziła. Jakis obiadek by sie przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny troche sie pomadrze nt. tipsow bo kiedys mialam... zelowe przy dzieciach sa lepsze bo pomimo ze mniej trwale od akrylowych ale mniej toksyczne a akryl moze uczulac i co wtedy??? aniu zdejmowanie nie boli wkladasz do takiego plynu i same odchodza... a uzupelnia sie w zaleznosci od tego jak szybko rosna nam nasze wlasne paznokcie... srednio co 1-2 tygodnie... tez sobie chce zrobic niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ASIA ma racje zelowe nie sa wogole toksyczne i nie maja wplywu na plytke paznokcia jestem tego pewna na 100% bo sprawdzilam u pewnego zrodla a co do uzupelniania to ASIU zaezy jak sa zalozona ja uzupeniam co 3 tygodnie i jeszcze nie sa zle moglabym chodzic dluzej bo wogole nie widac odrostow tylko mi sie nudza poprostu i dlatego chodze ale dla upartego miesiac bym mogla bez problemu zreszta jak sie spotkamy a planuje jechac do warszawy w przyszlym tygodniu to z checia sie z Toba spotkam:) to sama zobaczysz w tym momencie mam paznokcie te rozowe juz od 2 tygodni wiec sama zoabczysz jak eda wygladaly na 3 tygodnie bo mam zamiar sobie dopiero zrobic przed samymi chrzcinami KIWI---zalozenie 80zl a uzupelnienie zalezy co sie wtapia ale ja zawsze cuduje bo ie lubie takich zwyklych zawsze kwiatki albo cyrkonie svarowski jak teraz :P to ok 50 zl place za uzupelnienie. ale mowie ta babka swietnie robi poprostu super wiec co 3 tygodnie chodze uzupelniac! Jejku ale pogoda pojechalam tylko do taty na chwile bo sam tez bez mamci jest wiec pojechalam z nim pogadac i zaraz do domku bo Natalak eszcze ten katarek ma:( wiec jej nie targam niegdzie. A dzisiaj Natlaka ma 5 miesiecy:D :D i kupilam jej herbatke pomaranczowa ciekawe czy jej zasmakuje bo jablko z melisa i malina z dika roza pije ze az gwizda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłyśmy ze spaceru. Wieje strasznie, ale chociaż słoneczko byłó. Dziś jako inteligentna matka dałam córci na odiab deser. Właśnie sie spostrzegłam, ze pomyliłam słoiczki. No nic, na deser dostanie teraz obiadek:) PINIU, juz myślałam, że te 80zł to za uzupełnienie. Czyli ceny normalne. No, napalilam się na te żelówki. Muszę przeptrzepać rzeczy po Oldze i jakąś kurteczke na jesień enie wyszukać. Jak bdobrze, że nie wyrzucałam większości rzeczy, bo teraz jak znalazł i kasy tyle nie muszę wydawać. ASIU, Twój Marcin chyba nie chodzi do przedszkola, prawda? Nie nudzi mu się? Pytam, bo moja Olga jak jest w domu to wariacji dostaje i nie wie, czego sie czepic i jestem ciekaw, czy tylko ona tak ma. Zaraz jedziemy z Lenią do Empiku odebrać zdjęcia i do babci po Olkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh dziewczyny wieczór był cudowny, a igraszki jeszcze lepsze:) Olek dał rodzicom odpocząc bo obudził sie dopiero po 3. Mam już nową fryzurkę zaraz wam prześłe zdjęcia. U fryzjera spedziłam 4 godziny.:) Olek włąśnie wariuje z tatkiem :) Nie zakka mu się dzióbek:) Byiśmy na slubie u koleżanki za brame dostaliśmy wódeczkę:) Olek zachowywał sie bardzo grzecznie. Co do paznokci to mam swoje naturalne bardzo piękne i jak byłam u kosmetyczki to powiedział że mi nie położy żelu bo jak troszkę poczekam jak urosną długie to moje naturalne paznokcie będa piękniejsze niż te żelowe hmmmm nie chciała zarobić. Ale faktycznie jak mi paznokcie urosną to zrobie im zdjecie i wam prześle:) Natalko sto lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-dla Natalki U Nas też bardzo,ale to bardzo zimno:( Na spacerze niespełna godzinkę dzisiaj byliśmy. W domu też bardzo zimno:( Ja tez się napaliłam na panokcie,tylko właśnie zastanawiam się czy przy dziecku to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiliak i jej piekne paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama5miesiecznej niuni
EMILKO---slicznie wygladasz bardzo ci pasuja wloski takie jeszcze tylko kolorek wiesz jaki juz ci to pisalam:) ANIU---ja sobie zrobilam krociutkie i wygladaja prawie jak naturalne to sa wogole nieklopotliwe. juz mi troche urosly ale zrobilam sobie kruciutenkie i naprawde jestem bardzo zadowolona:) Dziewczynki nie wiem moze ja taka jestem ale robie sobie paznkokcie juz 5 lat moja jedyna przerwa to ciaza i okres karmienia! lubie miec ladne paznokcie a takie sa wogole nie wymagajace czasu poprostu sa ladne i juz:) hehe takze aniu smialo bedziesz na 100% zadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ten wpis u gory to ja :) pisalam na innym topiku o karmieniu dziecka wsumie to ciekawa bylam czy dobrze daje kaszki i tym podobne. Wsumie u nas tylko emilka moglaby mi pomoc bo ona ma juz ponad 5 miesieczne dzidzi i karmi butla no i Asia ale ona piersia karmi wiec to co innego a Kiwi jeszcze Lenka mniejsza jest wiec tez troszke inaczej. Ciekawa bylam jak to z ta kaszka jest czy dobrze robie ja dodajac do mleka a nie taka z miseczki ale widze ze inne dziewczyny tez tak robia wiec jestem spokojniejsza! Bo z tym mialam najwiekszy problem. to dobranoc bede ogladac zaraz mam talent no i pozniej jakiegos filmika obejrze i spac...ufff minol kolejny dzien bez meza jeszcze ponad dwa tygodnie:( buuu to buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item435632194_auto_bear_2cz_kobinezon_ok_80_86_blue.html Kupiłam Mikuniowi dresik jeszcze tylko został mi zakup kombinezonu:( MINIU-jeszcze wracajac do tych krostek nie zmieniłaś może proszku? U Mikusia dzisiaj ładne ciałko,bez sensu ja tego nie rozumiem,ciagle jem to samo i raz ma ,a raz nie:( PINIU-piszesz,że miałaś przerwę jak karmiłaś piersią?to jak sie karmi nie można robić? No,no ja też zaraz idę oglądać :Mam talent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko śliczna fryzurka - :D jejku ale Ty masz piekne oczy ... Pinia he he jak zobaczylam topik podpisany mama 5-cio miesiecznej niuni to nie wiem czemu pomyslałam o Tobie :P i jak widac sie nie pomyliłam :P:P .... doradzcie mi cos dziewczyny jak zejdzie Boryskowi wysypka to co wg was powinnam najpierw z powrotem wprowadzic - marchew czy moze ten kleik ?? a moze zamiast kleiku kaszke ?? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wlasnie nie, ani nie zmieniałm proszku ani nie wprowadzilam nowych kosmetyków ... :( Super ten komplecik -na jesienne spacery w sam raz :) Ja tez musze jakies zakupy dzieciaczkowe porobic , brakuje mi bodziaków z dlugim rekawem , bluzek z długim rekawem , spodenek dresikowych i jeszcze kilku drobiazgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu----mozna ale tylko zelowe tak napisalam bo akrat jakos wczesniej nie mialam jak bo przeciez cycem karmilam co chwila a zakladanie trw ok 3 godzinki wiec co z cycolkami bym zrobila:) heheh ale mozna mozna ale zelowe wiem ze akryl niebardzo tan same akrylowe nie przeszkadaja ale ten zapach primeru podczas zakladania jest szkodliwy. a zel jest bezwonny i w 100% nie szkodzi dziecki na BANK!! Miniu---heheh no napisalam bo bylam wlasnie ciekawa jak karmia inne mamy i wiadac jest oki:) mysle a raczej jestem pewna ze klepik nie moze uczulac Miniu raczej napewno jezeli juz cos to ta marchewa chociaz tez dziwne moze proszek?? no ale keik to nie wydaje mi sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu tez mi sie tak wydaje ,ze ani marchew ani tym bardziej kleik nie powinien uczulac - no ale jak cos wprowadze teraz ,to okres "karencji" minimum tydzien, wiec nie wiem co powinnam wprowadzic najpierw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu ja bym spróbowała od kleiku 1 tydzień a potem wprowadziła w następnym tyg marchewkę. Co do kaszek to są różne. Jedne sa że dodajesz do mleka modyfikowanego a jedne zawierają już mlekio modyfikowane i tylko wode do nich dodajesz. są różne. np mleczna, z bananmi, malinowa te trzy mozesz podawać od 4 miesiaca, est jeszcze jabłkowa ale tą sie dodaje do mleka modyfikowanego. na noc jest kaszka bananowa jst bardziej odżywcza i g estsza. Ja olkowi robie taką żeby mógł ciągnąć przez butelkę. Niekiedy sie zdaży że podam mu taka naprawde gęstą z miseczki na łyżeczce. Wiecie co dziewczyny nie wiedziałam że Olek da nam tyle radości, tyle miłości i tyle nowych perspektyw. Zaczynam wyrastać z młodości i zaczynam myślec o dorosłym życiu że to jest następny etap naszego życia tyle że teraz jako mama. Wszytsko robimy żeby naszz syn był szczęsluwy: śpiewamy piosenki fasolek, dużomu czytamy i wogóle zmianiliśmy całe nasze życie dla niego. czy wy też tak macie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, chyba najszybciej jest dawać kaszki mleczno-ryzowe. Troche wody i już jest kaszka do picia. I ja też pomyslałam o Tobie, jak zobaczyłam ten topik. EMILKA, super cięcie i kolorek. Rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczyny jest tak zimno,że szok:(:(:( Właśnie zdałam sobie sprawę,że ja też nie mam na te zimne dni za bardzo ubranek dla Mikołajka,potrzebuje bodziaki,śpioszki,czapkę,rajstopki:( Mnie juz depresja jesienna dopada:( Zakupiłam mu na allegro śpiworek taki zwykły ,bawełniany ,bo przeciez to moję dziecię bardzo się rozkopuje ,a tu tak zimno. Wczoraj na wieczór poszedł mąż juz do piwnicy napalić w piecu,ale co z tego,jak i tak w nocy wygasa. Eh tęskno mi czasem za blokiem. MINIU-hmm ,a może nie nastawiasz pralki na podwójne płukanie,bo ja tak kiedyś zrobiłam,po prostu zapomniałam o tym i też sądzę,że może przez to Mikusia wysypało. EMILKO-oj tak ,tak rozumiem Cię doskonale,ja również czuję się spełniona jako matka i macierzyństwo daje mi dużoooo radości. Oczywiste jest to,że teraz dobro dziecka jest najważniejsze i mniej mysli się o sobie ,a więcej o małym człowieczk. Nas też Mikołajek zaskakuje co chwilę nowymi umiejętnosciami,\'\'mową\'\' Fajnie sobie gaworzy i nawet udaje mu się nieraz powiedzieć mama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko wlasnie tak zrobie zaczne od kleiku - zwlaszcza ze maly ostatnio juz nie dotrzymuje do rana tylko budzi sie głodny o 4-5 , Aniu kochana - otworzylas mi oczy - wiesz ze bardzo mozlwe ze ostatnio nie nastawilam podwójnego płókania , tylko funkcje ułatwiajaca prasowanie (przyciski sa obok siebie) cos mi wlasnie nie pasowało - ale na 100 % tego pewna nie jestem ... a co do ciuszków to fakt- następną wyprawke trzeba będzie skompletować :P Kiwi podajesz Lence kaszkę na noc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak długo stosowac ten fenistil? Borys juz nie ma wysypki- no odrobinke tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu ja stosowałam 3 dni. Po tych dniach nie było śladui po wysypce wiec postanowiłam dłużej nie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-no mam nadzieję,że to przez to płukanie Borysek miał tą wysypkę cieszę się,że mu już znika. Ja stosowałam fenistil przez tydzień 3 razy dziennie po 4 kropelki. My na spacerze bylismy rano,ale też tylko godzinkę,heheh tak jak już kiedys pisała MINIA tez muszę wyciagnąć rękawiczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, a jednak wysypka z podrażnienia. Dzis cghyba dam lenie kaszkę babanową, co Olce daję. Ona jest po 4 miesiącu. ANIU, u nast eż zimno w domu, zwłaszcza wieczorem w łazience sie czuje po myciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my dziś byliśmy na 3 godzinnym spacerze bo u nas dziś wyjątkowo bardzo ciepło było. Olka wystroilismy w kombinezon i poszlismy na Forty w Gdańsku. BNyło super Olek nic nie marudził ani nie płakał. Teraz nam usnoł ale zara bedziemy go budzic bo do mycia i butla mam nadzieje z e zaśnie odrazu :). Wysłąląm Wam kilka fotek ze spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, super pomysł z takim spacerkiem. Oluś super wygląda w kombinezoniku. MINIU, próby podania Lenie kaszki spełzły na niczym. Nie chciała pić za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×