Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

MINIU, tak, zgodzę sie z lekarką. I jam, i Olga stosowałyśmy sterydy na wyprysk i nie pomogło. nie pomogło dlatego ,ze to nie alergia. Może Borys tez ma taka skorą, skłonną do podrażnieneń ona tle niealergicznym. Krostki wyglądaja podobnie do alergii, nienatłuszczane poszerzaja się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, śliczne ubranka. Natalka będzie wyglądała jak królewna. /Na jaki romiar kupowałaś? Też szukam czapeczki i szaliczka dla Leni, tylko że różowych albo seledynowych. Pazurki git. Ta babka co Ci je robi ma talent. Piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja smaruje mascia ADWANTAN i dodatkowo dwa razy dziennie ZINCO w sprayu i podobno ma pomoc ale kto wie???? ah mowie wam szkoda gadac ale jak to nie pomoze w ciagu tych 2 tygodni to tez zobacze moze ta mascia z wit A moze pomoze:) KIWI---ubranka sa ma rozmiar 74 bo Natalka nadal nosi jeszcze rozmiar 62 czasem 68 wiec uwazam ze nie ma co jej az takiego wielkiego kupowac przeciez nie zawine jej spodni na pare razy najwyzej jak bede pod koniec zimy duzo zamale to bede cos kombinowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi czyli na te Boryskowe kropki to moze byc ta masc z witaminą A?? one troche zanikaja jak śpi a jak jest aktywny to ma ich strasznie duuzo i calą okolice buzi ma strasznie czerwoną :( Pinia nic sie nie martw , smaruj tak jak przykazala pani doktór :) najwazniejsze ze to nic powaznego ...i że jej nie boli .. A zastanawiamy sie nad takimi dywanami - prosze o opinie :P http://www.agnella.com.pl/db/cache/table=RugRunnerImage/field=zoom/key=id/724.gif http://www.agnella.com.pl/db/cache/table=RugRunnerImage/field=zoom/key=id/736.gif http://www.agnella.com.pl/db/cache/table=RugRunnerImage/field=zoom/key=id/853.gif http://www.agnella.com.pl/db/cache/table=RugRunnerImage/field=zoom/key=id/862.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu ja mam advantan ale moja lila ma na 100% azs wiec w naszym przypadku dziala rewelacyjnie... posmarowalam ze 4 razy i po wilekich placach takich zmian atopowych nie ma sladu w tej chwili... jesli chodzi o buciki to ostatnio jak bylam w h&m to widzialam biale takie z futerkiem na zewnatrz to moze sie przejdz i sobie obejrzyj... fajne nawet byly... ja spodenki kupilam te: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=444484672 a tak poza tym to u nas nudy jak zwykle... gdyby nie to ze lilka budzi sie kilka razy w ciagu nocy moglabym ja nazwac dzieckiem idealnym... mini bron Boze nie sadzaj borysa jak sam nie siedzi... zapytaj sie ktoregokolwiek fizjoterapeuty ze wiecej tym zrobisz szkody niz pozytku... jak przyjdzie jego czas to usiadzie sam... spokojnie... tzn. wiesz czasem go mozesz potrzymac na kolanach w pozycji siedzacej ale nie za czesto... mozesz mu kregoslup skrzywic... dziewczynki a wy (poza emilka) to kiedy zamierzacie do pracy isc??? ja bym chciala isc w grudniu na miesiac na stoisko swiateczne jak co roku ale boje sie malej zostawic bo to jednak bedzie tak ze nie bedzie mnie cale dnie w domu... no chyba ze znajde sobie kogos dyspozycyjnego kto by ze mna byl ale poki co nie mam kogo wziac bo wszyscy pracuja... a podobno mamy bezrobocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, nie otwierają mi sięlinki do dywanów. spróbuj z tą maścią. Już po 3 dniach smarowania kilka razy dzienie powinna by poprawa. Jesli nie będzie, to nie wiem. Kupilam dzis czapkę zimową dla Leni, z szalikiem. Dosć gruba. Chyba jeszce przejściówkę kupię. Olka dzis marudna jakas po przedszkolu. Bylyśmy zbierać kasztany. Mam problem: dalej wali kupę w majty. I to nie jedną, ale 3-4 razy dziennie. mam dosć prania gaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, świetne spodenki. I tanio kupiłaś. Też by cos takeigo mi sie przydało dla Leny do tej kurtki z Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ja tylko na chwilkę. Chciałm Wam napisać że byłam dziś u dietetyczki. Dała mi skierowanie do laboratorium, na zrobienie kilka badań. Podejrzewa u mnie problemyu z tarczycą, jeśli to prawda to najpier bedzie mnie musiała podleczyć w tym kierunku a dopiero pójde na diete. Narazie dostałam diete bardzo fajna taką przygotowującą sie do cięższej diety. z jej doświadczenia do 22 października powinnam być lżejsza o2 do 3 kilo no zobaczymy. Ale dieta mi się podoba jest bardzo zróżnicowana. Od dziś mój mąż jest na wychowawczym, Olek jak dziś wróciłam z pracy był uśmiechnięty od ucha do ucha. Aż mi sie płakać chicąło że ucieknie mi ty;le rzeczy z jego życia. Olek przestał charczeć dziwne co a od dziś mieliśmy zacząć diete bez białkową. No i postanowiliśmy z mężem nie przechodzić na nią. Będziemy go obserwować i jeśli będziemy słyszeć to wtedy wprowadzimy. Oki uciekam bo zmęczona jestem w pracy koszmar!!!!!!!!! nie mam czasu na nic. A w domu cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu popieram dziewczyny ciuszki super. Piniu pazurki extra, jestem ciekawa jak sobie radzisz w takich długich :) Kiwi Twoje dziewczyny świetnie wyglądają. Lila już taka duża a Olga hmmm urosła?? Miniu czy Borysek przesypia już całe noce??? Ja bym Tobie nie radziła przeprowadzać się razem z Boryskiem do pokoju jego. Spróbuj żeby sam spał a tyy tylko do niego dochodź. Aniu Kupiłaś już to krzesełko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO. ale ja mam Lenkę. Lila to ASI córcia jest. Nic nie mów o pracy, ja nawet nie chcę o tym myśleć. Znów będę ryczeć. A jak sobie radzisz w domu z zajeciami doowymi? Czy maż w domu gotuje, pierze, prasuje etc? Bo ja sie tego bardzo boję, jak z czasem. I ze be dę sie spóźniać do pracy. Powodzenia z dietką. Ja mogę polecić dietę niełączenia dr Haya, na mnie podziałała. MINIU, Emka ma rację. Lepiej przeprowadzic samego Borysa:) Ale to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Kiwi :) jestem taka zakręcona:) Obowiązki domowe mąż spełnia bardzo dobrze. Przygotowywałam go bardzo długo aż wreszcie się nauczył. Dziś zrobił obiadek schabik z ziemniaczkami. Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys jednak kaszki na razie jadł nie bedzie ... smok zdecydowanie ma za duzą dziure a łyzka jesc jeszcze nie bardzo lubi wiec na razie kleik tylko ... Asiu , wiem wiem ze sadzac sie nie powinno , dlatego tak bardzo sie zdziwilam jak lekarka to powiedziała , Fakt moze i nie powinnam tak robic ale czasem sadzam go sobie na kolankach ,choć on z bujaczka juz siada sobie sam ... .. spodnie bardzo fajne...i z krowką :) no i rzeczywiscie superr cena Asiu ja ide na wychowawczy wiec na razie do pracy sie nie wybieram ... Kiwi , he he uśmiałam sie jak norka z tej Twojej Lenki , REWELACYJNIE wyglada w tej czapce i szaliku :D a Olga chuda jak patyczek , nawet mój mąz zauwazył ze strasznie schudła .. spróbuje z tą mascia - dzieki bardzo ... Emilko jak wyglada taka wizyta u dietetyka? dala Ci przepisy na posiłki ? jak to w praktyce wyglada ... ...Bardzo chetnie nie przeprowadzala bym sie do Borysa do pokoju ale po pierwsze budzi mi sie kilka razy w nocy tylko na smoka tzn podchodze daje mu smoka a on śpi dalej .. wiec troche niewygodnie by mi było az do z drugiego pokoju przechodzic... no a po drugie to boje sie ze go nie uslysze od razu i sie za bardzo rozbudzi , a musze miec pozamykane drzwi bo mam koty które strasznie rozrabiają zwłaszcza nad ranem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi to duzo chyba miałaś zaległego urlopu ? no i chyba dłuzszy macierzynski ... a moze jednak namówisz męza na pół roku wychowawczego? :P i co otworzyly Ci sie te dywany?? :D ... no i będzie ten z kotami :D mąż dzis idzie zamówic .. jego stały klient zrobił mu całkiem niezly rabat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż na wychowawczy? MINIU, w życiu. Pomarlibyśmy z głodu na mojej pensji:D Otworzyłam linki, ten z kotami najbardziej do Was pasuje. Ile kosztuje taki dywan? My nadal nie mamy dywanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, miałam 20 tyg. macierzyńskiego i prawie cały wypoczynkowy za ten rok. Razem wyszło pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi chodzilo mi bardziej o to zebys namówila męza na pół roku Twojego wychowawczego :P a te dywany co chcieliśmy 200*300 kosztują ok 330 zł my po super promocji zaplacimy 230 :) wiec jak dla mnie rewelacja... No ale wszystko tez zalezy od jakości dywanu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż chyba nie przeżyłby bez pracy. On lubi pracowac, taki odnoszę wrażenie. A ja nie przezyłabym z mężem na wychowawczym. T oja chcę byc na wychowawczym, a nie mogę, bo kasy by nam nie starczyło:( Dywan super, duzy i faktycznie megatanio. Zarz zmykam na zakupy rossmanowskie i pokręcić sie po sklepach. Olga w przedszkolu, maż ma weolne to zajmie sie Lenusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini a czemu myslisz ze dziurka w smoczku za duza??? jesli np. za szybko leci i borys sie krztusi to proponuje zrobic gestsza kasze odrobine to bedzie wolniej lecialo i nie powinien sie krztusic... a ja tez mysle ze w koty dywan najfajniejszy... kiwi milego rajdu po sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu bo ta dziura do kaszki jest naprawdę wielka :D o taka http://agdperfect.pl/shop/zdjecia/819/OPAKSMkaszka.jpg a Borys wieczorami jest juz tak padniety ze nie chce go dodatkowo meczyc , moze jak by był bardziej ześki to chetniej by sie uczył , zresztą tak sobie pomyslałam ze w zasadzie przesypia nocki i je dopiero rano wiec ten kleik na razie mu wystarcza :) Ale mam mały problem moze mi cos doradzicie...w zwiazku z tym ze Boryskowi ulewa sie po jedzeniu , lekarz zalecil klasc go po posilku tak na godzinkę - jedyne wyjscie to takie zeby spal :) i tu jest problem bo nie wiem jak to zrobic zeby jadl przed spaniem ...ostatnio budzi sie tak około 6:30 je śniadaniie i spac juz nie chce,wiec sie bawimy , o 8 juz jest śpiący ale za wczesnie jest zeby go znów nakarmic po drzemce 45 minutowej znowu sie bawimy około 9:30 daje mu posilek ale po nim znow nie chce spac i pada dopiero około 11 itd... No i nie wiem za bardzo co zrobic , moze macie jakies pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a próbowalam go przetrzymywac tak do 9 wtedy go karmilam i potem ladnie spał okolo 1,5 godziny ale strasznie sie męczymy i ja i on przez ta godzine :O mialam nadzieje ze sie przyzwyczai , niestety nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini nasza dziurka tez jest taka wielka ale robie gestsza kasze i malej tak szybko nie leci i sie nie dlawi... ale skoro borys przesypia noce to faktycznie nie ma sensu na sile go karmic... poza tym jednak lila jest sporo starsza od borysa wiec tez moze inaczej sobie radzi... jesli chodzi o to lezenie po jedzeniu to nie wiem co mozesz zrobic bo przeciez dziecko w tym wieku nie ulezy chwili spokojnie tylko sie wierci... wiesz co staraj sie go duzo w pionie trzymac to tez nie powinien tak ulewac... hehe bicepsy sobie wyrobisz i pozniej po odchowaniu syna zaczniesz brac udzial w zawodach strongmanow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu no tak Lilka juz duza dziewczyna :) podżucilabys jakies nowe fotki ... a Borysa nosze na rekach po kazdym jedzeniu do odbicia i nawet jak mu sie odbije to niekiedy, jeszcze godzine po posilku, jak sie bawimy to potrafi mu sie ulac :( a godzine na rekach to ani on ani ja chyba nie wytrzymamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny moge juz dawac caly słoik Boryskowi? Jak do tej pory dzielilam mu na pół i mial na dwa dni ale ostatnio po zjedzeniu połowki juz nie chce pic mleka wiec moze bede mu dawac caly ? albo pół obiadku, pół deserku ? hmmm skomplikowane to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×