Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sękata

TUTAJ WPISUJEMY DZIWADZTWA FORUMOWE!

Polecane posty

Gość sękata

-za brzydki pierścionek zaręczynowy -zamiast brylantu - cyrkonie w pierścionku -sprowadzenie z Hiszpanii za małej sukienki na 2 dni przed ślubem -salon krawiecki w Krakowie-szefowa to rzeźnik -fotograf, który robi twarze na sino -laska, która sie wstydzi przyszłego męża bo jest za niski -laska, której matka wszytsko zaplanowała -istnieją ludzie, którz uważaja, że slub w zimie będzie w mega świątecznej i puchowo-białej aurze -problem z ciotka bo ta chce inny termin ślubu dla młodych -ustalanie ślubu bez powiadomienia rodziców -panna młoda zakazuje ubioru na czarno -laska nie wiedziała, że w jesieni pogoda może być brzydka -ksiądz chce tyle za msze ile orkiestra za granie -mlody nie chce alkoholu -3d white coś ominęłam? na pewno...wpisujcie na co durnowatego napotkałyście na tym forum..ku przestrodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble ble
jakaś zazdrosna i niewątpliwie znudzona panna wpisała" wpisujemy dziwactwa..."i sama sie wpisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sękata
nie znudzona tylko zdumiona różnymi głupotami, które ludzie wyprawiają i potem opisują tu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUJUJUJUJUJU
to ja dopisuję pannę która zakłada topic o dziwactwach forumowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sękata
jeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł może nawet i fajny, ale dlaczego skupia się tylko na tematach slubno-weselnych :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sękata
a na jakich można się jesczez skupiac na tutejszym forum? chyba, że mas zjakies ciekawe inne przykłady... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjer ba 7 rano
zdjęcia na 12 a ślub na 18 LOLLLLL!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprośne i obleśne zabawy weselne, Czy jest już ktoś na 2011 rok, Nie chcę dzieci na weselu, Ile dać w kopercie. .....i inne pierdoły:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Czy mogę iść na własny ślub w klapkach, bo są wygodne, a nogi mi się pocą ?--> dla mnie to (zaraz po za małej sukience na 2 dni przed ślubem i z tego powodu jego odwołanie) najgłupszy temat tego forum... Pozdro dla autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum brum
i nieśmiertelne: "ile pustych kopert zebrałyście?? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jeszcze te wszystkie
bzykajace sie nastoletnie dziewczyny, ktore nagle doznaja olsnienia, ze skoro nie konczyl w srodku, to ona moze byc w ciazy ;) + nieszczesliwie zakochane pytajace sie jak go zatrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliwaniki
A może temat "najbardziej złośliwa i zawistna forumowiczka " ja obstawiam Sękatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ono te wszystkie anonimowe:) pomarańczki,wypisujące cudeńka,bzdety.../poza wyjątkami/...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy \'ZAWISTNA\'? ja nikomu niczego nie mam po co zazdrościć czy coś..be zprzesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliwanili
nie mówię o zazdrości tylko o zawiści zawiść - sama nie chcę drugiemu popsuję siedzisz przed kompem i się jarasz jacy to inni są beznadziejni, głupii i pozbawieni wyobraźni. I jaka ty w związku z tym jesteś świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że ktoś jest beznadziejny, głupi cyz pozbawiony wyobraźni to już jego prywatna sprawa i ja tego nie wywlekam a już na pewno nie \'jaram się\' z tego powodu bo w końcu to byłby powod raczej do płaczu! nigdzie nie mówię, że jestem świetna,a forum jest po to by KAŻDY móg wyrazić swoje zdanie. jesli uważam cos za durnowate to tka samo to traktuje-durnowato. taka moja zachcianka. wszystkie komentarze piszę szczerze BO TAK UWAŻAM, natomiast Ty zajmujesz się wyszukiwaniem na forum kto jest najbardziej złośliwy czy zawistny...sama pomysl czy masz prawo gnębić innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliwanili
Nie sękata ja nie wyszukuje, tylko ciągle trafiam na twoje komentarze i piszę co myśle gdy je czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieeeee
gdzie nie trafie na posta sękatej to mi rece opadaja... masz prawo sie wypowiadac ale jak masz cos do powiedzenia...... przykladow moge przytoczyc mase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuper temat:) :) dziewczyny, spojrzcie obiektywnym okiem, sama siedze na sluby i wesela, ale przyznaje autorce swieta racje! czesc tych tematow jest naprawde smieszna. zaznaczam-CZESC, nie wszystkie:P siekba, sekata- 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów stanę w obronie Sękatej- więcej luzu dziewczyny i luxniejszego podejścia do własnego ślubu i wesela Dystans Kochane Dystans :) A na tym forum zdarzają się naprawde śmieszne perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielszar
dla mnie w ogole cale sranie w banie z okazji slubu jest obciachowe i traktowanie slubu jako osiagniecia zyciowego ze -na -da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat bardzo fajny
ale autorka troche sekata... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to forum mogłoby służyć wymianie doświadczeń typu najlepsze lokale w Krakowie i okolicach i radą typu O czym lepiej nie zapomnieć, Jakiej sukienki/lokalu/zespołu nie wybierać, a kończy się na: Jest już ktoś na 2011 rok? Podoba Wam się tak sukienka? Sprzedam sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Krawcowa uszyla mi za krotka sukienke, slub za dwa dni, juz mi sie go odechcialo!\" \"Kto nie chce dzieci na weselu?\" i hicior sezonu: \"jest ktos na 2001?\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×