Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

oo aja myslalam tz bylam pewna ze marynarz ze szczecina....corcia ma piekne oczka sliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika 😘 Twoja córa to istny aniołek, śliczniutka jest :) Imię Tosia śliczne ale Amelka też mi się podoba i już nie wiem co mam zrobić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po kim ona ma tak czarne oczy, bo ja mam szare, a mąż piwne, tylko że jasne, a tu nam takie cudo wyszło i nawet na ulicy ludzie zwracają uwage na jej oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i z Zuzą będę musiała wybrać się do pediatry, bo coś mi pokasłuje, niby nic, ale lepiej jak zapobiegawczą ją obejrzy. Teraz herbatkę sobie popijam i czytam instrukcję obsługi mikrofali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam was sobie,bo musiałam wyjść:) Co do mikrofalówki to ja też jestem trochę uzależniona.Szczególnie podgrzewam picie. A imię podoba mi się tosia.Amelka też,ale znam dużo i jakoś mi się osłuchało.Ale dałabym z tych dwóch Amelka.Bo znam jedną Tosię,ma 35 lat i aż dziwnie i śmiesznie dla mnie mówi się do dorosłej Tosia.A Antonina to jeszcze dziwniej.Jak powiedzieć do 20-letniej dziewczyny Tosia?Antosia?Antka?Antonina?Nie wiem.Chociaż jak powiedziałam podoba mi się bardziej niż Amelka.Ale myślę,że to kwestia przyzwyczajenia po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam a u nas dzis chyba przymrozrk brrr wiki juz w szkole a ja bujam michaska juz mnie noga boli a ten sie cieszy hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawal do wiwatu przez pierwsze 6 tyg.wpadalm w depresje ,spalam po 2 godziny na dobe! tera jest ok tz przesypia noce a le w dzien marudzi ale to nie takie straszne to mały chlopiec no nie?jak ide do szkoly z wiki to sie drze ocywiscie bo woli byc niesiony ale ...to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb dokładnie małym facetem wolno pomarudzić, a potem i tak się zapomina że nie przespało się tylu nocy. Idę nastawić pranie, ale mam dzisiaj lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam.U nas też jakoś zimno.Chyba jakiz mrozik leciutki:)My jeszcze w piżamkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo?😭 a tak bym sobie chwilkę pogadała,bo niedługo muszę wyjść i znowu dzisiaj nie mam czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!!! chociaż jedna dusza się zlitowała:)Jakoś nie mam ostatnio czasu zaglądać,a jak już jestem to nikogo więcej nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuffa jest tak mi zimno ze sie polozylam i polezalam cale 10 mn i michas w krzyk!ja zwarjuje...teraz pobujalam go i nadal spi...ale mi sie juz nie oplaca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zapomniałam już jak to jest:DBujaj mamusiu:DTeż uważasz ,że dzieci mają w tyłkach jakiś czujnik?Jak tylko mama się położy to jest krzyk!A tatuś to może sobie leżec spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje tatus jak siepolozy to zreczywiscie maly spi razem z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D hb, może to tak jest tylko z synusiami, bo mój jak był mały to ciągle go bujałam i się darł, nie wiem czego. Wspominam pierwsze 3 miesiące jako koszmar:O od krzyku w drugim tygodniu nabawił sie przepukliny pachwinowej:( Wtedy miałam 20 lat i absolutnie nie byłam przygotowana do macierzyństwa , brak cierpliwości itd.Moja mama mi pomagała i dzięki jej za to, bo mąż wolał bawić się z kolegami na imprezach, a dzieckiem w ogóle sie nie zajmował. Byłam okropnie sfrustrowana:( Wtedy obiecywałam sobie ,żadnych dzieci więcej:D Teraz w wieku 32 lat inaczej podeszłam do roli mamy:) Fakt, że córcia była spokojna, spała 3 godziny, 5 minut karmienia piersią, zero kolek, idealne bobo, dopóki nie skończyła roczku, teraz to normalnie rozpieszczony żywioł:P Ale to wina tatusia, bo rozpieścił swoją córusię:D To on wstawał w nocy do niej. Teraz, jak tylko tatuś wróci z pracy wieczorem, to go nie odstępuje, przynosi mu kapcie, a mi to nie chce, razem szamają kolację, choć dopiero co zjadła swoją, potem ja kąpie, a tatuś szykuje kaszkę w butelce i kładzie się z Mają i ona tak usypia:D z butelka i tatusiem, bo musi go głaskać po buzi:) Rano tatuś zanim pójdzie do pracy, to zmienia jej pampersa, szykuje kaszkę i kładzie koło mnie , bo ja śpię:D Dobrze mam nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika 74 ale ci dobrze. Nasza Karolcia to też prawdziwe uszko tatusia. Już mała wie jak ojca podejść, a on bardzo żadko jej odmawia na szczęście nie ma dziwnych zachciachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nikogo dzisiaj nie ma:( nie macie pewnie czasu zaglądać:( Ja mam jeszcze z godzinkę i też znikam.Nie mam ostatnio na nic czasu.Na dworze coraz zimniej a ja nadal nie zrobiłam zimowych zakupów.W końcu spadnie śnieg a dziecko będzie w trampkach:)Ale jak sobie pomyślę o tym łażeniu po sklepach to nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedajesz na allegro?To kochana nie planujesz więcej dzieci?:P Ja nie moge sie zebrać żeby w końcu wystawić coś.Może zima jak będzie trochę więcej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. My mamy lenia właśnie wyszłyśm y z łóżek, Karolcia spała 14 godzin bez żadnej przerwy na siusianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×