Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carmela.soprano

Ślub za kase z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość NO TO SZYKUJ SIE NA SPORĄ
wyrwę w zyciorysie !Będzie cię to kosztowało sporo nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
pewnie, musiałabym chyba zrobic casting. poprostu w tej chwili znalazlam takie propozycje i z tych musze wybrać. Turek przyjeżdza za tydzień wiecnie mam za duzo czasu. Jak przyjedzie to zobacze jak sie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO SZYKUJ SIE NA SPORĄ
ale wyobraż sobie sytuację jak na bani wraca mąż do domu (do ciebie) i zaczyna się dobierac a ty co? dzwonisz na policje i co im powiesz -że MĄŻ chciał z toba ....albo chcesz go wyprosić a on nie wyjdzie i co ? widzę juz jak tłumaczysz policji ,że to papierowe małżenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że fikcyjny, ale moze jesli rozszerzysz paletę usług, to pan ciapaty dorzuci jeszcze troche euro... Ps z Turkiem nie wchodziłbym w zaden interes... miałem swojego czasu kontakty zawodowe z tymi brudasami... ich problem polega nie na tym, ze oni coś kombinują... oni po prostu nie pottrafią być uczciwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO SZYKUJ SIE NA SPORĄ
wiesz ,2 lata to szmat czasu i wiele może się dziać ... a wiesz dobrze ,że gębę musisz trzymac na kłódkę i on tez to wie więc może to wykorzystywać -pomyśl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
moze ja jestem poprostu za naiwna. Ale jestem na tyle zdeterminowana, ze musze zarobić szykbo troche kasy. A co innego moge zrobic. To taka pozyczka na dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tych 2 latach być może bedziesz wrakiem psychicznym i nie zrekompensuje Ci tego i 180 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
moge tylko wierzyc, ze jako muzułmanin nie bedzie chlał wódki wiec po pijaku mnie nie zgwałci. A mieszkac ze mna nie bedzie. Tylko na poczatku a potem ma cos wynająć. Tylko zameldowanie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale turcy moga juz
zrozum dziewczyno,że to tylko ty tak myślisz! on za tą kasę będzie sobie dośc poczynał i dała sobie rękę uciąc że on nie dość ,że będzie sam z tej kasy czerpał to jeszcze bedziesz mu dokładać ...tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
chociaż teraz juz jestem w stanie uwierzyc, ze on wybierze mnie i moje mieszkanie zamiast wynajmu. Pewnie jeszcze mu sie spodobam jestem 30 letnią atrakcyjna blondynką. Pomału chyba otwieram oczy, wczesniej nie bałam sie takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
A moze mnie nic złego nie spotka, moze spokojnie sie uda przezyc te dwa lata. Tylko jak poznam kogos fajnego to co ja mu powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale turcy moga juz
noooo jak ty wierzysz w to,że turek nie pije to rozbawiłaś mnie do łezzzzzz :D :D :D :D nie chciałabym ci tu opisywac imprez jakie potrafili odstawiac w pracy ....a na drugi dzień klepali te swoje koraliki(takie ich modlitwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
czy facet byłby w stanie zrozumiec , ze wyszłam za turka tylko dla kasy,czy juz na zawsze pozostanie mi metka dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"carmela.soprano nie jestem durna małolata, jestem poważna , wyksztalcona kobietą. Pracuje jako urzednik i z jednej pensji trudno życ. A teraz musze miec natychmiast pieniądze bo względy gospodarczo-zdrowotne mnie dopadły na całego. \" To się okaże jak jest:P.A jak od razu nie zapłaci to zgoda jest absurdem:P.No i byś musiała mieć tam jakiegoś kolesia od gromienia Turasów w razie czego:P.Jak do tego narozrabia to możesz mieć problemy:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale turcy moga juz
a jeśli piszesz ,że mieszkac będzie z tobą tylko na poczatku tzn ,że nawet nie wynajmnie niczego samodzielnie .... jestem pewna na 100%...i takie inne rzeczy typu :mieszka z toba ty ugotujesz więc on tez zje ,jak pierzesz on tez dorzuci swoje jak u ciebie zamieszka i pójdzie na laski to jakąś przytarga gdzie ?tez do ciebie -jak będziesz np w pracy ....z takich DROBIAZGÓW właśnie składa sie nasze zycie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Pieniadze musza byc przed slubem i umowa u notariusza też. Inaczej nie stawiam sie w USC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO SZYKUJ SIE NA SPORĄ
A wszystko to na oczach dziecka ....suuuperr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Musi u mnie zamieszkac, zeby w razie najscia emigracyjnej wszytko wygladalo na OK.Wspólne fotki, szcoteczka do zębów jego i takie tam. Ale myslałam tak około miesiaca a potem wypad. Najwyzej by do mnie przychodził czasami na powiedzmy kawe zeby sasiedzi go widywali. Ja widziałam to czysto i bez klopotów. A teraz to juz zwatpiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO SZYKUJ SIE NA SPORĄ
fakt -jak wyjdziesz za niego i on narozrabia np narobi długów czy komus coś zwędzi albo przywali -tez będziesz miała klopoty! -fajnie będzie jak kiedys zjawi się komisja d/s emigrantów wraz z policją i zrobią przeszukanie i znajdą DRAGI ....a twoje dziecko będzie miało sie czym pochwalić w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaahaha...kotek musisz sobie zdac sprawe, ze to tylko tak pieknie wyglada w teorii. a jak policja imigracyjna wpadnie po pol roku np? Z reszta nie zakladaj z gory (zwlaszcza ze nie znasz tego czlowieka), ze tak chetnie bedzie chcial z Toba co-operowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO SZYKUJ SIE NA SPORĄ
zrozum wreszcie jedna rzecz :::::::TURAS TO LEŃ -OBIBOK -PRZEKRĘT I KONIEC !!!!!!!!!!!!!!! i zawsze beda z tego jakies klopoty małe lub większe ale będą sie za toba ciągnąć jak smród a to co sobie wyobrażałaś to ;BAJKA O ŻELAZNYM WILKU -UTOPIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czy facet byłby w stanie zrozumiec , ze wyszłam za turka tylko dla kasy,czy juz na zawsze pozostanie mi metka dzi**i\" ja jako facet 5 razy bym sie zastanowił nad taką kobietą... skoro to zrobilas za kase.... to co jeszcze zrobisz? oraz - muzułmanie chlają tak samo jak i Polacy... tłumacza ze wtedy, gdy Allah śpi albo nie aptrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Przestańcee mi wyjezdzać z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
dobra musze sie zastanowić, za duzo mysli na raz. Przestraszylam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
co znaczy podejrzana data urodzenia, nie wiem co z nia nie tak miałoby byc. Mam jego ksero paszportu i jego rodziców. Wszystko niby pasuje do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy nie pomyslałas nad inną opcją? Na przykład Twój wyjazd za granicę? Skoro masz jakies kwalifikacje to na pewno sobie poradzisz. Służę linkami do posrednictw, sama nie posrednicze ani nie pomagam w znalezieniu pracy. Jesli chcesz moge popytać znajomych którzy z takich posrednictw korzystali i sa sprawdzone. Dziecko możesz zabrać ze sobą, pójdzie za granica do szkoły, dostaniesz zasiłek miesięczny (u nas 160 euro a samotna matka ma tam jakies extra, zależy też od zarobków bo wszystko jest means-tested). Tylko musisz mieć pracę i zaczepienie. To chyba lepsze niż slub z nieznajomym Turkiem i obawa że cos pójdzie nie tak i obróci sie w zagrożenie dla Ciebie i dziecka. Musisz być bardzo zdeterminowana że przyszło Ci cos takiego do głowy - ale rozejrzyj się, są inne wyjscia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO SZYKUJ SIE NA SPORĄ
dokumenty moga się zgadzac a nawet musza ale co z tego o czym toswiadczy ? z dokumentów nie wyczytasz po ilu promilach wsiada za kółko ! A pomyslałaś co będzie jak go np wsadzą na parę lat jeszcze przed wygasnięciem waszej umowy ??! ...nauczysz sie grypsery,bedziesz nosic paczki do pierdla ????? no i cała umowa ....a właściwie formalności z tym związane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to widac juz kombinacje
tego turka !kupuje sobie 2-letni pobyt u kobiety ...bo to nie będzie kasa dla ciebie ale utrzymanie dla niego ,które wyegzekwuje bądż pewna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dobra musze sie zastanowić, za duzo mysli na raz. Przestraszylam sie. 15:10 carmela.soprano co znaczy podejrzana data urodzenia, nie wiem co z nia nie tak miałoby byc. Mam jego ksero paszportu i jego rodziców. Wszystko niby pasuje do siebie \" To czy pasuję to ja bym stwierdził:P.Tylko musiałabyś napisać kiedy się urodził:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×