Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bebula

CZy jest dziewczyna bedaca w zwiazku z grekiem/???

Polecane posty

Gość gość
"wioskowi"* mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a grecka miłość to jest jaka..? w dupę? Polki chwalą grecką miłość... każda jest dobra: francuska, hiszpańska, niech będzie i grecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żygać mi się chce jak to czytam. Wniosek mam taki Polki to k***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omiotłam wzrokiem,i faktycznie Polka,to się zakochuje w 3 sekundy,w piątej ląduje w łózku,a nim minie pół minuty snuje plany małżeńskie,może troszkę powściągliwości by się przydało,,,i to w przypadku wszystkich innych nacji,bo potem płaczą,lament,jak ten i tamten ją oszukał,zdradza,źle traktuje ,,to są ludzie z innej kultury,po prostu inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaZholandii
To nie tak, ze lece na niego bo jest grekiem. DLugo zabiegal o mnie, ma podobne wychowanie i zachowanie jak ludzie z polski. oczywiscie roznimy sie no ale to normalne, ze sa jakies roznice, nawet miedzy polakami takie dostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, dla normalnych ludzi bedzie to zrozumiale. Niestety na tym forum pelno jakichs zyebow tropiacych dziewczyny w zwiazkach z kimkolwiek innej narodowosci i wyzywajacych od szmat, ktorym majtki spadaja na widok obcokrajowca. Niby nie ma sie czym przejmowac, bo poziom takich ludzi mowi sam zxa siebie, jednak nikt nielub byc obrazany i wyzywany. I nie wiem co "omiotla wzrokiem" kolezanka pare komentarzy wyzej, ale chyba nie ten temat, bo tu nic nie bylo o slubach, zakochaniach w 5 minut itp., no przynajmniej wiekszosc komentujacych czy opisujacych swoje historie nic podobnego nie pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tematy zawodowe jak i prywatne radzę sie zawsze wrozki i jak na razie dobrze na tym wychodze bo kobieta trafia bez pudła. Jesli ktos jest zainteresowany podaje do niej email : tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co to z tym no na serozne no w********ic chyba latwo te sprawe o a jakze kazdy facet penisem pomacha 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, weszłam na ten wątek bo poznałam (przez internet) pewnego Greka. Obecnie nie mieszka w Grecji tylko w UK i jest super miłym i kochanym facetem, jednak coś mi w nim nie pasuje. Po przeczytaniu tego jakże długiego tematu już chyba wiem co. To nie ja mam problemy ze zrozumieniem tylko on jest zwykłym krętaczem hahahaha. Chciałabym podziękować wszystkim Wam tu piszącym, tym szczęśliwym i tym które Greków wybiły sobie raz na zawsze z głowy. Dziewczyny jeśli chcecie komuś ufać to SOBIE i nie ignorujcie swoich odczuć. Nic się Wam nie wydaje, nie macie problemów ze zrozumieniem to wasza intuicja. Warto jej posłuchać. Jeśli mówi Wam, że to jest to, zaryzykujcie. Jeśli nie - olejcie. Jesteście dużo więcej warte. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia2015
Do mojej poprzedniczki....nawet nie wiesz jaka masz racje piszac o intuicji...o trzezwej ocenie sytuacji, zachowan, slow.... Pisalam tu wczesniej o dojrzalym zwiazku z Grekiem i z perspektywy 16 m-cy tego zwiazku i pracy z Grekami moge potwierdzic , ze oklamywaniu, kreceniu i wmawianiu mi mojej winy nie bylo konca....niestety panowie z tego kregu kulturowego maja we krwi lenistwo, zazdrosc,niebywala latwosc lawirowania pomiedzy prawda i klamstwem...tak wiec odtad jedynym greckim akcentem w moim zyciu bedzie salatka grecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxaxax
Jestem z Grekiem kocham go bardzo mocno on mnie tez jestesmy razem szczesliwi ale oboje wiemy ze nie bedziemy razem na zawsze . jestesmy oby dwoje na obcej ziemi nie mieszkamy razem czesto sie spotykamy seks jest cudowny . On kocha Grecje i swoja rodzine Ja kocham Polskie i swoja rodzine ani on ani ja nigdy nigdy nie zrezygnujemy ze swoich krajow ale mimo tego pojawila sie miłość a nie mialo jej byc ciezko jest pomyslec nawet o tym ze za jakis czas zjedziemy do swoich krajow jak o tym rozmawiamy jest ciezko sie z tym pogodzic bedziemy bardzo tesknic ale nigdy o sobie nie zapomnimy te roznice miedzy nami bardzo nas do siebie ciagna. jest wspanialym czlowiekiem jestesmy ze soba jakies 7miesiecy ale rozsądek góra takie życie tylko w polsce bede szczesliwa i z czasem nie bedzie bolalo mysle ze tak bedzie dla nas lepiej ale patrzac na jego kolegow to prawda ze zdradzaja duzo i kobieta musi byc kura domowa . ja postanoilam juz zaczac ograniczac kontakt z nim zeby pozniej mniej bolalo zobaczymy jak na to zareaguje na pewno nie bedzie latwo ale nie zaluje ze sprobowalam jak na razie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżoanaS
Grecy to południowcy czyli zdradzacze,brudasy,kłamcy i maminsynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cypryjczyk a Greg pi.po.szko to nie to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie to samo prawdziwy grek jest ortodoksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Cyprze zyja prawoslawni Grecy i muzulmanie Turcy. Oraz duza populacja Rosjan - rowniez prawoslawni. Zatem jesli ktos z Cypru jest prawoslawny, to owszem, to to samo co Grek. Choc jakies tam regionalne roznice istnieja, ja np. uwazam, ze ludzie z Krety sa troche inni, bardziej odpowiedzialni, " zaprawieni w bojach" niz ludzie z "ladu", i takie samo zdanie (dobre0 mam o ludziach z Polnocy Grecji - goralach. Oczywscie to sa ogolniki. A nie jednostkowe przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne 11lat Mam dwóch synów żaden z nich nie mógł mieć wybranego imienia prze ze mnie bo musiał mieć po teściach i koniec Zaczęło wszystko się po ślubie Teście musza o wszystkim wiedzieć bo jak nie to będzie jazda Teściowa dobra aparatka schorowAna ale latająca ja motylek wszyscy musza się nią opiekować bidoczka Teściu nienawidzę Spróbuj powiedzieć nie to cię zabije A jak coś idzie nie tak w rodzinie to wszystkiego jestem winna Męczące dobrze ze nie mieszkam z nimi Może stoi za rodzicami żona to tylko do sexu ale to są Grecy Po jedenastu latach małżeństwa nie poznaje siebie lecę n/a lekach uspokajających bo nie da rady inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Polakiem tez jazdy sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRECY GWALCA DZIEWCZYNY I ZNAM KILKA PRZYPADKOW. GRECY SA HAMY I KU..Y GRECY TO OSZUSCI I KRETACZE GRECY TO POTRAFIA ROZKOCHAC I ZNISZCZYC GRECY...NIE NAWIDZE TEGO NARODU GRECY ZNISZCZYLI MI RODZINE I PLACE DO DZIS- -OD 1987-DO2018. I POLKI WY KU..Y PIERDOLICIE SIE WSZEDZIE BO WAS POLACY NIE DOCENIAJA,CO WY MACIE W GLOWIE....................CO TO ZA NARUD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×