Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bebula

CZy jest dziewczyna bedaca w zwiazku z grekiem/???

Polecane posty

Gość będąca z grekiem
a ja uważam, ze kradzieże zwłaszcza w atenach nie są rzadkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będąca z grekiem
a co do aspiryny.. popatrz na ceny jedzenia, wynajmu mieszkania, nawet drinka w barze.. niestety dużo większa niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale też w Grecji się więcej zarabia. Życie w porównaniu z krajami Europy Zachodziej nie jest jednak aż tak drogie. Złodziestwo, zwłaszcza w kurortach, jest małe, nieporównywalnie mniejsze, niż np. we Włoszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
będąca z grekiem a powiedz o sobie i swoim facecie :) jak wam się układa itp, itd :) ja za 2 tyg się wyprowadzam do mojego agapi :D a chętnie posłucham o twoim związku o ile nie masz nic przeciwko :) pozdrawiam i filakia pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden na stu
A Grek Zorba sie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
a potrafisz to tańczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będąca z grekiem
jak na razie wszystko super i mam nadzieje, że tak już zostanie forever ;)) w sobote odleciał do Aten, wiec teraz czeka nas rozłąka, najdłuższa w karierze ;) no ale w czerwcu lece do niego już na dłużej :) Teraz Twoja kolej - opowiadaj ;))) gdzie będziecie mieszkać? jakie miasto? wyspa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
a potrafisz to tańczyć ? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
będąca z grekiem , hmmm jesteśmy zaręczeni od 7,5 miesiąca i jest ok, chociaż na początku naszej znajomości ja nienawidziłam go strasznie ale potem w ciągu 1 dnia wszystko się zmieniło , ja pracowałam w takiej kawiarni w górach i on się bardzo o mnie starał a ja go olewałam , do momentu kiedy go zobaczyłam z inna dziewczyna... no normalnie myślałam ze mnie szlag trafi ... nie martw się ... tez przez to przechodziłam ... co chwile rozłąki i znowu dol.... teraz do niego jadę ...ciesze się i się denerwuje ale nie boje się ...ufam mu ...może to naiwne...ale będzie dobrze =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
będąca z grekiem , hmmm jesteśmy zaręczeni od 7,5 miesiąca i jest ok, chociaż na początku naszej znajomości ja nienawidziłam go strasznie ale potem w ciągu 1 dnia wszystko się zmieniło , ja pracowałam w takiej kawiarni w górach i on się bardzo o mnie starał a ja go olewałam , do momentu kiedy go zobaczyłam z inna dziewczyna... no normalnie myślałam ze mnie szlag trafi ... nie martw się ... tez przez to przechodziłam ... co chwile rozłąki i znowu dol.... teraz do niego jadę ...ciesze się i się denerwuje ale nie boje się ...ufam mu ...może to naiwne...ale będzie dobrze =) będziemy mieszkać w Arcie =) a Ty jak poznałaś swojego ukochanego =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będąca z grekiem
u mnie to ciekawa historia, bo poznałam go na imprezie w dniu kiedy miałam wolne od pracy. co się potem okazało M. mi powiedział, że gdyby wiedział,że jestem barmanką nigdy by do mnie nie podszedł :D no ale nie wiedział, podszedł, zagadał i się zaczeło. jestesmy ze soba jak na razie krótko, ale mamy poważne plany. szkoda, że nie bedziecie mieszkać w Atenach to może byśmy wyskoczyły na wspólną kawke ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
hmmm .... ja tez żałuje =( wiesz co ? najbardziej się boje ze będę tam sama... oczywiście agapi mou poświęca mi cala swoja uwagę ale to nie to samo co babskie ploty i zakupy =( mam koleżankę niedaleko bo w Ioanninie ale to jednak 1.5 godz samochodem w jedna stronę .... sama bym chciała mieszkać na obrzeżach Aten ale moje agapi ma prace w Arcie =( a dokładnie ile jesteście razem , ile będziecie żyć w rozłące ? co Twoi rodzice na to ? =) ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będąca z grekiem
Ja wcześniej spędziłam sporo czasu na Kosie i tam mam znajomych, w atenach będę też sama, ale się nie boję, bo znaleźć znajomych to przecież nie problem. głowa do góry ;)) jesteśmy razem dopiero 7 miesięcy, a rozłąka teraz trwać bedzie do czerwca. Potem lece tam na dłużej i zależnie jaką pracę będę miała wróce na troche do PL albo i nie. M. ma wojsko do zrobienia, bo wczesniej studiował i nie mógł, wiec teraz go to nie ominie. i jak bede miala prace ok to zostane i bedziemy sie widzieć jak będzie miał przepustki ;)) jakos trzeba sobie radzić. moi rodzice go poznali no i mama baaardzo lubi. myślała,że grecy są tacy jakie są o nich opinie, a okazało się ze nie wszyscy. mam 24 lata, Ty :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
ja 22 =) czyli jeśli Ci się powiedzie to zastaniesz tam na stale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będąca z grekiem
jeszcze nie wiem gdzie będziemy mieszkać na stałe. W planach grecja, polska albo zupelnie inny kraj. mamy czas na myslenie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
super =) trzymam kciuki =P a jak tam Twój grecki ? jak się porozumiewacie? Ellenika czy English ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będąca z grekiem
dzieki :)) angielski, ale greckiego tez sie ucze ;) Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
Grecki =) dzięki mojemu agapi nauczyłam się czytać i pisać ( tzn staram się to robić =P hehe ) na początku było trochę ciężko bo pamientam jak pierwszy raz zaprosił mnie do swojego domu żebym poznała jego rodziców i jego mama była bardzo mila , siedzieliśmy wszyscy w salonie i piliśmy kawę a jego mama się o coś mnie zapytała a ja nic nie zrozumiałam i taka głucha cisza ..................... wszyscy wyczekiwali mojej odpowiedzi a powiedziałam... przepraszam ale nie rozumiem a jego mama na to ... spoko... ja tez nie znam polskiego . =) Google Translator działa cuda hehe =) a Ty poznałaś jego rodzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będąca z grekiem
poznałam. jego mama rozumie troche po ang, no ale wlasnie chce sie nauczyc zeby swobonie z nimi rozmawiac . no i z jego znajomymi tez ;) a jak jego rodzice? fajni ludzie? długo sie znasz ze swoim wybrankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
jego rodzice są super,bardzo wyluzowani ... na początku nasłuchałam się głupich opowiadań od innych polaków ze polkę trudno jest zaakceptować przez greckich rodziców , ze jak się nie spodobam jego matce to cala wieś będzie przeciwko mnie itp itd ... a to zwykle bujdy ... to wszystko zależy od człowieka =) w lipcu będzie 2 lata od kiedy się znamy... ale jak mówiłam na początku całkowicie go lekceważyłam =) a skoro o związkach tu mowa to czytałaś opowiadania innych kobiet o przeżyciach z grekami????? co o tym myślisz ??? obawiasz się takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będąca z grekiem
ja tam cały czas uważam, że nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego wora. są grecy, którzy odpowiadają stereotypowi, ale są również tacy którzy są zupełnie inni. i denerwuje mnie ta pewnośc, żę WSZYSCY grecy to maminsynki, babiarze itp. Pewnie uważasz podobnie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
dokładnie masz racje =) wszystko będzie dobrze ... ja zmykam już.. spokojnej nocy i do usłyszenia =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będąca z grekiem
dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
a powiedz jaki charakter ma Twój wybranek :) jest takim typowym grekiem , czyli: nerwowy - ale szybko mu przechodzi , czy raczej spokojny? romantyk czy "chłodny"? czym się zajmuje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedaca z grekiem
nerwowy, ale i romantyk, w stosunku do mnie czasem baaaardzo spokojny, a to nie łatwe, żeby ze mna wytrzymać ;)) student. Twój:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
hehe to chyba mamy tego samego faceta :D moje agapi ma firmę budowlaną z ojcem :) , to w takim jeśli Twój facet studiuje to pewnie jesteście rówieśnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedaca z grekiem
tak rówieśnicy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
a z jakiego miasta/ wyspy On pochodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedaca z grekiem
ateny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
jak fajnie :) ja też bym chciała tam mieszkać ale nie na Omonii :D ja "niestety" będę w Arcie :( a z tego co wiem to mało polaków tam jest a wręcz o nich nie słyszałam :( nie to co w Atenkach gdzie polaków jest jak lodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×