Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bebula

CZy jest dziewczyna bedaca w zwiazku z grekiem/???

Polecane posty

Gość bedaca z grekiem
ja jakos nie mam zamiaru szukac tam polskich znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
a ile czasu byłaś w Grecji ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedaca z grekiem
łącznie będzie z 8 miesięcy, w sumie nie tak długo, ale zapowiada się więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
ja do Grecji zawsze jeździłam tylko w czasie na wakacje na 3-4 miesiące i tak od 4 lat teraz tam jadę na stałe i to będzie praktycznie mój 5 raz :) chociaż po 1 pierwszym razie obiecałam sobie że już nigdy nie pojadę do Grecji z powrotem ale jednak chyba przeznaczenie robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedaca z grekiem
no to ja identycznie. co roku wakacje i w tym roku bedzie moj 4 raz :) tez chyba na dluzej, ale jesszcze nie wiemy co po wakacjach zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
chciałabyś mieszkać na stałe w Grecji? A jak podobało się Twojemu facetowi w Polsce? Bo jak przyjechał tu mój wybranek to powiedział jak można żyć w takim zimnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedaca z grekiem
podobało mu sie, jestem z gdanska, wiec co tu sie dziwic - miasto piekne :P zimno bylo jak i mnie, ale on studiował 4 lata w innym miescie i tam zimno nie bylo czyms dziwnym , takze przyzwyczaił sie. cO DO mieszkania w grecji na stałe nie wiem.. teraz tam sie dzieją takie rzeczy, ze zaczelam sie nad tym zastanawiac ;) Ty jedziesz na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
wierze w Grecję i wiem ze sobie dadzą rade :) Ja będę mieszkać w mieście Arta ( Epir)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrolinka
Znaczna większość greków zdradza taka jest prawda. Oni po prostu leca na baby(szczegolnie te ladne i zgrabne), Zreszta chyba zauwzylyscie chocby tylko idac ulica jest sie wygwyzdana na kazdym kroku a kierowcy malo co nie powoduja wypadkow. W grecji jest też mnostwo tzw. parea bar, tzn kelnerka jest jednoczesnie zabawiaczka przy stoliku tak to mozna nazwać dotrzymuje towarzystwa, rozmowa jakis flircik zlapanie za kolanko, i to jest zupelnie legalne tam i na porzadku dziennym. Grecy wszystko nawiazuja do seksu wszystkie kawaly zarty jakie tylko slyszalam maja podtekst seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karrolinkja
współczuje Ci,ze wszyscy Cie zdradzali. bo rozumiem,ze mowisz to z wlasnych doswiadczen. ja pracowalam jako kelnerka i absolutnie nie robiłam nic takiego o czym piszesz. jak dlugo bylas w grecji?: pewnie tydzien na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocreo
Nie wspolczuj jej, bo to co pisze to sama prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nocreo
ja jej współczuje, bo widocznie miała pecha. nie ma co generalizować. a niektórzy zachowują się jakby tego nie rozumieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
Karolinko no skoro dałaś się tak macać za kolanko to mi przykro że miałaś takie przeżycia, wystarczy powiedzieć : nie albo zmienić prace ale skoro na to pozwalałaś to Twój problem , a po 2 TO GDZIEŚ TY PRACOWAŁA w porządnym lokalu sytuacje są wykluczone no chyba że w "Kafenijo" no ale trzeba być głupią żeby nie widzieć na czym tam praca polega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelia511
Chyba nie tylko w grecji sa takie kluby??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
Ofelia ma racje .. a co w Polsce nie ma takich barów gdzie "kelnerki" są łapane za kolanko ???? Karolinko poszukaj lepszego pośrednika pracy a nie takiego który Cię wysyła do tandetnych barów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyzantka23
Do Poloneza: jestes juz w Arcie?? bo ja od 2 miesiecy mieszkam z moim agapi 10 km od Arty i przydaloby sie jakies polskie towarzystwo do wypicia kawy :) pozdrawiam wszystkie zakochane w Grekach Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebula
o jak fajnie ze watek sie rozwinal, to ja go kiedys zalozylam:)moj zwiazek sie rozpadl... ale poznalam kogos wspanialego kto jest mojm mezem dzieki bogu nie grek:)chodz orientalany.ja nie polecam zwiazkow z tym narodem, bo jest specyficzny ale rozpustny bardzo...nigdy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg czy wloch to jeszcze
ale zmazancY - turasy czy araby...fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KIJEM BYM ICH NIE DOTKNELA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupodafaa jak z polsk
jak zpolski najaniej dzwonic do grecji??jaka karta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
do partyzantka23 to super ze mieszkasz tak blisko , w arcie jest już ok 30 polaków , a gdzie właściwie mieszkasz? i opowiedz o swoim agapi ?? :P pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
do dupodafaa jak z polsk najlepiej jak ktoś z Grecji będzie do ciebie dzwonił bo to bardziej sie opłaca, np. za kartę 5 euro Vivodi można dzwonić z Grecji na telefon komórkowy ok godzinę a na stacjonarny jeszcze więcej :) a w Polsce kupisz sobie kartę grosik za 10 zl i pogadasz 15 min. .. sama przemyśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z grecji to wiem ta zolta karta 5e gadasz 3h z polska, ale tera w pl jestem i chce z ludzmi pogadac i zadnej sensownej karty niemoge znalezc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzoanna
jestem w związku z grekiem... a co dalej zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie---mila
wszystkie polki co sie wiaza z arabami,pakistanami i tym podobnymi to zwykle ku****wy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pana wyrzej.. wypirdalaj.... bo t sa same kurwy.. w takim razie i ja, spierdzielaj jak ci nie pasi, czego tu zagładasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie. Jestem od jakiegoś czasu z Grekiem, który mieszka z najbliższą rodziną juz od wielu lat w NIemczech. Ma juz tylko ojca. Jest niezależny i chce,żebym wyszła za niego i przeprowadziła się do NIemiec z synkiem. Jestem po rozwodzie (po prezjściach). Boje się trochę różnic kulturowych, innej mentalności. Wiem,że jest dobry człowiekeim.Urodził się w N Iemczech ,ale od 7 r.z. do 18 l. wychowywał w Niemczech. Jest pracowity - tak go zaobserwowałam i tak o nim się wypowiada rodzina. Poradzcie, co mam robić, bo waham się.?? dimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
kochana wiem ze napewno masz pewne obawy dotyczace twojego zwiazku ... po przejsciaxch na pewno jest trudno zaufac komus od nowa . nie wiem co mam ci pradzic i zapewne zadna rada nie bedzie ci w stanie pomodz bo to sama ty musisz przemyslec to ... ale warto zaryzykowac !! nie mozesz bac sie calt czas ze cos nie wyjdzie , ze on cie zrani , daj sobie czaas , poukladaj sprawy, twojemu dziecko potrzebny bedzie tata , ja sama bylam kiedys zakochana i bardzo zraniona powiedzialam sobie ze koncze z facetami ale potem poznalam mojego obecnego partnera <greka> z ktorym jetsem przeszcesliwa :) daj szanse zeby byc kochana bo na pewno na to zaslugujesz :) po 2 skoro wszyscy maja o nim dobre zdanie to dobrze o nim swiadczy , na pewno ma tez pelno wad ale kto ich nie ma ... trzymaj sie i przemysl to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
do partyzantka 23 .. tak jetsem w arcie z ty w jakiej miescowosci mieszkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
do partyzantka 23 tak jestem juz w arcie a ty w jakiej miescowosci mieszkasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×