Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bebula

CZy jest dziewczyna bedaca w zwiazku z grekiem/???

Polecane posty

Gość Joanoula
Ja jestem w zwiazku z Grekiem,ale nie wiem czy o tym pisac bo widze,ze topik wymiera... :-( A moze sa ludzie,ktorzy chcieliby pogadac o zyciu w Grecji,czuja sie samotni lub maja jakies problemy,to niech sie odzywaja!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia1980
Pisz pisz :) ja też jestem nowa i chciałabym sie powymieniać doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
nie wymiera temat ale nie ma czasu .... ja mieszkam w recji od pol roku a przyjerzdzalam tu od 4 lat :) uwielbiam to miejsce, na poczatku mialam zalamke tesknota za rodzina i przyjaciolmi z polski ale juz sie przyzwyczaim. jestem tu szczesliwa a wy? opowiadajcie i zwiazkach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyzantka23
Jestem w Agio Spiridonas. To taka wioska jakies 10 km od Arty. Dlugo mnie tu nie bylo bo mielismy z moim agapi wypadek na motorze :( i peknieta miednice mialam ale juz pomalu dochodze do siebie. Poloneza pracujesz gdzies? Bo ja prawdopodobnie jak juz sie wukuruje zaczynam prace w Arcie w Cafe w centrum miasta. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
partyzankta 23 napewno szybko sie wyleczysz :) ja nie pracuje ale chcialabym ... zobaczymy :) a w jakiej kawiarni bedziesz pracowac bo tu w centrum pracuje juz jedna polka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scientist
Ja co prawda nie jestem w związku z grekiem, ale na studiach poznałam takiego jednego greka, okazał się strasznie niesmialy (a jaki przystojniak!):), ogólnie ja tez jestem niesmiala, wiec zamieniam z nim kilka zdań na tydzień :p (z reszta ludzi z kursu nie rozmawia wcale, wiec znalazłam taka moja bratnia dusze) widzę postępy bo dzisiaj była już dłuższa rozmowa z tym chłopakiem, na bardzo ciekawy temat...zobaczymy jak się to rozwinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
do scientist : opowiem ci pewna historie kiedy bylam na krecie:) otoz poznalam pewnego greka ktory byl niesmialy jak mi sie wydawalo , byl przyjacielem mojego szefa i sie z nim kolegawalam , byl jak balsam na dusze , zawsze pocieszyl ,nigdy nie przywalal , ... do rany przyloz ...dopoki nie poszlam na impreze z kolezankami i nie wypilam bo potem uslyszlalam tylko : i wanna fuck you !! oczywiscie ze nie mozna wszystkich wrzucac do jego wora , ale ja mam z gekami do czynienia od 5 lat i wiem ze grek ktory jest przystojny i niesmialy nie chodza ze soba w parze ale nie chce cie negatywnie nastawiac ale nie " napalaj" sie za bardzo bo pomimo ze kocham mojego facecika (greka) to wiem ze grecy potrafia grac . ale jesli naprawde lubisz tego chlopaka do do dziela :) powodzenia i badz w katakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agapi muuu
grecy coz. marny narod.... kretacze , kurwiarze i nic wiecej.. mam do czynieia a z nimi juz 10lat niestety!!!!praca i ta jebama elllada juz bokiem mi wyszła, widze te polki jak sie szmaca z tymi konusami..a potem płacz i zgrzytanie zebow, kobiety czy w y wiecie ze kazdy zdradza? bo to ich natura jest.. nawet niewiecie kiedy.. oni kochaja kobiety, .... tak kobiety ni e jedna!a pozatym to brudasy i z boczuchy sex analny to u n nich nirmalka juz w podstawowce!! oj nasz plki dl a lepszego ,zyci a sa w stanie nawet dupy dawac ps. dosłownie dupy!!!milosc grecka:) własnie taka jest:) jestes jebaana w dupe !dosłownie i w przenosni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
do agapi mou : jesli ktos cie je**l w Du*e to twoj problem . a po drugie jezeli lubia sex analny to ich sprawa ale to nie znaczy ze to przymus. no tak polka szmaci sie z grekami a polakami sie nie szmaci ?! bo polacy to aniloy i baslam dla duszy, bedzisz dziewczyno . pewnie mieszkasz na omonii !! a twoja marna wypowiedz swiadczy tylko z kim sie zadawalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie..
then kseris tipota, nawlepis meta. ne, ne meta..nadume...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scientist
Wow! Jakas dziwna ta agresywna wypowiedz...zupelnie jakby jakis zazdrosny polak ktoremu obcokrajowiec odbil dziewczyne (na kazdym tego typu sie tacy pojawiaja) co do mnie, nie mnieszkam w Grecji, tylko w UK wiec nieznam wielu grekow, tego "mojego" nawet nie podejrzewalam ze jest z grecji (Bo nie udawal greka:p) nadal malo mowi, ale juz widze postepy...i naprawde fajny koles, ta jego niesmialosc nie jest udawana, ostatnio z niego wydusilam ze najlepiej zamieszkalby na jakims odludziu, bo nie lubi imprez i tlumow ludzi. Tak samo z reszta jak ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peloponez argos nafplio
tak jak wszedzie, sa normalni i nienormalni ludzie, niema co uogulniac.grecki narod ma to do siebie, ze moze byc przez [olakow odbierany jako puszczalski i brudny, z racji rozwiazłosci seksualnej i laightowego podejsci a do zycia, polowa małzenstw pomieszanych kulturowo niestety al e nie przetrwa nawet 5lat(statystyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nereida neri
Nie jestem zwolenniczka wulgarnych wypowiedzi. W zycu prywatnym przeklinam tylko po to, aby podkreslic odczuwana zlosc, bo po to wlasnie sluza przeklenstwa. Nie budzi mojej zlosci rodzaj i jakosc seksu uprawianego przez innych ludzi, totez nigdy nie nazwalabym go "je...niem". Wniosek ogolny jaki mi sie nasuwa jest nastepujacy: w kazdym narodzie WIEKSZOSC (co najmniej 75%) to zwykli zjadacze chleba, bez wiekszych marzen, ambicji czy rozwinietej osobowosci. To NIE ZNACZY, ze powinni isc na odstrzal, bo oni wlasnie sa sola ziemi, oni najbardziej chca zyc, rozmnazac sie, najczesciej bardzo uczciwie pracuja i sa przywiazani do swojej "kultury" (w wersji okrojonej i zwykle ograniczonej do rytualow rodzinno-religijnych). Dotyczy to Iranu, Grecji, Polski i Anglii, i pewnie nawet Kamerunu. Polakom wyrzuca sie ich folklorystyczna wersje katolicyzmu (to samo Wlochom z Poludnia), Grekom "muzulmanski" styl rodzinny (spuscizna po TUrkach) i gejowskie - ponoc - upodobania (to z kolei spuscizna ery klasycznej). I tak moznaby w nieskonczonosc. W kazdym stereotypie jest jakas prawda, bo skades sie on bierze. Przeciez duzo ludzi w Polsce mysli np. ze in vitro to zbrodnia (LOL), a w Grecji, ze nalezy sie zenic tylko ze "swoja", albo ze zrobienie kawy przez mezczyzne czy mycie przez niego naczyn to "wstyd na cala ulice". Ale odbiegam od tematu. Reasumujac: w zaleznosci od tego z jaka klasa spoleczna macie do czynienia, tak sobie ulozycie. Im lepsze wyksztalcenie rodziny, im wieksze obycie w swiecie, kontakty ze swiatem zewnetrznym, podroze..., tym wieksze szanse na porozumienie, bo obie strony beda wyznawac wartosci uniwersalne, a nie kurczowo trzymac sie swojej wioski i tradycji. Oczywiscie wszystkie te tradycje maja i dobra i malownicza strone, pod warunkiem , ze nie sa kamieniem wegielnym rasizmu i agresji. I zeby bylo jasne: nie przeceniam wyksztalcenia w sensie DYPLOMU< ale na pewno robi roznice jakies ogolne obycie, kultura i ciekawosc swiata. Malzenstwa mieszane , ktore funkcjonuja na takiej zasadzie sa udane i sama takie znam. Jesli chodzi o Grekow, to znam np. jednego zonatego z Angielka (10 lat) drugiego z Rumunka (15 lat), maja po 1 dziecku, sa szczesliwi, wszyscy pracuja, zony tak samo, i zyja na zasadzie partnerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afto ine ellada
nierozumiem podniecania sie, obcokrajowcami, dl a mnie to nic szczegolnego i tylko problemy z tego sa i mog a byc, zwiazane z kultura owego kaju.nasze dziewczeta szcegolenie ostatnio, to taki nowa moda emigracyjna prowadzani e sie z ciapatymu, a wczym grek lepszy??przeciez polwa to sa potomkowie tureccy,, widac to po połowi e mazczyzn, prawdziwy grek według homera jest blondynem o niebieskich oczach.Znam Grecje w miare dobrze , zyje tu parenascie lat i czesto w firmie koledzy podpytuj a mnie czy niemam dla nich jakiejs polki na wieczor.Prawda jest tka ze macie oropna reputacje, niczym ni e rozniac a si e od bułgarek i rumunek czy albanek.Szanujcie sie!a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annamou
Widze wiele opinii na ten temat wiec tez sie wypowiem... Nie mozna uogolniac zadnego narodu,mieszkalam w Grecji pnad 6 lat,i to nie ze tylko mieszkalam pracujac na sprzataniu...nie mozna wypowiadac sie o narodzie nie obcujac z nim.Bylama bardzo mloda jak wyjechalam do Grecji"Spotkalam tam ludzi ktorzy mi pomogli,obdarzyli uczuciem,i wychowali na ludzi.Mialam wiele zwizkow z Grekami,mieszkalam z nimi,bylam z nimi na co dzien.Nie mozna mowic o kims kogo sie widzi tylko w pracy...Slyszalam wiele wersjo,Ze grecy to brudasy ,ze zdradzaja, ze to leniwi oszusci"Nie zgadzam sie z tym'jak juz mowilam zylam pomiedzy nimi,studiowalam tam i to kim dzis jestem zawdzieczam im!Ludziom ktorzy traktowali mnie jak wlasne dziecko,dali prace,mozliwosc nauki.To co zawsze pociaglo mnie u Grekow to milosc do historii i jej znajomosc! Znam Polakow w Grecji ktorzy mieszkaja tam wiele lat,narzekaja ze grecki to 'makalismeni glossa a Grecy to swinie"bo ciezko im przysiasci nauczyc sie porzadnie jezyka,znalezc normalna prace.Niestety ale zlerezy to w jakim towarzystwie sie kazdy obraca,ja bylam farciara...ludzie ktorych ponalam to madrzy ,wyksztalceni,intligentni,o wysokim statusie spolecznym Grecy.Niestety ale ci nie zadaja sie z menelami z Michail Voda... Niedawno wyszlam za maz za Greka(urodzonego i wychowanego w USA)Wyjechalam dwa tata temu z Grecji.Jest najwspaialszym i najcierpliwszym facetem jakiego znam i jesli ktos jest 'alitis"(kto zna grcki to wie jak tlumaczyc)w tym zwiazku to niestety ja!Nie wszyscy sa tacy sami ,jak w kazdym innym kraju z reszta.Denerwuja mnie Polacy ktorzy tam mieszkaja,pracuja i nie potrafia tego uszanowac,jak sie wam nie podoba to nikt was tam nie trzyma!Kazdy szuka towarzystwa na swoim poziomie,i to ze ktos mowi ze Grecy to leniwe brudasy to ktos kto idzie sprzatac ich dom...Dla mnie Grecy to najwspanialsi ludzie jakich kiedykolwiek ponalamm (a zwiedzilam prawie wszystkie kontynenty swiata)A Grecja jest dla mnie jak matka ktora mnie przygarnela,przytulila i wychowala na ludzi...)Jestem im wdzieczna za to kim teraz jestem,to oni nauczyli mnie jak byc dama,kobieta ktora moze stac u boku faceta z ktorym jestem! Jedyne za czym w zyciu tesknie to Grecja!Chociaz z mezem staramy sie stworzyc jej namiasteke gdziekolwiek podrozjujemy! To naprawde wspaniali ludzie,kochajacy ich kraj ,kulture i historie(znam ich na tyle dobrze ze moge to powiedziec)bo nie znam ich tylko z pracy,mieszkalam z nimi,bylam w zwiazkach,jezdzialm na czasy,studiowalam,bawilam sie,plakalma,znam ich na codzien!Jesli dla kogos nauczenie sie poprawie jezyka po kilkunatu latach pobytu tam to gora lodowa,a Grcy to brudne swinie to 'ti psaxnete ekei'den einai meros gia esas!Nie obrazajcie kraju ktory daje wam szanse na lepsze zycie!A jesli chodzi o mojego meza Greka,to jest czlowiekiem inteligentnym,wysztalconym,nigdy mi sie nie upil,nie obrazil ,nie pinizyl i jest bardziej czysty niz wiele polskich kobiet ktore znam! Wiec zanim sie ktokolwiek wypowie na temat jakiegos narodu niech pomysli czy naprade obcowal z tym narodem na codzien,bo ktos kto widzi ich dwa czy trzy razu w tgodniu w pracy na ich temat wypowiadac sie nie powinien!Ja tez mam gdzies sprzatanie swojego mieszkania,bo mam sprzataczke i guzik mnie to obchodzi co ona powie do swoich kolezanek ...ze jestem brudaska???Ze Polki nie sprzataja,a po jaka cholere mam to robic jak wiem ze to praca kogos innego???Niech nikt nie mowi zatem ze Grecy to brudasy,bo stac ich na sprzataczki! Na mas zisei i Ellada mas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
do annanou bardzo madrze powiedzialas :) tyle na ten temat ade gia kai filakia apo edw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
do ajaj w miejskim slowniku slangu i mowy potycznej cziapaty to : "Pogardliwe określenie Pakistańczyka, Hindusa lub innego ciemnoskórego człowieka (choć nie Murzyna!)" grecy a pakistanczycy to dwie rozne narodowosci moze chcialas zablysnac swoim jezykiem ale chyba sie osmieszylas i lepiej sie nie wypowiadaj eisai xamevn hdh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaa
a czy rozni si e Grek?? przeciez to mix turecki, czyli ciapaty, jeden kutxxxx wszystko co spaprane to ciapate i twoje bachory tez beda takie!ps. al e myslisz ze sie z tob a ozeni?? to raczej zapomij:?)nawlepi alo gomena:) eki para poli koricia treli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
chyba sie zagalopowalas z tym mixem turekiem to tak jakbys powiedziala ze polak to jest niemcem. chyba jakis grek kopnol sie w du*e i stad ta gorycz. a dlaczego nie mial by sie ze mna ozenic ? skoro sam prosil o moja reke a plany na slub napieraja tepa :) ps. naucz sie lepiej greckiego bo tego "kali jesc kali pic" nie da sie rozczytac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te greczynk a z odzysku
pewnie jestes goła i wesoła i zes sie go uczepiła, bo ci e zaden pola nie chce:) pisze tak po grecku zebys zrozumiała:) aa ty znawczyni greki iwszystkiego co greckie, niech ci bedzi e miałosci greckiej:)jakbys niewiedziala to prawie 400l , elada pod zaborem tureckim była:0 takze mix to tam jest jeden wielki:0 ciapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
usmialam sie... nawet mnie nie znasz a pieprzysz farmazony ... a co do zaboru i do mixu tureckiego to turcy nie wiazali sie z greczynkami podczas tych 400 lat !! dzieci turecko greckie byly po narodzinach zabijane a kobiety popelnialy zbiorowe samobojstwa. twoj tani komentarz tylko swiadczy na jakim poziomie jestes a po drugie nie czuje jakiegos zaszczytu bycia z grekiem bo bylam tez zwiazku z polakiem i nie odczuwam roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirjam
Bylam z Grekiem w związku.. Na początku bylo bajecznie.Czule slowa i bla bla bla.Bardzo dążyl do tego abysmy mieli razem dziecko.Po roku czasu zaszlam w ciąże.Mamy coreczkę,ale między nami wszystko się popsulo od momentu kiedy jego mama przyjechala do Polski, w odwiedziny.Teraz on chce wracać do Grecji,bo mama chyba tak każe.Ja nie chce tam jechac,bo wiem czym to pachnie. Nie jestesmy po slubie.Boje sie ze jezeli tam wyjade , to on odbierze mi dziecko.Mala ma jego nazwisko. Zapomnialam napisać ze bardzo chcial aby dziecko mialo tez greckie imie, ale sie nie zgodzilam. Mieliśmy zyć w Polsce a nie w Grecji.Boję sie i nigdy tam nie wyjadę z mala , nawet na wakacje. A mialo być tak pięknie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
mirjan ... ciesze sie ze napisalas na tym forum .... wiesz co ? popelnilas blad zachodzac w ciaze bo on tak chcial. ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem :) ma pewno masz obawy o swoja corke ale popatrz logicznie na cala sytuacje ... 1. to nie sa czasy sredniowiecza ze maz odbiera dziecko kobiecie ot tak .... nie jestescie malzenstwem!!!!!!!!!!! wiec on nie ma takiego uprawnienia do odebrania ci dziecka (na twoja korzysc) 2. na jaki czas on chce jechac do grecji ? na zawsze ? na rok ? pomysl ze on tez teskni za swoim krajem a matka pewnie chcialaby miec go przy sobie :/ 3. nie boj sie i badz stanowcza!!!!!!!!!!!!! powiedz mu wprost ze nie chcesz jechac do grecji.. 4. w polsce nie ma zadnych szans zeby zabral corke do grecji nawet droga postepowania sadowego ! 5. dowiedz sie o swoich prawach i spisz z nim oswiadczenie na ktorym on zgodzi sie ze nie bedzie probowal odebrac ci dziecka - poradz sie pomocy prawnej, w kazdym wiekszym miescie znajduje sie punk bezplatnej pomocy prawnej :) bardzo dielna i utrzymuj katakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyzantka23
Poloneza. PILNE!! zaczyna sie niedlugo w Arcie kurs jezyka greckiego organizowanego przez UE. Jest on calkowicie darmowy. Zajecia sa 3 razy w tyg po poludniu po 1 godz. Jesli mozesz to zorganizuj sie i innych polakow bo jesli nie bedzie grupy okolo 10 osob nie utworza na grupy :(:( a program jest naprawde swietny - przygotowuje miedzy innymi do egzaminu z j. greckiego. Juz sie zaczely zapisy. Sa w KEE ( tj stary budynek policji we wtorki i piatki od 10-1. po informcje mozna dzwonic pod nr tel 2681026233 lub 6975762302. Dziweczyny to jest program na cala Grecje wiec w kazdym troche wiekszym miescie zadzwoncie do KEE i zapytajcie . warto sie zapisac :) Poloneza w razie pytan pisz na moje gg 4390264 lub na skype partyzantka24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloneza
partyzantko 24 dzekuje ci bardzo za informacje o tym kursie lecz niestety nie bede mogla skorzystac poniewaz za 2 dni jade z moim T. do Polski na swieta i wracam pod koniec stycznia wiec sie nie zalapie :(( ale dzieki za newsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie załamujcie mnie:D.Mieszkam w GRecji juz 3 lata poznalam ogromnie duzo Grekow.Oni sie nie myja wali im z ryja ochyda!!! Sa spoceni jak swinia doslownie kapie z nich. Potrafia nosic ta sama mierdzaca koszule przepocona przez 3 dni to sa brudasy !!!. W dodatku lenie i nieroby chccieliby zeby ciagle kolo nich latala kobieta zeby im prala brudy gotowala itp. Poprostu zalll tragediaaa. Potrafia pic jedna kawe 2godziny!!!! Sa zaklamani w dodatku kurwiarze i naiwni debila lykaja wszystko co im powiesz :D.Strasznie lubia plotkowac musza wszystko wiedziec jezeli im na kims zalezy pytania np. gdzie bylas,z kim spalas, co robilas ,co jadlas :D TRAGEDIA !!!! to sa nieudacznicy zyciowi SMIERDZIELE ,ZBOCZENCY i dodaje ze nie poznalam normalnego greka samych debili a mieszkam juz tu 3 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie załamujcie mnie:D.Mieszkam w GRecji juz 3 lata poznalam ogromnie duzo Grekow.Oni sie nie myja wali im z ryja ochyda!!! Sa spoceni jak swinia doslownie kapie z nich. Potrafia nosic ta sama mierdzaca koszule przepocona przez 3 dni to sa brudasy !!!. W dodatku lenie i nieroby chccieliby zeby ciagle kolo nich latala kobieta zeby im prala brudy gotowala itp. Poprostu zalll tragediaaa. Potrafia pic jedna kawe 2godziny!!!! Sa zaklamani w dodatku kurwiarze i naiwni debila lykaja wszystko co im powiesz :D.Strasznie lubia plotkowac musza wszystko wiedziec jezeli im na kims zalezy pytania np. gdzie bylas,z kim spalas, co robilas ,co jadlas :D TRAGEDIA !!!! to sa nieudacznicy zyciowi SMIERDZIELE ,ZBOCZENCY i dodaje ze nie poznalam normalnego greka samych debili a mieszkam juz tu 3 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korici omorfi
a co zostawił cie jakis co??na polackow tam te nie lic raczej , bo sa nie lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchodzac troszke od tematu...
....co jest zlego w piciu kawy 2 godziny? Ja tez tak robie, czy to znaczy, ze jestem oblesna lub leniwa? Lubie sobie postawic kawke i popijac, nawet wyziebla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×