Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy musi tak byc

Jesli jakas kobieta da mi kiedys sznase....

Polecane posty

Gość szansy nie mam
Dobrze mówisz, jak nie jest ci dane to nie będziesz z dziewczyną i żadne starania tego nie zmienią. Kwestia przeznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansy nie mam
Przekonania nie mają znaczenia, liczy sie tylko szczęście. Albo je masz albo nie. Człowiek nic nie może zrobić gdy już z góry jest za niego zaplanowane. Jest tylko nadzieja, że zaplanowane dla ciebie jest szczęście, czeo wam życzę - bo ja niestety wiem co jest zaplanowane dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak uwazam ze wszytsko zalezy od podejscia, zapalu, wiary w siebie i ze cos mozna zmienic jesli sie tylko chce i dazy sie do tego z uporem:)takie sa moje przekoaniania to Ty musimy starac sie ukladac sobie zycie jak najlepiej a zycie rzuca nam przeszkody ktore my musimy pokonywac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansy nie mam
Życie rzuca przeszkody pod nogi, takie przeszkody można pokonać. Ale czasem rzuca tymi przeszkodami prosto w ciebie, obrywasz nimi mocno po głowie albo przygniatają cię do ziemi i nie możesz sie wydostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.eleerhbrv2g
a co Ci jest oka nie masz czy jak , ze tak jest...wiesz w czym tkwi problem...kto chcialby byc z takim maruda i pesymista, ktory wszystko widzi w czarnych kolorach, facet otrząśnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes mlodym czlowiekiem nie mozesz reszty swojego zycia przekreslac samotnoscia, czego Ty wymagasz daj sobie czas 25 lat to jest malo zeby podsumowywac swoj los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.eleerhbrv2g
to nie szczescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty musisz zrobic krok zeby sie przelamac ja jeste ponad wyznacznik 16-17 i nie mialam chlopaka i nie calowalam sie ale na pewno nie mam takiego podejscia, jakbym takie miala to chyba bym poszla na stracenie bo ladna dziewczyna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.eleerhbrv2g
spotkajcie sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.eleerhbrv2g
jk nie bedziesz nic robił to Cie ropzacz pochłonie i dopiero bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.eleerhbrv2g
walke z wiatrakami pewnie ma na mysli, z soba powacz chlopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamitam
nie rozumiem , co zadna Ci się nie podoba???? czy jak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu Ty nie wierzysz we wlasne sily mozliwosci nie mozesz czuc sie gorszy od pozostalych nie mozesz okazywac slabosci bo to obruci sie przeciwko Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamitam
JEMU TO PO LBIE TRZEBA PORZADNIE PRZYLAĆ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowieku Ty nie wiesz jakie jest Twoje przeznaczenie to jest Twoje zalozenie ktore Ty skrupulatnie wypelniasz zebys potem mogl sobie powiedziec \" a nie mowilem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wlasnie trzeba ja zachecic zeby Cie zauwazyla, kazda koebieta jest inna jedna lubi kwiaty druga tak jak np ja wzetki, myslisz ze Ty jeden masz taki problem jak poderwac kobiete kazdy facet tego nie wie ale niejeden probuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×