Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tigero

STRACIŁAM CIĄŻĘ - PAŻDZIERNIK 2007

Polecane posty

Och jaki piekny dzisiaj dzien :) Ostatanio mam naprawdenawał pracy, jak przychodze do domu, zrobie obiad czy posprzatam i o godz 22 juz mi sie oczy zamykaja, jakieś takie duze zmeczeniee ostatnio odczuwam, moze to przesilenie wiosenne? My jeszcze staranek nie zaczelismy, biore sobie 3 cykl Duphaston, nic mnie nie boli wiec chyba wszystko ok. W przyszłym miesiacu bedzie pół roku od zabiegu i po powrocie z wycieczki zaczynamy prokreacje :) Zobaczymy co bedzie. kalpek, nie ma mnie na naszej klasie. mikaa jak sie czujesz? dowa...Ja Cie rozumiem z tymi koleżankami, moja kumpela z liceum z która mam kontakt do dziś zaszłą w ciaze rozno pierwszego wrzesnia tak jak ja i ma ten sam termin co ja miałąm miecna koniec maja :( Ona nic nie wie, ze ja byłam w ciazy a ostatnio miała urodziny i nie złożyłąm jej osobiscie zyczeń, tylko wysłąłąm maila. W ogóle sie do niej ostatnio nie odzywam...nie umiem się przełamać. Mysle, ze jak znó zajde w ciaze i bedzie wszystko dobrze, to ten ból minie, na razie tak jak Ty po prostu nie potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki troche mnie nie bylo ale to dlatego ze ostatnio mam same badania itp. od samego poczatku mialam problemy z krwia jak sie okazalo jaki mam poziom plytek krewi to moja ginka od razu wyslala mnie do hematologa niezle sie najadlam strachu ale na szczescie teraz sie troche poprawiaja moje wyniki w piatek bylam na usg i dzieki bogu wszystko jest ok i oby tak juz do konca ktoras z was pytala o zajsciu w ciaze 3 mce po zabigu nam sie udalo po dwoch ale wszystko bylo pod kontrola lekarki powiedziala ze wszystko z jej strony jest ok i ona nie widzi przeciwskazan (juz jakis miesiac po zabiegu) a to kiedy zaczniemy zalezy od mojej kondycji psychicznej :) trzymam za was kciuki i choc poczatki sa trudne po takich przejsciach to wierze ze juz niedlugo ten topik przerodzi sie w topik mlodych mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy którejś już się udało
zajasc w ciążę??? Ja czekan na 3 okres i zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Wpadlam na chwile, jutro rano jade na urlop...ech :) W tym miesiacu zaczynamy z m działać :) wiec trzmajcie kciuki! Odezwe sie do Was za tydzien...trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero ale Ci dobrze,urlop... takim to dobrze:)u mnie po steremu,chociaz troche jajniki mnie bolaly,albo poprostu owulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Wrociłam z odpoczynku...ech ale było cudnie :) Troche jestesmy przeziebieni a jajeczkowanie lada moment i zastanawiam sie czy probowac teraz zaciazyc?! Juz mi sie bardzo chce byc znowu w ciazy...a jak u Was? mikaa jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:( jest mi bardzo zle i ciezko,bylam dzisiaj na wizycie,bo od piatku nie mam okresu a mam regularnie,nie chcialam czekac,zeby znow nie bylo za pozno,myslalam ze uslysze ze jest ciaza,a tu taka przykra sprawa:(mam torbiel na prawym jajniku;(te slowa zwalily mnie z nog,i do tego male zapalenie pochwy,jest mi strasznie zle,maz w pracy i nie ma mnie kto przytulic teraz,przepisal mi luteine na wywolanie okresu lub jesli jest ta ciaza na podtrzymanie jej,za 10dni mam isc na usg zobaczyc jak ta torbiel wyglada czy sie wchlania czy leczyc ja farmakologicznie lub...nawet nie chce myslec:(juz myslalam,ze wszystko bedzie dobrze ze sie wreszcie udalo,czemu mnie takie bardzo przykre rzeczy spotykaja?:(teraz jeszcze w dodatku mnie brzuch boli po tym badaniu bo lekarz musial wszystko doklanie obejrzec,nie wiem co juz mam o tym wszystkim myslec,jest ma strasznie ciezko..odezwijcie sie prosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek...uszy do gory, moze to ednak nie torbiel? dobrze ze odwiedziłas lekarza i bierz leki ktore Ci zapisał. Wszystko sie jakoś ułozy , tylko nie załamuj sie. U mnie to sie tez roche zakrecilo bo powinnam miec jajeczkowanie za dwa dni a było dwa dni temu...przez ten wyjazd moj organizm sie zupelnie pokrecił i teraz to juz nic nie wiem caza nie ciaza ktoz to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tigero za slowa otuchy,napewno jest ta tarbiel bo samo badanie trwalo z 10min i ja wyczul bo jest spora za 10dni na usg zobaczyc czy nadal rosnie czy znika,dotalam luteine na wywolanie okresu a jesli jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek, jesli jestes w ciąży to luteina nie zaszkodzi, a pomoze- luteina to czysty progesteron, bardzo potrzebny w utrzymaniu ciąży. trzymam kciuki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, długo mnie nie było, ale kompletnie pochłonęła mnie praca, a teraz jeszcze remont mieszkania. My już zaczynamy \"starania\", nie wiem jak to wyjdzie, ile czasu będziemy musieli czekać. Mam nadzieję, że leki które biorę od 3 miesięcy mi w tym pomogą. Przyszła wiosna i na każdym kroku widzę kobiety w ciąży i Mamy z niemowlakami. To chyba jakaś obsesja. Tak strasznie chcę mieć to dziecko, że czasami myślę, że chyba postradałam zmysły. Wszystko teraz w moim życiu kręci się wokół tego. tigero-gdzie byłaś na urlopie? zaczynacie staranka? kalpek - trzymam kciuki - obyś \"zaciążyła\" minimoniu - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny :) kalpek...skoro faktycznie jest pewien , że jest ta torbiel to lepiej ze ja wcześniej wykrył niż np za dwa mesiace. Zreszta z torbielami jest tak, ze czasem sie wchłaniaja same wiec poczekaj do nastepnej wizyty, bo napewno jestes w dobrych rekach. Tak jak napisała minimonia luteina napewno nie zaszkodzi gdyby to była ciaza tylko wrecz jej pomoze wiec przyjmuj ja tak jak zalecił lekarz tylko pamietaj, że jej sie nie łyka tylko bierze pod jezyk lub dopochwowo w zależnosci jaką postać Ci zapisał! minimoniu jak Ty sie czujesz?? LadyDi...na urlopie byłam w Egipcie i było cudownie, cieplutko i milusio :) No i jak pisałam wczesniej pozajączkowało mi sie z jajeczkowaniem i w tym cykl juz po ptakach z próbowanie, no chyba że plemniczki przeżyły półtorej doby to moze jestem w ciazy, chociaz ro pewnie mało prawdopodobne. No w kazdym razie czekam na @ za półtora tygodnia albo raczej na jego brak :P No jesli sie tym razem nie udało to oczywiscie w nastepnym miesiacu bedziemy pracować nad zafasolkowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki u mnie wszystko w pozadku w piatek ide na kolejna wizyte kontrolna i prawdopodobnie poznamy juz plec malenstwa jutro ide oddac krew do badania i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo ostatnio wyniki nie byly za dobre oby nie byly gorsze klapek co do cyst to powiem ci na pocieszenie ze moje kumpela chodzila do tak genialnej lekarki ze ponad miesiac a prawie dwa leczyla ja na cysty a okazalo sie ze po dziwieciu miesiacach na swiat przyszla mala zuzia wiec uszy do gory tigero plemniki zeniskie zyja do 72 godzin wiec spokojnie jak tylko byly silne to sa szanse ze sie udalo i bedzie dziewczynka bo meskie niestety zyja krocej :) pozdrowionka i uszy do gory wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaa - super
Jestes dla nas pocieszeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was , wlasnie wrocilam od rodzicow,dostalam okres,moze i lepiej bo bym bardziej sie stresowala jakbym byla w ciazy,jak mi sie skonczy to musze isc na usg,dziekuje ze jestescie i podtrzymujecie nie tylko mnie ale inne nasze kolezanki,dobrze miec takiego kogos,pobolewa coraz mocniej brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,musialam wczesnie wstac bo strasznie ze mnie leci,co chwila tylko zmiana podpaski,ach kobiety maja swoj zywot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,nikt sie nie odzywa:(ja prawdopodobnie w poniedzialek pojade juz do gina bo skonczy mi sie juz wtedy okres,ale boje sie jechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi cieknie katar z nosa juz od wczoraj :( chyba moje przeziebienie sie nasila a bo jie brac cokolwiek bo nie wiem czy nie zafasolkowałam (choc to bardzo mało prawdopodobne) i pewbie w zblizajacy sie weekend zamiast pojechac na dzialeczke i poodpoczywac to bede lezała karnie w łóżku bo zamiast lepiej to mi sie gorzej robi buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero;to smutno troszke,ze jest katar,malo sie kto odzywa,musisz sie wykurowac najszybciej,mnie pobolewa brzuch niestety,tigero masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero zdrówka Ci zyczę. Jaki taki schiz mialam w poprzednim cyklu. poszlismy na zywiol i chorobsko sie przyolatalo. bralam tylko homeopatię i nic poza tym. jak juz bylo lepiej to przyszedl okrooopny bol glowy. trzymalam sie dzielnie - zadnych lekow! I co..... i @ przyszła. Ale Tobie Tigero proponuję to samo bo a nóż........... lepiej nie ryzykować. Fajnie by było. Kalpek a co u ciebie? Mnie teraz nie bedzie bo w sobote wyjezdzamy na majówkę w góry. Do usłyszenia w maju. Pozdrawiam. A co reszta dziewczyn? Tak pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa:dziekuje ze pytasz,pewnie czytalas wczesniej moje wpisy,nie dobrego,jestem juz do duszy wogole:(nic dobrego sie nie uslyszy,stracilam juz najmniejsze nadzieje,w pon jade do lekarza,zobaczymy co mo powie,az sie cala trzese na ta mysl,sciskam mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj; Katar nadal leci mi z nosa i czuje sietak sobie ale nic poza witamina C nie biore (na wszelki wypadek). Chociaz chyba jednak nie jestem w ciazy bo w poprzedniej od samego poczatku polały mnie piersi a teraz nie bola, wiec pewnie 3 maja przyjdzie @ Skoro nie mam temp to mysle , ze bez leków jakoś przezyje te infekcje wirusowa -tak jak radzisz dowa :) kalpek, GG nie uzywam, po prostu nie pracuje za biurkiem tylko za kółkiem wiec na necie jestem tylko czasami czytajac Was i odbierajac ewentualna poczte. No własnie Majek to juz 100 lat się nie odzywała??? Ktoś coś wie co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny daaawno mnie nie było bo urlopowałam. Widzę, że tu wszystkie osto bierzemy się do pracy. My staramy się już od jakichś 2 miesięcy i bez efektu :( właśnie kończy mi się @ więc może tym razem się uda... Ustaliliśmy z mężem, że jeśli i tym razem nie wyjdzie to odpuścimy sobie troszkę, bo może za bardzo checmy. Ale ja już teraz wiem, że nie odpuszczę ;) Poprzednio za trzecimrazem nam się udało więc może będzie tak i teraz. Ech, pięknie się robi dookoła, słonko cudnie grzeje to i myśli są pozytywnie ;) Jeszcze troszkę a wszystkie będziemy cieszyć się jak mikaa, której gratuluję i trzymam kciuki za nią i maleństwo. Pozdrawiam Was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Och wreszcie po pracy i długi weekend przed nami co mnie bardzo cieszy. Nie odzywałam sie 5 dni i teraz chce to nadrobić bo sporo sie wydazyło. 4 dni temu do wycofującej sie już infekcji na domiar złego doszła mi opryszczka. Spojrzałam na siebiew lustrze i załamka :( ale jak dowa radziłą, nie brałąm zadnych leków tylko meczyłam sie z tym katarem okropnym i opryszczka. Bogu dzieki dzisiaj juz jest prawie dobrze a po opryszczce został mi tylko strupek. Ale to jeszcze nie wszystko...Równo w końcem infekcji bol głowy, nosa i zatok \"przeszedł\" mi na bol piersi ;) zaczał mnie ciagnać brzuch i znowu to znajome uczucie sprzed kilku miesiecy jakby coś mi sie od środka przykleiło tylko że w troche innym miejscu niż ostatnio :) Kupiłąm test ciazowy..no oczywiscie za wczesnie bo @ mam dostać dopiero w sobote ale nie wytrzymałam i zrobiłam I powiem Wam, że jest na nim zarys 2 kreseczki...może to tylko bład testu (w koncu robiłam go 8 dni od owulacji) ale może to i nie jest bład testu :) Nastepny zamierzam zrobić w niedziele, jesli w sobote nie dostane @ Trzymajcie kciuki! bo juz mi się mała schiza włącza. Piszcie cou Was??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super oby sie udalo
Tigero - 3mam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz sie troszke nie odzywalam,tak wiec bylam w pon u lekarza mam torbiel i jej wymiary to 55.7na 59.cmm jest spora ale nie ma zadnych w niej narosli tylko plyn,ktory trzeba wyszuszyc,przepisal mi leki antykoncepcyjne yasmin przez dwa miesiace mam je brac i znow jestem dwa cykle do tylu,jest mi strasznie zle z tego powodu,czasmi pobolewa brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest z minimonia
wiem ze kiedys poronila w marcu, a teraz z jej ciaza ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×