Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tigero

STRACIŁAM CIĄŻĘ - PAŻDZIERNIK 2007

Polecane posty

Gość kait
kizia myzia-ja w ogóle nie wiem co to ta stymulacja na czym polega co sie bierze i co z tymi pecherzykami;/ale trzeba ufac lekarzom:)powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Witajcie dziewczynki!Nareszcie troszke wolnego było bo tak to trochę zaganiana jestem..Jutro idę na wizyte do nowego lekarza.Poleciły mi go 2 koleżanki którym pomógł po podobnych doświadczeniach tak więc jestem dobrej myśli może każe zrobic jakies nowe badania i do czegoś dojdziemy.A w czwartek jadę w góry z moim M na odpoczynek w końcu... pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do ZIARNKO PIASKU: czy mozesz mi prosze powiedziec (jesli moge spytac) jaki byl powod Twojego poronienia w 21 tc? u mnie wydarzylo sie podobnie i przyczyn jeszcze nie ustalono, a bardzo mnie to gnębi, i widze ze masz teraz coreczke wiec jak to bylo z druga ciaza? bez problemow? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Dzisiaj mam wizytę za soba u tego innego juz lekarza.Normalnie az mi glowa pęka od nowych wieści.Tak w ogóle to podjerzewa u mnie jakiś zespoł PCO z tego co juz czytałam na necie to nie wrózy to nic dobrego ale jak stwerdził jeszcze tego nie wie narazie tylko podejrzewa;/Po drugie zlecił mi szereg badan hormonalnych m.in androstendion,testosteron,fsh,lh.E2,PRL i progesteron wszystko w określonych dniach cyklu.Jak wszystko wyjdzie ok to czekaja mnie badania endokrynologiczne i to w klinice albo w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Ponadto widać u mnie jakieś pęcherzyki na jajniku czy coś;/Kurcze sie podłamałam znowu nie ta wizyta tylko tym wszystkim juz ciagnie sie to wszystko jak krew z nosa kupe badan starań a czas leci Dobrze ze mój M jest ze mną i pomaga mi rozmowami bo ja juz dawno jestem strzepkiem nerwów w tym temacie Ale cóz mi pozostało czekam na @ i zaraz po bede robic te badania pózniej powtórze wizytę...Czy któras z was miała badania endokrynologiczne moze robione, na czym one polegają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait, to bardzo dobrze, że Twój M jest z Tobą, to bardzo dużo, jemu pewnie też nie jest łatwo, nie łam się, zrobisz te badania i z czystym sercem zacznieci starać się o maleństwo :) Nie miałam badań endo, więc w tym tamacie ci nie pomogę. Ja osobiści jutro powinnam dostać @ ale mam nadzieję, że nie dostanę, ostro pracowaliśmy w tym miesiącu ;) Trzymajcie kciuki! A co u reszty dziewczyn? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-mrówka - dopiero teraz przeczytałam. Jak chcesz to odezwij się do mnie na maila (jest w nicku) to pogadamy, nie chcę na kafe pisać tego wszystkiego :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathey-dzieki za słówko jasne ze dobrze ze mój m lepiej funkcjonuje niz ja bo razem to chyba byłby juz koszmar;/a badania narazie zrobie te co zlecił mi lekarz i zobaczymy co dalej;/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tigero - gratuluje. U mnie jutro minie 5 m-cy,a wczoraj znów beczałam jak głupia. Po dniach płodnych już i wiem, ze ten cykl bez efektów. Ciaży nie ma i nie będzie. Ogladałam wiadomosći czy fakty i było o tych potworach co zakatowali trzylatka, mówili, że ta matka urodziła kilkoro dzieci, każde skazane na dom dziecka, kolejne rodziny zastepcze, a jedna dziewczynka - cóż, nikt o niej nic nie wie, rozpłyneła się dosłownie w powietrzu. Wymeldowana i słuch po niej zaginał. Aż mnie podniosło z fotela, krzyczałam dosłownie, bunt we mnie wybuchł z nową siła. Dlaczego te potwory rodzą dzieci a ja ne mogę? Dlaczego ja straciłam swojego Okruszka, a taka meliniara nie ma z tym problemów??? Noc była koszmarem, sniło mi się ze jestem w ciązy, potem szpital i poronienie, obudziłam się z płaczem i pytaniem \"dlaczego znów mnie to spotyka\", a po chwili ulga, ze to tylko sen, a potem nowe łzy, bo jutro mija 5 miesiecy jak straciłam dzicko. Bunt nie wygasa, kiedy wygaśnie??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero - GRATULACJE! u mnie niestety nic, w tym miesiącu znowu się nie udało. Jakby tego było mało dopadło mnie kolejne nieszczęście (wypadł mi dysk) i od tygodnia nie mogę chodzić i siedzieć z bólu, mam zwolnienie i się rehabilituje. Nieszczęścia chodzą parami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jestem zła bo dzisiaj dostałam @ a w 5 dniu cyklu mam zrobic te badania a 5 dzien wypada u mnie w niedziele i co mam w takim razie zrobic?zrobic w poniedziałek czy muszę czekac na kolejny cykl?;.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drugie to mam jakos teraz te @ nieregularnie wczesniej miałam zawsze miedzy 26-29 dni do lutego.W marcu zaszłam w kwietniu poroniłam a w maju @ dostałam 2 maja no i wczoraj czyli 21;/czyli teraz wyszło 19 dni róznicy troche mi sie wszystko rozlegulowało...;/ Ale ja uciekam dziewczynki jadę odpocząć w góry wracam w niedzielę.Pozdrawiam was wszystkie serdecznie buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi
ja też miałam puste jajo wiem co czujesz przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz wróciłam napewno trochę odpoczełam szczególnie psychicznie.Wiem ze jak sie ma konflikt serologiczny to powinno sie po zabiegu podac immunoglobine.Ja co prawda zabiegu nie miałam bo było poronienie samoistne ale nie dostałam zastrzyku czy to ma jakies znaczenie?pozdrawiam wszyskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku. wchodzę na kafe i patrze nasz topic na górze. I oczom nie wierze :) TIGERO - GRATULACJE!!! Trzymaj się dzielnie i pisz co u ciebie. My rozpoczęliśmy starania od poprzedniego cyklu lecz sie nie udało. Nie załamuję się - co ma być to będzie. Pewnie kiedyś sie uda, choć chciałabym oby jak najszybciej. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i piszcie co u was. Może już większe grono zaciazonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która z was robiła tsh,t3,t4?to sie robi tez w określonych dniach cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Keit. ja robiłam to badanie lecz nie w okreslonym dniu cyklu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa-dzieki za opowiedz!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu ucichło jakos od pewnego czasu może topik wygasa....a jeśli nie to pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzielne Kobiety! Dawno sie nie odzywałam, ale nie zapomniałam o Was ;) Chciałam dac Wam troszke nadzieji...aktualnie moja ciaza przebiega prawidłowo :) Dzisiaj bylam na usg zaczelam 11 tydzien a dzidzia ( bo ciezko juz ja nazwac fasolka) ma juz 3,5cm raczki, nozki, serduszko bije i tak sie wiercila ze dr nie mogl jej zmierzyc. Moze i lepiej, ze ostatnio tu \"pusto\" , to cieszy ze nie przybywaja kolejne mamy aniołków. W kazdym razie nie zapomniałąm o Was i Waszym wsparciu i bede do Was zagladac co jakiś czas i pisać co u mnie. Odezwijscie sie chociaz raz na jakis czas, co u Was, bo ja czesto o Was wszystkich mysle i o tym jak bardzo jestesmy dla siebie wsparciem! Trzymajcie sie dzielnie...bo po burzy zawsze wychodzi slonce :) Trzymam za Was kciuki i sakosujemy ten topik jak wszystkie te ktore tu gościły bede mialy swoje upragnione fasolki czego Wam z całego serca zycze! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę. Mam pytanie czy jakieś leki Ci przepisano? Ja ciagle wybieram się do gina lecz jakoś mi tak schodzi.. Co do starań to poprzedni cykl bezowocny. :( Może taraz sie uda... Tak bym chciała... Pozdrawiam Was wszystkie bardzo i piszcie co u was. Z tym skasowaniem topiku to fajny pomysł Tigero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku!!!1 Jakoś nie doczytałam. Daily WIELKIE GRATULACJE!!!! pisz co u Ciebie, jak duży już dzidziuś a jak sie czujesz? Ale SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa witam ;) Ja od stycznie (czlisli jsakies 3 miesiace od tamtego zabiegu bralam w drugiej fazie cyklu 1x1 Duphaston, poniewaz zawsze na kilka dni orzed @ plamilam i lekarz stwierdzil, ze moze za malo ormonu jest a moglo sie to rozregulowac przez poprzednia zakonczona (zbyt wczesnie) ciaze. Powiedzial tez ze jesli @ nie przyjdzie w danym miesiacu to nie przerywac przyjmowania leku i tak tez zrobilam. Duphaston wiec biore juz prawie pol roku mimo ze nie plamie juz od dawna. Bede go jeszcze brala z dwa tyg tj do konca pierwszego trymestru i potem odtawiamy. Oprocz tego oczywiscie od kilku miesiecy kwas foliowy, ktory od kilku dni zamienil mi lekarz na Elevit (to sa wit dla kobie w ciazy w ktorych juz jest kw foliowy w skladzie ). I tyle ;) nic wiecej nie biore. Trzymam kciuki dowa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero-super,ze wszystko wporzadku,ty juz zaciazylam a ja jescze nie:( poza tym cos mi sie dzieje z pecgerzem chyba bo non stop sikam i boli bardzo:( w pon mam wizyte wiec sie dowiem,malo osob zaglada:( smutno jakos,ale oczywciscie musisz nam pisac nowe relacje co u ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Trzymajcie za mnie kciuki wczoraj ani dziś @ nie przyszła, w poniedziałek robie test. Może tym razem się udało ;) Tigero bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze, podnosisz nas na duchu. Zaglądaj częściej. dowa, kalapek nam też napewno się uda. Wszystkie będziemy jeszcze szczęśliwymi ciężarówkami, a potem najszczęśliwszymi mamami:) Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się! Nareszcie, 2 grube krechy na teście :) Tak strasznie się cieszę a jednocześnie boję. W sobotę mam wizytę u gina, nie mogę się doczekać. Wierzę, że tym razem wszystko będzie dobrze. Kochane, pozdrawiam Was gorąco i życzę każdej by zobaczyła tą upragnioną drugą kreskę ;) Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathey - bardzo się cieszę :) i trzymam kciuki mocno zaciśnięte by wszystko było dobrze i zebyś za 9 miesięcy przytuliła zdrowego bobaska (chyba 8 mniesięcy nie? bo jakby nie było miesiąc juz w ciąży jesteś ;) ) Buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathey!!!!!! super - gratuluje z calego serca :) Ja też juz bym chciala 2 kreseczki zobaczyć :( Już nas coraz mniej, jeszcze troszkę i skasujemy topik :) A teraz dziewczynki piszcie jak się czujecie. kalpek a nasiadówki próbowałas? ziarnko piasku a co z resztą? majek kait LadyDi Yennyfer basiunia kizia mizia mikaa - kiedy Ty sie rozdwoisz? :) gdzie się podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×