Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Nie jestem fryzjerką ani kosmetyczką tylko moja przyjaciółka ma salon fryzjerski i jade żeby jej potowarzyszyc i troche z ciekawości żeby zobaczyć co nowego wymyślili. A Ty jestes fryzjreką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja hmm mam tytuł sprzedawcy i technika handlowca a teraz jestem na stażu jako księgowa a spytałam sie dlatego bo kiedyś miałam włosy długie za pas i ścięłam ale nie mogę znaleźć fryzjera który umiałby mi zrobić naprawdę fajna fryzurkę i coś doradził myślałam że może ty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tez scinalam wlosy z dlugich, mam okragla buzie i zawsze mi mowili ze musze miec wlosy do ramion bo inaczej bede zle wygladala usiadlam u niej na fotel, tnie na sucho tylko najpierw musisz siedziec 10min z jakimis odzywkami jak wyszlam to mialam krociutkie wlosy, nigdy sie tak dobrze nie czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym tygodniu bylam u fryzjera, i pierwsze co pomyslałam jak juz skonczył moja fryzure, ze go zabije ! nie zrobił mi tak jak chciałam tylko po swojemu, teraz tylko czekam jak odrosna mi włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co najwazniejsze to moje wlosy sa odp[orne na ikladanie ale po jej ciecu jest super nawet przez pare m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rzeczywiście, przepraszam, nie zauważyłam ze pisałaś o tym wcześniej. Wybacz to przeoczenie... Moja przyjaciółka i dziewczyny które u niej pracują są dobre, potrafią zrobić coś z nieczego, doradzić i wybić niemądre pomysły z głowy. Ja jestem bardzo zadowolona i ceny mają normalne, nawet powiedziałabym przyzwoite.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja jak byłam ściąć to miałam zrobione na komputerze jak chce wyglądać kobietka mi powiedziała że będę mieć tak samo po czym weszła szefowa w trakcie jak mnie ścinała pracownica i walnęła takim tekstem że widzi że przyniosłam zdjęcie jak chce wyglądać a fryzjerka ze tak ale ona troszkę pozmieniała a szefowa na to no widzę że zupełnie inaczej myślałam że wyjdę z siebie ale cóz siedziałam do końca bo jucz nie wiele zostało a jak szłam do domu to trzymałam włosy zakryte rękami tak źle wyglądałam ale w domu troszkę pod prostowałam i czekałam aż odrosną teraz niby znalazłam dobra fryzjerkę ale to jeszcze nie jest to co bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 a zrób reklamę tego salonu napisz ile bierze za ścięcie hehe może wyprobuje teraz twoją koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ścięcie, standardowo z myciem, masażem i modelowaniem ok 40 złotych. Pracuje na produktach Schwarzkopf i Goldwell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo.... Salon Fryzjerski Loe Rizon, osiedle Chrobrego, na przeciwko marketu złoty grosz, w nowo wybudowanym bloku, przy ulicy Kurpińskiego. Numer telefpnu do salonu też chcecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie i jak ma na imię ta twoja koleżanka bo skoro mówisz ze ona umie doradzić to ja do niej idę a i ile ona ma lat sorki że pytam i naprawdę zna sie na modnym cięciu i czy umie doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio dostałam od kumplei namiary na dobrego fryzjera ale wyboieram sie tam jak sójka za morze. już ponad miesiąc i pewnie jak znam życie kolejny miesiąc minie aż się wybiorę. chyba, ze mnie wcześniej szlag trafi (bo już mam za długie) naprawdę ładnie ją obciął - chyba pierwszy raz zdarzyło mi się wziąć nr telefonu fryzjera od kogoś, bo mi się aż tak fryzura spodobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak, ona fryzjerstwa uczyła się w Hiszpanii gdzie wiele lat mieszkała. Według mnie jest fryzjerką z dużą ilością krytyki i zdrowego rozsadku, ma troche ponad 30 lat. Przede wszystkim tnie i wymyśla fryzury modne, nowoczesne, nie takie grzeczne, \"ułożone\". Umie doradzić zarówno kobietom dojrzałym, jak młodym dziewczynom.Ja przez całe życie chodziłam w kitce, za żądne skarby nie chciałam ich sciąć bo myślałam ze bede wygladac fatalnie, bo mam okraglą twarz. Wreszcie po dwoch latach gdzie mnie namawiała za kazdym razem zebym cos z nimi zrobiła się zgodziłam i jestem tak zachwyocna i zadowolona. Super obciete, ukladaja sie rewelacyjnie, kolor piekny, i wygladam o niebo lepiej niz wczesnie, tak przynajmniej twierdzą wszyscy dookola. Ma na imie Ewelina, telefon 061 8225 815.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w necie,osobiście byłam kiedyś ze znajomymi przy starym rynku na Zamkowej,teraz to sie nazywa La Scala,jest tam kuchnia włoska.Ale ceny, masakkryczne!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM poznanianki i poznaniaków :) już po pracy i WEEKEND:) muszę nadrobic zaległości w czytaniu i pewnie dzisiaj to zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa .........i zakończyłem pracę i od poniedziałku do nowej pracy i znowu będę miał blisko do domku:) a wy po ile godzin pracujecie bo ja będę tyrał po10:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj łooo matko w tej nowej pracy wiara robi po 12 godzin :O a ja będę robił 10 :)więcej nie chcę:) i na dwie zmiany rano od 7 do 17 wieczorem od 21 do 6 :) ale teraz masz weekend to sobie poimprezujesz zapewne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×