Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ja już po śniadanku:) teraz się lenię a potem chyba gdzieś wyskoczę Estravaganzaa ......... oby młodemu szybko przeszła temperatura:) a dlaczego jutro po 20 masz się upic ze szczęścia :) Anoola***27 ..........przyjemnie się tak po lenic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi, że czasem chętnie bym sobie posiedziała ze swoim maleństwem w domu i pozajmowała się nim, gotowaniem obiadków i sprzątaniem. Problem w tym, że maleństwa brak a do pracy chodzić trzeba. A Ty zamierzasz wrócić do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już o wiele lepiej :) i nareszcie się wyspałem :) dzisiaj jak narazie pogoda nie jest zła ale mam doła i kompleks:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem chyba za wysoki :( , i mam chuba doła z tego powodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA i dziękuje,dlaczego upiję sie jutro ze szczęścia,po 20 wyniki wyborów,hehe Anoola,do pracy nie wrócę ponieważ podziekowali mi jak Dominik zaczął chorować w żłobku ale poszukam nowej:) NWA ty sie ciesz że jesteś wysoki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co myślałam że masz jakiś naprawde poważny problem. Nie chce oczywiscie tego bagatelizowć bo dla jednego tragedia będzie krzywy nos, dla drugiego pare kg za duzo a dla Ciebie wzrost. Tylko nie rozumiem dlaczego masz taki kompleks. Ile masz wzrostu jesli moge spytac? Przeszkadza Ci on bardzo w czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka praca by Cie satysfakcjonowała? co chciałabyś robić? Tak chyba się nie powinno robić, że kobieta zachodzi w ciążę i ja zwalniają. Szkoda słów....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ok 190 cm ale jak widzę inych facetów to wpadam w kompleksy:(i czuję się za wysoki i też mnie denerwuje że jest mało wysokich kobiet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrost masz idealny NWA! Musisz być przystojnym facetem. :) a ja znów mam problem bo też jestem dość wysoka 177 cm i trudno mi znaleźć chłopaka który jak złoże buty na obcasie żeby mi do brody nie sięgał. Powinienes się cieszyć ze jesteś taki wysoki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwolnili mnie tylko sugerowali zebym zrobiła to sama,to był ich błąd,poszłam na zwolnienie na parę misięcy do momentu az skończyła mi sie umowa;)najbardziej odpowiada mi lekka praca biurowa od 8-16 ale to ze względu na Dominika a co do ambicji i marzeń,to interesuję sie stylizacją wizażem scenografią itp uwielbiam tworzyć,taka artystyczna dusza.Mam plan,ale muszę poczekąć z realizacją marzeń,moze od stycznia...hmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze zrobiłaś! :) Fajnie, że masz jakiś cel i wiesz czego chcesz. Życzę powodzenia w dążeniu do tego celu. Jak się chce to można wszystko... Tak mówią... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ......... ty też masz fajny wzrost :) tylko wiesz ja przeważnie zawsze byłem najwyższy to w pracy to w klasie :( i trochę mnie to dołuje teraz idę do nowej pracy i znowu będę najwyższy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA masz idealny wzrost jak dla mnie,ja mam 170 i jak założę szpilki,mam 180.Mój ma 186 i pasujemy idealnie:) Anoola nie jest źle moja kuzynka ma 182,wygląda jak modelka i nie narzeka na powodzenie:)jedyne to nie może nosić obcasów,moze takie malutkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbuj na to spojrzeć jak na swoją zaletę a nie wadę. Wszyscy dookola zapewne będą zazdrościć Ci, że jestes wysoki. Każdy ma jakieś kompleksy i coś go gnębi, trzeba sobie jakoś z tym radzić a wierz mi, że są większe tragedie w życiu niż zbyt wysoki wzrost czy coś tam innego. Najważniejsze, że zdrowie dopisuje, że jest praca, rodzina i przyjaciele dookoła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też walczę z kg :O mam 5 kg niedowagi:( może i mój wzrost niby jest fajny wedłóg was ale tak jakoś głupio byc ciąkle najwyższym w swoim otoczeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze umowmy sie ja Ci oddam to co mam za dużo, mi 5 ubedzie, bede zadowolona, bo zostanie mi jeszcze 25 a Ty problem z niedowagą bedziesz mial z głowy. ;) Nie martw się tym wzrostem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskich!!! kurde, poczułam sie jak krasnoludek pzytając wasze posty ;) heheh ja weekend spedzam pod wrszawą i też mam nadzieję, ze jutro się wieczorem będę mogła upić ze szczęścia ;) NWA -nie przejmuj się, nie myśl w ogóle o tym wzroście, mam wśród znajomych pary, gdzie chłoapki maja coś ok. 185 i wiecej a dziewczyny są jak ja (lub niższe - wzrost naprawdę nie ma znaczenia. pozdrowionka i miłego weekndu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Estravaganza!!! Jednak kobieta kobiete najlepiej zrozumie. ;) Ale przyznam, że nie ma lekko ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia!dziekujemy i życzymy tego samego!!! Mam nadzieję ze spotkamy sie tutaj jutro po dwudziestej już lekko wstawione,myślałam nawet żeby kupić jakieś fajerwerki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D chyba pierwszy raz sie tak denerwuję wynikami :D normalnie o 20, jak bedą pierwsze to chyba nie będę w stanie ogladać ani tv, ani patrzec w net ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola nie ma za co,znam to z autopsji,nigdy nie byłam chuda i muszę uwazać na to co jem.Moim sukcesem to że schudłam po ciąży i wróciłam do wagi,no może nie do końca...podczas wakacji pozwoliłam sobie na szaleństwo w postaci 2-3 browarków dziennie i znowu dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×