Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Wszystko ok,dużo pracy....ale jutro niedziela więc mam zamiar się lenić i zbierać siły na cały następny tydzień:) Tak dużo piszecie----widzę że topik rozwija się w dużym tempie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to go założyłem aby się rozwijał i jak oceniasz mój wzrost bo dzisiaj o nim gadaliśmy i ile masz cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele .....chciałabyś miec więcej cm Estravaganzaa................. już po kolacyjce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wiesz,chyba się jednak przyzwyczaiłam do mojego wzrostu......ale może pięcioma cm bym nie pogardziła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żuberek brzmi niezle ;) ja jeszcze niewiem co sobie zrobię ale chyba płatki z mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za dużą wagę ludzie przywiązują do wzrostu. Jedni się martwią, że za dużo, inni chcieliby mieć więcej :) Tak to ze wszystkim jest. Trzeba się cieszyć tym co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele ............zawsze możesz założyc szpileczki;) zielona ważka ............niby masz rację:)ale pamiętaj zawsze może byc lepiej;) więc chyba niepotrzebnie mam kompleks wzrostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim troszkę żeście tu napisali ale udało mi sie nadrobić zaległości widzę że dyskusja opiera sie na wzroście hehe wiec ja tez podam swój mam 164 cm ale do dowodu podałam sobie 165 cm myślałam że urosnę ale nic z tego ja niestety nie mogę chodzić w zbyt wysokich szpilkach bo szybko mnie nogi bolą ale takie niższe szpileczki to tak tylko w tym roku mam ogromny problem nigdzie nie mogę dostać kozaczków z niską szpilką i z czubkiem normalnie koszmar może któraś z was sie orientuje gdzie takie mogę dostać powiedzmy tak do 130 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA no pewnie, że niepotrzebnie się martwisz. Pierwszy raz spotykam się z kompleksem tego typu u faceta. To już ja raczej powinnam się martwić sobą ;) A ukulele ma extra, bo może nosić każde szpilki o jakich zamarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niezbyt ciekawie pół dnia latałam po sklepach i szukałam kozaczków i nic nie znalazłam a wiadomo jaki ma humorek kobieta po zakupach kiedy sobie nic nie kupi heh a później sprzątałam pokój po moich papugach bo buszowały w nim cały dzień i tak jakoś mi zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm to ciężki dzień miałaś :O ale jutro sobie odpoczniesz papugi są fajne . umnie brachol ma gekony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro nie odpocznę bo chce jechać na bema zobaczyć czy tam coś dostane ale nadzieje moje już uciekły a ja mam 4 nimfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałem się wybrac na bema :) może będziemy się mijac ja chcialem iśc po jakiś szalik lecha :)i zobaczyc kurtki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję wszystko przez internet...i totalnie nie mam pojęcia gdzie są fajne sklepy,nawet nie byłam w nowym browarze... przerażają mnie te molochy,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiórki nigdy nie miałam ale musi być fajnie mieć takie zwierzątko w domu ja mam 4 małe szkodniki troszkę mi tapetę podjadły ale już zdjęłam klatkę z szafy ale teraz muszę kupić jedną dużą bo mi sie wprowadziły wszystkie do jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w starym browarze to byłam tylko na początku jak go otwierali bo akurat byłam po mojej osiemnastce i dostałam kasę na komputer wiec poszłam tam zobaczyć czy coś maja a tak nie chodzę tam jest dużo sklepów ale jakoś nie na moja kieszeń NWA możliwe że będziemy sie mijać hehe jak będziesz widział wściekłą kobietkę co sobie butów nie może naleźć to to będę ja a co do kupowania przez internet tego jeszcze nie robiłam a kupowałaś tez buty tak ja sie boje ze nie trafie w rozmiar a z drugiej strony ja jestem sprzedawca i mam takie zboczenie że jak czegoś nie widzę i nie mogę dotknąć to już nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję, zazwyczaj rozmiar jest ok zawsze proszę o wymiary wkładki,staram sie wybierać takie których znam firme,dobre zdjęcia w aukcji i wszystko si.Wiele markowych ciuchów jest o połowę tańsza niż w sklepie,tym bardziej na amerykańskich bądż angielskich stronach...ale jest jeden minus...to strasznie wciąga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to niedobrze że kupowanie w sieci wciąga a swoją drogą ja jeszcze nic w sieci nie kupiłem i nie zamierzam wole iśc polazic po sklepach bo jak bym miał kupywac w sieci to po co wychodzic do miasta a tak idziesz na zakupy chcesz sobie kupic np kozaczki a zamiast nich wracasz z jakimś przystojniakiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja muszę sie nawet przyznać ze nie wiem z jakich stron zamawiać nigdy sie tym nie interesowałam chociaż dziś jak chodziłam po sklepach to mówiłam że jak nic nie dostanę to chyba kupie przez internet w razie co zwrócę sie do ciebie to mi doradzisz chociaż dziś chodząc po sklepach jak przymierzałam niektóre kozaczki to zastanawiałam sie czy one są teraz na zimę czy już na lato cienkie jakieś i bez ocieplenia w środku normalnie nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ............to będzie mój piąty mam tak : bayernu monachium, lecha ,i 2 juve teraz chcę kupic szalik lecha ze skrzydłami:) i przy okazji zobacze sobie kurtki podobają mi się takie http://www.allegro.pl/item257703363_super_kurtki_zimowe_od_producenta_xxxl_.html#photo http://www.allegro.pl/item258337905_kurtki_p_l_kurtka_meska_alaska_swiss_cross.html#photo co o nich sądzicie pyreczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×