Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

rzeczywiście fajna szkoła :) niestety moje licealne znajomości nie okazały się tak trwałe jak Twoje, ale może z czasem odnowią się przyjaźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po studiach wiara rozjechała się po świecie. Poznaniacy z Ósemki w większości pozostali w Poznaniu i robią kariery - dobrą szkołę dostali. Moją mamę operował kumpel z klasy. Babcia lezała na oddziale koleżanki, ojciec leczy reumatyzm u Michała z III ławki pod oknem. 80% klasy poszło na medycynę. Ja w ramach tych pozostałych 20% skończyłam AR - i też nie narzekam. Mam własną firmę, jakoś w miarę prosperuję. Jest dobrze, a byłoby jescze lepiej gdyby nie polityka - ale może od niedzieli wieczór się wszystko zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z piwa wrocilem, i rzeczywiscie wypiem jedno male! jestem z siebie dumny:) wracjac do wzrostu, no wlasnie piszecie ze idealny facet to 190:) w dowodzie mam wpisane 185, poprostu taki to silny u mnie kompleks ze sobie dyszke dodalem:) zycze wszystkim kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek. Wracając do tych dyskusji o wzroście, to w pewnym kobiecym czasopiśie wyczytałam, że idealna pod względem anatomicznym i mająca teoretycznie największe szanse na długą i świetlaną przyszłość ma para, gdzie stosunek wzrostu mężczyzny do kobiety wynosi 1,09 :) Takie pseudonaukowe dyrdymały hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale zaległości mam.... coś mi tu migneło ze o znakach rozmawialiscie, wiec jestem kolejna rybka w gronie ;) tylko ze kurdupel ze mnie bo mam zaledwie 163 cm :( Starołeczanka, to nawet blisko siebie mieszkamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pyreczki i pyry:) dziś czas na wybory i widzę kilka nowych pyreczek;) fajnie :) ale jak narazie nikt odemnie się nie odezwał:( wy już pewno po śniadanku Midnightwoman badu Trawnik.. ......... z jakich dzielnic jesteście i ile latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna len
TRAWNIK ja tez z ŁAZARZA :) a co do wzrostu ja mam 175cm i uwazam ze 2-3 cm mi brakuja do idelanego wzrostu. Ide sie ogarnac bo o 12 ide z przyjaciolka na Wybory. Bede pozniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRAWNIK ja tez z ŁAZARZA a co do wzrostu ja mam 175cm i uwazam ze 2-3 cm mi brakuja do idelanego wzrostu. Ide sie ogarnac bo o 12 ide z przyjaciolka na Wybory. Bede pozniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby mój wpis był 1001,fajnie nam idzie ten temat:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia Mam nadzieję ze po 20 zacznie sie nowy etap rozwoju naszego kraju,to żart oczywiście i tak pewnie niewiele sie zmieni... ...ale przynajmniej nie będą nam wpierać ze czarne jest białe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka widzę że dziś poruszamy temat znaków zodiaku wiec ja jestem waga a co do wzrostu łooo matko nie jesteś sama ja mam 164 cm ale do dowodu podałam sobie 165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj tu pusto prwnie ładujecie energię na przyszły tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
was i się może przyłączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ważka ..........ja siedzę sam:(:O ale byłem na bema kurtki takiej jaką chciałem nie było :( spodnie były ale za małe :( a co tam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję że upoluje fajne ciuchy a jak było na basenie byli jacyś przystojniacy do ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA masz laske .............. a czemu pytasz i skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NWA masz laske
bo coś mnie do ciebie ciągnie ale jestem z Białegostoku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA masz laske ............a powiedz dlaczego ciebie ciągmie do mnie przecież nie widziałaś mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NWA masz laske
sama nie wiem,czytam co piszesz i tyle.Ale mam przechlapane-za daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA masz laske ..........no trochę daleko :O a powiedz co o mnie sądzisz po tym jak piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×