Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

żałuję, że miny kaczyńskiego nie widziałam kurde szkoda tylko, ze zyta po dupie nie dostała - ale tak poza tym to :D idę spać po tym wyczerpującym wieczorze ;) film dokończę jutro (z resztą, nie oglądam go pierwszy raz;) ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek ja już w pracy wczoraj byłam u babci na urodzinkach i mam lekkie zaległości w czytaniu poczytam jak wrócę do domu b teraz nie mam czasu łooo matko ja za kawę podziękuje bo nie piję ale herbatkę to tak właśnie pije z cytrynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj urlop i od rana troche spraw do załatwienia miałam. teraz zlądowałam już w domu wściekle głodna i zaraz jakiś wczesny obiad sobie zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee, wszystko załatwiłam :) ja byłam wściekle głodna :D ale to już czas przeszły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NO TAK źLE PRZECZYTAłAM ALE TO CHYBA PRZEZ TA POGODę TAK SARO ZA OKNEM NO I U MNIE W BIURZE TEż NIE JEST ZA JASNO BO MAMY TAK ZARĄBISTą LAMPę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole dzis checi do zycia nie mam wogole mam takie wypieki na twarzy, jakbym menopauze miała hehe ale na to , to chyba za wczesnie dziewczyny? ! prawda ? ;) poznaniak 28 lat a jaki wynik wyborów by cie zadowolił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam ze bedzie inny wynik ze PIS zdecydowanie wygra ale coz. Zobaczymy kiedy Tusk te place podniesie niby mowia ze Tusk zero tolarancji dla biedakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko...ja jeszcze ziewam,strasznie sennie dzisiaj... ważka...ja również sie cieszę,viktoriaa:) marusia...:D donna leng...z tymi płacami to poleciałaś teraz:)moim zdaniem bieda nie ma z tym nic wspólnego,to raczej kwestia przemyślanej polityki socjalnej tylko nie takiej jak becikowe czyli \"zróbmy se bachora a bedziemy chlać przez miesiąc\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pyreczki :) no i pierwszy dzień w nowej pracy zaliczony:) a jak wam mija dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie zimno mija dzień brrrr NWA a Tobie jak podoba sie w nowej pracy? mnie nowa praca czeka od listpopada i mam nadzieje ze mile mnie przyjmna w swoim gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napiszcie mi czy gdzies u was nie ma wolnych miejsc pracy.Ale czy nie widzieliscie lub nie slyszeliscie ze gdzie potrzebuja.Bede wdzieczna. Dzisiaj kupilam wyborcza i nie bylo ani jednego ogloszenia dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko .......narazie mi się podoba przyjeli mnie dobrze narazie jest ok ale zobaczymy jak będzie po tygodniu:) myślę że się tam zadomowię :) szkoda ża Anoola***27 się nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuoola***27 wybyła z domu i jeszcze nie wróciła? chyba jej ta imprezka sie przedłużyla moze jakies poszukiwania trzeba zrobic? ;) donna leg, jak cos bede wiedziec to dam ci znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ważka jesli chodzi o jezyki to niemiecki srednio a oczekiwania finansowe to zalezy ile godz dzennie praca. mozesz napisac cosik wiecej o tej pracy? kurcze dzisiaj nie moge wejsc na allegro jestem lekko wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta .........witaj umnie wieczorek mija spokojnie tylko trochę mnie ząbki bolą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA a jak tam po zakupach czytałam że nie było takich kurtek a spodnie były ale za małe i co nic nie kupiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! gratulacja z nowej roboty! oj dentysty nie nawidze, ale musze isc bo sa 3 zeby do borowania, raz juz bylem a teraz specjalnie przeciagam bo naprawde nie chce:) i mimo ze fajna dentystka, strasznie delikatna to jakos to nie przemawia... dzis jest poniedzialek, a dlaczego mi sie juz nie chce pracowac? nie dosc ze ledwo wstalem to ledwo wysiedzialem w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nic nie kupiłem :( a zęby mnie bolą bo mam aparat na ząbkach i mnie trochę boli:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×